Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

ola

Hejka, ile może zarobić na cały etat w kiku?

@ola

100 zł więcej niż najniższa krajowa.

Nowy pracownik

Hejka mam pytanie dotyczące regionalnych z Warszawy. Chcę się zatrudnić od sierpnia i zastanawiam sie czy jest sens. Okolice Mokotowa A jak nie to kogo najbardziej polecacie?

Hej hej :)

Hej hej a ja tak dziewuszki trochę z innej beczki :) jak tam wasze wrażenia odnośnie Ukraińców i kart podarunkowych ? :) Żarty żartami ale do rzeczy...... Nie wiem jak u was na sklepach ale nasz sklep codziennie wygląda jakby przeszedł przez niego tajfun... To jest nie do wytrzymania (usunięte przez administratora) nie z tej ziemi, ludzi ogrom, tego bałaganu nie idzie normalnie ogarnąć. Pracuję w kiku już od paru lat i powiem wam szczerze że nawet Święta Bożego Narodzenia nie mieliśmy tyle roboty i tyle sprzątania co teraz po ukraińcach. Kiedyś towar wyłożyliśmy praktycznie w 4 dni, jutro mam kolejny towar a jeszcze nie włożyłam towaru z poprzedniej dostawy. Jest tyle sprzątania po ukraińcach że normalnie głowa mała. Ja wszystko rozumie i tak dalej ale jak widzę Ukrainki które na bony podarunkowe która utrzymali podobno z polskiego czerwonego krzyża kupują sobie lakiery do paznokci i najdroższe gacie z koronką to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jak wybuchła wojna głupie Polaki kupowali majtki koce skarpetki i termosy. A teraz jak się dostało pieniądze za darmo to się kupuje żelki za 15 zł, majteczki z koronką, perfumy i kolczyki... Moim zdaniem te karty podarunkowe powinny być wydawane tylko na rzeczy najbardziej potrzebujące. Czyli bielizna pościele i tak dalej... A nie żelki po 15 zł których ja nawet jeszcze nie kupiłam bo mi szkoda pieniędzy. Śmiech na sali i żenada.

@Hej hej :)

Słuchaj, a jakby wybuchła wojna w Polsce i musiałabyś wyjechać do innego obcego kraju i pewnie osiedlilabys się tam na dłużej to nie kupiłabyś sobie bielizny ? Kolczyków? Perfum ? Albo dzieciom słodkości ? Dziwna jestes . A tajfun to bylby po Tobie gdybys dostala możliwość wyboru czegokolwiek za darmo czytaj za bon ,widać że złośliwa i chytra z Ciebie BABA bo kobietą to raczej nie jestes .

Jjajjajaja
@Anna

Zgadzam się. Kupując 1 rzecz na 50% też dorabiasz kogo trzeba. Z kobiecością nie dyskutujmy tu się odezwę bo każdy jest jaki jest. Ale jeżeli chodzi o tą sytuację to przepraszam, dostałam 15 par majtek dla Syna, 10 par majtek dla Córki, 7 par majtek dla Mamy ... Za co jestem wdzięczna! To tylko hipotetycznie. Dlaczego będąc w Niemczech kupisz kolejne 10 par majtek dla Córki która już je ma??? Kolejno, nie mówcie UKRAINA robi (usunięte przez administratora) Cofnij się, ile jest wypowiedzi, że to Półki robią (usunięte przez administratora) Ale ok.... Teraz Polki uż nie robią, tylko Ukrainki. Eh szkoda słów. Rząd przesadza. Zgodzę się. Ale bądź Człowiekiem. Nie robotem Kikensa. Nie daje swoim, to chociaż pomaga innym. Jak Ci nie pasuje, to po prostu odejdź. Jest 100 osób na Twoje miejsce . Pozdrawiam

@Anna

Perfum napewno bym sobie nie kupiła żyjąc w biedzie w obcym kraju. Najpierw są rzeczy pierwszej pomocy , a nie GLUPOTY I PIERDOLY. CHINSIE PIERSCIONKI I ZELKI ZA 15 ZL TO RZECZY PIERWSZEJ POMOCY ? NIE BADZ SMIESZNA.....

@Jjajjajaja

Hahaha ładnie się wkopałas :) dlaczego podszywasz się pod Ukrainkę? Twoja wypowiedź brzmi tak jakbyś była Ukrainką.... Ukrainka wiesz że pracownicy kika mają 50% na jedną rzecz???? Znasz pojęcie rząd i wiesz że na moje miejsce jest 100 innych osób???? Jak na Ukrainkę bardzo wyśmienicie piszesz po polsku i wyśmienicie znasz zasady panujące w filmikik No i oczywiście wiesz że nasze wypowiedzi znajdują się na stronie kik gowork...... Kikuska weź urlop nawet na żądanie bo widzę że bardzo jesteś zmęczona.... Jak pracownik kika może podszywać się pod Ukrainke ???? Mam niezła bekę z ciebie :)

Jajjajajajajjaj
@Hej hej

Chwilka kto powiedział że jestem Ukrainką? Troszkę trzeba czytać ze zrozumieniem. To był przykład. Dostaję 15 par to po co mi więcej? I dziękuję za komplement zawsze staram się wypowiadać prawidłowo:) a jest bardzo wyśmienicie więc jeszcze raz dziękuję :) Pracowałam długie lata, więc widzisz ... Nie każdy tak stereotypowo patrzy na klientów. A tych znam z każdej strony, i lepszej i gorzej:) bardzo Cię pozdrawiam i mimo, że powinnam to nie mam z Ciebie beki:) polecam zapisać się na kurs czytania ze zrozumieniem, pozdrowionka:)

Jajjajajajajjaj
@Hej hej

Wydaje mi się, że odpisałam na Twoją odpowiedź ale jej nie widzę. Więc nie tymi samymi słowami, ale odpowiem raz jeszcze. Skąd to przekonanie, że jestem Ukrainką, bądź pracownikiem podszywającym się pod kobietę z Ukrainy?? To był przykład.... Dostałam 15 par majtek, więc po co mi kupować kolejne 15 par.... Myślę, że Półki też by tak to rozmyślaly... Poza tym, bardzo Ci dziękuję za komplement, bo zawsze starałam się wypowiadać poprawnie. A jeżeli twierdzisz że BARDZO WYŚMIENICIE PISZĘ PO POLSKU to tym bardziej dziękuję jeszcze raz Kochana:) mimo, że powinnam mieć z Ciebie bekę totalną, to nie będę miała, za to poradzę Ci wrócić do czasów max gimnazjum i jeszcze raz poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem:) To, że bronię w tym wpisie ukraińskich kobiet, to nie znaczy, że coś insynuuje. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. A jeśli wczytasz się w mój poprzedni komentarz który tak zanegowalaś i wyśmiałaś, zauważysz, że moja obrona była również porównana z tym, że nie we wszystkich kwestiach się zgadzam... Jestem Polką płacąca podatki, ale jestem też kobietą rozumiejącą kobiety. Pozdrawiam. 7 letni były pracownik

Lucy
@Hej hej :)

Zgadzam sie z toba w 100 procentach. Tez tak u nas jest. Najwiecej to u nas kupuja slodyczy i staniki

@Hej hej

Pracownicy kik nie mają 50 % zniszki tylko 15% Więcej dostali klienci bo nawet 20%

@Fan

Maja raz w roku.

@Jajjajajajajjaj

Również Cię pozdrawiam:)

@Jajjajajajajjaj

Skoro BYLY PRACOWNIK to zajmij się swoimi sprawami .

@Karolina

Tak na jedną rzecz

Gaga

Zgadzam się z tobą

Baj baj
@Hej hej

Najlepiej narzekać, pouczać i biadolić. Jakby mi tak nie pasowało, to bym się pewnie zwolniła. A Pani która kulturalnie się wypowiada i nie robi tym nikomu krzywdy ma prawo tu wejść oraz wyrazić swoją opinię. Dziwię się, że Pani wchodzi tutaj na forum, wypowiada się zapewnie negatywnie, a potem podkula ogon i robi to co każą. Hipokryzja. Pozdrawiam serdecznie

Pytanie; ile wcześniej w dniu dostawy macie być w pracy zakładając ze sklep otwiera się o 9? Nie dość ze w grafiku 8;45-20;15 za te pół godziny nie płaca… to jeszcze ostatnio koleżanka z pracy do mnie z tekstem ze przed dostawa muszę być JESZCZE WCZEŚNIEJ iż później dostawca będzie mieć problemu… ale przepraszam batdzo to chyba nie moj problem tylko złej organizacji firmy transportowej… ja mam przyjechać już najlepiej tak aby o 8 być przed sklepem i czekać kiedy dostawa prZyjedzie… i mi za to nie zapłacą za ta hodzine nie zapłacą….To chyba jakiś żart . Jak to u was wyglada ?

@koko

Do sklepu nie możesz wejść wcześniej niż o 8;30. My wchodzimy 8:40 żeby kawkę jeszcze sobie wypić przed pracą:) pracuje już 3 lata i na prawdę nie jest źle kwestia z kim pracujesz na prawdę to robi dużą różnicę. Ja jestem zadowolona . Zarobki jak wszdzie i zawsze powinny być wyższe . Ale jak się ma zgrany zespół da się wszystko ogarnąć i nie orobić. Praca z ciuchami przyjemna a ja uwielbiam dostawy bo szperamy w tych ciuchach co fajne to odkładamy dla siebie???? układanie nfodow nie musi być męczące a wręcz inspirujące ty decydujesz jak to pokazać żeby klient się zainteresował. Kreatywność. Narzekać każdy umie. Dostrzec trzeba pozytywy. Jak nastawienie się zmieni praca też będzie przyjemniejsza ????

Zosia
@@koko

Wszystko zależy od sklepu i jaki jest w nim ruch. Kierownictwo też dawało w kość. Pracowałam w sklepie gdzie jest mały ruch. Tam był czas aby zrobić wszystko- starczały 2 osoby. A potem w sklepie o bardzo wysokich obrotach - dramat 2 osoby na sklepie.Ciągle pretensje, masa palet do rozpakowania. Powinny być 4 osoby na sklepie.

Jeśli chodzi o ten towar to ABSOLUTNIE MASZ RACJE. Jakie przychodzenia na 8 ???? Nie rozumie wogole tego a pracuje już w kiku parę lat... Ale jeśli chodzi o to że przychodzisz do pracy na 8:45 A wychodzisz o 20:15 i odnośnie tego że nie masz za to płacone to niestety ale racji nie masz..... Przysługuje ci 45 minut przerwy dlatego że właśnie przychodzisz na 8: 45 A wychodzisz o 20: 15 , czyli 15 minut przerwy masz płatne a 30 minut masz niepłatne, czyli ogólnie mówiąc jeśli schodzisz na całą przerwę 45 minut to 15 minut masz płatne A te 30 minut które siedzisz pozostałe to jest właśnie to przychodzenie przed 9:00 i wychodzenie po 20:00 ;)

Kik ola
@Karolina

A kto ma przerwę 45minut?

@Kik ola

Każdy kto pracuje powyzej10 masz to w umowie

@Kik ola

Jak to kto ? Jeżeli pracujesz powyżej 10 godzin masz 45 minut przerwy.. u nas są 11 tki ja np schodzę od razu na 45 minut przerwy, ale inne dziewczyny wola sobie rozłożyć i chodzą 3 razy po 15 minut

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Bonjorno

Kierownicy/zastępcy dostaliście jakieś aneksy? Tantiemy?

....

Cześć. Czy brał ktoś juz udział w konkursie na zastępcę? Jak to wyglada, czego można się spodziewać?

o fak!

Konkurs na..zastepce?...????

Zastepca

Jaki konkurs?

Sroka
@o fak!

Chcesz mieć więcej o 200zl na wyplacie od sprzedawcy i mieć więcej na głowie przejmować się wszystkim to idź na konkurs powodzenia

Jozin
@....

Trzeba recytować wiersz czy śpiewać piosenkę?

Hihi
@Sroka

Zapomniałaś dodać że 200 zł BRUTTO nie na rękę :) jestem zastępcą i się zwalniam . Nie będę tyrać jak (usunięte przez administratora) za 90 zł więcej od zwykłego kasjera :) :) :)

Elżbieta
@Sroka

Ale dlaczego ten konkurs byłby aż takim obciążeniem? Co tam się takiego robi?

Gut
@....

Trzeba opierdolic galę bzl i włazić w dupsko beż wazeliny. Powodzonka

amlo

hej, ta firma to porażka. była to moja najgorsza praca. wytrzymałam w niej ponad miesiąc. nikogo nie obchodzi to, że jesteś nowa, że jeszcze nie jesteś w stanie ogarnąć tego wszystkiego. na zmianie były dwie osoby, nie jest łatwo opanować cały sklep przy dwóch osobach. komentarze typu "jesteś za wolna" były po prostu żałosne. nikt ci w niczym nie pomoże, niczego nie wytłumaczy, ciągle tylko pretensje. nie wspomnę o tym, że podpisałam umowę w połowie maja. zgodnie z kodeksem pracy powinnam ją dostać po max 7 dniach do ręki. dostałam umowę dopiero miesiąc później po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia. w trakcie, gdy umowy nie było, ciągle o nią pytałam kierownik, a jedyne co usłyszałam to jaki mam problem i co jest ze mną nie tak. D N O. kierownik nie ma co chwilę, ustawia grafik tak, żeby jej było jak najlepiej, a ty pracujesz 3 lub 4 dni pod rząd 12 godzin. inne dziewczyny jeszcze były całkiem sympatyczne. jednak, gdy ktoś trzymał się bliżej kierownik, to jechał cię jak szmatę równo z nią. nie wspomnę nawet o (usunięte przez administratora) na sklepie i o latających szczypawicach tam. nie polecam tej pracy i naprawdę, jeśli macie możliwość podjęcia innego zajęcia, to nie idźcie do KIKa

Prawda
@amlo

A gdzie robiłaś w jakim mieście ?

Ciekawa

Czy jest jakis zapis w naszej umowie jak powinniśmy sie ubierać do pracy? Chodzi mi o to czy mozemy zakladac spodenki i np sandały?

Neo
@Ciekawa

Masz mieć pełne buty. Tak mówią przepisy BHP. Nie możesz być w sandałach. Jak to nie są spodenki przy których ci widać pół tyłka to okej. Wiadomo praca to nie plaża

Jestem tutaj zaledwie kilka dni i już mam dość. Praca praktycznie 12h kilka dni pod rząd. Obsługa kasy, robienie dostawy, ogarnianie sklepu i to wszystko mają zrobić 2 osoby! Dostawanie opiera*dzielu za to, że jako nowy pracownik jesteś zbyt wolny xD Nikogo nie obchodzi, że ledwo trzymasz się na nogach. Nie wiem, czy zdołam wytrzymać tutaj dłużej niż miesiąc, może nawet mniej

Ja pracuje w Kiku od miesiąca i bardzo sobie chwale , nie wiem o co Ci chodzi xD może się nie nadajesz do takiej pracy

Star

A skad wiesz ze ta osoba sie nie nadaje ??? Nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz

Wiesz, wszystko zależy też od atmosfery? XD Nie zmienia to faktu, że kik to harówka.

Klon

Jest co chwalić rypaczka za parę groszy

Pracująca

Ostatnio dostalam uwage ze nie umiem wydawac karty podarunkowej a jestem w tej firmie od 2óch tygodni. Pretensje ze nic nie robie . Stale siedze w sklepie a one na przerwie na papierosie. I jeszcze pretensje ze za wolno pracuje

Malaczarna

Wytrzymałam w tej robocie kilka miesięcy, to jedno wielkie dno inaczej tego nazwać nie można, wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ale nie spotkałam się jeszcze nigdy z takim podejściem do pracowników przez szefostwo jak i pracowników do pracy czy klienta. Tam nie ma zwykłej ludzkiej pomocy, kobiety obgadują robią wszystkim na złość i te udane kierowniczki,a regionalni to chyba większość po znajomości bo inaczej takim brakiem zwykłego wykształcenia i chociażby zwykła zasada kultury nie przyjmą nigdzie. Mam nadzieję że w końcu zrobia z tym porządek bo szkoda tylko dobrych i sumiennych pracowników. Poza tym są jakieś zasady pracy które nie są przestrzegane w większości sklepów (mazowieckie) chodzenie z telefonem czy chociażby jedzenie na kasie i nic nie robienie przez cały dzień. Do tego wynoszenie towaru ze sklepu na własnym ciele... I gdzie oglądanie kamer? Nie wiem czy w każdym województwie tak jest ale na pewno jest to w mazowieckim. Plus przecenianie jak się chce, po to żeby coś kupić ????

@Malaczarna

U lala no to ładnie tam się dzieje.pomorskie u nas czegoś takiego nie ma a gdyby było to się zgłasza to bzl i rewizora takie rzeczy jak przecena i wynoszenie towaru bo to jest kradzież.

Tymbark
@Marta

U nas w kujawsko-pomorskim też nie wręcz każda się boi nawet kartonu złożonego wziąść ze sklepu . Ja pierdziele masakra grafik też jest u nas spoko kierowniczka woli sama sobie 11 nawalić niż nam więcej dać .

ameom

hej, czy możecie mi pomóc? jak mam złożyć wypowiedzenie z trybem natychmiastowym. nie daję psychicznie i fizycznie rady. umowę widziałam tylko w trakcie podpisania, od 3 tygodni jej nie widzę, a gdy pytam kierownik, to słyszę wyrzuty o to jaki ja mam problem. proszę, pomocy. chcę odejść jak najszybciej

@ameom

Uciekaj jak najszybciej, napisz wypowiedzenie niech kierownik Ci to podpisze i wyślijcie pocztą do centrali

Julia
@ameom

Daj wypowiedź z umową 14 dni przerób to co masz do końca . A jak nie l4 i dowodzenia.

Rafał
@ameom

Czemu z trybem natychmiastowym? To nie wiesz na jakiej umowie byłeś? Na czas określony czy zlecenie? Przy podpisywaniu powinieneś dostać kopie do ręki. Nie dali ci?

Nina
@ameom

Jak chcesz porzuć pracę i nie przeszkadza Ci ze będziesz mieć to w papierach to po prostu złóż taki dokument. jeśli nie, masz najprawdopodobniej 2 tyg wypowiedzenia. w każdym przypadku sporządź je w 2 egzemplarzach i niech na Twoim podpisze się osobą która ja przyjęła żeby mieć dowod kiedy złożyłaś je. powodzenia!

Czy ktoś się orientuję jak jest liczony tydzień pracy w tej firmie? Liczy się od początku miesiąca czy od początku okresu rozliczeniowego? Byłam na rozmowie o pracę i zapomniałam o to spytać.

Beti

Tydzień rozliczeniowy liczony od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego (wiec jeśli 1 wypada w środę to wtedy zaczyna się pierwszy dzień tygodnia rozliczeniowego i trwa przez 7 dni kalendarzowych )

Dzięki...
@Beti

Na rozmowie usłyszałam że okres rozliczeniowy to 3 miesiące więc liczę to wtedy od 1 miesiąca okresu rozliczeniowego? Przykładowo styczeń luty marzec to liczę od 1 dnia stycznia przez cały okres 3 miesięcy?

Jak
@Dzięki...

Luty marzec kwiecien-maj czerwiec lipiec- sierpień wrzesień pazdziernik-lostopag grudzień styczeń. Od 1 dnia np lutego do 31 dnia kwietnia. Bez względu na dzień tygodnia tak się liczy okres 3 miesięczny rozliczeniowy . W majowej wypłacie ewentualne rozliczenie nadgodzin oto

Beti
@Dzięki...

Okresy rozliczeniowe jak najbardziej od 1 maja do 31 lipca teraz . Ale tydzień rozliczeniowy to nie to samo . Tak jak napisałam wyżej zaczyna się z pierwszym dniem okresu rozliczeniowego i ma to wpływ na liczenie godzin , wolnych i obowiązkowych przerw w pracy . Bo tygodnia pracy nie liczymy od poniedziałku do niedzieli .

Kara

W Slawnie otwiera się nowy sklep KiK warto składać cv?

Roma
@Kara

Nieeee robbbb teeeegoooo...

Xxx

Ile czasu kierownik na sklepie może nie mieć wybranego zastępcy? Są na to jakieś odgórne procedury?

Yyyy
@Xxx

Znam przypadek gdzie sklep od roku nie ma wybranego zastępcy. W sumie po co? I tak zwykli sprzedawcy też prowadzą zmiany, ogarniają dostawy, konwoje... obstawiam że firma ma to gdzieś i po co płacić więcej za stanowisko zastępcy gdzie zwykly sprzedawca zrobi to samo?

@Yyyy

Z jednej strony masz rację, ale z drugiej, jeżeli podczas nieobecności kierownika (urlop/L4/opieka na dziecko) zastępuje go jedna i ta sama osoba. Robi BDO, dokumenty miesięczne, raporty tygodniowe ( podobno nie wszędzie się je wykonuje, zależy od bzl) i po za kierownikiem jest jedyną osobą która potrafi to wykonać, to dlaczego ta osoba nie ma dostać awansu na zastępcę i chodźby tych 100- 200 zł więcej, dla zasady i odróżnienia tej osoby, od kasjera?

X
@Xxx

Wiele sklepów funkcjonuje bez zastępcy. U nas nie było 2,5 roku :]

Xxx
@X

A jakie rejon? Ja małopolskie

Liska
@Yyyy

U mnie już dłużej tak jest

Wół

Dostałyście już nowy podręcznik sprzedaży? I checkliste tajemniczego klienta? Haha, aż musiałam sobie usiąść... ciekawe jakie będą konsekwencje kiedy ktoś nie przejdzie testu wielkiego kika...Nie wykonalne przy dwóch osobach na zmianie gdzie jedna cały czas kasuje a druga szarpie się z paletami...

Spinacz1

Zobaczcie co lepiej Pani Hania robi że swoimi pracownikami w Sępólnie to to huk na całe województwo kujawskie

Zainteresowana
@Spinacz1

A co się dzieje w Sępólnie?

Laura

Jakie zarobki są na stanowisku kierownika?

4500brutto tak mam

Kierownik
@@koko

W jakim regionie? Bo ja mam mniej

Emilia
@Kierownik

A Ty w którym regionie w takim razie?

Kiero

Sprzedawca
@@koko

A ile ma zastępca kierownika? Pytam bo chciałabym obiąć to stanowisko, ale doszły mnie słuchy że zastępca ma nie wiele więcej niż sprzedawca a jednak dużo więcej obowiązków.

xxxx
@Sprzedawca

Niestety ale obowiazkow zdecydowanie wiecej. Robisz praktycznie to samo co kierownik za marne grosze. Wiecej od sprzedawcy ok. 300zl....

Cooo
@Kiero

W jakim województwie pracujesz bo u nas jest dużo mniej brutto....

Kiero
@Kiero

Nie rozumiem skąd te różnice? Są jakieś widełki?

Kierownik
@Laura

W każdym województwie inne. Nawet na regionie się różnią. Niestety to nie sprawiedliwe bo kazdy robi to samo

Blue
@xxxx

Jakie 300 zł różnicy u mnie miedzy sprzedawca a z-ca jest 100 zł na umowie czyli na czysto na rękę nawet nie 100 zł tylko mniej , wariactwo a dookoła action tedi pepco i inne sklepy dają na wstępie więcej na umowie a my za marne grosze tyramy... i co najlepsze u nich co roku podwyżki byly a u nas jedna marna. Dla porównania w moim mieście np. action kierownik 5400 zl a w kik 4000 Z-ca action 4500 zł a w kik 3300 Jest różnica??? Widzicie to !!! Trzeba uciekać z kik, niech sobie góra sama stanie za kasa i sklepy ogarnia za takie pieniądze... nie doceniają nas pracowników

Juz wiesz !

@Nina

Ja mam 3700. Tez warszawa

Halina
@@koko

A to na start? Czy stawka raczej stała? Są jakieś szanse na awanse/premie?

zenada
@Kierownik

wlasnie, u nas jest duzo mniej niz tu piszecie. regionalna podwyzsza "tylko" swoim pupilkom i zatrzymuje kierownikow podwyzkami..reszte ma w d....jeszcze bezczelnie moowi ze nic nie wie o podwyzkach a region huczy od tego....

Kiedy

Hej, kiedy aneksy dla ks i zks? Wiecie coś może? Bo chyba czas się zbierać...

@Kiedy

Tak są bony dla Ukrainy, które zaraz będziemy rozdawać . Dla nas nie ma nic oprócz zjeby o wszystko

@Xxxx

Cała prawda... Trzeba uciekać póki człowiek jeszcze mlody ????

Julka

Dzień dobry pracowałam w firmie nie długo. Jak zobaczyłam co się dzieję wypowiedział umowę . Nie chcę być robotek który ma zaprogramowany ich tryb. Wole myśleć własnymi kategoriami i własną pracą . Rozwijać się w firmie niż mieć kategorycznie zabronione myślenie i własne zdanie.

Pytanko

Czy kierownik ma do wypracowania w miesiącu jedna sobotę? Jest to w jakims regulaminie?

@Pytanko

W regulaminie nic chyba o tym nie ma. Tak naprawdę to kierownik układa grafik. Słyszałam że są sklepy że kierownicy jak ognia unikają zmian w weekendy czy dni z dostawą, ale na moim sklepie kierowniczka stara się rozkłada soboty po równo między wszystkich pracowników w tym i siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 544.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 438, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.