Speedmail

Opinie o Speedmail

Nie polecam współpracy. Przy rozmowach wszystko było pięknie, łatwo szybkie roznoszenie żadnej papierologii tylko skanowanie listów. W praktyce więcej czasu trzeba poświęcić na siedzenie w biurze i zajmowanie się całą otoczką niż rozwożeniem listów a to wszystko za marne grosze. Nakładają kary za byle głupotę a kar nie ma końca. Teraz kary przewyższają już moje wynagrodzenie które zostawało po opłaceniu listonoszy - czas zrezygnować. Wynagrodzenie wypłacane po terminie, wielu prośbach i też nie w całości do tej pory nie mam całości wynagrodzenia sprzed 4 miesięcy. Ciągle szukają powodu by się czepić i nałożyć karę ponadto są pretensje że rko przyjeżdża co dwa tygodnie - jego własna sprawa jak często przyjeżdża. Bez zgody partnera obcinają stawki za listy. Niektóre przesyłki są tak duże, że nie można włożyć ich do skrzynki i trzeba latać do drzwi np na 6 piętro a kogoś i tak w domu nie ma. Oczywiście o tym wszystkim na początku się nie wspomina więc zanim wejdziecie we współpracę zastanówcie się dziesięć razy bo ja odkąd zaczęłam współpracę wciąż dokładam do interesu bo ciągle okazuje się że coś jest potrzebne bądź została nałożona kolejna(wg mnie niesłuszna) kara. Oczywiście rko nie liczy się ze zdaniem partnera i tylko rko ma rację. To też zapamiętajcie, nie rozumieją i nie przyjmują czyichś racji. NIE POLECAM!!! FIRMA POWOLI STAJE SIĘ NIEWYPŁACALNA!!!

gribs

Straszne :D

sorry 26*

grubas
@Dominik

Czy skrzynka się zapełniła ?

jasiu
@Dominik

Może wysłali speedmailem

Dominik

27 luty rano, skrzynka dalej pusta :( jak u was?

Dominik

Dostaliście już pita? jest 23 luty, a skrzynka pocztowa pusta...w końcu speed co nie...

bruno

W Warszawie były i są punkty partnerskie, było ich 6, a teraz partnerskich jest 7. CO do prowadzenia punktu w Warszawie nie wiem, ale chyba nikogo teraz tam nie szukają

chętny

Witam, Teraz są już w Kielcach i szukają listonoszy - warto zaryzykować czy odpuścić? A poza tym ktoś mi powie w końcu jaka firma kurierska w Polsce jest godna zainteresowania? UPS, GLS, DHL, 7, INPOST, SPEEDMAIL? Z góry dziękuję

ryszard
@chętny

Chętny zdecydu sie czego szukasz bo Inpost i Speedmail z kurierstwem nie mają nic wspólnego.

NIE POLECAM

speedmail to firma która uwielbia poniżać pracowników, wykorzystywać ich i im za to nie płacić NIE PRACUJCIE TAM!!! OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

Rafał

Feluś od roboty to jest chłop i traktor a my w Speedmailu pracujemy i tworzymy nowa jakość w usługach pocztowych. Otrzymujemy za to NAGRODY !!!

A.
@Rafał

Nowa jakość... Taka jakość, że muszę na przesyłkę czekać 4 dni, bo "akurat listonosz nie ma listów w tej części miasta" :/

POLISZ

InPost się z kichał speedmail górą kolejne punkty kolejni klienci odchodzą i przychodzą do speeda

Poszkodowany

Witam, U mnie na początku wszystko miało być super. Do momentu jak przyszedł czas rozliczeń bardzo dużo wszelakich wymówek... Jak wczytałem wyżej na forum nie jestem 1 osobą poszkodowaną. Mam Prośbę do osób które były partnerami i mają problem z odzyskaniem swojego wynagrodzenia od firmy Speedmail. Proszę o kontakt na adres a7thbubu@vp.pl

Ptero

jak to poślizgi? tzn. ile dokładnie? to, że płacili 18-20 to i tak był skandal, ile można te śmieszne wypłaty przeliczać?

gościsław

No tak, ale już drugi miesiąc pod rząd poślizgi z "wypłatą". Dobrze ktoś napisał jak oczekujesz terminowości, najlepiej zacznij od siebie, a nie płacę na ostatnią chwilę lub z poślizgami, a od pracownika termin!!!

Ptero

ostatnio dużo spaceruję w mieście, a listonoszy tej firmy nie widzę

rozwija? pdc wróciło? haha

pablo

Tak, jeszcze istnieje i się rozwija.

ta firma jeszcze żyje?

smalltown boy

Podobno listonosze mają dostać służbowe infiniti prawda to ?? a koordynatory aston martony ?? a góra małe chińskie samochodziki na akumulatorki...

tomtom

Witam. Pracowałem tam ok. tygodnia i podziękowałem. Tam 1000zł się nie zarobi i trzeba od rana do wieczora jeździć, ja jeździłem rowerem. To niech teraz deszcz przypier... to się można pokitrać w gacie!!! żeby 50zł zarobić to tzreba ponad 100listów rozwieść. KPINA !!! Nie polecam. I to jeszcze rozliczanie się po robocie. Jak juz tu któryś kolega wspomniał... Praca od 8 do 19. Ja w pierwszymm dniu zarobiłem 10zł. Bardzo się cieszyłem z moich osiągnięć. Pozdrawiam Piotrków Tryb. Trzymajcie się, ma teraz codziennie padać deszcz.

franuś

Kicha. Podobno pan K pożarł się o coś z panem B, a może odwrotnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Speedmail - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Speedmail?

Zobacz opinie na temat firmy Speedmail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Speedmail?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Speedmail?

Kandydaci do pracy w Speedmail napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Speedmail