Speedmail

Opinie o Speedmail

?

sory, ale tam jest jakakolwiek rozmowa? normalnie jest, przyjdzie pan, pogadamy.... idziesz, a tam torba i dzień próbny ;)

Kukuror

(usunięte przez administratora) Nie daj Boże zgubić list, bo są kary duże. Ogólnie odradzam. Już lepiej na ulotki iść jak chce się dorobić, czasem więcej płacą i się człowiek tyle nie namęczy co w tym speedshicie.

hehe

Dobra mina do złej gry ?

HEya

Hej. Pracował ktoś we Wrocławiu w Speedmail ? Czy jest tak samo źle jak w innych miastach ?Ile da sie wyciągnąć na m-c ? I o co chodzi z tymi opłatami za ZUS ? Pozdrawiam

aaaaa

[usunięte przez moderatora] samochodem to jest lipa

aaaaaasamochodemsamochodem ttto jezdzisz na wlasny

Unas jak jezdzisz samochode

doradca

Speedmail nie nosi paczek tylko listy w torbach a za samochód masz najlepszą dopłatę w kraju 45 groszy brutto za kilometr.

eryk

Jeżeli są nowe torby, jak pisze Marta, to musiały być wcześniej stare, które być może miały wady i dlatego zostały zastąpione nowymi.Gdyby ktoś kto decyduje o torbach dla listonoszy od razu podjął właściwą decyzję to nie byłaby potrzebna wymiana toreb. Zapewne ta osoba dostaje za swoją pracę niemałe pieniądze.

aaaaaaaaaa

dla mnie zarazie idzie dobrą stronę jest luzik

Janio

Ludzie co Wy tu opowiadacie?? W tej firmie wypłata zawsze będzie iluzoryczna! Jak zwiększy się liczba listów to zmniejszy sie wypłata od jednego listu. Ten trend potrwa jeszcze długo. Wiem co mówię i nawet nie powiem w jakim oddziale pracowałem i ile miałem za list bo pewnie chcielibyście teraz mieć taką stawkę. Ta firma idzie jednak w drugą stronę.

aaaaaaaaaaa

a jakim, mieście pracujesz ze tak dużo wyciągnąłeś pewnie Katowice

aaaaaaaaaa

ja pracuje tam i ja mam duży rejon i mam 15 gr bruto

Obiektywny

Bywa ciężko ale 1400 na rękę można wyciągnąć. Raz nawet udało mi się prawie 1800..

***

i o rzadnych 50zł dniówki nie słyszałam

***

w życiu 2000 nie zarobisz nawet w wa-wie, ja w innym mieście mam 500-600

doradca

To nie kwestia dogadania tylko ceny za doręczenia do 9:00 trzeba dopłacać i tu jest najdziwniejsze bo widocznie Speedmailowi nie zależy na tym aby miec ten towar z samego rana.

Janusz

Uważajcie na tą firmę. pracowałem prawie rok. Nie oferują nic ciekawego. Jeszcze jak zaczynali to chociaz obiecali dużo. Teraz szukają frajerów. A takie listy jak ,,Szybki'', piszą sobie sami. Być moze jako kierownik placówki zarobi tyle. Napisał to w celu ,,zobojętnienia kwasu'' . Kwas niestety jest ewidentny. Tyle różnych negatywnych opinii nie może być nieprawdziwych. Mówię poważnie. Praca w tej firmie to strata czasu, mimo ze ciężko na rynku pracy, to jest i tak duża szansa trafić lepiej. Ja wogóle zastanawiam się dlACZEGO tam ktoś jeszcze pracuje.

bezimienny

Byłem dzisiaj w sprawie pracy w speedmailu we Wrocławiu. Zaoferowano mi stawkę 50zł + 20gr od każdego listu, ale po waszych opiniach nie pcham się do tej firmy.

Janio

Listonosz z PP ma 500 ale np w poniedziałek. rejon skupiony na 12 km chodu (tak miałem). BYłem też w Speedmailu. Nie ma sensu porównywać jednego do drugiego. W Speedmailu np 1500 PLN na m-c to fikcja, nie znam nikgogo kto tyle zarobił spośród listonoszy.

Szybki

Panowie i panie,wziolem partnerstwo w nieduzym miescie listow mam kilka tys.zarobek z tego taki ze nigdzie u prywaciarza bym tyle nie zarobil,wiec pytam sie o czym tutaj mowa??mozna spokojnie w ta godz zrobic te 40,60 listow,ale trzeba zasowac niestety,a nie wszyscy mysla ze sobie posiedza i kase porzadna zarobia,dodam ze listonosz z poczty polskiej ma srednio 500 na dzie i musi sie wyrobic w czasie jak sie nie wyrabia to robi 12,14 godz,i nikt mu za to noedoplaci!!Wiec nie znacie tej branzy to sie nie wypowiadajcie!!

kifro
@Szybki

Witam Szybki Mgłbys odezwac sie do Mnie prywatnie na mail odnosnie tego partnertwa. Bo wszedzie szukam info i nigdzie nie moge znalezc , a planuje w to wejsci . z gory dzieki. mail do mnie to kifor28@onet.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Speedmail - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Speedmail?

Zobacz opinie na temat firmy Speedmail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Speedmail?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Speedmail?

Kandydaci do pracy w Speedmail napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Speedmail