Opinie o Efectus w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Efectus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Efectus o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efectus w Bydgoszcz

śzmata

Włąsnie zamierzam oskarżyć firmę[usunięte przez moderatora]

zawiedziona

Nie polecam nikomu podejmowania zatrudnienia w tej firmie ani też pracy na umowę o dzieło.Szanowna \" prezes \" nie dojrzała do prowadzenia działalności, niesamowite rotacje pracowników i zleceniobiorców. Zwrot pieniędzy za badania lekarskie po miesięcznym oczekiwaniu albo wcale. Firma jest na celowniku Inspekcji Pracy a może również prokuratury. Z takim nastawieniem rynku nie zawojujecie.

niezaadowolona

proszę was 1800 + premia chyba w snach, zaiwaniam za najniższą krajową, a o premii zapomnicie. kasa nie wypłacana jest na czas, szefowa okropna, a ten jej przy (usunięte przez administratora) as mąż to jakiś nawiedzony gość, szczerze nie polecam, a te wszystkie pozytywne opinie to sami piszą na formach, aby mieć dobry piar

anonimowy

pracownik - 2012-05-23 16:08:53 Kierownictwo jest w wieku 26-30 lat. Firma istnieje od niedawna tj od lipca 2011 roku i jeszcze "uczy się życia". Kierownictwo śledzi każdy twój ruch i jest nastawiono bardzo i to bardzo na zysk. Robią ludzi w bambuko i tyle... Nie polecam...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Efectus? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.

Byłem na rozmowie. Ludzie sympatyczni, wszyscy uśmiechnięci. Pogadałem chyba z szefową - młoda. praca jak opowiadała, zapowiada się ciekawie. Tylko teraz kolejny dylemat. Czy opowiadanki to prawda, czy zmylenie kandydata. Ma ktoś jeszcze jakieś opinie? Ja narazie czekam na odpowiedz z ich strony.

optymista

dołączam się do poprzedników. Jeżeli nie spróbujesz to się nie przekonasz. A pójście na rozmowę kwalifikacyjna nie boli. Daj znać jak Ci poszło.

uwaga

ludzie pamietajcie, że Was widać w sieci po waszym IP. i jak pracodawca będzie chciał się chwilę pobawić to dojdzie kto pisze!!

zakłopotany

właśnie chcę złozyć do tej firmy aplikacje. podpowiedzcie czy warto. czego mam się spodziewać na rozmowie. i co to znaczy, ze kierwonictwo jest młode? Interesuje mnie stanowisko handlowca. Czy są szanse na dostanie się do tej pracy i jak wyglądają warunki ?

była pracownica

przecież widać jak byk że powyższe opinie są wystawiane przez samych właścieli. Ludzie nie bądźcie naiwni!

księgowa

moja przygoda z efectus już się zakończyła. Mimo to mile wspominam chwile spędzone w tej firmie. Szefostwo sympatyczne. do dogadania się. Wypłata może nie rewelacyjna, ale zawsze na czas. moze ma ktoś dla mnie pracę ?

ja rówież podzielam opinie przedmówców. tez jestem zadowolona z pracy. Wypłate wyższe niż najnizsza krajowa. Jezeli ktos chce może oprócz premii uzyskać wynagrodzenie z prowizji, wystarczy trochę inicjatywy własnej i ładna wypłata potrafi spłynac. Konatkt z szefostwem tez sobie zachwalam. Otwarci , szczerzy, co prawda wymagający, czasami az za bardzo, ale wiem co do mnie nalezy i trzymam się swoich obowiązków i zadnych zastrzezeń nie mają. jak narazie firmę polecam. oby tak zostało :)

koordynator

przyłazcze się do powyższych opinii. Także jestem zadowolony. Pracuje w biurze, zarzadzam ludzmi. Dostaje jasno sprecyzowane informacje od szefowej jakie ma wobec mnie wymagania. Wiem co mam robic i wykonuje swoją pracę. Jak zdarzy mi sie potknięcie, nikt nie krzyczy, nie ma wielkich pretensji. Zawsze otrzymam wyjaśnienie gdzie popełniłem łąd. Szefowa luźna babka, aż chce się z nią współpracować. ja polecam.

Mi tez praca odpowiada. Jasno postawione cele. fajna atmosfera. wiem co mam robić. Polecam. Zwłaszcza prace w biurze. Dodatkowo wypłata zawsze na czas.

Pracuje w tej firmie od lipca. jestem zadowolona. z szefową idzie się dogadać na każdy temat. Jak chcesz pracować i robisz to dobrze, to szykuj się na długa współpracę. Jeżeli kłamiesz i nie dajesz rady wylatujesz. szefowa jest bezpośrednia i szczera. Zawsze daje drugą, czasami i trzecią szanse, ale jak Ci się nie chce pracować to nie masz w tej firmie czego szukać.

abc

Zgadzam się z przedmówcą. Firma rzetelna. Pieniadze na czas. Umowa o prace jest. Przy okazji wpada premia. Szefostwo młode i rozgarnięte. Rozumieja problemy ludzi i ich potrzeby. polecam

gość

Firma dajaca szansę kazdemu. Mają swoje siedziby nie tylko w bydgoszczy. kasa na czas, warunki dobre. premia jest. mam nadzieje, ze dalej bedzie nam sie tak dobrze wspólpracowało

Zostaw merytoryczną opinię o Efectus - Bydgoszcz

Efectus
2.2/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Norweska 6 lok. 23
    85-158 Bydgoszcz