Opinie o Witoplast Kisielińscy S. j. w Rudno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Witoplast Kisielińscy S. j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Witoplast Kisielińscy S. j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Witoplast Kisielińscy S. j. w Rudno

Lolop

Widzę że ciągle szukają specjalisty ds. Sprzedaży. Zanim zaaplikuje chciałabym poznać opinie osób które tam pracowały bądź pracują. Gdy zaczęłam pytać znajomych o opinie, znajomi zaczęli pytać innych i dowiedziałam się że cały czas ktoś tam przychodzi i za chwilę odchodzi, i że ludzie się zwalniają po latach pracy tam bo dyrektor tego działu to podobno jakich psychopata który mówi i robi z ludźmi co chce i że właściciele się go boją. Czy to prawda czy tylko plotka? Wszystkie wymagania spełniam a znam nawet 3 języki a jeśli to prawda nie chce marnować czasu. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Ggg

W witku było dobrze robic 15 lat temu zarobki były dobtw na tle innych firm teraz elekrtyk w wawie zarobi 10 do ręki magazynier na wózku 8 koła a witku czas się zatrzymał.szkoda ale.taka.jest.prawda

Bujak

Szukają teraz kogoś jako Administratora IT, ktoś może powiedzieć coś więcej o tym stanowisku? Czy oferują tylko umowę o pracę?

@Bujak

tak zawsze najpierw masz umowę o prace na okres próbny kolejna na czas określony chyba 7 miesięcy czy coś takiego i potem już nieokreślony

@Bujak

wiesz co w ofercie pracy powinieneś mieć wykaz obowiązków i czym się będziesz zajmować to tam się najwięcej dowiesz ja w it robie ale nie na tym stanowisku akurat i nie chce icę w błąd przypadkiem wprowadzić

@Bujak

powiem tylko że atmosfera na plus i firma bardzo stabilna

@Tukan

a np studenci moga liczyc na zlecenie?

@Tukan

pensje masz na czas czy zdarzaly sie jakies przesuniecia?

@Tukan

ogolnie to mozesz tez powiedziec jak ogolnie oceniasz prace tu. czy jest szansa na ewneutalny awans pewnego dnia? ;)

@burek

Ale o jakie stanowisko pytasz?

@burek

Raczej ja kojarzę umowy o pracę, natomiast może uda Ci się z nimi dogadać bo niestety nie mam pojęcia czy jest możliwe zlecenie

@burek

A pensja na czas, jak najbardziej :)

Yyy
@burek

praca jest spoko, troche męcząco że w ruchu ciągłym ale poza tym ludzie okej firma też zdaje się byc stabilna

Yyy
@Kasztan

nie raczej zawsze umowa o pracę

@Yyy

Umowa o pracę jak najbardziej dobre rozwiązanie

Galpi

Cześć, czy może ktoś dać jakąś opinię o robocie na tokarce cnc? Spoko firma?

@Galpi

jak tutaj wyglądają godziny pracy i czy pracuje się po 8h?

graham

czym jest pakiet relokacyjny o którym piszą w ogłoszeniu na technologa?

nick
@graham

co się w nim zawiera?

nick
@graham

jest jakiś ekwiwalent dla osób które z tego nie skorzystają?

Czyjawiem

A to nie chodzi o to, że to jest dodatek jakbyś się chciał przeprowadzać? W sensie jak firma szuka jakiegoś specjalisty to może chcieć dopłacić za to, żeby miał miejsce zamieszkania jakoś bliżej firmy czy coś. tak mi sie to kojarzy

@Czyjawiem

a są jeszcze jakieś inne premie czy dopłaty dofinansowania od firmy? jakas możliwość na dodatkowy pieniadz?

Kutek
@NoC

no masz normalnie premie uznaniowe plus jakieś paczki na święta jak chodzi o dodatki, zapewniają tez wyplaty zffs co zawsze jest spoko wiec moim zdaniem jak o takie bonusy chodzi jest calkiem spoko

Kutek
@NoC

jakoś dużo dodatkowych pieniędzy może i nie ma ale moim zdaniem praca daje bardzo duze pczucie stabilnosci co w dzisiejszych czasach nie wiem czy nie znaczy nawet wiecej...

Daszek
@Kutek

czyli firma placi w terminie? to jest najwazniejsze jak trzeba oplaty zrobic, zeby nie zalegali jak gdzie indziej mi sie zdarzylo

Matrix
@Daszek

Płacą na czas, czasami przed terminem wypłaty, także idzie na luzie ogarnąć opłaty.

Benek

nie rozumiem skąd ten sarkazm w wielu miejscach takie zaklady ratuja ludziom zycie bo wlasnie mozna sie zatrdunic i blisko a nie godzine dojazdu do roboty

Yes
@Benek

Właśnie...jak jeszcze ktos nie ma samochodu to juz w ogole. Czasu nie da się kupić

Heca
@Yes

a jest moze jakis transport od pracodawcy jak juz o dojazdach gadamy? cos zorganizowane?

noc
@Heca

a mnie by interesowalo czy jest parking przed firma jak cos? bo ja akurat transportu nie potrzebuje, byleby bylo gdzie stanac

arti
@noc

a ktoś powie coś o tym parkingu? bo też się właśnie zastanawiam ..

Hmm
@noc

Jest parking, zarówno pod starym jak inowym zakladem

Hhh

Z tego.co.wiem.to.w witoplaście były bardzo dobre zarobki kilka lat temu w porównaniu do pracy w innych firmach ale teraz jest odwrotnie troche witoplast z tymi zarobkami w dobie dzisiejszych czasów inflacji a tego co kiedyś było podupadł

Trotyl

Fizyczni na zmianach po 12 godzin, biuro to normalnie chyba że się dogadasz inaczej

kei
@Trotyl

w jakim sensie dogadasz inaczej? czyli można jakoś elastycznie pracować?

cza cza cza
@Trotyl

w jakich godzinach zaczynają biurowi?

Ewry
@Trotyl

A jak wygląda to z przerwami? Masz 12 godzin i potem 24 godziny przerwy czy jak?

Ewry
@kei

No właśnie, czy elastyczność nie dotyczy tylko biurowych? I jeszcze pytanko czy w niedziele też się robi?

welna
@Ewry

tak to jest dokladnie tak jak mowisz 12h i 24 przerwy i 12h nocka 48 przerwy

@welna

a nocki są jakoś dodatkowo płatne czy standardowa stawka?

@welna

ogólnie tez chcialem się dopytać jak wygląda to tutaj z nadgodzinami, czy jest jakaś możliwość dorobić sobie? jakies dodatkowe zmiany, nadgodziny własnie itd?

Hhhh
@NoC

Nadgodziny robisz za stawkę 1:1 chyba że nie zaliczą jakiejś godziny bo się to zdarza w firmie. Zamiast+50% czy 100% dniówki przy świętach to walą umowę o dzieło co w większości przypadków jest nielegalne.

Widzę tu dużo info, a mnie konkretnie interesuje dział sprzedaży, szukają specjalisty tam obecnie, można przez ich stronkę aplikować. Oczywiście jak to na takim stanowisku ważna jest orientacja na wynik, idą za to przyzwoite premie z ich strony? Dużo trzeba sprzedać żeby to już sensownie wyglądało na koniec miesiąca? W jaki sposób sprawdzają znajomość angielskiego podczas rekrutacji?

Szukam lepszej pracy

Witam wszystkich, szukam lepjej platnej pracy niz wykonuje obecnie, interesuje mnie wakat elektryka(akurat na stronie firmy jest oferta), czy ktos jest w stanie powiedziec na jaką stawke mozna liczyc juz po odbyciu umowy próbnej? Czy w dziale technicznym lub na produkcji jako operator mozna zarobic 6tysi do ręki?

Napieciowiec
@Szukam lepszej pracy

Dobry elektryk to w firmie skarb. Wszystko zależy od stażu pracy. Możesz liczyć na 4k do 4,5 na rękę na start. Chyba że masz spore doświadczenie to wiadomo można więcej wynegocjować. Razem ze stażem rośnie stawka godzinowa co rok w styczniu daja podwyżkę. W dziale technicznym 6k przy paroletnim stażu jest spokojnie do osiągnięcia.

Antoś

Chciałbym zapytać o maszyny na jakich pracujecie, firma inwestuje w maszyny?

lui
@Antoś

wymieniać ci nie będę ale dobre sprawne także jeśli chodzi o to to jest duży plus firmy

p48
@lui

są szkolenia wstępne?

julek
@p48

podbijam pytanie czy są szkolenia i jak w ogóle przebiega taki proces wdrażania. cięzko jest?

Matrix
@julek

Żak złożysz CV i zaproszą Cię na rozmowę kwalifikacyjną, po której wyznaczą datę rozpoczęcia szkolenia na tzw ósemki, czyli od poniedziałku do piątku od 8 do 16 przez dwa tygodnie. To przychodząc w wyznaczonym terminie na szkolenie BHP i zostajesz na przyuczanie. Kierownik czy ktoś taki zaprowadzi cię na dział, poprosi kogoś z załogi o to by cię uczył i Ty po prostu robisz to , co dana osoba Ci mówi, pokazuje i objaśnia. Po czasie tych 2 tygodni mówią ci kiedy stawiasz się do pracy i tak to wygląda.

Jurek

Tyle pytań tak mało odpowiedzi. Czy jest na tym forum ktoś kto pracuje/pracował i może napisać jak wygląda praca w Witoplaście?

fiji
@Jurek

jestem zadowolony z pracy, dobrze mi tu

T55ttt
@Jurek

Pracowalem 15 lat hamstwo klany przez które ciężko jest się przebić.Dyrektor produkcji (usunięte przez administratora) a zastępca taki sam kierownicy zmian że strachu się moczą nie mają własnego zdania. Ciężko się współpracuje z tymi ludźmi uwierz wiem coś o tym .no i magazyny tam to dopiero tragedia pani Aga wredna fałszywa wszystko o czy cię zapewnia i tak na górze przedstawi inaczej nigdy nie licz na jej dobre serce bo to żmija.A jesli chodzi o warunki pracy są naprawdę dobre to trzeba im przyznać to tyle.jesli jesteś spokojny to polecam ale jeśli nerwus to odpuścić.zarobki przeciętne wypracujesz 200 godzin to coś zarobisz ale przy normie 168 szału nie na

Były
@T55ttt

Też tam pracowałem. Masakra. Tam nie ma współpracy. Jeden pod drugim dołki kopie, żeby się tylko podlizać górze. Dyrektorzy - tragedia. Trzęsą portkami na sam dźwięk telefonu od zarządu. Dla nich ludzie to (usunięte przez administratora) Pracowałem na produkcji wtrysków i butelek. Kiedyś był taki spoko kierownik, wielkie chłopisko. Teraz podobno jest masakra z kierownikiem na wtrysku.

@Jurek

To wszystko zależy od osoby, która chce pracować lub nie. Praca ok, ludzie to jak wszędzie, w większości przypadków sympatyczni i pomocni, ale jak to bywa są i wyjątki. Kasa zawsze na czas, szkolenie na początek 2 tygodnie i tzw wdrażanie, najpierw umowa na 3 miesiące, później na 7 , a potem już na nieokreślony. Później oczywiście szkolenia są co jakiś czas, to zależy od sytuacji i pracodawcy. Przychodzą nowe maszyny więc rąk do pracy potrzeba na "wczoraj" Mimo, że czas urlopów to roboty od groma. Czasem trochę luzu, to można odpocząć. A jak jest co robić, to nawet czas szybciej leci. Mamy już paleciarke, to i palety w końcu lekkie, a nie te EURO ciężkie jak diabli, choć jeszcze nie wszędzie i nie do każdej maszyny. Jedzenie na pierwszych zmianach na miejscu, bo jest kuchnia i stołówka. Organizacyjnie palenie w wyznaczonym miejscu i czasie, żeby był porządek. I choć czasem słychać różne opinie to Ci co najbardziej narzekają w sensie nakręcają innych , trzymają się mocno rękoma i nogami, więc nie ma co wiedzieć w plotki. Jak w każdej pracy, są plusy i minusy. Jeśli ktoś się ogarnia to nikt mu się (usunięte przez administratora) nie dobiera, jak się ktoś opitala to niech się nie dziwi , że ktoś mu uwagę zwrócił. A jak ktoś karierowicz, to niech od razu idzie na zieloną trawkę, bo tu nikt za nikogo robił nie będzie, pomagać innym oczywiście jak najbardziej, ale nie robić za kogoś, a on będzie tylko pieniądze brał.

@Były

Z tym konkretnie młodym kierownikiem co by na syna niektórym pasował to faktiko katastrofa A co do ludzi, to zależy od załogi i na której zmianie, bo nie wszyscy są tacy. Teraz dużo młodej kadry, to jest inaczej bo od początku się ustawia po swojemu i kłopot z głowy. Nie wierz we wszystko, bo dużo osób to ścieme wali, żeby zniechęcać i nic więcej

julek

Da się praocwać na zleceniu czy tylko uopy dają? Jak uopy to ile okres próbny?

Pip

Informacje z Państwowej inspekcji pracy: - grafik co najmniej tydzień przed okresem w grafiku, a przy 3 miesięcznym okresie rozliczenia to powinien mieć minimum miesiąc. - umowa o dzieło jest nie legalna gdy wykonuje się obowiązki takie same jak na umowie o pracę. Więc praca w święta czy ponad czas pracy to albo płatne +50% albo odbiór godzin w ciągu okresu rozliczeniowego. - urlop jest pracownika nie pracodawcy.

elo elo

Jak ze stabilnością zatrudnienia? Co firma oferuje na początek i czy można zacząć od umowy o pracę?

sebu
@elo elo

aktualnie nie ma co narzekać na stabilność zatrudnienia, z tego co ja wiem to od początku masz umowę o pracę

Żenada
@elo elo

Firma oferuje 3300 z premią za 168godzin????????tak zarabiają magazynierzy i pakowaczki !!????

Hah

Kazdy zarabia tyle na ile zasługuje :) Firma dobrze płaci

Bbb
@Żenada

Ile to na cieciówie.gdzie nic nie robisz zarobisz więcej co trzeci dzien na 24 w miesiącu wychodzi 240 godzin 10 dni pracy 20 dni wolnych tetaz płacą na godzine 17 zł zarobisz 4 spisz całą noc

Witam, mam pytanie, czy pakowaczki do odstawienia palety używają paleciaków ręcznych czy elektrycznych?

Bbbbb

Mam pytanie bo już tam jakiś czas nie pracuje czy na magazynie zrobili wreszcie porządek z Panami czy dalej jest chamstwo (usunięte przez administratora) i wydawanie towaru z wielką łaską i tłumaczenie nie mam.czasu przyjdż póżniej i czy dalej panowie są tak zarobieni że na nocnych zmianach śpią a góra traktuje je jak święte krowy i są nie do ruszenia bo już tyle.razy był poruszany na tym portalu temat ich podejścia do pracy .zastanawiam się dlaczego nie są wyciągane żadne wnioski z ich pracy pracownicy produkcji jak mają iść na magazyn o.coś panów prosić ro.na samą myśl słabo im się robi .mówi.się że dobro firmy atmosfera wzajemna i pomoc między działami jest najwazniejsza i jest kluczem sukcesu niestety nie w witoplaście

robert

szukam pracy na cnc dlatego pytam, bo wczesniej pracowalem w norwegii i nie wiem jak to tu wyglada

Żenada
@robert

Jak chcesz pracować za 3300 bez możliwości dnia wolnego ewentualnie na żądanie z karą zabrania premi ... Całym urlopem dysponuje firma !!! Człowiek i jego życie prywatne się nie liczy !! Detektorów się narobili którym nie zależy na ludziach !!! Na zwolnieniu nie można być nawet na własnym podwórku !!! Bo odrazu za bramę !!!

Hmm
@Żenada

Serio? Jak się nie podoba nikt nie każe Ci pracowac. A jak się jest na zwolnieniu to chyba się choruje a nie lata gdzie popadnie.... Mi jakos sie podoba, kiedy nie jestem chory to nie ide na zwolnienia. Umiem się zamieniac i tyle w temacie

Joe

Jest oferta na specjalistę ds, sprzedaży i sprzedaży koncentratów barwiących, kwestia różnica produktu?

donn
@Joe

być może. a porównywałeś obie oferty?

Nik
@Joe

z tego co wyczytałem to też kwestia tego, że koncentraty barwiące są nowszą inwestycją więc pewnie mają mniejszą bazę klientów i będzie nacisk na jej rozszerzanie raczej.

no name
@Nik

czyli większe wyzwanie w zasadzie, a macie jakieś wprowadzenie po zatrudnieniu dla nowego pracownika?

Jjjjjj
@no name

Firma dobra to ci mogę powiedzieć wymagania mają więc trzeba sie przyłożyć do pracy.Ale są uczciwi dobrze płacą i dbają o pracowników polecam

cza cza cza
@Jjjjjj

czyli warto tu zaaplikować? stabilne miejsce?

śnieżynka
@cza cza cza

Jeśli chodzi o dział handlowy to stabilne tam jest to, że ciągle kogoś szukają, bo się ludzie ciągle zwalniają - o czymś chyba to świadczy. A zastanawiam się o co chodziło z odpowiedzią, że pracodawca dba o pracowników? Nie ma benefita, nie ma opieki medycznej, nie ma szkoleń (ani wewnętrznych ani zewnętrznych), handlowcy nie mają nawet samochodu służbowego na dział (kilkanaście osób), szukają tylko pretekstu by udupić i rozliczyć pracownika. Dokładają każdemu tylko obowiązków...

Rekrutacja

Czy obecnie poszukiwani są drukarze flexo? Jaki system zmianowy jest w firmie? Jakie wynagrodzenia mniej więcej dla drukarza z 15 letnim stażem?

Zostaw merytoryczną opinię o Witoplast Kisielińscy S. j. - Rudno

• Jak się pracuje w Witoplast Kisielińscy S. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Witoplast Kisielińscy S. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Witoplast Kisielińscy S. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Witoplast Kisielińscy S. j.?

Kandydaci do pracy w Witoplast Kisielińscy S. j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Witoplast Kisielińscy S. j.
3.9/5 Na podstawie 945 ocen.

Witoplast Kisielińscy S. j.