Speedmail

Opinie o Speedmail

Papierowa potęga

Ktoś ma forum ładnie ujął współpracę z nimi '' psychiczny zakładnik''. Obserwuje I widzę że ilość miejscowości spada. Zasięg na stronie nieaktualny. Dla samego rejonu Lublina na ich stronie szukają parterow dla 10 miast a pod tym rko jest, 20. To zdaje się połowa tego co było leży. A tam najwyższe bezrobocie i najniższe pensje. Nie chcę wiedzieć jak to wygląda w Śląskim, Pomorskim, Wielkopolskim. Warszawa chyba spoko bo prąd ale widzę że te, szukają do pracy. Inpost miał d14 I rady nie dawał czemu miałby dawać Speedmail? Bo ma d3?

nieopłacalne
@Papierowa potęga

Nie wiem, czy to dobrze pojmujesz. Dla kogoś, kto chce siedzieć w biurze,a wysłać na rejony innych, to nie jest dobry interes. sam zakładasz firmę i sam zasuwasz- to ma sens, ale inaczej nie bardzo. Firma ciśnie d+3, jak ktoś się nie wyrabia, próbuje zejść na te minimum d+7 (nie dotyczy nadawców masowych, typu vectra czy orange (usunięte przez administratora) się, aby wszystko wyszło w terminie). Do inpostu nie ma co porównywać, z jednej strony mieli 15% rynku listów, ale zabiła ich chciwość, zarówno ajentów jak i centrali. Speedmail niestety podąża powoli ich droga, chcą, aby robić rejon z 30 listami, aby zachować terminy, a to jest chore i nieopłacalne!

wiseman

@nienawidzący firmę - 13 zł brutto czyli ponad 15 to koszty pracy. Nie trzeba pozwów. Ta firma padnie przy obecnej stawce minimalnej a frajerów już nie znajdą bo gdzie się nie ruszysz to jest praca. Normalna. Nie od rana do nocy za miskę ryżu.

adorant

Jak tam 13 zł brutto na 1h zleceniu już funkcjonuje w punktach speedmail? Widzę Szczecin na lento płaci 2 tyś netto. Aż dziw, że nie mogą znaleźć listonoszy.

nie ma ronk do pracy
@adorant

jaja sobie robisz? w kraju takie bezrobocie, ze nikt u nas (woj. pomorskie) za 11 pln netto nie chce przyjść!

spidmajlowiec.

patryk k zapomniałeś dodać brutto czyli netto 12-22 grosze. Przy 300 sztukach co noszą okazjonalnie 40 zł wynagrodzenia można zarobić. Zależy pewnie jeszcze od punktu, miasta. no ale za 700-800 zł robić cały miesiąc to chyba nawet w Białymstoku ciężko kogoś znaleźć jeszcze do tak ciężkiej roboty. Łatwiej zrobić sobie dzidzię :-).

orangutan
@spidmajlowiec.

Z jednej strony piszesz, ze to roznoszenie okazjonalne, z 2ej, ze cały miesiąc... Zdecyduj się. Niestety, ileś tam osób z tego nie wyżywisz. Najlepiej samemu mieć działalność i roznosić, brać do pomocy tylko na jakieś większe akcje 1,2 osoby (vectra, orange). Resztę jesteś w stanie zrobić sam w mniejszej mieścinie. Jak jest inaczej, zmień branżę na sprzedaż ziemniaków, bo jesteś za wolny na ten zawód! Efektywność niestety ma tu kluczowe znaczenie.

patryk k

20-30gr

piotrek

Co tam w Speedspamie słychać? dalej selgros, orange i vectra?

leniwy

O spidmajl nie ma kasy? a będzie gorzej.

miasto

Jak to Selgros wróci? Bez takich proroctw proszę ;) na razie nie jest źle i po badaniach widać że coś się kręci

jest fajnie

Jaki sznur? Rozwiń swoją odpowiedź.

uygi

Jak ktoś chce sznur na szyi to oto jest.

listonosz

Jak tam wygląda obecnie sytuacja w firmie przejęli większość listów po inpoście? Jeśli tak to może zarobki są większe niż kiedyś ktoś z firmy może się wypowiedzieć?

makulatuRka

Maryjki z Krakowa roznosi PP, wczoraj widziałem. Także jednej makulatury mniej.

romek

Jest u nich praca jako Speedmail - prowadzenie punktu pocztowego jednak.

PDcik

Forposta ma mniejszy zasięg, bierz speeda, przesyłek nie ma za dużo, ale perspektywy rozwoju są. W zależności od wielkości miasta zarobisz lub będziesz wegetował. Napisz coś więcej, jakie miasto, itp. U nas listonosze są traktowani z szacunkiem.

Kolego

Jak myslicie ktora firma jest bardziej perspektywiczna Speedmail czy Forposta? mysle o wspolpracy z jedna z tych firm POZDRAWIAM

kasia

Duzo rzeczy po inposcie nosimy. Same śmiecie jak na razie. Najgorsze są ciężkie katalogi i gazetki.

oi

Widziałem selgrosa nosicie? po inposcie..

Przemek
@oi

Selgrosa nam niestety Poczta zabrała. A może "stety"? Co kilka dni zyskujemy nowego kontrahenta do roznoszenia, listów jest coraz więcej, więc może, że Selgros odszedł - przestalibyśmy się wyrabiać.

Listonosz
@Przemek

Poczta Polska (czyt.Listonosze) ma wielką nadzieje że te kure...na makulatura jednak wróci do Speedmaila.

do idioty

Ty jesteś tępy czy udajesz głupka? wiesz, czym zajmuje się speedmail? jesteś kolejnym naganiaczem piejącym o tym, ze inpost jest super? to jest wątek baranie o listach! inpost nie padł, on się zesrał w gacie... ;)

bajkopisarze ze śp inpostu

I pewnie wszyscy nadal tam zarabiają 5 tysi xd

inpost

Macie jakieś przecieki czy korespondencji będzie więcej, jak inpost padł?

przecieki
@inpost

przecieki się zmaterializowały xd

tak to wygląda

dyspozycyjność wg firmy to zasuwasz pod koniec miesiąca, od np. 20 go jest nadanie dużych ilości listów, a po 2-3cim tych listów jest dużo mniej. daty te mogą się różnic w zależności od miasta.

Zostaw merytoryczną opinię o Speedmail - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Speedmail?

Zobacz opinie na temat firmy Speedmail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Speedmail?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Speedmail?

Kandydaci do pracy w Speedmail napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Speedmail