Opinie o EKSPORT-IMPORT, HANDEL, MARKETING I USŁUGI ANDRZEJ WIZNER w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EKSPORT-IMPORT, HANDEL, MARKETING I USŁUGI ANDRZEJ WIZNER. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EKSPORT-IMPORT, HANDEL, MARKETING I USŁUGI ANDRZEJ WIZNER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKSPORT-IMPORT, HANDEL, MARKETING I USŁUGI ANDRZEJ WIZNER w Piotrków Trybunalski

Q8 Nowy wpis

Gość nie ogarnia swojej firmy. Żyje w matrixie i z góry ma założone aby wydoić pracownika kilka miesięcy a po nim przyjąć nowego na to stanowisko. Zatrudnia na umowy śmieciowe a o kasę trzeba się prosić i tak sie nie otrzyma obiecanej kwoty. Jakieś potrącenia to standard. Na starcie mowa o dużych zarobkach, a przy wypłacie rozczarowanie. Poniżej minimalnej krajowej, a harówka od rana do wieczora. Auta firmowe jeden wielki szrot. W konkurencji np DPD zarobisz więcej choć pracy też multum. Ale masz pewną stawkę, ubezpieczenie,itp.

GOSTEK Nowy wpis
@Q8

Q8 A TY SKĄD SIĘ WZIĄLEŚ OSZOŁOMIE TO BZDURA AUTA CHCIAŁBYŚ CHOĆ RAZ SIĘ PRZEJECHAĆ A NA KASKĘ TRZEBA ZARABIAĆ A NIE ŚNIĆ O NICH SPRÓKÓJ BO WARTO!!!!!!!!!

Aga Nowy wpis

Witam, czy nadal jest tak duża rotacja w firmie? Szukam czegoś stałego, mogę liczyć na tą firmę ? Jak wyglada rekrutacja ? Pozdrawiam

Kurier XXL

dajcie sobie ludzie spokój, lepiej papierki zbierać niż pracować na dziada

xxxxxxxxxxxx Nowy wpis
@Kurier XXL

po pierwsze to nie dziad

Ryszard

Nie zawsze wszystko idzie jak byśmy tego chcieli. Firma może ma trudniejszy czas?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie EKSPORT-IMPORT, HANDEL, MARKETING I USŁUGI ANDRZEJ WIZNER? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Jędrek

Nikt na siłę nie trzyma w firmie. Tym bardziej, że ma opinię dobrego pracodawcy a na to trzeba sobie zapracować.

Ktoś
@Jędrek

Dobry pracodawca nie zbywa pracownika odnośnie co do umowy a tym bardziej wypłaca pieniądze na czas! A czekając 3 miesiąc na ciężko zarobione pieniądze to już przekracza wszelkie granice

Kurier XXL

Jeśli ktoś za grudzień płaci w lutym , bo podobno tak kasę z poczty dostaje, to znaczy że nie doróśł do biznesu, kodeks pracy to świętość i najpierw pracownik a póżniej kasa z poczty choćby miał kredyt wziąć, chyba, że dziad, to tym bardziej nie powinien biznesu prowadzić tylko na centralnym na zupę zbierać. Mam nadzieję, że w końcu w Polsce zrobi się normalnie i dziad nie będzie miał prawa zatrudniać ludzi.

Aleksandra
@Kurier XXL

Ja się nie moglam doprosić się o umowę,a teraz mam problem żeby odzyskać swoje pieniądze z listopada. Ale idę zgłosić gnoja gdzie się da nie popuszczę mu i odzyskam swoje pieniądze

Radek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jak trudno jest się dostać?

ap
@Radek

nie jest trudno bo w kurierce jest duza rotacja. tych firm jest pare na rynku. ogolnie jezdzisz dla poczty pl przez posrednika jak wizner agap i inne na rynku. kasowo ze 2tys do reki wyjdziesz ale i tak to sie czaso nie oplaca. wiecej zarobisz na kfc w transporcie frytek po miszkaniach bo wiekszy stres masz ze co chwila sie cos na poczcie nie zgadza ,milion papierow do spisanai jak juz padasz na pysk po robocie . sproboj na jakis czas , sa i takie kolosy co po 4000 wyciagaja bo lataja jak kot z pecherzem i potem gubią paczki za ktore ida kary po 500zl i wtedy bierz kase i znikaj..

adf 3t
@Radek

dodam zę POCZTA PL kase wypłaca terminowo PODWYKONAWCOM,takie sa umowy a PP jest wypłacalna. Jeśli jakiś podwykonawca wam nie płaci na czas to znaczy ,że nie posiada płynności. Czyli z waszej wypłaty finansuje inne zobowiązania. Pamietajcie o tym . EX kurier.

Paw

Witam Pracuje u Pana WIZNERA od dwoch lat. Nigdy nie moglem powiedziec zlego slowa na ta firme. Od kiedy zaczolem prace w tej firmie to wiem ze zyje wkoncu stanolem na nogii i nie martwie sie o wyplate. A wrecz przeciwnie na swieta zawsze przed czasem zeby czlowiek mogl spedzic rodzinnie swieta. Taka firma to skarb. Ludzie ktorym nie chce sie pracowac beda narzekac bo pewnie chcieli by kase ze darmo. Trzeba cos dac od siebie zeby cos osiagnac.

karolek
@Paw

pierwsza sprawa to trzeba zadac sobie pytanie czy nadaje się do tej roboty i czy chce to robic a jak umiesz rozmawiac z wymagającym szefem to sukces murowany a w tej branży jest duża rotacja ludzi bo 1/3 to lenie i niedojdy zyciowe więc się nie dziwie że szef jest stanowczy,ja robię co lubie i jestem zadowolony z szacunkiem dla (usunięte przez administratora)

@Paw

gadasz głupoty ja pracuję jako kurier 2 miechy w plecy paliwo za swoje umów nie mamy i do tego teraz już nie chce nam wypłacić kasy czyli jakieś 6000 tysi

Dominika

@Lutek, Twoja opinia jest dość ogólna. Czy mógłbyś dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia? Na jakim stanowisku pracujesz i co należy do Twoich obowiązków? Czy prócz pensji pracodawca zapewnia premie lub pakiet socjalny? Jak oceniłbyś swoje relacje ze współpracownikami i atmosferę w pracy? Pamiętaj, że każda informacja, którą dodasz w tym wątku pomoże innym użytkownikom poszukującym pracy.

Dominika

Witam wszystkich. Co możecie powiedzieć o firmie EKSPORT-IMPORT, HANDEL, MARKETING I USŁUGI ANDRZEJ WIZNER? Jakim jest pracodawcą, jaki mają stosunek do nowych pracowników? Czy warto składać tam swoją kandydaturę? Zapewniają jakiś system premiowy dla najlepszych pracowników? Każda opinia się przyda.

Lutek
@Dominika

Ja sobie chwalę pracę, pieniądze i wszystko inne na czas, tylko ci co im się nie chce pracować to narzekają.

gość

miałem okazję P.Andrzeja Wiznera poznać dziś tj.19,05,2018 , normalny pracodawca nie pozwoli wejść sobie na głowe , no i tyle , bardzo normalny facet Polanica Zdrój

Mim

Nie polecam na wypłaty trzeba czekać i się prosić.

Byczek

Własnie miałem podjąć pracę u tego pana Wiznera ale po tych komentarzach rezygnuje

adam

Z szefem pracuję drugi rok. Nigdy nie miałem problemów. Robię swoje, jak jest dobrze w nic nie ingeruje. Pełna wypłacalność i terminowość. Kiedy potrzeba pomocy stara się żeby było ok. Można normalnie porozmawiać. Polecam ze swojej strony.

Bolek
@adam

Terminowość k...wa śmiech na sali a jak jest źle to w czym pomaga ty to jesteś jakiś przydupas koordynator że tak piszesz to jest parodia pracy nadajaca sie do sadu

kurier
@adam

wypłata co 2 miesiace.. po dwóch miesiacach niby jest już ciąłość.. taa a ciagle jesteś w plecy z wypłatą. Tankujesz za swoje.. bo przecież tam u góry "nie ma pieniędzy ". Samochody bez przeglądu.. o kartkę z OC trzeba sie prosić miesiacami.. Kary za wszystko no i oczywiście nigdy nie dostaniesz tyle ile zarobiłeś ;)

Dawid Siudak

Współpracuję z tym człowiekiem 10 lat i mogę powiedzieć jedno gdyby tacy ludzie rządzili nie było by problemów. Ten człowiek uczy ludzi jak podnosić pieniądze z ziemi i jak odnaleźć się w tym świecie. Jest to człowiek wykształcony i elokwentny który własnymi rękoma wypracował swoją pozycję na rynku, a jeśli kogoś to boli to już inny problem

Dominika

@ktoś, rozwinąłbyś swoją opinię? Co Twoim zdaniem wpływa na sytuację wewnętrzną EKSPORT-IMPORT, HANDEL, MARKETING I USŁUGI ANDRZEJ WIZNER? Jak długo współpracowałeś z firmą i na jakim stanowisku?

ktoś

Pracujący - fakt opinia z nieba się nie wzięła - kilka lat temu bylo rewelacyjnie naprawdę ale cos szlak trafił i jest katastrofalnie!!! Przypuszczam ze nie miałeś styczności z tą firmą osobiście stąd Twoje zacięcie! Odradzam współpracę!!!!!!

Dominika

@Pracujacy, rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami o EKSPORT-IMPORT, HANDEL, MARKETING I USŁUGI ANDRZEJ WIZNER. Może w takim razie podzielisz się własnym doświadczeniem wynikającym z zatrudnienia w tej firmie? Co Twoim zdaniem wpływa na to, że jest ona dobrym pracodawcą?

Pracujacy

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Firma ma opinię dobrego pracodawcy, taka opinia nie spadła z nieba

gość

Witam. Nie polecam współpracy z tym człowiekiem. Jest wulgarny, chamski,bezczelny, nie liczy sie z człowiekiem, masz pracować i koniec-dla niego a jak nie to na Twoje miejsce ma dziesięciu innych.... Podobno.... Choć chętnych juz brak. Odtrąca pieniądze za byle drobnostki. Masakra. Nie polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o EKSPORT-IMPORT, HANDEL, MARKETING I USŁUGI ANDRZEJ WIZNER - Piotrków Trybunalski

EKSPORT-IMPORT, HANDEL, MARKETING I USŁUGI ANDRZEJ WIZNER
2.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. Litewska 1A
    97-300 Piotrków Trybunalski