Opinie o Toolip HR Sp. Komandytowa w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Toolip HR Sp. Komandytowa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toolip HR Sp. Komandytowa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toolip HR Sp. Komandytowa w Toruń

Krzysztof Nowy wpis

chodzi o Toolip HR

Ol Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nawet nie są w stanie odpowiedzieć dlaczego tak się dzieje. Zdarzyła się sytuacja, że gdybym się nie upomniala, wogole nie wypłacili by wynagrodzenia. Została złożona skarga do PIP. Nie polecam.

OK

23 września, godzina 14, a ja dalej nie widzę wypłaty na moim koncie, która powinna już tam być od 2 dni... Ta agencja nie szanuje w najmniejszym stopniu pracownika.. W umowie jest napisane, że pieniądze są przelewane 21 dnia każdego miesiąca ( Pani z agencji poinformowała mnie, że zazwyczaj są szybciej). Kolejny miesiąc i kolejny raz muszę dzwonić i dopominać się o wypłatę, która mi się należy!! Nikomu nie polecam zatrudnienia przez tę agencję! Oszukują ludzi na każdym kroku. Chyba tylko zgłoszenie do PIP-u pomoże.

Małgorzata
@OK

Czy udało Ci się już rozwiązać tę sytuację? Napisz koniecznie, jeśli coś się zmieni. Z chęcią przeczytałabym też Twoją opinię o warunkach pracy, głównie interesuje mnie, na jaką umowę można liczyć w Toolip HR Sp. Komandytowa.

OK
@Małgorzata

Dobry wieczór. W nawiązaniu do Pani pytania udało mi się rozwiązać sprawę. Wypłatę otrzymałam dopiero 24 września i cieszę się, że moja przygoda z tą agencja dobiegła końca. Ja byłam zatrudniona na umowę zlecenie i nie wiem, czy w tej agencji pracy można liczyć na inną umowę niż "śmieciówkę". Agencja nie ma zbyt dobrych opinii, być może dlatego zmienili nazwę na "THR". Nie szanują kompletnie człowieka i nie obchodzi ich to, czy zatrudnione osoby dostaną wynagrodzenie na czas..

Tomasz Nowy wpis
@OK

Czy poza nieterminowymi wypłatami coś jeszcze sprawiło, że nie poleciłby Pan zatrudnienia przez Toolip HR? Będę wdzięczny za informację.

Hakxndjx

Nie wyplacaja wyplat na czas ! Na umowie widnieje zapis do 21 dnia miesiąca dziś mam 20 jutro sobota ! .jeżeli w poniedziałek nie otrzymam wypłaty kieruje to do inspekcji pracy może jak dostaniecie większą karę to się nauczycie płacić ludziom ich ciężko zarobione pieniądze na czas!!!!! A o paniach pracujących tam już nie wspomnę bezczelne i nie miłe! Nie polecam!

Pracownik Produkcji

Rzetelnie przedstawiona oferta, nawet ze zdjęciami firmy i opisem stanowisk! Konsultant wytłumaczył trasę do firmy, podał przystanki autobusowe, nawet godziny odjazdu komunikacji miejskiej!

Co wpływa na wysoką jakość produkcji? Jak może pracownik produkcji wpłynąć na minimalizację kosztów?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
MM38

To jest jakaś kpina. Zaczęłam współpracę z Państwa firmą dwa miesiące temu. Najpierw wszystko wydawało się być w porządku - uśmiechnięta Pani z którą podpisywałam umowę, dobre warunki - wszystko pięknie. Schody zaczęły się jak koledzy i koleżanki z pracy zatrudnieni przez toolip w firmie w ktorej pracuje dostali wyplaty na konto 30 (!!!) dnia miesiąca zamiast DO 21 DNIA jak zostało to okreslone w umowie. To jest jakaś porażka. Firma tlumaczyla to tym, ze łączy się w jedno z inną agencją posrednictwa pracy. Szczerze? Guzik mnie to interesuje - interesuje mnie tylko to co jest w umowie. Dziś jest piatek, 19 lipca, wiec 21 dzien miesiaca wypada w niedziele. Zeby sie upewnic czy w tym miesiacu nie bedzie zadnych problemow zadzwonilam do Pani ktora podpisala ze mną umowę (oczywiscie Pani jest bardzo przyjemna, to nie jej wina ze macie taki (usunięte przez administratora) Pani oswiadczyla mi, ze wyplaty wyjdą w poniedzialek, czyli 22 lipca. Cos mi tu nie gra... Czy Panstwo mają swoich pracownikow za idiotow? Skoro w umowie jest zapis, ze wynagrodzenie zostanie przelane na konto do 21 to ma byc przelane do 21! Macie miliard kar za odstapienie od umowy a sami sie jej nie trzymacie! Jak wam nie wstyd? Wyobrazcie sobie ze ludzie maja zobowiazania, rachunki i inne stale oplaty do zrobienia. Dodatkowo w dniu dzisiejszym konczy mi sie bilet miesieczny na komunikacje miejską, którą podrozuje do pracy. W poniedzialek rano bede musiala zadzwonic do przelozonego i powiedziec mu ze nie przyjdę bo... Nie mam pieniedzy na bilet bo pracodawca nie wywiazal sie z warunkow umowy! :) Cudownie! :) Polecam zacząć szanować pracowników i przestrzegać warunków umowy, bo tak na prawdę już w poniedziałek mogę ją Państwu wypowiedzieć. Znam swoje prawa. Dziękuję za uwagę.

Aga
@MM38

Ja twż wypłaty nie doostałam a powinam dostać do wczoraj oni telefonu nie odbieraja maja nas gdzieś jak mają wypłacać wypłatę!!!

ala12
@MM38

witam, mam ten sam problem nie wiem do kogo mogę się zgłosić, a dla jakiej firmy była Pani zatrudniona?

Ja ja

Wieczór dobry.. nie zgadzam się z negatywnymi.. komentarzami.. tej agencji zatrudnienia... Jak dla mnie są (usunięte przez administratora) kapetetni.. tylko te wypłaty 21 każdego miesiąca.. ale za zwyczaj są wcześniej.. po za tym warto się wybrać.. samemu.. i przekonać a nie oczerniać kogoś kogo się nie zna...

Bożena

Miałam "przyjemność" pracować z tą agencją parę razy. Atmosfera w pracy beznadziejna, ludzie, którzy są "nad" osobami zatrudniającymi się w tej agencji, przychodzą na kacu do pracy, mowa tutaj o hipodromie w Sopocie. Co najlepsze na wypłatę czeka się co najmniej 2 miesiące, i co najlepsze nie była ona zgodna z umówioną stawką, także jak najbardziej nie polecam tej agencji. Trzymajcie się od niej z daleka.

theloilios
@Bożena

Witam Pani Bożeno, Oczernianie firmy jest trochę nie na miejscu. Wypłata za eventy jest wcześniej niż wpisana w umowie ( w umowie jest do 21 dnia następnego miesiąca), a wypłaty wychodzą do 10 dnia po zakończonym miesiącu. Jak dla mnie to prawie dwa tyg. przed planowaną wypłatą. Chyba, że ktoś nie podał konta.... albo jest błędne....albo :) ale lepiej napisać negatyw :D pozdrawiam

Patrycja
@theloilios

Witam, Odkąd pracuje z Toolipem raz dostałam wypłatę na czas. Zwykle dostałam 2-3 dni później i jeszcze odpowiedź dlaczego tak jest: "nie musimy wypłacać na czas". Pozdrawiam:-)

michal_195

Pracowało mi się z jej przedstawicielami w miłej atmosferze. Współpraca szła gładko i bez zastrzeżeń. Pieniądze za wykonane usługi również otrzymałem na czas. Także jestem w pełni zadowolony i polecam.

marion

OSZUSCI!! Mowa o łódzkim oddziale. Praca na produkcji, na poczatku wszystko pieknie, ladne, a jak przyszlo do wynagrodzenia to zaczeli pisac jakies raporty, ze praca wykonana byla zle i wyplaty nie bedzie!!! 4 miesiace czekania na wyplate i wojowania z prawnikiem. I jeszcze teksty pani konsultantki ze "to ich dobra wola jak wyplaca mi pieniadze". Nie polecam tej bandy oszustow.

Papryka
@marion

Mam podobną historię,zostałam ukarana 100zł mandatem za to ,że nie przyszłam do pracy w sierpniu a ja już zakończyłam pracę z końcem lipca mam papier z biura od pracownika z datą z początku sierpnia i potem pojechałam wyjaśnić dlaczego w systemie EWUŚ u lekarza wyświetlam się na czerwono dostałam drugi taki sam papier od Konsultanta TOOLIP-szefa tego biura w połowie sierpnia.Więc dlaczego miałbym być w pracy??? Dlaczego zostałam "ukarana"?Walczę.Nie polecam tej agencji pracy same problemy,niemiły Konsultant mówię o Agencji w Łodzi.Musiałam sama jechać do ZUS-u się wyrejestrować.Pensja miała być 10,a była 16.Jak będę musiała zaangażuje odpowiednie instrumenty prawne.

Alicja

@Konrad Rozumiem, że telefonu spodziewałeś się w ciągu pierwszych dwóch dni po rozmowie. Czasem jednak proces rekrutacyjny może się przedłużyć. Czy do tej pory firma się z Tobą skontaktowała? Ktoś jeszcze z Was miał podobne doświadczenia podczas kontaktu z firmą? A może Wasz proces rekrutacyjny przebiegał inaczej?

Konrad

W Krakowie byłem na rozmowie miała pani oddzwonić do dwóch dni czy mnie zatrudnią i cisza minął tydzień nawet nie potrafią głupiego smsa czy meila wysłać.

Alicja

@beekdlaczego tak uważasz? A jaka jest Twoja opinia na temat Toolip HR Sp. Komandytowa jako pracodawcy? Najbardziej cenne będą merytoryczne wpisy, które pokażą zarówno plusy i minusy pracy w tej firmie.

Alicja

@beek, a może po prostu zadowoleni pracownicy?

beek

te dobre opinie sami sobie piszą

Alicja

@marion, i jak się skończyła cała sytuacja?

zleceniobiorca

Witam, Wynagrodzenia zawsze wypłacane na czas albo i wcześniej, konsultanci bardzo kompetentni, zawsze można od nich uzyskać informacje, odbierają telefony, a jeśli nie to sami oddzwaniają. Współpracuje już z nimi od roku i nigdy nie miałam żadnego problemu. Polecam :)

maters

Pieniądze na czas, konsultant dostępny nawet po godzinach pracy! Ludzie z Pasją

maters

super pracodawca, nie oszukują, rzetelni konsultanci! Z czystym sumieniem rekomenduje Łódzki Oddział

largo

zgadza się . narzekaczy tutaj się nie uciszy w żaden sposób

Denial

Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz ta agencja jest na poziomie. Bardzo mili, pomocni. Nie rozumiem tych ludzi, którzy płaczą jaka ta agencja jest zła bo jak są zatrudniani to ich przełożony jest tyranem. To jest k*rwa agencja pracy ludzie. Ich zadaniem jest szukać pracy dla was.

Zostaw merytoryczną opinię o Toolip HR Sp. Komandytowa - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toolip HR Sp. Komandytowa?

Kandydaci do pracy w Toolip HR Sp. Komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toolip HR Sp. Komandytowa