Opinie o galicja.com.pl - Galicja Sp. z o.o. w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Galicja Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Galicja Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Polska Sp. z o.o. w Brzeźnica

N.L.

Galicja jest całkiem spoko a narzekacze jak to narzekacze...

Polecam Galicję. Top AGD w Polsce. Aplikować!

PH

Bardzo dobre zarobki, handlowcy trzpią kokosy! Próbować bo warto

Jan

Świetna firma!

Przedstawiciel Handlowy

Witam, Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galicja, na której poznałem Pana Dyrektora i Kierownika. Panowie byli mili, bez większych zastrzeżeń poza 2 bardzo ważnymi rzeczami. Gdy wymieniałem moje osiągnięcia sprzedażowe to Pan kierownik zadał mi w tym czasie kolejne pytanie niechętnie słuchając tak jakby sprzedaż nie miała znaczenia. Druga sprawa - gdy pytałem w połowie rozmowy czy będzie drugi etap Pan Dyrektor stwierdził że jeszcze nie wiadomo a na końcu rozmowy oświadczył że o 15.00 dadzą wszystkim znać czy się dostali czy nie. Ponadto Panowie nie byli przygotowani i zapoznawali się z moim CV podczas rozmowy ze mną. Gdy zaschło mi w ustach to nawet nie zaproponowali wody którą mieli za swoimi plecami pod dostatkiem. Moje odczucie jest takie że rozmowa była ustawiona i zanim się rozpoczęła oni już kogoś mieli. Nie rozumiem po co taki cyrk i narażanie firmę na koszty rekrutacji, ogłoszeń itp.

Ciekawy

Podobno w Galicji chętnie przyjmują dobrych handlowców i oferują świetne warunki. Zastanawiał sie ktoś nad przejściem?

Matka

Dlaczego nie jest badana temperatura na wejściu do zakładu w Brzeźnicy!!

Termometr
@Matka

W bramie nie jest mierzona temperaura, ale w oknie sekretariatu termometr jest. Wiec na bieżąco można sobie zobaczyć jak ktoś ma jakieś wątpliwości... Obecnie ok 18 stopni jest, czyli ok.

Uchwyt termometru
@Termometr

Wiesz co robi ten termometr? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest termometr na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym termometrem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!

Wrocław

Jakie wprowadzono środki bezpieczeństwa ze względu na epidemię wirusa wie ktoś? Galicja importuje z Chin i Włoch może ktoś napisać co w tej sytuacji dzieje się na magazynach przeładunkowych?

Jest bezpiecznie
@Wrocław

Poniedziałek 16 marca jest normalnym dniem pracy w firmie Galicja i Ravi. Każdy pracownik ma w tym przypadku wynikający z umowy o pracę obowiązek świadczenia pracy. Wyjątkiem są urlopy, zwolnienia lekarskie oraz inne uzasadnione przyczyny nieobecności zdefiniowane kodeksem pracy. W sprawie pandemii wirusa firma robi co do niej należy względem przestrzegania wymogów bezpieczeństwa zdrowia pracowników. Pozdrawiam, Miłego Dnia.

Jest bezpiecznie

Panie Józefie, w obecnej sytuacji jest bezpiecznie i pracodawca w żadnym stopniu nie naraża zdrowia pracowników. Przypominam, że w firmie Galicja oraz Ravi nie stwierdzono do tej pory żadnego przypadku ani nawet podejrzenia infekcji koronawirusem. Jest bezpiecznie ale musicie uważać, na to już nie ma wpływu Pracowawca. Odpowiedzialność pracowników przestrzegających zasad higieny jest kluczowa w zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam

dell
@Wrocław

Firma nie daje zadnych oznak bezpieczenstwa o pracownika , zadnej troski czy zapytania o stan zdrowia . galicje ciężko zresztą nazwac firma to raczej hurtownia która mieli pomysły innych dużo lepszych firm jak Fiorentyna czy Dajar.

Kolanowirus
@Jest bezpiecznie

Większość firm postawiła na prace zdalną by ograniczyć kontakt międzyludzki. Magazynu fakt nie da się przenieść, ale biura spokojnie mogłyby pracować z domów. Ale kto poustawia VPN na komputerach stacjonarnych tylu pracownikom :) po ponad możliwości IT. Pozdrawiam wzajemnie.

Majster

Konkurencja widać niezle po rzyci dostaje w rynku, skoro chciało się poodkopywać takie stare wątki jak niżej. Ale tak to jest, kiedy odchodzisz z firmy i okazuje sie, że gdzie indzoej wcale nie jest lepiej.

Jarosław
@Majster

Często mają miejsce takie sytuacje, że pracownicy decydują się na odejście z firmy Galicja Polska? Chciałbym zweryfikować, jak wygląda stabilność zatrudnienia u tego pracodawcy, dlatego liczę, że przedstawisz to.

Ach
@Majster

Konkurencja? Haha jaka? galicja nie jest zadna konkurencja dla dużych prawdziwych firm, nikt z konkurencji nie wchodzi na fora galicji, bo po co? No pomysl, po co? (usunięte przez administratora)

Majster
@Ach

Jaka? No faktycznie, coraz jej mniej w rynku.

Rozsądny

No tak, każdy pretekst dobry żeby nie iść do pracy bo mam wrażenie, że o to wam chyba chodzi :( Jeśli nie proszę o wyjaśnienie i napisanie czego oczekujecie. Rozwieję wasze wątpliwości: warunki bezpieczeństwa dla zdrowia pracowników są na dzień dzisiejszy spełnione przez Pracodawcę (wg wymogów prawa pracy w sytuacji wyjątkowej jak ta). Pozdrawiam

Młody

Niepoważne to wszystko

Prawda w oczy kole!
@Rozsądny

w jaki sposób są spełnione warunki bezpieczeństwa przez firmę? Przedstawiciel handlowy który pracuje z klientami i daje mu tablet do obejrzenia produktów nie ma możliwości zdezynfekowania urządzenia po wizycie u klienta. Skąd mamy wiedzieć z czym bądź z kim dana osoba miała doczynienia i czy czasami na jej dłoniach nie ma wirusa? Albo ktokolwiek kichnie albo zakaszle w naszą stronę to w jaki sposób mamy sie zdezynfekować ? Firma o czymś takim pomyślała? Oczywiście że nie!

Phmam

Hej pracuje w firmie ponad rok. Pierwszy miesiąc wypłata 3900 ostatni lekko ponad 5 tys, najczęściej pensja oscyluje w granicach 4600. Na pensje składa się wynagrodzenia podstawowe plus premia od obrotu czyli za 10 tys. 100 zł do ręki. Kolejny składnik realizacja planu, kolejny realizacja zadań indywidualnych. Ja jestem zadowolony, mój kierownik w porządku sporo pomaga. Nie będę pisał jaka trasa jest moja bo wiem, że to forum czyta mój poprzednik. Pracuje od 8 do 16, nieraz dłużej max godzinę ale to tylko moja decyzja. Klientów sporo i jeszcze przybywa. Trasy fajnie ułożone. Teraz trochę zmian w firmie bynajmniej na terenie mojego RKS, będzie trudniej na kilku trasach ale pozytywnie podchodzę do tematu... mam nadzieję że tak będzie zawsze. Ważne na stanowisku ph. Robić plany i zadania wtedy hajs się zgadza, nie raz jak czytam wypociny tych co nie pracują zastanawiam się czy wcześniej było tak źle czy to wy nie do końca się staraliscie. Pozdrawiam i życzę powodzenia nowym i starym pracownikom.

@Phmam

Również rok w firmie, trasę mam bardzo ok, bez problemu do zrobienia w 8h jeśli się człowiek skupi na pracy, czasami trochę dłużej ale to sporadycznie, plany duże ale do zrobienia, zadania wymagające ale realne. RKS bardzo pomocny, dużo załatwia i podpowiada. No i nie wiem jak niektórzy pracowali że dostawali te 3 tysiące, skoro dla wielu 5 tysięcy to standard wypłaty, zwłaszcza po styczniowej podwyżce :)

Phgalicja
@Phmam

Cud miód praca 8h pensja średnia 5k i odziwo 5 ofert pracy na pH w przeciągu 2 tygodni .... hahaha litosci RKSY do roboty a nie sciemniacie ludziom na forum.

@Phgalicja

Nie wiem czy pracowałeś czy pracujesz, nie mi to oceniać. Ja w firmie się rozwijam zawodowo. Wiadomo, że można trafić na różnych RKS, ale ja trafiłem Świetnie. Życzę każdemu takiego RKS jak RB. Ogłoszenia o pracę do Galicji? Na terenie naszego RKS doszedł jeden nowy PH, ale nikt się nie zwolnił i nie został zwolniony. Tylko jak na mojej trasie w ciągu roku pojawiło się ok 40 nowych klientów, to normalną koleją rzeczy jest, że nowych ph przybywa, jak zaczynałem rok temu w firmie było 60 ph, teraz 68, więc tylko domyślam się, że stąd oferty pracy. Nie jestem RKS-em. Daje sobie dobrze radę jako PH i cieszę się, że trafiłem akurat do Galicji. Tak jak pisałem średnia moja pensja to 4600. Od stycznia podwyżka 400 netto. miesiąc miałem udany wypłata 5300. Ja nie skupiam się na planach a na zyskach. Nie ważne czy będę miał 100 czy 200 czy 300 tys. planu, robię swoję nie oglądam się na innych i dzięki temu też zarabiam fajne pieniążki w fajne atmosferze, bez nacisków. No chyba, że ktoś traktuje zadania indywidualne które teraz mamy (dodatkowo premiowane) jako coś trudnego do wykonania. Mam nadzieję, że nieco rozwiałem twoje wątpliwości, życzę powodzenia :)

phmam

Nie prawda. Może zwalnia obiboków? należysz do nich?

phpozer
@Phgalicja

Geazynko , cud miód masz miedzy nogami wraz z bigosem ,od razu widać, ze znów nadal wstawiasz fałszywe komentarze. Galicja jest bardzo zła firmą zarzadzana przez pseudo kierowników którzy maja olbrzymie problemy z kultura osobista , wysławianiem się no i z wyglądem. Nie życze nikomu pracy w tej chorej firmie.

Phman

Dostałeś podwyżkę bez wątpienia. Obowiązków. Gratulacje samouwielbienia !

Max
@Phgalicja

Witam ,pracuje już ponad 10lat w Galicji i jakoś nie wiem jakie macie Panowie trasy że pracujecie po 8 godzin i zarabiacie po 5tys zł .Chyba kogoś poniosło .Ciekawe jaki merching w te 8 godzin robicie .Przyjedzie dyrekcja na trasę i co wtedy .Trasy co chwilę cięte a wy macie eldorado?super.Ciekawe jak długo .Pogadamy za parę miesięcy .

@Max

przed podwyżką, 4.5-4,8. Ja mam po 30-35 klientów na trasie. Dziennie robię ok 15 wizyt. Po dwóch tygodniach marca mam 180 tys. wyfakturowane, a teraz niewiadomo co będzie dalej bo koronawirus, plan 230 tys. każda trasa jest inna, po podziale tras, różnice z 10-20 tys miedzy najwyższym targetem a najniższym wynoszą już 50-60 tys.

Filip

Czesc, Jestem umówiony na rozmowę rekrutacyjna w Warszawie na stanowisko ph. Pytanko jest szansa na 4000 netto plis prowizja no i oczywiscie na samochod no limit?

Galicjant
@Filip

4000 zł to Nie, ale podstawa na poziomie 3500 zl, plus za obrót około 200 tyś dodatkowo okolo 3000 zl. Samochód jak najbardziej do uzytku własnego, niedlugo wszystkie samochody we flocie to będą skody Rapid. Generalnie jak się wdrożysz to pracujesz maks 6 godzin, a wyniki robisz :) świetne miejsce na rozwój kariery, wspaniała atmosfera i przesympatyczny dyrektor handlowy, który niedawno zrobił maturę i doskonale wie jak zmotywować ph. Większość specjalistów pracuje tu po kilka, kilkanaście lat, a Ci najlepsi mogą dostać wysokie premie. Polecam, naprawdę warto

Johny

Dobry Dealer :)

warszawiak
@Galicjant

Rozumie doskonale ironię w opinii ,,galicjanta,,. Opinie na gowork 1/6 mówią same za siebie, można się tutaj dorobić jedynie garba pracując nie rzadko po kilkanaście godzin i nie dostajac ani grosza za nadgodziny. Przygotuj się równiez na prace w domu tj. odbieranie e-mail, drukowanie, czy odpowiadanie na wiadomości które dodatkowo zabierają prywatny czas, a za który nie dostaniesz ani grosza. Atmosfera w firmie tragiczna, same nakazy, nikt nie może mieć własnego zdania. O dyrektorze lepiej tutaj nie będę pisał bo szkoda czasu i brak słów na tego człowieka...O samochodzie bez limitu możesz zapomnieć, do celów prywatnych możesz jedynie używać samochodu po wyrażeniu zgody przez kierownika, opłaceniu ryczałtu za wynajem i paliwa, firma to jedna wielka papierologia i kontrola nad każdym pracownikiem nawet najniższego szczebla. Jeśli szukasz pracy w Warszawie na pewno jest 1000 lepszych ofert na które warto zwrócić uwagę. Na spotkaniu rekrutacyjnym z dyrektorem oczywiście usłyszysz że praca w tej firmie daje ogromne możliwości rozwoju i awansów co nie jest prawdą. Zero szkoleń rozwijających!. Za takie pieniądze jedynie osoby z biedniejszych regionów i mniejszych miast mogą czuć się zadowolone z poziomu wypłaty, na pewno nie w stolicy. Jedynie kierownik Tomek w miarę pomocny, aczkolwiek też trzeba uważać co się mówi bo tzw. ucho prezesa wszystko usłyszy...W tej firmie jesteś tylko symbolem w ich systemie który ma robić jak największe obroty, a Ty dostajesz na rękę jedynie mały % z obrotu który zrobisz. Powodzenia w szukaniu pracy, obyś znalazł taka w której będziesz czuł się kimś i będziesz miał z niej zadowolenie oraz czas wolny dla siebie, a nie całe życie poświęcał dla firmy w której pracujesz, bo nie o to chodzi.

Galicjusz
@warszawiak

wszystko sie zgadza ale samochod jest no limit,nie ma w nim gps wiec można korzystac

Eks
@Galicjusz

Nie ma GPS ? Ty nie masz pojęcia jak jesteś inwigilowany... Samochód, tablet, telefon. Wszystko jest monitorowane. I nawet jesli nie masz właczonej lokalizacji w telefonie, tablecie to oni wiedza gdzie i kiedy byleś po połączeniach z BTS-ami operatora. Nie jest to precyzyjne, ale jest..

Galipupa
@Galicjant

Ależ kłamstwo piszesz, samochody ph w Galicji mają jeszcze nawet i 6 letnie, wymiana na rapidy? Od 2 lat tak gadają, pierwsze 3 miesiące zarobki max 2.800 netto, przy zrobionych później planach choć wątpię, że zrobione będą to około 3.500 netto, do tego codzienne wchodzenie w tyłek, papierologia, sprawozdania śmieszne kierownikowi, w tej pracy człowiek nie jest sobą, traci dużo w oczach rodziny a po 2 najważniejsze galicja nie zatrudnia jako ph Kobiet, dlaczego? Domyślcie się

Lejek
@Filip

Nie ma szansy na 4000 tys netto. Chyba, że po godzinach pracy lubisz lizać rowa przełożonemu i blondynce co marzy o koniu

HAHAHA

Pogubiłam się, deflon to dyflon czy deflon to teflon czy dyflon to teflon?

RKS
@HAHAHA

dobre

wiem
@HAHAHA

to jest poteflon.

Luiz

2.800 zł netto na rękę jeśli chodzi o nowego handlowca, Skoda Fabia kombi brak GPS, region zachodniopomorski, lubuski oraz północny zniszczony przez dyrekcje oraz pseudo kierowników, ciągła nagonka, obgadywanie, brak pomocy,. Imprezy integracyjne dobre, lepiej nie pisać co sie tam dzieje naprawdę bo uwierzcie mi nie tylko alkohol na takich imprezach jest i . Nie polecam firmy ze względu na (usunięte przez administratora) w stosunku do pracowników. ZBYT wybujale ego Mam nadzieję, że prezes przejrzy wkoncu na oczy czas zrzucić rowerek i zobaczyć co odwala zarząd. POZDROWIENIE dla Grażynki która nie ma pojęcia co odwala rujnujac psychikę pracownikom przez swoje zachowanie

Eks
@Luiz

GPS jest, tylko widocznie o tym nie wiesz. samochód, telefon, tablet. Wszystko ma monitorowaną lokalizacje.

Pumik

Słyszałem, że po zmianach coś nie idzie sprzedaż

Honorata
@Pumik

Pumnik, rozwiń proszę temat zmian jakie zaszły w firmie Galicja Polska. Kiedy weszły one w życie i co konkretnie zostało zmienione? dlaczego według Ciebie po tych zmianach sprzedaż jest niższa? Jeśli ktoś jeszcze orientuje się w tym temacie niech da znać na forum.

Powodzenia
@Honorata

W ciągu ostatniego roku z Galicji odeszli kierownicy z długi stażem pracy w firmie. Tomasz R. Maciek M. Artur T. Waldek L. Łukasz B. Krzysztof M. do tego dyrektor Zbigniew Z. ( 27 lat stażu w Galicji). Duże problemy firma ma z obrotami na terenie woj. Mazowieckiego, Podlaskiego, Lubelskiego, Warmińsko - Mazurskiego, Zachodnio-Pomorskiego. Większość w wymienionych kierowników przeszła do konkurencyjnej firmy Florentyna. Pana prezes firmy (Rafał K.) zaplanował zmiany tylko zabrakło wiedzy z zarządzania zmianami i motywowania ludzi. Zmiana przeprowadzona bez elementarnej wiedzy jak to zrobić aby było dobrze dla firmy i ludzi. Teraz trzeba płacić za brak wiedzy i chęci do edukacji. Największą karą jest brak kasa w kasie.

Mikołaj

Zenek
@Mikołaj

Nowi PH wchodząc na sklep nie oglądając półek pytają coś trzeba klient mówi nie więc ph wychodzi trzeba mieć zawsze Asa w ręku jak Pan- Pani mowi nie mam wszystko wtedy jego reakcja powinna być szybka a nie macie tego a mam fajna cenę...Tam pracują ludzie bez doświadczenia Galicjo otwórz oczy bo za chwilę konkurencja zajmie wasze miejsce...Wasz klient

Aż tyle osób!!!! O raaaany :) No to grubo

@Mikołaj

"Wiesz może, dlaczego doświadczeni kierownicy zdecydowali się na odejście z firmy Galicja Polska? Odejścia doświadczonych pracowników to zawsze trudny moment dla każdego pracodawcy, więc chciałbym wiedzieć również, czy firma próbowała może w jakiś sposób te osoby zatrzymać? Napisz, proszę, co wiesz w tej sprawie." No dobrze to tam nie jest skoro doświadczeni kierownicy zdecydowali się na odejście - co za pytanie xD A w jaki sposób mogła zatrzymać mądrych ludzi z doświadczeniem - kasa? Chyba żartujecie.

Jdjs
@światświeżaków

Największym błędem Pana Prezesa R.K jest to, że zaufał pewnej 'Pani która jeździła i sprawdzała trasy ph *małopolska i podkarpacie wchodząc na sklepy w czasie inwentaryzacji widziała pustki na półkach, nie patrząc na to raportowala Prezesowi o tym, że nie ma towaru z Galicji. Przecież to jest logiczne, że sklepy w takim okresie schodzą ze stanów magazynowych. Od tego zaczęły się wszystkie zwolnienia, na dobrych trasach gdzie ph mieli po 3 Mrówki na trasę, nie było problemów z realizacją tragetu (jezeli ktoś sprzedawał kolegów, to jego trasa była nietykalna)

@Jdjs

Straszne. Przecież ci przedstawiciele generowali największe obroty i realizowali nałożone im targety najlepiej. Nie musieli, jak ten co kiedyś tutaj pracował, iść i prosić żeby ktoś im kupił patelnię czy garnek hahaha. No ale nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia.

Stiw
@światświeżaków

No widać efekty mizerne wielkopolska pan Dyrektor osobiście jeździ i próbuje coś sprzedać bo ma handlowców z łapanki Ale jak to mówią karma wraca

Były
@Powodzenia

To nie prezes R. To Dyrektor J. za tym stoi :)

Sofy czwa

Jaka jest teraz norma w Galicji?

Xyz
@Sofy czwa

Phmam
@Xyz

Chodzi o targety

@Phmam

Nie jestem upoważniony do udzielania takich informacji, ale każdy ph ma inny plan, to wszystko zależy jaką masz trasę i klientów. ale Targety nie są jak dla Mnie wygórowane, ja tylko na początku jak zacząłem pracę przez kilka miesiący planów nie robiłem, ale teraz nie mam z tym problemu. Ja osobiście polecam Ci pracę w Galicji, jednak to nie oznacza, że Tobie też się będzie podobać.. Nie wiem na jakiego kierownika trafisz, na jaką trasę itp. te 350 co ktoś napisał raczej przesadzone i to grubo, ale może być tak, że akurat ktoś ma taką trasę, że obsługuje większość dużych klientów i może być to realne. Dzień dniu nie równy. Trasa trasie pewnie też. Pod moim RKS jest 5 przedstawicieli a różnica w targecie między jednym a drugim to nieraz nawet 50 tysięcy, więc cięzko to ocenić

kick
@Zaniepokojony

Aż pięciu zwolnili? Kogo?

Szkoda czasu na wyzyskiwaczy
@kick

Nie zostali zwolnieni tylko odeszli sami. Od stycznia 2018 roku tak zepsula się atmosfera w firmie że szkoda było czasu na tą firmę. W skrócie jeśli (usunięte przez administratora) Nie umie liczyć ile jest 2+2 to potem brakuje kasy w firmie i szuka się winnych. Tak jest jak ktoś tylko chce brać a nic nie dawać w zamian. Zamiast szkolic z nowoczesnych technik sprzedazy to oczekuje cudow podczas gdy sam nie ma wiedzy że musi inwestowac w kadre a nie tylko w firme. Jeśli ktoś chce pracowac w firmie które nie bedzie cie szanowac, lubisz pracowac jako ph po 12 lub wiecej godzin na dobe za 4000 -4500 zł to jest to praca dla Ciebie. A i jeszcze lubisz byç zarzadzany prze(usunięte przez administratora)(Ktory myśli codziennie tylko o uzupelnienie ilość alkohole we krwi) to jest to praca dla Ciebie. Wyzysk to jest to co lubiesz? (usunięte przez administratora)czeka z otwartymi rękoma.

@Szkoda czasu na wyzyskiwaczy

"Szkoda czasu...", Napisz pełne imiona i jedną literkę nazwiska, tych, co odeszli... Napisz!

Szkoda czasu na wyzyskiwaczy
@Zaniepokojony

ZA, TR, AT, MM, WL, ŁB, ŁL i nie tylko a kolejni RKS mają dość nieudolnego zarzadzania RK przez AP, GZ i oczywiście Małgorzaty M super fachowca od marketingu.

Ulala
@Szkoda czasu na wyzyskiwaczy

Akurat znikniecie takich osob jak AT, MM, czy ŁB wyraznie poprawilo atmosfere w firmie i nikt nie teskni. A ogolnie co do pracy, to jaknjestes ph wszystko zalezy do jakiego rksa trafisz- moze byc super, moze byc tragedia. Jak wszedzie. Jak jestes wyzej, to coz. Grasz jak Ci dyrektory zagraja. Tez jak wszedzie. Firma ma swoje dobre i zle strony, ale masz tez jedna zalete- jwst dobrze zorganizowana, gwarantuje ciaglosc dostaw i terminowość, a to wcale noe takie oczywiste w branzy.

@Zaniepokojony

@Szkoda czasu na wyzyskiwaczy Napisz pełne imiona i jedną literkę nazwiska, tych, co odeszli... Napisz!

kick

Sorki, nieaktualne... Inicjały pokazały się niżej! Dziękuję

aaa
@Zaniepokojony

@Zaniepokojony Podobno zwolnili starych i bardzo zasłużonych pracowników. Kogo? Co teraz robią zwolnieni? Sorki, nieaktualne... Inicjały pokazały się niżej! Dziękuję

Zaniepokojony

"Szkoda czasu...", Napisz pełne imiona i jedną literkę nazwisk, tych, co odeszli... Napisz!

Z.O

Piszecie bzdury i tyle Galicja i Ravi to jedyne firmy warte polecenia pozdrawiam .....

ZachwyconyPracą

- jeżeli chcesz zarabiać 1900 zł za ciężką, fizyczną pracę - jeżeli jesteś pozbawiony jakichkolwiek ambicji - jeżeli chcesz być traktowany przez przełożonych jak śmieć - jeżeli nie masz, albo boisz się wyrazić własnego zdania - jeżeli ze względu na brak ludzi chcesz pracować za dwóch, oczywiście ciągle zarabiając wspaniałe 1900 zł - jeżeli rozwój jest dla Ciebie kompletnie nie ważny - jeżeli po kilku latach pracy chcesz zarabiać tyle samo, co nowi pracownicy, czyli magiczne 1900 :) Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania, praca w Galicji jest właśnie dla Ciebie!

Obiektywny
@ZachwyconyPracą

Trudno się dowiedzieć z Twojego wpisu o co chodzi,polecasz,krytykujesz,hejtujesz czy co??? Jeżeli masz lepsze oferty to napisz otwarcie w takiej czy innej firmie płacą tyle czy tyle i szukają pracowników chyba że ,magiczne 1900 ,jest wszystkim na co Cię stać.Jest to szczyt na który się wzbiles/łaś i boisz się żeby ktoś Cię nie wygryzl

Ggg
@Obiektywny

Łatwo dowiedzieć się z jego postu o co chodzi, przeczytaj jeszcze raz to może zrozumiesz.

M-OZ
@ZachwyconyPracą

Idź do psychiatry ale prywatne bo na NFZ nie dasz rady przeżyć...

AA
@ZachwyconyPracą

mi nie pasowało, zmieniłem prace, zwolnij się i znajdź sobie coś lepszego za lepszą prace

obiektywny

Witam.Jak sie czyta te wszystkie wpisy to plakac sie chce ze smiechu.Po co bym sie wypowiadal jak wiekszosc nie wie o co chodzi piszac te posty.Pisanie wulgaryzmow o innych czy tez chwalenie na potege niech odbywa sie nie anoniowo .Sami twardziele poza oczami a w starciu z rzeczywistoscia to zwykle mieczki ktorzy nie potrafia przyznac sie do bledu i popatrzec w oczy.Standardy jak i oczekiwania pracy sa wysokie na kazdym szczeblu zatrudnienia nikt nikomu nie da nic za darmo.Nasluchacie sie w telewizji propagandowej ile to powinno sie zarabiac a potem rozczarowanie bo jednak cos trzeba zrobic i pisze taki jeden z drugim jak w Galicji jest zle.jak nie podolales obowiazkom to odejdz a nie obrazaj wszystkich dookola.Pracuje kilka lat i nie widze nic zlego w tej firmie wczasy po grusza.mikolajki.za pranie zwrot.na dzieci uczace sie dodatek i wiele innych dobrych rzeczy zapytajcie w innych firmach to o niektorych dodatkach z fuduszu nie slyszeli.Duzo osob pracuje w tej firmie wiele lat i jakby bylo zle to dawno by odeszli.pozdrawiam wszystkich myslacych podobnie jak ja Mysle ze fala hejtu sie uruchomi ale zanim napiszesz pomysl

Do Ciebie info
@obiektywny

W każdej opinie nawet tej najgorszej jest ziarno prawdy. Prawda jest taka że im więcej ludzi pracuje tym więcej jest problemow. W Galicji największym problemem są ludzie, tak jak w Ravi. Nikt nie szanuje PH, a to oni robią cała robote

Luzak
@Do Ciebie info

Jak robią całą robotę to niech przyjadą sobie spakować towar a później zawioza do klientów. Bez PH nie mają pracy magazyny i kierowcy, bez magazynierów nie mają pracy PH i kierowcy a bez kierowców PH i magazyn, więc zluzuj majtki Panie wielmozny PH i pomyśl następnym razem to w brew pozorom nie boli. Pozdrawiam

X_X
@obiektywny

przecież te wszystkie dodatki o których piszesz to nie jest z konta Rafała K. który dobrodusznie dał na wczasy pod grusza itp. to są pieniądze wymagane przez odpowiednie przepisy dla pracodawców zatrudniających wiecej niż 50 osób, wiec pisanie że jakaś mała firma nie ma ZFŚS jest ignorancją

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Polska Sp. z o.o. - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galicja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 17 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galicja Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Galicja Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galicja Polska Sp. z o.o.