Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Ciekawska

Czy na którymś sklepie był już tajemniczy? Jak po wizycie ? Powiedzcie coś więcej w tym temacie

o fak!

Tajemniczym klientem sa..regionalni z rodzina:)))

Ciekawska
@o fak!

Że BZLowie to wiedziałam, ale że ze swoimi rodzinami ? Aż tak nisko upadli, maskara… do czego to człowiek zdolny dla piniądza… ????

klaus
@Ciekawska

regionalna nawet sie nie kryje i mowi, ze na sklepy wysyla męża, kolezanki itp zeby sprawdzili obsługę...

Franca
@Ciekawska

nasz bzl zmienial wersje juz kilka razy... na poczatku mowil ze juz w lutym byl u nas tajemniczy i byl niezadowolony i zostawił raport ze wszystko zle itp...jak kierowniczka poprosila o szczegóły raportu bzl powiedzial ze nie moze takich informacji ujawniac... po tygodniu powiedzial ze trzeba sie pilnowac bo wizyty tajemniczego dopiero wejda w zycie... i bedzie to osoba zatrudniona z zewnatrz... za jakis czas bzl sam przyznał ze jechal na inny region robic,, tajemnicze wizyty ''... chwile pozniej ze jednak ktos z zewnatrz bedzie jezdzil znowu... a za chwile wpada i mowi Byl juz na kilku sklepach inny regionalny albo ktoś z rodziny lub znajomych ... o co chodzi do cholery? czlowiek juz jak ma przyjść do pracy to ma bole brzucha ze stresu...

@Franca

Takich ludzi zatrudnia kik na stanowiska regionalnych.W tej firmie powinni robić testy psychologiczne,mało kto by się tam nadał. Regionalni to jakaś porażka.Biedny dyrektor kika,przypuszczam ze nie ma zielonego pojęcia jacy ludzie pod nim pracują i co robią ze swoimi pracownikami

Ewelina
@Franca

Hejka. Rozwieje twoje wątpliwości ;) tajemniczym klientem są regionalni i to polega na tym że regionalni wymieniają się rejonami. Było nawet gdzieś napisane że tajemniczym klientem musi być osoba która zna procedury i zasady które panują na sklepie. Nie może to być osoba z zewnątrz ponieważ ona nie ma pojęcia jakie zasady panują w firmie. Ogólnie rzecz mówiąc tajemniczym klientem są regionalni którzy się wymieniają swoimi rejonami. Ale też bądźmy szczerzy Z tego co słyszę to regionalni w tych raportach kłamią i wymyślają bzdury dlatego że jeden pod drugim dołki kopie. Każdy regionalny chce wypaść jak najlepiej na swoim rejonie, więc kłamią w tych raportach. Wiem co mówię ponieważ poznałam tajemniczego klienta :) poznałam ją ponieważ kiedyś była kierowniczką a później została regionalną i pracowałam z nią wcześniej. Obsłużyłam ją śpiewająco spełniłam wszystkie wymogi i zasady które obowiązywały w tym teście A mimo tego nakłamała i nagadała głupot żałuję że tej obsługi przy kasie nie nagrałam telefonem....

@kikowa
@Ewelina

Jaki region?

Alma

Dziewczyny zacznę od tego że płacą to jakiś śmiech na sali , po drogie na rozmowie o pracę kierownikczka nie wspominała nic o moich obowiązkach typu robienie dokumentów , prowadzenie zmiany , nauka nowych pracowników , ja rozumiem wszystko ale oni robią sobie z nas tanią siłę roboczą zamiast zatrudnić osoby kompetentne typu zastępca kierownika to my odpierdlaamy za nich robotę ale za mniejsze pieniądze , pozdrawiam (usunięte przez administratora) pracownika (usunięte przez administratora) kik

Ups
@Alma

Uciekaj jak najdalej z tej roboty( roboty bo tego pracą nazwać nie można ) wszędzie lepiej niż w tym …..

@Alma

Tak to czysta prawda!Za prawie najniższa krajową a musisz robić to co kierownik,mało tego ty jesteś do tego zmuszona.Ta firma to porażka,jesli macie wybór to idźcie gdzieś gdzie będą was szanować tutaj szacunku nie znajdziecie

Rózia

A ile godzin miesięcznie trzeba przepracować, 160? Coś tam było o kwartalnym rozliczaniu godzin. Czyli na kwartał 480? Czy więcej? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lalla
@Rózia

Ten kwartał 520 godzin

Fan
@Lalla

Skoro rozliczenie kwartalne to grafik powinien być kwartalny??

yyyy

czy ktoś w kadrach i księgowości ma dyżury w weekend ?

Himera
@yyyy

Aż mnie rozbawilas

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
BHP

Czy w Kiku obowiązuje Kodeks pracy? Macie buty służbowe lub ich równowartość a dodatek za pranie odzieży?

Olla
@BHP

W kiku cos takiego nie istnieje ,

Gifx

Zapomnij :)

Haha
@BHP

W KIKu NIC NIE MA. ani butów , ani koszulek kompletnie nic. A o pieniądzach za pranie to sobie mozna pomarzyć

@BHP

Butów brak,równowartości również,dodatku za pranie nie ma. Za to jest 50% na zakup odzieży raz do roku. Ta firma to porażka hahaha

Helana
@BHP

Kodeks pracy w kik .... Aż się zachłysnęłam Kodeks pracy służy raczej do podcierania bo papieru brak:))

Zaraz Były

Nie polecam! Nie róbcie tego. Najlepiej mieć motorek w (usunięte przez administratora) i robić 654386 rzeczy na raz, a kierownik będzie stać i udawać że coś robi. BZL wpatrzony w kierownika bo "robi swoje rządy", bo w pracy nie wolno się spoufalać, trzymać razem, a najlepiej w ogóle ze sobą nie rozmawiać. Kierownik grafik robi pod siebie, a inni mają być non stop po 11h, szok... najgorsza praca jaką miałam.

Kandydatka

Witam , mam pytanie jutro idę na rozmowę do kik powiedzcie proszę jak wygląda system wynagrodzeń dla nowych pracowników? Czy pracujemy za najniższą? Czy dają premie? A jak dają to jakiej wysokości . Proszę o szczerą odpowiedź w obecnej pracy zarabiam najniższą a tak się nie da żyć :) z góry dzięki i czekam na odpowiedzi

@Kandydatka

Troszeczkę ponad najniższa czyli jakieś 100 zł.

Nnn
@Kandydatka

Premia co to jest nic nie ma No i najniższa krajow

Nina
@Kandydatka

3300 zł na rękę, bez żadnych dodatków, wszyscy zarabiają tyle samo, często są 2 os na sklepie, dużo obowiązków, praca spoko, ale zdarza się że kilka razy pod rząd są 12h i 6/7h i w rezultacie jesteś np 5dni pod rząd w pracy, ja ze względu na ten grafik, który nie jest umiejętnie układany-szukam nowej pracy. Nie da się zrobić wszystkiego dobrze, bo zwyczajnie nie ma na to czasu.. organizacja tej firmy to porażka

Jeffrey

@Jolo

Jakie województwo?

Były
@Kandydatka

Tutaj zarobisz 100 zł więcej od najniższej krajowej ale będziesz biegać a nie normalnie pracowac.

Rafał
@Były

Czyli kasa niska a narobić się trzeba? A co z nadgodzinami? Płacą dodatkowo? Czy wolne do odbioru? Ktoś mnie oświeci?

nick

zakaz robienia nadgodzin

Odpowiedź
@Rafał

Nadgodzin zakaz, dopracowań u siebie na sklepie nie można natomiast jeśli jest potrzeba wyjazdu na wsparcia innych sklepów swoim autem!to jak najbardziej.Oczywiście jedziesz na wsparcie w sobotę a wolne za to dostaniesz w Np.w środę. Tyle lat jest ta firma w Polsce ale poziom kultury pracy jest zerowy.

sonic
@Rafał

Nie. Bo nadgodziny nie są praktykowane.

Urszula
@Odpowiedź

I za to jest płacone potem dodatkowo czy tylko oddawane? No bo to dojechać trzeba, tak?

Odpowiedź
@Urszula

Jeśli nie można oddać dnia wolnego to jest wypłacone są to pieniądze rzędu około 10 zł za godzinę na rękę bo to są DOPRACOWANIA,nie nadgodziny,wiec suma sumarum nie warto robić dopracowań.Jeśli chodzi o dojazd to godzin każdy nie masz wliczane,jeśli jedziesz np.100 km i musisz wyjechać 2 godziny wcześniej to w sumie 4 godziny jazdy =free.Jeszcze swoim autem,w razie czego nie zwracają za żadne usterki powstałe wskutek wyjazdu na ich zlecenie.

Tez was gnębi regionalna z pomorskiego co powiecie o niej

ehhhh

z lubelskiego..

Qwerty
@ehhhh

Ceny na sklepie rosną w zastraszającym tempie ale na podwyżki lub premie wiecznie nie ma pieniędzy. Tak to prawda że podwyżki byly dla wybranych. Kierowników mają daleko w poważaniu. Zarząd kika ma gdzies ludzi beż których ich absurdalne pomysły nie miałyby realizacji.

Wschód
@ehhhh

Dokładnie z lubelskiego to dopiero...piiiip

ABC
@123

@123 Z pomorskiego KE ma gruby portfel mobbingowy co powoduje do zwalniania się pracowników . Dlatego odeszłam z KiK.

Cyz
@123

Masz na myśli Panią E.K????

Czczcz
@123

W łódzkim tez jest tragedia

Wlk
@ABC

Nie tylko z pomorskiego ma gruby portfel (usunięte przez administratora).Wie-ska to dopiero wypchanie…tyle tylko ze regionalni są „przesuwani”w szachach jak zdecyduje dyr reg,wiec jak to się mówi ryba psuje się zawsze od głowy.

analog

z każdego regionu beda uciekac... ta firma stacza sie na (usunięte przez administratora)..juz nie ma chetnych powoli do pracy. multum obowiązków a oni ci dowala profesjonalna obsluge klienta jakby to jakis ekskluzywny butik byl. firma obudzi sie moze jak na kazdym sklepie będzie brakowało ludzi do pracy.

@analog

Ceny tez powoli zaczynają być „butikowe”. Kogoś mocno ponosi fantazja. Nie wiem kto będzie chciał kupować te szmatki w takich cenach, gdzie konkurencja ma zdecydowanie ceny niższe.

Xxxxxx

Pytano. Czy ktoś może miał sytuację albo słyszał co w przypadku zgubienia Kucza zapasowego Wie że trzeba zgłosić do bzl i rewizora, ale czy są jakieś konsekwencje ?

Praca w tej firmie była zdecydowanie najgorszą praca w moim życiu. Jak wiele osób tutaj, mogę napisać, że największemu wrogowi nie polecam pracy w Kik. Praca po 12,5h cały czas na nogach. Można sobie usiąść tylko na dwóch przerwach jedna pół h, druga 15min. Płacone za 12h, ale dyspozycyjna musisz być przez 12,5h ponieważ musisz przyjść 15min przed otwarciem sklepu, a wyjdziesz dopiero około 15 min po zamknięciu. Pracodawca nie zapewnia ubioru roboczego, nie zwraca pieniędzy za pranie. Po niecałym miesiącu pracy musiałam prowadzić zmianę ponieważ nie było na tyle pracowników by robiła to doświadczona osoba z dłuższym stażem pracy.Co więcej, prowadząc pierwszy raz sama zmianę musiałam być w pracy z dziewczyną, która dopiero co podjęła pracę, a na kasie obsługiwała pierwszy raz w życiu. Aby nie było za łatwo, tego dnia była dostawa. Dzień w którym jest dostawa wygląda tak, że pudełka z towarem mogą być tylko na drugim końcu sklepu od kasy, a rozpakowując pudełka trzeba patrzeć cały czas czy nikt nie podchodzi do kasy. Więc biega się od towaru do kasy w koło... Wytrzymałam w tej firmie 3msc, wracając do domu chciało się płakać. To była ciężka fizyczna praca, naprawdę szkoda zdrowia. Kierowniczka sklepu po czasie okazała się być fałszywa. Zero pomocy z jej strony, prowadząc zmianę trzeba było dzwonic do niej niejednokrotnie ponieważ nie mogla zostawić informacji np. by wysłać pocztę. Kik każdego pracownika traktuje odrazu jak by był (usunięte przez administratora) Nie można mieć przy sobie telefonu, wychodząc przed kamerą trzeba pokazywać sobie nawzajem zawartość torebki. Przy kontroli sklepu moze zostać przeszukana szafka pracownika. Co więcej rewizja może być przeprowadzona tuż po zamknięciu sklepu co oznacza że musisz zostać na czas rewizji za darmo.Praca za najniższą krajową, zmuszanie pracownika do nadgodzin, ponieważ stale brakuje pracowników, jedyny plus taki że nadgodziny były dobrze płatne. Po tym jak odmówiłam wzięcia nadgodzin, ponieważ ledwo dawałam radę wyrobić etat, kierowniczka zrobiła się bardzo nie miła, jej stosunek do mnie zmienił się całkowicie. (usunięte przez administratora)

Felek

Niestety to prawda . Nie znam żadnej firmy gdzie tak się traktuje pracowników. A najgorsze że pozwalamy na to.

Smutne to ... Ale to prawda. To jest forum, można brać opinie na serio lub nie.. Gdyby podchodzono do pracownika z szacunkiem, praca jest naprawdę fajna! Wiem po sobie. Jednak tego szacunku brak. Jedyne czego nie brak to BEZSENSOWNYCH wytycznych do zrealizowania. BEZSENSOWNYCH godzin PEP... Niech ktoś oprzytomnieje! Fajna ekipa to super sprawa, miałam taką. Miałam. Dlaczego tu wchodzę i się udzielam skoro nie pracuje??? Właśnie dlatego. Bo gdyby były odpowiednie warunki nie zmieniła bym pracy. Elo

Pola

Dokładnie tak uważam. Gdyby nie te bezsensowne wytyczne byłoby o wiele lepiej . My mamy fajna ekipę ale nie wiem na jak długo ze względu na to co się teraz dzieje nie wiem czy nie szukać innej pracy. Regionalna zaczyna nas straszyć to już idzie pod mobbing . Tajemniczy klient czyli regionalni nie są obiektywni co do oceny pracownika na innych regionach bo robią wszystko żeby inni wypadli źle. Bezsensu . Idąc do roboty nie skupiasz się na pracy tylko na tym czy nie będzie kontroli stres stres i tyle . Porażka Kik niestety nie szanują pracowników i gdzie to zgłosić do kogo odezwiesz się to żegnaj ☹️

Deko

Sama prawda ta firma jest chora. Praca wyzysk za śmieszne pieniadze

Kikor

Hejo dostały juz kierowcy premie roczne? Jestem nowym kiero a była kiero mi mówiła ze dostaje się do połowy roku nie mała kwotę

Młynek
@Kikor

W tej firmie nie ma premi .Ktos wprowadził cię w błąd

Kikor

Dostaly prawię druga pensję

Kikocz
@Kikor

A Zks tez dostaly premie ?

Zc ks
@Kikocz

Zks nie dostają bo ja byłam wcześniejszych zks i nawet nie wiedziałem ze ks dostaje

Ona66
@Kikor

To jest ściśle tajna tajemnica!, jak to że jeden pracownik dostaje 3 aneksy z podwyszka w ciągu nie całego roku a drugi jeden ,

Xxxx

Ciekawe bo ja nic nie dostałam. A byłam 2 lata zks a teraz 1rok ks

Bea
@Kikor

Premie były ale tylko dla KS ktorzy w zeszłym roku zajmowali stanowisko przez co najmniej 6 m-cy. Ja też Jestem KS od tego roku i mi się nie należy ????

Oburzona
@Kikor

Ciekawe bo jestem ks od 2 lat i nic nie dostałam????

@Xxxx

Powinnaś dostać dodatkowo równowartość pensji.Jeśli nie dostałaś to może chcą się ciebie pozbyć, tak właśnie robią.

Kaka
@Kikor

Jak sama nazwa wskazuje to premia roczna, pytań wiec za rok

Kaka
@Odp

Premia roczna jest po roku a ta pisze, ze jest nowym kiero????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️

@Ona66

W tej firmie jest to standardem.Jeden pracownik dostaje ,drugi nie.Trzeba umieć wchodzić w cztery litery.Ks premię roczna dostaje nie małą,zks nic pracując za 300 zł więcej na rękę od pracownika ale obowiązki mając ks.Pracownicy tez maja obowiązki Ks,przeciez w umowie nie ma porządkowania dokumentow czy różnych innych tych o które jesteś grzecznie proszona za najniższa krajową.

Mała Czarna

Nie polecam pracy w tej firmie, omijajcie wielkim łukiem.Na początku gdy zaczynałam współpracę to jeszcze jakoś to było,z roku na rok coraz gorzej.Obowiązków tyle co bania mała,zero premii, podwyżek, benefitów, ciągłe zrypki i pretensje że obrót nie wyrobiony że pracownicy niedoszkoleni, że nie chcą jeździć na inne sklepy kupę kilometrów od domu tylko po to by wypracować etat na innym sklepie bo Tobie obrót nie pozwala na tyle godzin.Zero poszanowania człowieka i jego życia prywatnego, najlepiej być 24 h dostępną dla KIK-a,ludzie pracują po kilka lat a traktowani jak gówno bo przyjdzie nowa Pani BZL co o niczym nie ma pojęcia a wszystkie rozumy pozjadała.Tak źle nie było jeszcze nigdy,mam nadzieję że w końcu zabiorą się za nich tam na górze bo to co Ci regionalni wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie.

Xyz
@Mała Czarna

Co oznacza skrót BZL?

Xxxx
@Xyz

Bzl-kierownik regionalny

Kikf__k
@Mała Czarna

Nikt się za nich nie zabierze, to jest Polska. Tutaj jak błazen dostaje stanowisko to robi wszystko żeby nie odejść.To co piszesz to czysta prawda!chociaż są tez pracownicy zadowoleni a raczej kierownicy i zastępcy. W sumie ci zadowoleni to są mało ambitni, niektórzy ks Kik bez zębów albo koloryści albo bez szkoły, nadrabiają tylko tym co potrafią czyli wchodzeniem w cztery litery bzl-a.Właśnie tacy zostają.Góra tego nie widzi i nie zobaczy ponieważ ta co jest nad bzl-em zamiata pod dywan i dalej grzeje siedzenie. Ona chyba niedługo kończy 60,bynajmniej tak wygląda taka przygarbiona wiec może wtedy będą mieli lepiej.Chociaż wątpię…wieeelkie bagno. Uważajcie podczas przyjmowania bzl przemiły a później uuuu a spróbuj odmówić wyjazdu na jego ulubione sklepy tam gdzie ma placki i szczęki bez kilku zębów

Dzień dobry Czy ktoś może coś powiedzieć o KIK w Rzeszowie w Nowym Świecie

@Ewa

W Rzeszowie,Warszawie,Poznaniu czy Gdańsku kik to kik,nie ma innych ofert pracy?

Karka

Jakie obowiazki ma kierownik sklepu? Ilu jest ludzi na zmianie? Czy są jakieś koszulki pracownicze, kawa, herbata, woda?

@Karka

Kierownik zajmuje się tym samym co sprzedawca, plus pełna dokumentacja, grafik itp., na zmianie są najczęściej dwie osoby. Jeżeli chodzi o koszulki i inne rzeczy nie ma nic.

Nie ma nic
@Karka

Nie ma nic , a papier toaletowy, mydło itp musisz kupować ze swoich pieniędzy- mówię serio.

Nataliaaa

Z tym Bzl to 100% prawdy… na samym początku jak się zatrudniłam w kiku to regionalna była dla mnie mega miła i w ogóle wszystko super, po jakimś czasie jak ogarnęłam jak ta firma „działa” i nie podobało mi się kilka rzeczy, zaczęłam głośno wyrażać swoją opinie na ten temat i swój sprzeciw. Oczywiście regionalna nagle zmieniło swoje nastawienie do mnie o 180 stopni, po czym zaczęła mi robic ze wszystkim pod gorke i dosłownie czepiała się o byle pierdołe. Szybko stamtąd odeszłam i nie żałuje :)

Bib
@Nataliaaa

W kiku nie wolno miec swojego zdania no chyba ze takie same jak regionalna. Inaczej utruje Ci życie aż się zwolnisz.

Hej
@Karka

Dla mnie to w kik nie ma kierownika sklepu czy zastępcy _to tylko przydomek . Ta firma jest zacofana o jakieś 10 lat Brak biura Brak komputera Wszystko ręcznie pisane (długopisem zmazywalnym do tego ) Opóźnienia w ewidencji ,urlopy bo system nie nadąża i wychodzi ze najpiew masz urlopu za dużo potem że masz wykorzystane już na następny rok albo dwa Zwalanie winy bzl na klub zks gdzie tak naprawdę jest zwykłym kasjera za lepsza kase ( każdy kasjer nawet po podstawówce umie to samo )ks i zk nie mają przeszkolenia z prawa pracy także bzl robi z nimi co chce a oni tylko przytakują za te 300, 400 więcej od tytułu zwykły kasjer PILECAM TA PRACE JESLI CHCESZ DOSWIADCZYC NOWEGO RODZAJU MOBBINGU

lolo
@Nie ma nic

Odzieży owszem nie ma, ale środki czystości i higieny można zamówić z centrali. Kwestia czy kierownik to ogarnia

Joy
@Hej

Jest biuro! I to mobilne haha

Śmiech na sali
@Nie ma nic

Nie tylko papier toaletowy trzeba dorzucić jeszcze spinacze ,papier do drukarki ,długopisy

Agat.m
@Joy

O tak to raczej wózeczko- szafeczka

Prawda
@Bib

Święta prawda,dotyczy to prawie wszystkich regionalnych.Zrobią wszystko żebyś się zwolniła jeśli nie jest po ich myśli. Dodać warto ze to co robią regionalni to nauka od pani dyrektor zwanej „ciociunią”, To ona daje wskazówki jak wykończyć pracowników żeby sami odchodzili. Pamiętajcie ryba psuje się zawsze od głowy! Ona to już na emeryturę powinna iść już lekkie przygarbienie nosi,kto wie może to wychodzi za to traktowanie. A regionalni to zwykle pionki w jej grze. Dają po sobie jechać,każdemu z nich brakuje Honoru!

Fela

Proszę o tłumaczenie skrótu PEP (regułka czy cos) Dokładnie zasady jego obowiazywania bo mój kiero nie potrafi mi tego wytłumaczyć

Odpowiedz dla Feli
@Fela

Pep to godziny jakie są do zrobienia na sklepie. Śmiech na sali bo co chwilę je skracają a pracownicy etat muszą zrobic. Pep zależny jest od sklepu,regionu czy obrotu. Delegacje się w to nie wliczają. Więc jak sklep ma mały pep a więcej ludzi to zeby nie przekroczyć pepu wysyłają cie do innych sklepów aby Twoje liczby etatowe się zgadzały.

D0mi

Hejka, ile zarabia kierownik? Dostałam ofertę pracy i teraz nie wiem, co robić. W innej firmie na innym stanowisku mam na umowie 4200 brutto. Ile się zarabia w Kiku?

Anula
@D0mi

Hej , w Pomorskim 3100 na reke . Ale nie polecam tej firmy dramat !!!

@Anula

3100 to sprzedawca, pytanie było o kierownika.

Julka
@XXX

Tyle mam jako kierownik

Urszula
@D0mi

Dostałaś ofertę? To teraz kierowników szukają, niby gdzie?

Xxx
@XXX

Było napisane że 3100 na rękę sprzedawca ma 3100 brutto

@Urszula

W śląskim, w Lublińcu

@D0mi

Zostań w tej innej firmie.W Kik stawiają na wykorzystywanie człowieka na maxa.Będziesz wychodził/a po czworakach,2 osoby na zmianie,towar 10 palet,przeceny około 120 stron,przebudowa sklepu i jeszcze duuuzo innych zajęć do zrobienia w 3 dni.

@Odp

Dziękuję za wszystkie opinie, zostaję tu gdzie jestem, nie zdecydowałam się na zmianę

Prawda
@Odp

Tak zostań w innej firmie - potwierdzam. Najgorsza praca jaka miałam.

X

Słuszna decyzja

Były

Hej ludzie przestroga dla wszystkich którzy chcą podjąć pracę w tej firmie. NIE róbcie tego jeśli nie chcecie na własnej skórze daznać mobbingu poniżenia i na koniec usłyszeć że jesteś zwykłym śmieciem. Tu już powinna wkroczyć inspekcja pracy. Chcecie żyć spokojnie omijajcie kik z daleka. Woj.lubuskie

Alaa
@Były

Oj tak regionalna W.L. mobing używa jak coś nie jest tak jak ona sobie tego życzy.

Oto ja
@Były

Wszyscy straszą inspekcją pracy, a nikt tego nie robi. Po co te komentarze..... Odchodzicie kuląc ogon i tyle. Zapominacie. Praca jest fajna, pracowałam 7 lat. Czasy się zmieniają i jeżeli jest potrzeba to zmieniacie pracę i tyle. Jesteśmy dorośli ludzie . Zmieniłam, jestem zadowolona. Pracujesz 1 miesiąc i oczerniasz całą firmę. Tak się nie robi.

Dre
@Alaa

Regio E. K. TO JEST DRAMAT DOPIERO

Tytanka
@Dre

Która E.K z jakiej czesci?

Kenzo
@Oto ja

W Żywcu była ostatnia inspekcja bo ktoś zgłosił

Natalka
@Dre

Ooo tak. Diabeł nie Baba !! Co Nowa to lepsza !!! Masakra !!!!!!

Gut
@Natalka

Jaka vkl tacy bzl

patia
@Były

patt_1994@wp.pl hej. napisz do mnie chcę się paru żeczy dopytać odnośnie pracy w KIK?

Lusia

Pracuje w kiku od paru miesięcy i mam dość Cokolwiek nie zrobisz, wszystko jest złe.. na dodatek najlepiej jakbyś robiła 3748482 rzeczy na raz. Dostajesz zrypke nawet za coś, czego nie zrobiłaś.. Przyjeżdża towar to najlepiej jakby jedna osoba zrobiła 4 palety w jeden dzień obsłużyła klientów posprzątała sklep bo jak nie to kwasy.. Brak środków pierwszej potrzeby, nie ma papieru, rękawiczek, nawet papier do drukarki trzeba kupować ze swoich. Na rozliczenie delegacji czekam już ponad 5 tygodni.. ostatnio na mojej pół godzinnej przerwie niewliczanej w czas pracy kazała mi kiero stanąć na kasie argumentując się „bo jest kolejka”.. tragedia.. a i ich premie „50 zł brutto” za inwentaryzacje Wstyd

Zidane

Polecam sklep w Rawiczu.Przemiłe pani bardzo pomocne .Z przyjemnością zrobiłem zakupy. Z pewnością wrócę

Również nie polecam pracy , w tej firmie Regionalna to kawał … Tak Ewciu o tobie Mowa , niektóre kierowniczki również znam jedną ,Tą prace traktuje jak drugi dom kto tak mówi to nie twoja firma a (usunięte przez administratora) się ze wszystkim ,nigdy nawet ci nie podziękują :)

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 544.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 438, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.