Opinie o galicja.com.pl - Galicja Sp. z o.o. w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Galicja Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Galicja Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Polska Sp. z o.o. w Brzeźnica

Obiektywnie

Tak mi się nasuwa jedno do głowy jak czytam te wasze żale, inwektywy i wyzwiska poniżej jakiegokolwiek poziomu. Zakładam, że większość z was [czy ty sam] hejterów to faceci. Obrażacie w niewybrednych słowach kobietę. KOBIETĘ! Jesteście (usunięte przez administratora) i tyle. Wstyd i brak godności nie pozwala wam pisać z imienia i nazwiska bo jesteście zwykłymi tcchórzami i męskimi (usunięte przez administratora)

Grażynko
@Obiektywnie

Grażynko bo ci żyłka pójdzie, tak tylko mogła kobietę napisać ale do Kobiety wciąż ci dużo jednak brakuje

Macho
@Obiektywnie

BRAAAAAAWOOOO!!! W KOŃCU KTOŚ TO NAPISAŁ!!!!

Imię
@Obiektywnie

Imię i nazwisko podac, napisała osoba pod nickiem obiektywnie, co ci dadzą imiona i nazwiska skoro jak zawsze nic nie umiesz zrobić

Joanna
@Obiektywnie

masz rację niesmaczne te wpisy

PRL

Firma galicja zarządzana jest komunistyczne, wpierw firma musi zrobić sobie rachunek sumienia, zbyt dużo ofiar mobbingu oraz nieudolność doprowadzi ta firmę do bankructwa

Figo

Wszyscy wiedzą jak rok temu Pani Grazia dumnie chodziła po firmie z gotowymi protokolami odebrania samochodów służbowych. Poszła po bandzie, chciała się wykazać więc staremu powiedziała, aby zwolnić tych ph gdzie obroty spadły poniżej targetu. Wszystko fajnie Grazynko, ale skąd się wzięły tzw. Spadki? Ph których zwolnilas mieli problemy na trasie, sklepy nie płaciły więc były blokady, jak taki ktoś miał robić target? W takiej sytuacji, gdzie ph ma poblokowane sklepy dłużej niż rok, siada się z kierownikiem regionalnym i rozmawia jak taki problem można rozwiązać. Ale po co? Najlepiej zwolnić człowieka przed świętami. Brawo Grazia. Żenada, jakim trzeba być człowiekiem, co?

@Figo

Nie jestem w temacie, ale jedno pytanie samo sie nasuwa- skoro przez ponad rok ph ma poblokowane sklepy i spadki obrotow, i nix z tym nie robi (nie szuka nowych kliwntow, nie zglasza problemu w celu weryfikacji planów, nie podnosi jakosci obslugi u pozstalych etc.), tylko czeka na gwiazdkę z nieba, to... Moze to jednak nie jest "swietny handlowiec z wieloletnim doświadczeniem", tylko starej szkoly mistrz dupogodzin?

olek
@Bombastic fanstastic

Wiec skoro nie jestes w temacie to moze jednak się nie wypowiadaj? szukac klientów nowych? każdy ph to robi obojętnie od miesiąca ,wiesz , ze może być nawet i caly rynek spenetrowany i nici z nowych klientów, widze , ze ograniczone masz myslenie ,bardzo płytkie.Pozdrawiam

@olek

Oj kolego, nie kazdy to robi, a z powyższego wpisu wynika, ze miałem rację w piprzednim poscie.A ad personam to typowy sposob rozmowy, gdy nie ma się argumentów. Slaby jestes w gadce jak na ph

Vb
@Bombastic fanstastic

Gdzie masz szukać nowych klientów? Skoro musisz trzymać się danej trasy, nie możesz pojechać sobie do Tarnowa, bo to nie Twój rewir, masz swoją trasę i musisz jej trzymać. Poza tym jak masz poblokowane grube ryby które zapewniają Ci obrót na poziomie 30-40 tyś to o czym mowa kolego? Dobrze, to napisałeś nie masz pojęcia więc się nie wypowiadaj, z tego co piszesz widać że nigdy nie pracowałeś w terenie jako handlowiec. Poza tym jak otwiera się jakoś nowy sieciowy punkt, to zakwaterowanie przechodzi przez centrale bądź przez RKS, a Ty w późniejszym czasie robisz zamówienia. Takowych nowo otwartych punktów nie było. Plan działania? To kierownik regionalny jest od tego, aby przedstawić plan odbudowy trasy, jeżeli tego nie robi to świadczy to tylko o tym, iż dana trasa nie ma dużego potencjału. Można szukać nowych 'mniejszych klientów' i takie rzeczy się robiło, tylko kolego był kolejny problem, tacy klienci nie płacili i zaraz windykacja wszystko Ci blokowala, zakładała limity itd. Niestety w tej firmie jest tak, że jak jest dobrze, to wszyscy Ci słodką, natomiast jeśli sypie Ci się trasa to zostajesz sam jak palec. W takich sytuacjach robi się plan naprawy, czyli modifykacje trasy, a nie wręczanie wypowiedzenia zimą na parkingu. Świnie nie ludzie.

Haha
@Vb

Grazia taka jest prawda - nawet za plecami Zbyszka się pozbyla

Bombastic fantastic
@Vb

Ok, faktycznie wzmianka, że nie byłem świadkiem/uczestnikiem procesu to trochę strzał w kolano, ale chciałem być uczciwy. Odnoszę się do faktów podanych w Waszych/Twoich postach. Druga rzecz - mam wieloletnie doświadczenie handlowe, z różnych branż oraz stanowisk (ph oraz manager). To w kwestii formalnej. Z Twojego wpisu wnoszę, że masz tylko doświadczenie przedstawicielskie, co utrudnia Ci ocenę sytuacji z innych płaszczyzn, niż osobista. Na marginesie - rozumiem, że pracowałeś dość długo i zostałeś zwolniony - słabe jednak jest prowadzenie jakieś walki oczerniającej firmę na forum, bo powody zwolnienia jakieś były, a zakładam, że kiedy jescze pracowałeś, to nie wylewałeś swoich żalów po forach. Ale do rzeczy. Przyjmuję do wiadomości, że rynek był super spenetrowany (co nigdy nie jest do końca prawdą, ale rzeczywiście przy blokadach u dużych graczy często ciężko wyciągnąć obroty do poprzedniego poziomu). Mimo wszystko jest to jakiś punkt wyjścia przy planowaniu dla doświadczonego ph. A ph miał (patrz kilka postów wyżej) co najmniej rok na działania. Piszesz, że RKS jest od odbudowy trasy? Zdradzasz tu postawę księżniczki bez inicjatywy, czekającej na gwiazdkę z nieba. To ph najlepiej zna swój rynek i on zawsze w pierwszej kolejności odpowiada za sytuację na trasie. Nawet zakładając nieudolność RKS (który pracuje m.in. na raportach, więc powinienen pytać, o co chodzi?), to ph powinien sygnalizować problemy, zgłaszać pomysły, ew. udowodnić, że chwilowo nic się nie da zrobić i trzeba zweryfikować plany. Miał na to, powtarzam - ROK. Jesli nie lubić swojego RKS, to nie motywowały go obawy przed potencjalnymi konsekwencjami/spadek zarobków? Ph to samodzielne stanowisko, jesli nawet RKS nie reaguje, to temat i tak powinien być sygnalizowany dalej. Jesteśmy dorośli, pracujemy na odpowiedzialnych stanowiskach i to my organizujemy sobie swoje stanowiska pracy - chyba, że nie potrafimy, to wtedy trzeba zastanowić się nad inną ścieżką kariery, gdzie szef wskaże palcem, a na wszystko sa procedury, vide jakiś urząd. No i ciagle otwarta jest kwestia pracy jakościowej na kluczowych klientach, którzy dalej byli aktywni, co też powinno amortyzowac straty. Chyba, że ograniczamy się tylko do zbierania zamówień, nie wazne, czy ię pali, czy wali.

Nicm
@Bombastic fantastic

Rozumiem, że jesteś osobą która pracuje w Galicji, ponieważ raczej byś tutaj nie siedział. Przeczytałem i szczerze? Ręce opadają, ph jest od tego aby podnieść trasę? Ale człowieku na czym? Jezeli towar nie ma rotacji, a akcje promocyjne powodują że musisz robić korekty co odbija się na zamówieniach to o czym my mówimy? O jakiej poprawie? Podstawy do zwolnienia były takie że nikt ze zwolnionymi ph nie rozmawiaj o tym jaka jest sytuacja na trasie, tylko pojechali po bandzie.

Lolek
@Bombastic fantastic

Masz wspaniałe doświadczenie ale nye5w tej firmie, więc ciepły klockiu, wyrażaj może tylko opinie o firmach w których miałaś styczność a nic wspólnego, bądź amatorze logiczny bo w tej chwili wyszedłes na pajaca

Ariel
@Bombastic fantastic

Ten bombastic fantastic załapał chyba grzyba, kolejny pseudo handlowiec zapewne z selgrosa

coco

bardzo możliwe

Obiektywna

Dajcie już spokój nie ma sensu dochodzić się z kierownictwem na forum jest to ewidentne ze piszą super opinie na temat firmy . My wiemy ze jest inaczej miejmy nadzieje ze inteligentne osoby szukające pracy w Galicji przeczytają i pozytywne opinie (pisane przez zarząd przesuwając strony) i negatywne pisane przez pracowników którzy oddali serce dla firmy a zostali wyje...i to tylko świadczy o ich braku inteligencji ze dochodzą się z pracownikami nie przyznając się ze to oni jako zarząd powinni zapytać ludzi co jest nie tak a nie podszywać się pod zadowolonych z pracy pracowników na forum

@Obiektywna

Zarząd duzej firmy siedzi na goworku i licytuje sie z anonimowymi internautami. Brawo Ty

@Bombastic fanstastic

W zarządzie siedzi jedna osoba i jest to Grażyna, portal go work jest jedynym portalem w Polsce gdzie można wstawiać swoje opinie na temat firmy, jak widzisz w 99 procentach opinie są negatywne, ktoś na te opinie patrzy, ocenia, źle to świadczy o firmie więc zarząd pani Grażynek podając się w nickach za różne osoby bezczelnie o klamliwie wprowadza czytających w błąd pisząc o firmie dobrze, to jest prawa ręka prezesa ma dużo do stracenia dlatego (usunięte przez administratora) dając pozytywne opinie których naprawdę nie ma. Pozdrawiam, odradzam pracę w firmie galicja. Najgorzej zarządzana firma w której pracowałem kiedykolwiek

Przedstawiciel Handlowy

Witam, Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galicja, na której poznałem Pana Dyrektora i Kierownika. Panowie byli mili, bez większych zastrzeżeń poza 2 bardzo ważnymi rzeczami. Gdy wymieniałem moje osiągnięcia sprzedażowe to Pan kierownik zadał mi w tym czasie kolejne pytanie niechętnie słuchając tak jakby sprzedaż nie miała znaczenia. Druga sprawa - gdy pytałem w połowie rozmowy czy będzie drugi etap Pan Dyrektor stwierdził że jeszcze nie wiadomo a na końcu rozmowy oświadczył że o 15.00 dadzą wszystkim znać czy się dostali czy nie. Ponadto Panowie nie byli przygotowani i zapoznawali się z moim CV podczas rozmowy ze mną. Gdy zaschło mi w ustach to nawet nie zaproponowali wody którą mieli za swoimi plecami pod dostatkiem. Moje odczucie jest takie że rozmowa była ustawiona i zanim się rozpoczęła oni już kogoś mieli. Nie rozumiem po co taki cyrk i narażanie firmę na koszty rekrutacji, ogłoszeń itp.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Galicja to dno

Na tej stronce podawane są opinie obecnych i byłych pracowników pseudo firmy galicja. Podsumowując firma słaba, zwalniająca pracowników za stażem, zarząd klamliwy, mało szczery czy nawet prawdziwy, nagonka na tą Grażynke jest jak najbardziej zrozumiała, pracowałem w tej firmie 3 lata jako przedstawiciel co robił obroty, zostałem zwolniony bez podanego mi powodu. Stracone 3 lata z życia gdzie serce tej firmie oddałem. Żałuję jakiekolwiek kontaktu z tą firmą i ludźmi z zarządu.

FAN GRAŻYNKO

Takie ciekawe życie ma Grażynek, że codziennie siedzi i pisze tu na forum, kobietko ogol nogi, zlikwiduj ten wąsik, poczytaj literaturę o technikach sprzedaży oraz współpracy. Może wkoncu jakąś podstawowa wiedzę będzie miała a jak narazie to samo dno. Piękna nie jesteś i nigdy nie będziesz, z inteligencja tak samo, zwykła wiejska osobka z wybujalym ego. Jakim cudem ktoś ci dał taka posadę

Obiektywna

Właściciel pewnie nie ale Grażynka i Jacek (usunięte przez administratora)tak bo się boja o swoją du.e pozdrawiam

Brawo ja ????

Wyjadacz z magazynu

Nie polecam pracy w tej firmie. Co miesiąc ludzie chodzą do kierownika i kłócą się o wypłaty bo im się nie zgadza. Zarobki są na poziomie najniższej krajowej plus jakieś śmieszne premie typu od 50 do 150zł które zależą od widzimisie brygadzistów i kierownika. Nie ma co liczyć na większe zarobki jedynie trzeba polegać na obietnicach kierownika który obiecuje cuda a gdy przychodzi wypłata jest zupełnie co innego. Jako ciekawostkę mogę dodać że zarząd przeznaczył pulę pienieżną na magazyn gdzie rozdysponowana jest w taki sposób że jednemu pracownikowi damy więcej drugiemu mniej. Kamery są na każdym kroku i na dodatek uzbroili jednego pracownika w kamerę i każą mu chodzić po magazynie. Organizacja w tej firmie nie istnieje wszystko jest dziełem przypadku lub kilku ludzi którzy jeszcze wiedzą co robić. Atmosfera w pracy jest tragiczna i raczej nie ulegnie poprawie.

Magazyn
@Wyjadacz z magazynu

Spójrz jak towar galicja jest pakowany dla klientów, produkty w kartonach często uszkodzone przyjeżdżają, zero zabezpieczeń, taki uszkodzony towar dostaje klient, kierownik magazynu jak zawsze umywa ręce a produkty konkurencji Dajar Domex owiniete elegancko w folię bąbelkowa. Prowizorka amatorka jak zawsze u Galicji.

Alojzy
@Magazyn

Pewnie, dodatkowo podane na tacy na czerwonym dywanie przez naga hostesse. Dajar i domex to w ogole jeszcze placa klietom za zamowienia, a nie podle znizaja sie do wystawiana faktur! Skad wy te filmy macie w glowach...

Pracus

Żołnierz, Antoska. Dokładnie tym wpisem to chciałem przekazać. Kiedyś do tej pracy przychodzilo sie w dobrym humorze mimo ogromnego trudu jakim jest praca na magazynie , Dawalo z siebie 100 procent bo pracownicy byli traktowani jak pracownicy a nie jak pionki. Ale z pewnością Pan Jacek nie zrozumie jak ciężką pracę wykonują osoby robiące zamówienia, osoby odpowiedzialne za paletowanie i wszystkie inne czynności w tej firmie. Pan Jacek tego nie zrozumie bo z pewnością nie potrafilby skleic jednego głupiego kartonu. Ma natomiast pojęcie jak pozbywać się ludzi z uśmiechem na twarzy traktujące ich przy tym jak śmieci. Podnosi normy, zwalnia pracowników, mogłoby wydawać się że wszystko jest zależne od jego nastroju. To co wyprawia jest obludne żenujące, i sprawia ze lepiej trzymac sie od tej firmy z daleka. Dlaczego nikt tego nie widzi, ze ten czlowiek rujnuje firmę od środka? Może ktoś nie chce tego widzieć? A Być może innym tak wygodnie. Jednym i niepodwazalnym faktem jest to,że jeśli ktoś z tym niczego nie zrobi doprowadzi to do tego,że pewnego dnia rzeczywiście zastanie pusty magazyn. Choć z pewnością Pan Jacek nie będzie miał z tym najmniejszego problemu. I czy tak naprawdę ogóle kogoś by to zainteresowało? To się okaże. Pozdrawiam

zwolniony
@Pracus

a ten cały wasz pan jacek k nie pracował wcześniej w galicji brzeźnica?

Witold
@Pracus

Nie powinno się podawać na publicznym forum imion zatrudnionych osób, po których mogą byś rozpoznani. Chodzi o ochronę danych osobowych. Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z atmosfery i relacji z przełożonym. Może wspólna impreza integracyjna mogłaby poprawić te stosunki i sprawić, że stałyby się bardziej koleżeńskie?

garnek
@Witold

Czyli jak mamy sprecyzować o kogo chodzi, żeby rozmowa była rzeczowa. Mamy okreslać po kolorze włosów, wzorście czy posturze żeby się domyslić? Przykładowo niski, z nadwagą blondyn z krótkimi włosami albo brunet wysoki szczupły niebieskooki z kucykiem?

tomaszka

To nie on.

radler

To był Jacek W

Rozrywkowy Jacek
@zwolniony

W ramach odpoczynku od ciężkich dyskusji mam dla was quiz na rozluźnienie :) Jakie nazwisko na k nabardziej do mnie pasuje? Jacek

Saper
@zwolniony

Quiz rozszerzony jeszcze jakie nazwisko na W pasuje do tego z Brzeźnicy.

@Witold

Hahaha Wspólna impreza integracyjna z Panem Jackiem? Witold pozwól że nie skomentuje tego bo nie chce mi sie rozpisywać. Bo na głupie pytania musiałbym udzielić głupiej odpowiedzi. Ale pozdrawiam serdecznie.

Szaman
@Pracus

Dokładnie tak @pracus ten pan nie nadaje się na żadną imprezę z ludźmi dla jego dobra nie odejdzie z tej firmy i jej nie niszczy bo do tego dąży

@Rozrywkowy Jacek

Kanciastoporty, Jacek Kanciastoporty :)

Jezus
@Witold

Nie podaje się nazwisk a nie imion, doucz się trochę wpierw

Szaman

Pan Dyrektor po zal się Boże nie ma bladego pojęcia o zarządzaniu i traktuje pracowników jak śmieci a jego decyzje dążą do tego że firma upadnie szkoda słów odradzam zatrudnienie tam

Pracus

@żołnierz Dokładnie tak! To co się dzieje przez Pana pożal się Boże Dyrektora jest to skandal i niech każdy gada co chce bo on też pójdzie z torbami jak każdy starszy stażem bo staroci trzeba się pozbywać przecież. A do młodych mimo wystawnego ubioru nie należy. Niestety. I jak się wkoncu każdy wk... To nawet ta umowa nikogo nie powstrzyma a ludzie którzy napędzaja kasę tej firmie szybkością sprytem pracowitoscia i doświadczeniem też pokażą środkowy palec. Pozdrawiam wszystkich aktywnych na tym forum serdecznie.

Albar

Chyba Pakistanu

Ojej
@Albar

Częstochowy

Do Eksperta

@Ekspert pewnie jakaś zmęczona po cięzkiej pracy w kołchozie dajarka krów :p

Zgadzam się firma bez szacunku dla pracownika. Odradzam pracę tam.

Argument

Nadal ktoś z kierownictwa celowo daje tu pozytywne komentarze, proszę spojrzeć na nicki, zadna kobieta w Polsce nie pracuje jw Galicji jako przedstawiciel handlowy ponieważ nie zatrudniają tu kobiet jako handlowców a nicki w komentarzach są kobiece, och Grażynko, po 2 proszę spojrzeć na ogłoszenia w sprawie pracy od od sierpnia, 9 ogłoszeń, że szukają przedstawicieli z różnych województw. KOLEJNY argument zażalenia od aktualnych i byłych pracowników. Narzekania konsumentów na owa firmę, ich podejście, brak szacunku, kultury, kłamstwa. Wszystko jest jawnie tu pokazane, proszę nie dajcie się ludzie oszukać przez ten patologiczny zarząd. Odradzam ta firmę każdemu.

Krzych

@Ekspert - Tak myślałem :)

Zawodowiec

To oczywiste po co! Nadia masz rację w 100%. Poza popisem (usunięte przez administratora) żadnych merytorycznych treści.

Zawodowiec koni
@Zawodowiec

Nadia? Masz napisane dlaczego wyraźnie, czytaj ze zrozumieniem, argumenty są pokazane i jawne

Weteran

Piszę do wszystkich którzy są zainteresowani pracą w firmie Galicja wchodzą tutaj i czytają te hajterskie wpisy. Chcecie poznać firmę? Jesteście zainteresowani praca w Galicji? Zapraszamy! Nie sugerujcie się opiniami osób, które mogą mieć interes w tym, żeby z różnych powodów [rozżalenie po rozwiązaniu umowy, konkurencja] celowo psuć wizerunek naszej firmie. Liczymy, że będziecie rozsądni i sami zweryfikujecie te fejkowe informacje.

Kierownik
@Weteran

WIĘC NIE DAWAJ POZYWNYCH OPINI MA TEMAT TEJ CHOREJ FIRMY. LUDZIE SAMI ZWERYFIKUJA

Ej no

Królowa Galicji i koni jeszcze rok temu jeździła w pazdzierniku po sklepach (miesiąc w którym są inwentaryzacje) i meldowala Najwyższemu, że są puste półki hahahahhahahahahahhaha, inteligencja hahahahhahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Polska Sp. z o.o. - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galicja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 17 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galicja Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Galicja Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galicja Polska Sp. z o.o.