Opinie o P.F.H.U. "Framar" w Kalety

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.F.H.U. "Framar". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.F.H.U. "Framar" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.F.H.U. "Framar" w Kalety

pracownik obiektywny

Może ta prawda leży i czeka na Ciebie. Nic trudnego, możesz spróbować a sam się przekonasz. Co do oceny to myślę, że zależy ona od kierowców, którzy to piszą. Ci co pracują, a jest ich o ile wiem około 30, być może piszą pozytywnie. A logika podpowiada mi, że negatywne opinie to os tych co odeszli. Tak to już jest. Jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodzil. Niech szef się wypowie co do tych komentarzy!! Nie wiem tylko czy warto tracić czas. Tobie kolego radzę jeszcze raz spróbuj, popracuj i będziesz mógł osobiście poznać co jest grane. Pozdrawiam, powodzenia.

kierowca

kolego informacji na temat firmy szukaj na www.framar.com.pl gdzie są ich namiary tj. nr telefonów czy email. Dzwoń bezpośrednio to się dowiesz czy są przyjęcia. Myślę, że warto się skontaktować i omówić to co Cię interesuje. Obiektywnie wpisy to jakaś porażka, która co niektórych podnieca i stanowi nie lada pożywkę

mlody

czy ktos moze napisac jak jest naprawde w tej firmie ,bo jedni odradzaja ,drudzy chala.Prosze o prawde gdyz szukam pracy jako kierowca

nowszy

Chyba najgorsza firma w regionie jedyne co się zgadza po przyjęciu do tej firmy to jej nazwa nigdy nie wiesz kiedy zostaniesz na weekend a kiedy wrócisz do domu tak samo z kasa nie wiadomo ile się zarobi co miesiąc. Jazda od dziwnego frachtu ale co tu się dziwić jak 4 rodziny na utrzymaniu z firmy transportowej wiec nigdy uczciwie za to co kierowca powinien jeździć tu nie będzie bo ktoś musi na kierowcy jeszcze dorobić dopóki się nie zwolni i nowy nie przyjedzie.

@nowszy

"Nowszy" skąd Ty wyskoczyłeś, myślę, że nie z konopii jak Filip.Żałosna wypowiedź na temat naszego pracodawcy, rozmijająca się z prawdą.FRAMAR utrzymuje około 40 rodzin.Nie wyliczam oprócz nas instytucji państwowych takich jak ZUS, US, UM etc.A skoro uważasz, że jest najgorsza w regionie to sobie zmień na najlepszą.Nikt nikogo nie może zmusić do pracy, to jest Twój wybór.Znajdź sobie taką pracę żebyś był zadowolony i zjeżdżał w czwartek na weekend, a kasy ile będziesz chciał.Jesteś jeden z bardzo wielu, który jest niezadowolony i myślę, że trudno będzie Ci DOGODZIĆ, czego Ci Życzę!!!!! Fe

nowszy
@pracownik obiektywny

Już dawno zmieniona na lepsza i nie wyskoczyłem jak filip z konopi tylko napisałem prawdę jak wygląda praca w tej firmie wiec nie mów ze tak w tej firmie nie jest bo oznacza to ze jesteś kłamcą. "A to czy jesteś prawdziwy masz wypisane na buzi "

@nowszy

Popatrzyłem w lustro i nie zauważyłem nic co by było "wypisane na buzi".Co z Ciebie za facet? Jak chcesz bawić się w dziennikarza i szukasz odpowiednich-czyt.sprawdzonych, prawdziwych materiałów to podaj nr tel., porozmawiamy, może Ci ulżę i nie będziesz taki sfrustrowany.Przyczynię się być może tym do zmiany Twojej orientacji w tym temacie a w ślad za tym nawet zmiany nick -"NOWSZY" na np.- "UKONTENTOWANY".Przyjmując propozycję sprawisz mnie, jak również, tak myślę, i sobie ogromną przyjemność.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.F.H.U. "Framar" spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
mlodziak

Witajcie. Dobra firma. To moja trzecia robota i jak narazie we Framarze czuje sie najlepiej. pozdr dla nowych

H

Lulu masz racje te 6tyś to ściema, pytałem o to kierowce co u nich pracował,bo chciałem się przyjąć, tyle ma ten co pisze te bzdury i nie co miesiąc jak mu szef za fajny wpis dołoży. Gdyby tak to po co tak często dają ogłoszenia.

kierowca

Firma uczciwa,wymagająca, jeśli ktoś chce pracować i zarobić to zarobi a Ci co chcą tylko przeczekać jakiś okres to mają wieczne problemy.i teraz pytanie dla "poszukiwaczy" Jeśli tak narzekacie na tą firmę to proszę umieścić nazwę firmy gdzie nie trzeba pracować i znaleźliście oaze i sielankę, pewnie wszyscy się ucieszą Pozdrowienia dla wszystkich pracowników firmy FRAMAR, zdrowych i wesołych świą oraz szczęśliwego nowego roku,

ANDRZEJ R.

PODZIĘKOWANIE DLA FIRMY FRAMAR I PRACOWNIKÓW ZA OKAZANĄ POMOC I WSPARCIE W CZASIE MOJEJ CHOROBY.ŻYCZE Z MOJĄ RODZINĄ WSZYSTKIM ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT.

kier 1

tak to prawda tyle czasami zarabiają ale tylko wybrańcy, na trasie Polska - Włochy i bez przerzutów, reszta wali przerzuty po 50km albo czeka na ładunek dwa dni a prokuratury lepiej nie wywoływać bo może zainteresować się firmą i będzie kłopot...

kier

hehe dobre mi żarty panowie, ktos tu chce złą opinie Framarowi zrobić... Prezes pewnie znow odda sprawę do prokuratury. ja tam widzę różnice w zarobkach na lepsze! choć zawsze może być lepiej. jak była Justyna nigdy nie zarobiłem 5000 zł. zmieniło się i to dużo i to dobrze bo się firma rozwija, a nie tak jak kiedyś starymi autami jezdzilismy F2000, teraz co trochę cos kupują nowego. Chłopcy mlodzi sa tak jak i ja wiec może dlatego lepiej mi się z nimi dogadać. zmiany norlana rzecz jak wszędzie teraz

filia

Były pracownik 1000procentach masz racje co do firmy robota w ogóle nie po układana stoisz czekasz za darmo albo robisz przerzuty po 40 km a później jedz możne się uda bo nic nie wiedza o zleceniu które biorą omijać ta firmę.Jak była J (usunięte przez administratora)robiłeś zagłębie i powrót i zarabiałeś więcej niż teraz z przerzutami i powrotem

kier

tak bardzo jest niepoukladana ze zarabiamy teraz 5000 - 6000 zł, jak byla Justyna 3000 - 3500. Kim ty chlopek jestes?? pracowales w framar?

A feee "samochwała w kącie stała" chyba nikt nie ma wątpliwości kto jest autorem tej laurki (i kilku poprzednich także). Swoją drogą ich rozumiem nikt ich nie pochwali, wszyscy mają pretensję bo ciągle coś zawalają, nie znają przepisów, kierowców z wieloletnią praktyką traktują jak jak niedorozwiniętych, no to chociaż sami muszą się pochwalic. To najlepszy dowód na to jak traktują swoich pracowników i innych kierowców jeżeli myślą, że ktoś się na to da nabrać. Szukący pracy niech się dobrze zastanowią czy chcą pracować w firmie, której szefowie wstawiają sobie takie laurki. Co do równego traktowania to się zgadzam równo traktują wszystkich tych którzy ich chwalą choćby zrobili największą głupotę, pozostałym organizują takie kursy i tak uprzyjemniają życie że sami się zwalniają. " organizują robotę jak profesjonaliści" śmiechu warte!!!!!!!!! te gamonie nie potrafią podać poprawnie zlecenia, zawsze jest coś skopane, inaczej niż uzgodnili... A największe draństwo to czepiać się p. J (usunięte przez administratora). Wy jej nawet do pięt nie dorastacie!! U niej zawsze wszystko było dograne, uzgodnione i zapięta na ostatni guzik, to ona jest prawdziwą profesjonalistką, a wy potraficie tylko powtarzać NIECH PAN JEDZIE MOŻE SIĘ UDA... prawdziwy profesjonalizm... Zapraszam obecnych i byłych pracowników do zabrania głosu w tej sprawie, nie można pozwolić szargać kogoś opinii bezpodstawnie. Generalnie odradzam firmę. System wynagradzania nieprzejrzysty, żeby nie napisać dosadniej, minimalne krajowa plus procent z frachtu, ale fracht to pilnie strzeżona tajemnica, nie dowiesz się i nie wiesz ile naprawdę zarobiłeś. Często zdarzają się b.kiepskie miesiące kiedy wypłate dostajesz niższą niż ci się wydaje, ale nikt nie pokaże ci zadnych dokumentów. Wiele obietnic na rozmowie kwalifikacyjnej, ale możesz je sobie darować bo i tak jest inaczej (dlatego tylu odchodzi po 2-3tyg)i stoisz, czekasz, czekasz, czekasz bo za ten czas nikt ci nie zapłaci.Robota nie jest poukładana jedna szarpanina, szkoda nerwów. Kiedyś było inaczej. Czekam na wyczeprującą odpowiedź zatroskanego kolegi kierowcy. Serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne dla wszystkich byłych i obecnych pracowników szerokości i przyczepności.

Informacji o firmie szukają chętni do pracy... dużo ich bo dużo ogłoszeń firma zleca, tak dużo kierowców odchodzi. Kiedyś mogli wybierać ale teraz biorą jak leci... byle miał uprawnienia... taaaak młodzi sobie radzą. Zabawne są wpisy wychwalające firmę wiadomo kto je pisze, pozdro dla tego co tak bardzo chce wrócic... pewnie już wrócił:))))

opel9-obiektywny

Odpowiem Ci kolego, że forma pozyskiwania pracowników jest różna. Tyle co mi wiadomo to zamieszczanie ogłoszeń jest najprostsze i właśnie młodzi idą po najmniejszej linii oporu. Kiedyś szef pytał się starszych stażem kierowców o kolegów i przyjmował z polecenia ale ja sam polecając takiego spażyłem się, bo sie nie sprawdził i już nie polecę. Koledzy inni polecili i się chłopak sprawdził i sobie chwalą. Przy tak dużej ilości aut rotacja musi być. Jedni odchodzą bo im się umowa kończy, z drugimi szef rozwiązuje umowy, aby im nie szkodzić zwalniając dyscyplinarnie bo szef ma miękkie serce. Jego synom zarzuca się że są inni ale nikt tu nie napisze prawdy ze odkąd oni-młodsi zarządzają jest zupełnie inaczej. Organizują robotę jak profesjonaliści. Nie muszą im wchodzić do d..y bo i tak wszystkich traktują jednakowo, nie ma pupilków czy lizusów wybranych przez spedytorkę. Mogę tylko powiedzieć że jedynie "akuratny" napisał obiektywną prawdę inni tylko najczęściej sfrustrowani zwolnieni lub zazdrośnicy, którzy chcieliby tu pracować ale już nie mogą. Ja wiym napewno że na ten moment wróciło dwóch- G.S. i A.D. a niebawem wróci trzeci i czwarty i nic w tym dziwnego bo odeszli i mają możliwość powrotu. Z szefem idzie sie dogadać we wszystkim. Ja się rozpisałem i zachęcam kolegów o obiektywne wpisy. Napiszcie prawdę że zarabiacie więcej, że są nowe samochody, naczepy. Jak się nie zgadzacie ze mną to zaprzeczyć każdy może. Jestem jednym z 26 pracujących kierowców. Zapraszam 25 aby zabrali głos i nie pozwolili pluć na firmę w której pracujemy przecież. Nie jestem lizusem ani krewnym szefa. Jestem tylko za obiektywną prawdą.

z_daleka

Nie ma co polegać na opiniach. Idź i pogadaj z szefem. Jak w umowie Ci wpisze ile masz za godzinę (pomnóż to przez max. czas jaki kierowca może pracować) to się zatrudnij. Jak powie że w umowie będzie wpisane minimum a reszta to procenty i że u Niego kierowcy DUUUŻO zarabiają to Go olej. Przypuszczam, że wysłuchasz wzruszającej opowieści ile to On daje zarobić kierowcom (pewnie żuci coś o 6000 min.), a mimo to tak Go nie szanują. Dowiesz się także że jest przykładnym Katolikiem oraz że za 10 lat pracy w firmie dostaniesz 1000zł (słownie: tysiąc) premii. PS. Jak myślisz? Czy dobra firma transportowa, która dobrze płaci i w której kierowcy są porządnie traktowani ogłasza się że szuka pracowników. Powodzenia

akuratny

Dawid moga CI powiedzieć bo wiym to napewno,że FRAMAR potrzebowol kierowców bo wzioł 5 nowych MANÓW.Nie wiym tylko czy juz wszyscy byli czy je jakies miejsce wolne .Najlepi sie spytoj sa a nie opiyroj sie na doradach kolegow.pogodoj ze starym a som zrobisz jak bydziesz czul.Jo jak sie zatrudniolem kaś to zawsze jecholem obejrzec jak wyglado firma.Powiym ze kazdy szuko lepi aby bylo.powodzynia

filia

firma jedna z najgorszych obiecują po układaną prace a robisz same przerzuty nie rzadko jest coś z góry zaplanowane czasami czekasz 1 dzień jak coś znajda i siedzisz z za friko w aucie nigdy nie wiesz czy wrodzisz na weekend do domu a jak ci się uda to zdarza się ze auto zastawiasz gdzieś na parkingu i sam martw się o powrót na bezę odradzam ta firmę chyba ze coś się zmieni i zaczną robić stale trasy a o nowych autach nie słyszałem ciekawe jakie kupili

były kierowca

Witam wszystkich kierowców! Zobaczyłem ogłoszenie, że firma FRAMAR zatrudni kierowców. Słyszałem plotę, że wzięli 5 nowych MAN-ów. Nieźle sobie młodzi radzą z zarządzaniem. Myślałem, że jak trzasnę drzwiami to znajdę sobie lepszego pracodawcę. Zmieniłem już czterech, ale wciąż myślę o tej pierwczej- "FRAMAR". Moi koledzy poszli za mną i też żałują. No ale tak to już jest, jedni odchodzą, a drudzy przychodzą. Szkoda, że spaliłem za sobą mosty. Inni zawierają cichą umowę z szefem, jak im nie wypali to wracają. Drzwi mają wtedy otwarte. Tym co chcą spróbować, to polecam i niech sami ocenią, a nie opierają się na negatywnych komentarzach. Tak jak pisze "Filia". Tych wpisów negatywnych było dużo, ino nieprawdziwych, pisze o tym też były kierowca "Jo", a potem wpisujący musiał przepraszać. Kończę i życzę tym wszystkim, co wsiedli w nowe auta szerokości i gumowych drzew. Trochę im zazdroszczę, bo ja jeździłem starym MAN-em F2000 bez klimy. Pozdrawiam wszystkich byłych i pracujących kierowców FRAMAR-U

z_daleka
@były kierowca

Widzę że się "młodzi" za autoreklamę wzięli:D To może zamiast pod nickiem "były kierowca" piszcie pod "szef i spółka"

filia

wszystkie negatywne komentarze na temat tej firmy są prawdziwe imają potwierdzenie kto nie wierzy niech przyjdzie i sam się przekona

Jarek

Pewnie to klienci framar, no i wczoraj odwiedziło ich 6 osób, dziś 7, nie ma to jak wielki ruch w interesie.

były kierowca

Tak, o mało co jak o swoje dobre imię dbają.(usunięte przez administratora) Zarobki też świetne. Pojedyńcza obsada, jak już mówiono - gołe 11% z niewiadomo czego, czyli niewiadomo ile. A w podwójnej masz gołe 6% dla pierwszego kierowcy i 5% dla drugiego, i też niewiadomo z czego:) Jak lubisz niespodzianki to idź tam pracować, co miesiąc przy liczeniu wypłaty będziesz miał niespodziankę.

jo
@były kierowca

Co ty chłopie za głupoty piszesz.Chyba za dużo zarabiosz i nie mosz co z czasem robić.Jak Ci tak źle było we Framarze to czymu sie ta firma interesujesz .Jo tu robia kupa lot i inni tysz i nie narzekomy.G.M. jak zostoł zwolniony to tyż w pisarza sie bawił i oczernioł firma i właściciela a po tym musioł przeproszać w gazytach i tu tyż.Mo ino szczyscie ze na tym tylko stary skończył bo to rodzina.Jak mosz co do szefa to idz do niego i mu to piwiydz a niy psuj wszystkim szoferom nerwy .G.M tysz tak pisoł i zakonczył kariera.Jo ci tylko napisza zem sie przesiod na nowsze auto.Praca je a jak jo pracuja to i zarobiom.Jak sie tu komu nie podobo to idzie kaj indzi i tyla a auta jada z nowymi szoferami.Tak na koniec to ino powiem co tak ci na sercu lezy cy niy byłes zwolniony zq dobra praca

jo
@były kierowca

Co ty chłopie za głupoty piszesz.Chyba za dużo zarabiosz i nie mosz co z czasem robić.Jak Ci tak źle było we Framarze to czymu sie ta firma interesujesz .Jo tu robia kupa lot i inni tysz i nie narzekomy.(usunięte przez administratora) jak zostoł zwolniony to tyż w pisarza sie bawił i oczernioł firma i właściciela a po tym musioł przeproszać w gazytach i tu tyż.Mo ino szczyscie ze na tym tylko stary skończył bo to rodzina.Jak mosz co do szefa to idz do niego i mu to piwiydz a niy psuj wszystkim szoferom nerwy .(usunięte przez administratora) tysz tak pisoł i zakonczył kariera.Jo ci tylko napisza zem sie przesiod na nowsze auto.Praca je a jak jo pracuja to i zarobiom.Jak sie tu komu nie podobo to idzie kaj indzi i tyla a auta jada z nowymi szoferami.Tak na koniec to ino powiem co tak ci na sercu lezy cy niy byłes zwolniony zq dobra praca

Zostaw merytoryczną opinię o P.F.H.U. "Framar" - Kalety

• Jak się pracuje w P.F.H.U. "Framar"?

Zobacz opinie na temat firmy P.F.H.U. "Framar" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.F.H.U. "Framar"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.F.H.U. "Framar"
2.4/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Karola Miarki 32
    42-660 Kalety