Speedmail

Opinie o Speedmail

tomcio

20 groszy za zwykly list, pare tylko poleconych , zrezygnowalem odrazu ;d lepiej roznosic ulotki

spidmail

Vectra przesunieta na luty, bo nie udalo sie przejąc styczniowego nadania na czas, podobno.Ciekaw jestem jak teraz umowy pozmieniają /umowy zlecenia gdy wejdzie w zycie ustawa o 12zl brutto na godzine/minimum. Jak niby bedzie wygladac forma zatrudnienia pracownika, ktory do tej pory miał wynagrodzenie dniówke 50zl(brutto) badz prace na akord (platne od szt. listu)....

speddamilowceX
@spidmail

U mnie w mieście (woj. pomorskie) teraz roznoszą Vectrę sami. Widzę dziś w skrzynkach, jak niosłem Orange... Także z tymi datami coś nie tak.

spidmail

Z tego co wiadomo to przesylki Orange i Vectry weszly w Speedmailu na stale.

orangowy vectrownik
@spidmail

Zobaczymy, jak będą. Bo ściemy już dużo widzieliśmy. Vectra miała być w styczniu już, przesunięte na luty... i tak do grudnia może ;)

pracownik ad'hock

Wynagrodzenia są dość zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od jakości wykonywanej pracy. Kiedy idę na rejon mam roznieść wszystkie listy a nie co drugi list. Chodzi chyba o to aby nikt po mnie nie musiał poprawiać bo to kosztuje przez co dostaję gwarantowaną wartość wpisaną w umowie. Owszem jak ktoś nie wykona pracy w sposób należyty będzie rozliczony systemem, w którym niestety nie będzie kilkunastu złotych na godzinę bo następnego dnia ktoś po takiej osobie musi poprawić i nie zrobi tego za darmo (proszę pojechać do lakiernika i zlecić pomalowanie samochodu. Ten pomaluje połowę i zapłacą Państwo mu całą ustaloną kwotę tak? - czy to nie absurd). Pracownicy różnie mówią o wynagrodzeniach. Są zadowoleni i nie. W punkcie, w którym pracuję osoby mają maks po 130 h pracy (bo więcej się nie chce) więc ciężko, żeby było 2 tyś netto.

mets

nie polecam absolutnie , za miesiac czasu 400 zł , a lataasz jak pies , nie idźcie za żadne skarby!!!

jestes dzieckiem?
@mets

mets, jak coś piszesz, to pisz, czy miałeś płacone za list, czy za godzinę pracy, czy pracowałes w speedmail czy u agenta itd. Tak sobie rzucić , ze dostałeś 4 paczki za cały miesiąc i nic po za tym, to może dziecko, a nie normalny człowiek!

zawsze są testy

parę dni jest pracy, a za miesiąc się okazuje, że już nie ma listów testowej firmy, albo są w znikomej ilości. ta firma to pralnia pieniedzy, żeruje na naiwnych, 2,5 roku tam pracowałem i przerobilem miliony gadek typu będzie wiecej. najwiecej to jest śmieci superpharmu, gdzie czesto adresy bledne, w sliskim papierze, jakieś kleiki, a ci co zamawiali jakieś malutkie skrzyneczki,

speddamilowceX

Vectra za nasza pomocą rozniosła sobie w promocyjnej cenie zmiany Regulaminu. I tyle. W moim mieście faktury Vectry dalej noszą z dużymi opóźnieniami pracownicy Vectry. No zobaczymy w styczniu 2016, na razie nosimy śmieci!!!!!

UPCnieśmieć :D

UPC to nie są śmieci?? Żart stulecia

kkzz

UPC,Orange,Vectra,Rwe,Toya i wiele innych których nie wymieniłem , to raczej nie są śmieci.A co do Orange to zobaczymy w styczniu.

kaka

co nosi speedmail ?? ulotki ??

kaka

oszukuję osoby która pracowała w speedmail kontakt KaKa-Kura@wp.pl

nie będzie wiecej orange

2,5 roku obiecywali, ściemniali, a zawsze jakieś śmiecie się woziło

inpostoza wraca?

Tez trafiają się wam przesyłki, które powinien nosić inpost? Pozaklejane naszymi naklejkami dane, ze nadano w Inpost sp. z o.o.....

vodomen

Witam pracowalem jako listonosz w tej firmie dostawalem 1200zl mies praca 5 dni w tyg umowa zlecienie do tego jakies smieszne kary za zgubienie listow itd 500 listow do rozniesienia dziennie moze w sumie az tak wiele to nei jest tyle ze obszar jakis dziwny na pol miasta np centrum plus obrzeza miasta do firmy rowerkiem lub autem pozniej na rejony znow do firmy i do domu autem wogole nie oplacalne

nie polecam firmy speedmail! płacą grosze... wyzysk, praca po 10-12h dziennie. Czasami zdarza się, że do przejścia jest 8 rejonów oczywiście pieszo... lepiej roznosić ulotki niż pracować w tej firmie!

Pomorze3lat
@były pracownik

Na litość boską to jakie Ty masz tempo albo jakiego kierownika?? Bez przesady , ja robie i trzy-cztery dzielnice (lajtowe) w 5 godzin i tyle samo jedną dzielnicę (bardzo nielajtową). Skądś Ty wytrzasnął te 10-12h. Fakt, praca średnio zarobkowa. Ale na pewno nie tyle godzinowa. Pozdrawiam :)

janusz
@były pracownik

Do tych wszystkich opisów pracy trzeba dodać w jakiej to jest miejscowosci. Łatwo to zrobić zwłaszcza jeżeli jest się byłym pracownikiem. A tak to są jakieś fruwające opinie. Nie wiadomo skąd.

Frustrant
@janusz

Nie przestrzegany kodeks pracy w każdym mieście, zmuszeni jesteśmy do podpisania zobowiązania jak zgubisz przesyłkę to kara 500,-

@ frustrant
@Frustrant

Możesz napisać coś więcej, my nic nie poodpisywaliśmy. Ja osobiście czegoś takiego bym nie podpisał, ponieważ widać, iż Speedmail chce się wzbogacić na pracownikach. Robi się wtedy drugi in post. Problemu niby nie ma, ale jak już rzeczywiście coś zgubisz... Motywuje do pracy się pensją, a nie karami.

killer listów

Jakie prawo? Zakładasz działalność, świadczysz usługi dla speedmail i ... No właśnie, tutaj stoimy przed tym I, że zarobić nie idzie.

greg

Witam. Nie polecam firmy totalnie.Wymyslaja cuda na kiju a na koncu i tak zostajesz z niczym.Ostrzegam przyszlych partnerow.Pisza ze praca dodatkowa a zawala was robota nie do wykonania. Kaza zatrudniac po 10 osob a pracy daja dla jednej.Zarobek sredni (usunięte przez administratora)Czasami to bylo wstyd ludziom dawac wgl.Z mojej strony zapewniam ze jezeli beda probowac otworzyc u nas w miescie ponownie zaraz wybije to nowemu partnerowi z glowy.

żartowniś

Kiedy centrala płaci partnerowi za listy rozniesione w maju? Którego czerwca?

ostatni sprawiedliwy

pracowałem jako listonosz i ogólnie wiedziałem jaka jest stawka,warunki - podpisując umowę wiesz ile zarobisz... dlatego nie rozumiem narzekania. Tego typu pracę trzeba raczej potraktować jako dodatkową. Jak ktoś w tejże firmie robi 24/7 to chyba nie ma nóg albo po każdy list wraca do biura... Faktem jest, że kiedy zrezygnowałem z tej pracy nie dostałem wynagrodzenia za ostatni miesiąc i już na to nie liczę. Pracę do momentu wypowiedzenia wspominam bardzo dobrze, ekipa była bardzo fajnie zgrana.

cała prawda

Prawda jest taka, ze inpost najprawdopodobniej w II kw. 2016 roku tez będzie miał problemy. Sadówki wygra PP, zostanie im pko bo oraz polkomtel, a tego jest coraz mniej. Powietrze wozić, jak speedmail?

Zostaw merytoryczną opinię o Speedmail - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Speedmail?

Zobacz opinie na temat firmy Speedmail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Speedmail?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Speedmail?

Kandydaci do pracy w Speedmail napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Speedmail