brak logo

Drukarnia EMBE PRESS

Lublin

Opinie o Drukarnia EMBE PRESS

pytam 2012-10-21 11:51:15
zaczynacie cienko płacić -nie spodziewajcie się entuzjazmu w pracy
kryzys 2012-10-26 21:26:35
pytam - 2012-10-21 11:51:15

zaczynacie cienko płacić -nie spodziewajcie się entuzjazmu w pracy
odpowiem ci trochę zmodyfikowanym cytatem J.F.K.\"Nie pytaj co EMBE może zrobić dla ciebie ,ale co ty możesz zrobić dla EMBE\"
o 2012-10-28 10:21:54
mowił także nasze problemy zostały stworzone przez ludzi i mogą zostać przez ludzi rozwiązane
kryzys 2012-10-28 18:31:04
o - 2012-10-28 10:21:54

mowił także nasze problemy zostały stworzone przez ludzi i mogą zostać przez ludzi rozwiązane
......a że wszyscy uważamy się za ludzi,więc wniosek jest oczywisty
norma 2012-12-28 10:41:30
Właścicielom,wszystkim byłym i obecnym pracownikom najlepsze życzenia z okazji nadchodzącego 2013 roku wszelkiej pomyślności oraz zadowolenia z Waszej ciężkiej pracy składają Polacy
Mroczna wizja. 2013-02-22 14:08:35
(usunięte przez administratora) Atmosfera w tej pracy stało się obrzydliwa . Zawsze coś nie tak (usunięte przez administratora)
Zdziwi mnie jedno jak w końcu ktoś zgłosi tą firme do inspekcji pracy .A świeta już nie dlugo . Było by bardzo ciekawie .
To nie jest wina właścicieli tylko tych co są na dole (kierowników)
(usunięte przez administratora)
I Jeszcze jedno . Nie każdy w tej firmie boi się odezwać(usunięte przez administratora)
??? 2013-02-24 18:35:59
daj na wstrzymanie, kierowniczka jest fajna(usunięte przez administratora)
Obeznany 2013-03-02 05:52:36
(usunięte przez administratora) W sumie niema co sie dziwic. No ale jak sie tak pracuje to niema co liczyc na dobra kase. No niektorzy sobie z tym radza sprzedajac receptury tak jak ten z mieszalni co mysli ze mu wszystko wolno bo ma plecy w biurze. Juz tu taki jeden byl. Do tego super kadra wykwalifikownych drukarzy, szkoda ze stara gwardia meczy sie z "kolegami po fachu". Takie zycie. Firma dobrze prosperuje ale zatrudniono za duzo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i konfidentow. Pracuje sie fajnie ale nie ze wszystkimi, nie oszukujmy sie tak sie nieda. Jak ktos jest fair i nie probuje upodobnic sie do innych to bedzie mu ciezko sie przystosowac do ogolnej sytuacji. Przydaly by sie zmiany ale chyba niema co zamartwiac gory rzeczywista sytuacja.
-,-' 2013-03-06 17:48:30
(usunięte przez administratora) Pozwolił wejść sobie na głowę osobom które nie mają pojęcia. Fakt biega jak opętany i czasami sam nie wiem czego chce i po co przyszedł (usunięte przez administratora) Bo przesiaduje godzinami w robocie to jest nienormalny? Nie sądzę, nie jest idealny ale gdyby zmienić trochę skład na flexo to wszystko wyglądałoby inaczej.(usunięte przez administratora)
Przynajmniej na flexo nikt nocami nie śpi tak jak to ma miejsce na nowej hali, że Kierowniczka ma do tych imbecyli cierpliwość.(usunięte przez administratora) Męczyć się z niektórymi, słuchać że to znowu ich wina. Chociaż są osoby co by z chęcią pod stolik wlazły. Ale to nie miejsce na rozwodzenie się na ten temat.

Wszyscy tak narzekają a nadal tu pracują. Kasa jest zawsze na czas a nawet wcześniej, jak ktoś jest normalny to jest wstanie dogadać się z resztą i nikt nie robi problemów. (usunięte przez administratora) W myśl zasady wszędzie dobrze gdzie mnie niema? W takim razie proponuję się zwolnić i samemu otworzyć działalność. Zobaczymy czy tacy mądrzy będziecie.

Co do komentarza wyżej - o mieszałkach niema co pisać bo to jest inny ustrój. Trochę ich szkoda bo chyba sami nie wiedzieli na początku w co się pchają (usunięte przez administratora)
Ja z pracy tutaj jestem zadowolony, nie ukrywam że kilka rzeczy bym zmienił ale... ideałów niema i nie będzie.
jeba* hejterów 2013-03-06 23:09:07
-,-' - 2013-03-06 17:48:30

Ehh, (usunięte przez administratora) Pozwolił wejść sobie na głowę osobom które nie mają pojęcia. Fakt biega jak opętany i czasami sam nie wiem czego chce i po co przyszedł ale i tak jakoś stara się trzymać ten cały burdel. (usunięte przez administratora) Bo przesiaduje godzinami w robocie to jest nienormalny? Nie sądzę, nie jest idealny ale gdyby zmienić trochę skład na flexo to wszystko wyglądałoby inaczej. (usunięte przez administratora) Przynajmniej na flexo nikt nocami nie śpi tak jak to ma miejsce na nowej hali, że Kierowniczka ma do tych imbecyli cierpliwość. No nie można wrzucać wszystkich do jednego wora (usunięte przez administratora) Męczyć się z niektórymi, słuchać że to znowu ich wina. Chociaż są osoby co by z chęcią pod stolik wlazły. Ale to nie miejsce na rozwodzenie się na ten temat.Wszyscy tak narzekają a nadal tu pracują. Kasa jest zawsze na czas a nawet wcześniej, jak ktoś jest normalny to jest wstanie dogadać się z resztą i nikt nie robi problemów.(usunięte przez administratora)W myśl zasady wszędzie dobrze gdzie mnie niema? W takim razie proponuję się zwolnić i samemu otworzyć działalność. Zobaczymy czy tacy mądrzy będziecie.Co do komentarza wyżej - o mieszałkach niema co pisać bo to jest inny ustrój. Trochę ich szkoda bo chyba sami nie wiedzieli na początku w co się pchają (usunięte przez administratora)br />


Ja z pracy tutaj jestem zadowolony, nie ukrywam że kilka rzeczy bym zmienił ale... ideałów niema i nie będzie.
Litwo daj spokoj juz;p nie pisz wywodów
Introligatornia. 2013-03-07 14:52:50
Tak po pierwsze na flexo zarabiają pomocnicy 1500 zł na rękę nie jakieś 2.5 tys.
Kierownik jest obesrany ale to tylko przez to że nie ma nikogo do pomocy ,przecierz ten chlebak nie ma zadnego pojecia on dopiero walił w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale dosta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

. Widać jak się stara jak prubuje to wszystko zrozumieć to nie jest takie łatwe .
Kierownik ma za dużo na głowie .Gdyby nie to że sobie pomaga ,każdy wie w jaki sposób I jeszcze jeżdzi samochodem to już wogóle przesada.
.
Odskakując od tematu ,pracuje sie spoko nie jest idealnie ,ale przecierz to Polska
Wypłata jest na czas a czasami wczesniej .
intro 2013-03-07 15:49:42
Introligatornia. - 2013-03-07 14:52:50

Tak po pierwsze na flexo zarabiają pomocnicy 1500 zł na rękę nie jakieś 2.5 tys.

Kierownik jest(usunięte przez administratora) ale to tylko przez to że nie ma nikogo do pomocy ,przecierz ten chlebak nie ma zadnego pojecia on dopiero walił w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale dosta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) Widać jak się stara jak prubuje to wszystko zrozumieć to nie jest takie łatwe .

Kierownik ma za dużo na głowie .Gdyby nie to że sobie pomaga ,każdy wie w jaki sposób I jeszcze jeżdzi samochodem to już wogóle przesada.

.

Odskakując od tematu ,pracuje sie spoko nie jest idealnie ,ale przecierz to Polska

Wypłata jest na czas a czasami wczesniej .
ja wiem i widać kto robi a kto nie więc niepiedolcie. zobaczcie na(usunięte przez administratora) z mieszalni słuchy niosą że go stary broni cały czas chodzi i pieroli głupoty słuchać się go nieda po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] on tam jest każdy pomocnik i drukarz to potwierdzi ale to M więc nikt nic niemówi. a janusz to wali w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie możemy go słuchać na produkcji, a chlebak jak dostał opierd to się wzioł z tego co widać. niech się (usunięte przez administratora) kierownik tak bo nie ma potrzeby. a i niespac z przewijarek bo z kontroli walą z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] heheh
!!!! 2013-03-08 19:32:26
Panowie(być może panie), czytając te wpisy ma się wrażenie ,że pracują tu same niedouki i ignoranci, trochę klasy!!!! Ortografia, interpunkcja, stylistyka. Piszmy po polsku. Z tego bełkotu nic nie można zrozumieć.Przecinek naprawdę ma wielkie znaczenie. Najpierw napisz na brudno, potem zastanów się czy robisz słusznie wysyłając na kogoś takie czy inne paszkwile,gdyż robisz krzywdę również osobom postronnym.
Niedoszły pracownik 2013-03-08 22:44:45
Pewien czas temu byłem blisko rozpoczęcia pracy w tej drukarni. Przekonywały mnie ku temu atrakcyjne zarobki, które mi oferowano, terminowość wpłat z tytułu wynagrodzenia oraz wykwalifikowaną kadrę.Z tego co widać, to pracują tutaj niedojrzali i zakompleksieni tchórze. Wiem że jest to pewnie niewielki odsetek, niestety to oni "wypracowali" opinię tej drukarni na mieście co spowodowało (niestety), że tak mówi się o wszystkich. Tacy są Polacy, że wrzucają wszystkich do jednego worka, a szkoda. Nie rozumiem(usunięte przez administratora), gdzie sens gdzie logika. Zazdrościcie komuś? Skoro ten jakiś m ma kogoś w biurze to dlaczego pracuje na produkcji? Dlaczego Kierownik męczy się sam, skoro ma pomocników? Z tego co piszecie, to nie macie pojęcia o tym co się dzieje w Waszym zakładzie i piszecie bzdury. Tu gdzie obecnie pracuje nie spotkałem się z sytuacją, niema chamstwa za plecami. Chyba lepiej wyjaśnić sprawę twarzą w twarz niż udawać anonimowego cwaniaka. Nie mówię że u mnie jest cudownie i idealnie, bo tak jest tylko w bajkach. Poza pracą możemy się olewać, ale wspólnie pracując tworzymy zespół i sobie pomagamy, nie tak jak tu.

Wracając do tematu, gdyby nie to, że trafiła mi się równie ciekawa oferta to myślę, że prawdopodobnie pracowałbym w EmBe Pressie. Na moją decyzję wpłynęły opinie o pracownikach, które są jaki są. Niestety tą wykreowali sami pracownicy, więc z tym się nic nie zrobi. Jeżeli innym nie przeszkadza spiskowanie kolegów, gadki za plecami czy atmosfera pełna spięć to polecam bo drukarnia ma dobre referencje, a to że pracownicy są tacy a nie inni... Człowieka się nie zmieni.
od zaraz 2013-04-21 11:28:59
do licznych zakazów i obostrzeń wnioskujemy dodać dwa kolejne acz niezbędne -zakaz przeklinania i używania języka wulgarnego przez WSZYSTKICH pracowników 2 Zakaz przeprowadzania wszelkich zbiórek pieniężnych z wyjątkiem losowych/śmierć,pożar,/ Koniec Kropka.
anonim 2013-07-08 11:54:01
To co sie dzieje, jak przełozony usłyszy wulgaryzm, jada po pensji/premii? Czy nie szukają pomocnika drukarza w embe press? Ile Wam zajelo uzyskanie umowy o pracę?
JP 2013-07-08 23:28:32
od kilku miesięcy do kilku lat. Zależy czy masz farta i jak mocno (usunięte przez administratora)
anonim 2013-07-18 19:50:34
kto może mi powiedzieć jak wyglądają pozostałe warunki pracy w firmie Drukarnia EMBE PRESS? czy można tam dużo zarobić?
1
azi 2014-02-12 10:42:18
A jak jest w dziale kontroli jakości??
3
kontrol 2014-02-17 15:24:52
Calkiem OK jesli robi sie swoje, zarobki przyzwoite, ale swoje trzeba zrobic. A z kierowniczka da rade dogadac sie.
5
Gmyria. 2014-02-18 16:15:06
Hau , hau ... Była impreza , obóz zamknięto , wieżyczki niedługo postawią , a z jarka bobiniarza zrobią kapo - kiedyś odbierał długi to sobie rade da ! :-) Dobrze jest .
5
spokojny 2014-03-04 19:22:22
To jest ostatnia drukarnia w której chciałbym pracować .Jak ten Bubel tam tyle lat wytrzymal może ma uklady
spokojny 2014-03-04 19:22:22
To jest ostatnia drukarnia w której chciałbym pracować .Jak ten Bubel tam tyle lat wytrzymal może ma uklady
Św. Piotr 2014-03-04 23:25:42
Nie gadaj, na bank są firemki które oferują jeszcze gorsze warunki niż embe. Jeżeli można zarobić niezłe pieniądze to dlaczego nie zostać..
1
Niecierpliwy 2014-03-05 11:55:06
A może tak zgodnie z K.P zaczeli by płacić dodatkowo za pracę w weekendy?:

"Pracownikowi wykonującemu pracę w niedzielę pracodawca jest obowiązany zapewnić w zamian inny dzień wolny od pracy w okresie 6 dni kalendarzowych poprzedzających lub następujących po takiej niedzieli. Jeżeli nie jest możliwe wykorzystanie dnia wolnego od pracy w zamian za pracę w niedzielę w tym terminie - pracownikowi przysługuje dzień wolny od pracy do końca okresu rozliczeniowego.
Natomiast pracownikowi wykonującemu pracę w święto pracodawca jest obowiązany zapewnić w zamian inny dzień wolny od pracy w ciągu okresu rozliczeniowego. Jeżeli wykorzystanie dnia wolnego w tym terminie nie jest możliwe - pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia w wysokości 100 % za każdą godzinę pracy w święto.

Dzień wolny rekompensuje pracownikowi pracę w tym dniu w granicach dobowej normy czasu pracy, czyli do 8 godzin. Praca w tym dniu powyżej 8 godzin jest pracą w godzinach nadliczbowych na dobę i dlatego powinna zostać pracownikowi zrekompensowana jako praca w godzinach nadliczbowych, tzn. dodatkiem do wynagrodzenia albo czasem wolnym od pracy. Dodatek za pracę nadliczbową na dobę w wolną niedzielę i święto wynosi 100 % wynagrodzenia.

W razie braku możliwości udzielenia dnia wolnego od pracy w zamian za pracę w niedzielę do końca okresu rozliczeniowego – pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia w wysokości 100 % za każdą godzinę pracy w niedzielę. Także jeżeli wykorzystanie dnia wolnego w zamian za pracę w święto nie jest możliwe do końca okresu rozliczeniowego - pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia w wysokości 100 % za każdą godzinę pracy w święto.
Powyższe zasady stosuje się niezależnie od tego, czy praca w niedzielę lub święto wynika z rozkładu czasu pracy pracownika, czy też, czy była to praca z powodu szczególnych potrzeb pracodawcy albo konieczności prowadzenia akcji ratowniczej lub usunięcia awarii.
gość 2014-03-06 15:48:27
Hej Witam
Czy ktoś może napisać jak jest na kontroli i jakie są zarobki?netto? Dziękuje z góry
nareszcie 2014-03-15 18:18:01
prawo to i jest ale sa rowni i rowniejsi...
3
Znafca 2014-03-18 00:01:11
Co nie zmienia faktu, że ulubiony pracownik ma dostawać tyle co niedoświadczony. Sprawiedliwości to tu raczej nie ma żadnej
kobe 2014-03-19 16:47:03
mam pytnie na ile moze liczyc drukarz flexo , na reke wyplaty
gość 2014-04-29 18:00:39
Hej napiszcie ile w kontroli można zarobić?
Gigorek 2014-05-08 16:01:52
Chyba nikt w tej firmie nie pracuje, bo coś forum nagle ucichło. Trochę mnie to zastanawia patrząc na wcześniejsze aktywności pracowników ...
1
gość 2014-05-10 15:45:20
hej napiszcie coś o zarobkach?:)
2
gość 2014-05-18 19:25:50
Jaki jest pakiet socjalny?
printer 2014-05-19 01:33:23
póki co na forum Embe Press piszą sami pytający - w tym również ja, ciekawe kiedy odpowie nam jakiś pracownik..
3
gośc 2014-05-27 20:22:25
hejka
czemu nic nie odpisujecie?
gosc 2014-07-01 09:01:02
Jest fundusz socjalny, teraz podobno nawet zmienily sie jego zasady. Co do zarobkow w kontroli nie odpowiem, bo jestem z innego dzialu.
b2b 2014-09-24 12:39:08
Wygląda to obiecująco już na starcie, bo w dzisiejszych czasach mało który zakład pracy oferuje fundusz socjalny, chociaż w normalnej rzeczywistości jest to standardem. Niestety nasi zmanierowani szefowie polskich firm większość ustaleń kodeksu i prawa mają głęboko w ... kieszeni... Tym większy plus dla EMBE Press.
gregory 2014-12-09 16:25:26
Hej, a jest ktos w stanie napisać o co dokładnie chodzi w tych zasadach funduszu socjalnego? Na co mozna go przeznaczyć, to np. dofinansowania do kursów, nauki języka obcego, na nagłe wypadki typu choroba - dofinansowanie do leków, czy dofinansowanie do narzędzi pracy, okularów? Czy praktycznie nie da się z tego skorzystać?
grzdylo 2014-12-27 19:37:48
zapytajcie sie go za co siedzial we francji !!
1
niezadowolony 2015-02-11 23:05:57
Ogolnie gora moze Ok, ale kierownikom to sie chyba w glowach poprzewracało... Niektorzybsadza, ze nizszy stopniem pracownik to ich niewolnik...
Pracownik 2015-04-30 01:53:15
Zarobki na start:

Kontrola ok. 9zł netto
Pomocnik ok. 8.50 netto
Drukarz ok. 14.50 netto
Przewijarki ok. 9 netto.
1
nie wytrzymam 2015-04-30 08:39:41
No i praca 7 dni w tygodniu, jak dobrze pójdzie to 30 dni w miesiącu i jeszcze wieczne pretensje źe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] apbo coś
siuba 2015-07-14 15:22:06
A co z respektowaniem prawa pracy w drukarni - przecież nikt nie będzie się wysilał jeżeli kasa którą oferują wcale nie jest atrakcyjna - nie sądzicie? Trochę dziwi mnie, że ludzie dają się tak cyckać. Chyba że oferują jakieś złote góry i tu wszyscy chętni się łapią, bo widmo łatwego zysku zawsze każdego 'dopinguje'
gosc 2015-07-15 22:22:20
Plus jest taki, ze wyplata jest zawsze w terminie do 10.
ja 2015-07-23 22:29:18
Prawo pracy? Tu nie jest zle z tym. Trzeba tylko pamietac, ze Polak potrafi kombinowac
orlik 2015-08-17 00:43:37
Jak to jedyny plus, że wypłata jest zawsze do 10, to żaden plus. Takie rzeczy są standardem i każda firma powinna wypłacać pracownikom pensje na czas, jeśli do tej pory nie poznałeś zbyt wielu takich firm, to szczerzę współczuję. Jak patrzę na zarobki wypisane powyżej, to chyba również nie jest tu najgorzej, jeśli chodzi o warunki.
1
gosc 2016-02-02 08:56:04
Niestety nie w każdej firmie standardem jest wypłata pensji w terminie... Więc nie dziwię się, że niektórzy to oceniają na + firmy
Zan 2016-02-10 11:16:54
Dokładnie jest tak, że nie w każdej, aczkolwiek wiesz, jak się człowiek chce zatrudnić, to po prostu szuka, patrzy, składa te plusy i minusy, to nic złego
helikon 2016-04-10 12:05:19
tu nie ma co też za bardzo się nad tematem rozczulać... Drukarnia jakich wiele, zarobki są chyba znane, przynajmniej widełkowo. Można próbować swoich sił i zrrezygnować, jak okaże się np. że kwoty są za niskie jak na branżę offsetową
mzssa 2016-05-13 21:32:10
na pewno jest od nich teraz oferta na drukarza, ale przyznam, ze jest to naparde niszowa branża i wydaje mi się, ze trudno u nich znaleźc zatrudnienie jednak.
1
Zostaw swoją opinię o Drukarnia EMBE PRESS - Lublin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia EMBE PRESS