Opinie o P.F.H.U. "Framar" w Kalety

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.F.H.U. "Framar". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.F.H.U. "Framar" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.F.H.U. "Framar" w Kalety

Hans

Czy to prawda że w farmerze poprawiły się warunki pracy? Bo podobno od roku żaden Polak się nie zwolnił

Czym w P.F.H.U. "Framar" zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Hans

Marian

solidna firma daje zawsze radę w jakichkolwiek problemach ,można polegać na kierownictwie starają się jak tylko możliwe

Adaś Nowy wpis
@Marian

To w czym Ci firma pomogła? Jakie starania kierownictwa zasługują Twym zdaniem na pochwałę? Od ogółu do szczegółu, mam nadzieję ;)

Hahaha Nowy wpis
@Marian

Ale bzdury, już ponad 3/4 taboru stoi, Ukraińcy uciekają z tej firmy , zero szacunku dla kierowców, nie pozdrawiam

@Hahaha

A inni ludzie niż Ukraińcy też tu pracują? Jak sytuacja ma się obecnie? Jak ten brak szacunku się tu przejawia, nie można wyrażać swojego zdania? Napisz czy chociaż płacą na czas, bo to dla mnie najważniejsze.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w P.F.H.U. "Framar"?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.F.H.U. "Framar" spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Filimones

Доброго дня всі кандидатам на місце водія в гавно фірмі FRAMAR. Розкажу я вам свою історію працевлаштування на дану фірму.одним словом шукав роботу водієм знайомі через знайомих порадили мені дану фірму звязавшись зними по телефону поговорив люди вроді адекватні все так гарно розказували просто не робота а казка По телефону спілкування з пані юстиною вона мені розказала що вних є своя база на базі є все для водіїв кімнати відпочинку душ кухня домовлялися що приїду і відразу в рейс бож опит вмене є всі необхідні документи теж є! Одним словом вирішив їхати приїхав на місце і тут почалося треба обов'язково пройти стажировку двох тижневу за яку мені будуть платити по 30 євро днювку потім мене повідомили що змене з зарплати вирахують 700 зл за незнати які документи кароче тут я начав розуміти що все класно було тільки по телефону бази немає умови ужасні запхали мине в подвійну обсату на два тижня праця по 21 годині платять по 30 євро я просто офігів ставлення до водіїв як до псів ніхто тибе невважає за людину одним словом фірма родинна в офісі працюючи два брата та сестра економлять тупо на всьому враховують за все що тільки можна протримався там десять днів заплатили мені 1000 зл іто ті гроші вибивав з криками нехотіли і того мені відати! ОБХОДЬТЕ ЦЮ ГАВНО ФІРМУ БОКОМ ГІРШОГО СТАВЛЕННЯ ДО ВОДІЇВ Я ЩЕ НЕЗУСТРІЧАВ НІДЕ!

smile :)
@Filimones

По всей видимости возникли некии недорозумения между вами и работниками фирмы. Тот факт, что есть масса других водителей, которые работают, зарабатывают и всё их устраивает, позволяет судить о всей неоднозначности этой ситуации.

Matylda
@Filimones

Hej Pawełku. Narzekać nie będę ale z drugiej strony zawsze mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie organizacji posiłków pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Frigo Logistics z Czeladzi. Zatrudnieni (wiem to od kolegi, który jest tam zatrudniony) mają tam system informatyczny, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Wybieraj pracodawcę mądrze. Matylda.

Czy firma framar nada zatrudnia i wspiera tym samym Białorysinów ??

Urszula
@Nowy

a jakie to ma dla Ciebie znaczenie? szukasz tam pracy? bo ja tak ale do biura :)

@Urszula

Bardzo duże to ma dla mnie znaczenie, Białorusi Jest odpowiedzialna za śmierć niewinnych dzieci, ludzi, ciekawe jak konflikt przeniesie się nie daj boże na nasze tereny, czy nadal z usmieszkami będziesz pisała że to dla ciebie jest obojętne z czyjego terytorium rakiety puszczają, a twoi bliscy będą ginąć.Jesteś ignorantem i egoistą!!! Jesli firma była by w stosunku do Ukraińców ferfer, to sama by zrobiła taki gest dla tych wszystkich z Ukrainy, a nie tylko patrzeć na własne interesy.

Szofer

Jeździłem w Firmie FRAMAR pewnie ponad 15 lat temu. Miło wspominam tamte czasy. Teraz już prawie emeryt znowu pracuje w firmie FRAMAR. Kierownictwo się częściowo zmieniło, ale uważam, że nadal jest fajnie. Tak jak w poprzednich latach tak i teraz chwalę sobie tę pracę. Niestety prawie w całości wymienili się pracownicy, mam wrażenie, że tamta atmosfera w śród pracowników był inna, fajniejsza, byliśmy grupą fajnych ludzi. Całe szczęście, że to taka praca, że nie muszę przebywać cały dzień z kimś kogo towarzystwo mi nie odpowiada:) Mam na to sposób: siadam w szoferkę i w drogę hahahaha. Pozdrawiam dawnych i aktualnych współpracowników. Fredek

On
@Szofer

Nikogo prokuratura nie będzie sprawdzać, jest to stronka gdzie każdy może swoją opinie I doświadczenie na temat tej firmy wyrazic, żeby tylko nie grozić I wyzywać obrażać... Tak że proszę nie zastraszać ludzi, dziesiątki kierowców jacy się przewinęli przez tą firmę tego czymś swiadczy... Nie wistarczy chodzić do kościoła żeby mówić o sobie ze się jest dobrym

@Szofer

Aha zapomniałem dodać że jeżdżę tylko okazjonalnie między bazą a serwisem :)

Smile

Karol

Czy firma płaci bez problemu?

Ktoś
@Karol

Jak by płaciła to by się Polacy nie zwalniali

@Karol

Płaci, o to możesz być spokojny

@Ktoś

Dlaczego sugerujesz, że firma nie płaci? Jeżeli masz taki dowód to idź do sądu i dostaniesz wyrównanie z odsetkami. Dla mnie jesteś zwyczajnym kłamcą, bo ja o czymś takim nie słyszałem a zapewniam cię, że staż pracy w tej firmie mam zdecydowanie dłuższy niż ty! (chyba)

Polak

Witajcie! Poczytałem troszeczkę tych opinii,złośliwych ludzi nie brakuje żeby kogoś oceniać,zróbcie sobie naprawdę rachunek sumienia!zastanówcie się jakimi ludżmi sami jesteście ? czy chodzicie do kościoła?to naprawdę działa !!!!! Byłem pracodawcą,teraz jestem kierowcą,pracowałem i pracuję jako kierowca,powiem szczerze wolę być kierowcą,nie oszukujmy się ! całe wypłaty i to dobra kasa trafiają nam na konta,nie martwimy się o punktualność ,.Czy chciałbyś się zamienić rolami ? myślę że nie! Możesz iść do Niemca,niech CIĘ traktuje jak Polaka,tam też pracowałem i nigdy nie byłem traktowany jak człowiek.Pracowałem w firmie Framar i nie mogłem narzekać wszystko było Ok,oczarował mnie Niemiec i to dopiero doceniłem jakiego miałem pracodawcę pana Franciszka.PATRIOCI POLSCY !!!!!! SZANUJMY SIĘ WZAJEMNIE.,chyba wiecie że te nieprawdziwe wpisy są karane ,mój znajomy po pijanemu powypisywał głupoty na pracodawcę,sprawa skończyła się w sądzie, zapłacił 20 000 tys,radzę uważać z tym,każdy wpis prokuratura sprawdzi,Ukrainców też,i zakaz wjazu do Polski Pozdrawiam

Współpracuje z firmą p. Franciszka od wielu lat. Wiem, że prowadzi biznes według tych samych standardów jakie sam reprezentuje, a to dla mnie jest gwarancją właściwego podejścia do osób które zatrudnia. A że zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie odpowiadało, to jest normlane i nikogo nie powinno dziwić. Popracujcie tam dłuższy czas, dajcie się poznać z dobrej strony, a jestem pewien że zostanie to odwzajemnione.

Vojceh

Доброго часу доби.Працюю в фірмі понад чотири роки,задоволений.Так є свої казуси,коли гірше,коли краще,але це суто нюанси і питаня по роботі.В загальному відносини добі.З виплатою проблем не має,вирахувань:якщо це не повинні водія і не "зальот"не має!

Marian

Solidna Firma doswiadczona w wielu sektorach transportowych od 30lat . Dyspozycja odpowiedzialna i wynagrodzenie w wysokim standarcie na rynku europejskim jedyny problem to z pracownikami ktorzy sa niezadowoleni bo musza na swoje wynagrodzenie zapracowac, a ta niedobra firma nie chce placic za siedzenie w domu. Ja mysle ze tacy pracownicy powinni zyc z MOPS a nie psuć firmie renomy. Każdy rozsądny Pracownik to powinien wiedziec ze za darmo to nawet w knajpie nie dostaje sie po m...

Hehe

Dzisiejsze spotkanie firmowe jak każde inne. Nawijanie makaronu na uszy i nic więcej , tragedia jednym słowem

Fatik

Legancko tego. Same saszku tego

Są może przyjęcia w firmie? Nic ostatnio o tej firmie nie słychać

Czy w obrębie jednego działu w P.F.H.U. "Framar" są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Berq

Pytanie nie bardzo jest adekwatne do sposobu działalności, i charakteru firmy. Tam nie ma Liderów. Jest szefostwo, spedytorzy , i szara masa czyli kierowcy ????. Nic po środku, ani też grup wymagających liderowania ????. Pan szef , boss ???????? Spedytorzy tylko z nazwy , i nieliczni już kierowcy, bo wszyscy doświadczeni, ogarniający, z głową na karku, już dawno uciekli ...

Kamil

Jak wygląda każdy z poszczególnych etapów rekrutacji we Framar? Czy łatwo jest dostać pracę? Pracodawca zapewnia na tyle dobre warunki pracy, że warto składać CV?

Były Pracownik

Widzę że biuro dalej pisze komentarze zamiast szukać ładunków powrotnych, po tym co tu czytam ośmielę się stwierdzić że w firmie dalej bez zmian, jak można tak długo iść w zaparte. Pozdrawiam.

Dominik

Z całą pewnością dobrze o firmie mogą napisać ludzie będący solidnymi pracownikami!

Zostaw merytoryczną opinię o P.F.H.U. "Framar" - Kalety

• Jak się pracuje w P.F.H.U. "Framar"?

Zobacz opinie na temat firmy P.F.H.U. "Framar" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.F.H.U. "Framar"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.F.H.U. "Framar"
2.4/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Karola Miarki 32
    42-660 Kalety