Opinie o P.F.H.U. "Framar" w Kalety

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.F.H.U. "Framar". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.F.H.U. "Framar" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.F.H.U. "Framar" w Kalety

młody

P.s pracuje w tej firmie kilka lat,lub więcej, nie zdarzyło mi się,żeby wypłaty nie było na czas,są poślizgi,gdy nie ma mnie w firmie. Zarobki porównywalne do innych firm, płacone w całości-nie w ratach! Przestańcie krytykować(usunięte przez administratora)o ile mi wiadomo,to kierowcy,którzy odeszli w przeciągu roku potrafili zmienić po 3-4 firmy. Wniosek nasuwa się sam,że jak wy to mówicie jest w innych firmach?! ZAJ*. czepiacie się chłopa,jak by w innych firmach za leżenie płacili są dni lepsze i gorsze jak w każdej innej robocie nie będę się rozpisywał, bo to niema sensu, sami lepiej wiecie.Możecie mnie Skrytykować,ale mi to lata kierowca ze stażem.

Szef zatrudnia świeżych kierowców jak i tych z bagażem doświadczeń.Najlepiej przyjdź na rozmowę o prace i wszystkiego się dowiesz.Każdy w końcu kiedyś zaczynał. Pozdrawiam

Pracuję w tej firmie kilka lat, wypłata zawsze jest na czas, chyba że ktoś wybiera ją w zaliczkach wcześniej. Co do osób wypowiadających się na temat paczek i imprez okolicznościowych, które rzekomo mają mydlić oczy osobom z zewnątrz, mam do powiedzenia tylko tyle, że są z tych co wiecznie narzekają, jak mają to źle a jak nie mają to jeszcze gorzej. Szef robi to z własnej inicjatywy i nikogo do tego nie zmusza, a nie znam kogoś, kto by paczki odmówił. Ogólnie nie mam nic do zarzucenia tej firmie, a skoro pracuję w niej od kilku lat to chyba o czymś świadczy.

robię tam już trochę i te 5 tys to śmiech niejawiącej ile zarobiłem to 4 tys robota jest ale nie po układana nie potrafią znalesc jakiś stałych zleceń w ta i z powrotem jesli chodzio mlodych to czasami mysla ze sa bog wie kim

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.F.H.U. "Framar" spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
byly kierowca

p - 2013-09-18 17:01:09 Witam, Właśnie sęk w tym, że WARUNKI PRACY NIE SĄ JASNO POSTAWIONE!! Umowa jest tak zawarta, że (usunięte przez administratora)może płacić ile che. Jedynym wyjściem to nagrać to co mówi podczas rozmowy o pracę. Żałuję że tak właśnie nie zrobiłem.w biurze to obietnic wiele a po ostatnim narzekania z jego strony i juz co innego co do samochodow to kilka ma WYNAJENTYCH a nie wlasnychco do starych kierowcow jest ich kilku na palcach u jednej reki policzysz (usunięte przez administratora)

p

częstochowianin

Koledzy kierowcy proszę się tu nie żalić i nie obrażać pana (usunięte przez administratora)każdy pracuje na własny rachunek jak komuś nie pasuje to droga wolna warunki przy przyjęciu do pracy jasno przedstawione pozdrawiam

kierowcaa

każdy weekend w domu (może raz na 2 m-ce trzeba zostać gdzieś na trasie, ale to siła wyższa), wypłata na czas, ludzie wporządu (spedytorzy szanują kierowcę), wynagrodzenie 3500-4500 zł, ostatnie pare miesięcy powyżej 4000 zł. Jestem zadowolony z pracy! nie zamierzam jej zmieniać. Panowie (usunięte przez administratora)oby tak dalej! P.S. Poprzednie wpisy dla mnie nieprawdziwe, nie zgadzam się z ich treścią. A co do młodego pokolenia (usunięte przez administratora), to całkiem nieźle sobie radzą. Powodzenia

kierowca

Ja bym chciał wiedzieć kto to zarobi te 4-5 tys to bym się na niego powołał szefowi to by 3500 dostał

pracownik ( jeszcze pracujący)m

Ja tu pracuje też trche i jeszcze 5 tys nie widziałem to chyba robimy w dwóch innych firmach co do wypłaty to co miesiąc pod warunkiem że (usunięte przez administratora) jest na miejscu i zechce policzyć a morze inaczej summować to co p.(usunięte przez administratora) wcześniej policzy.Szacunek dla p.(usunięte przez administratora)

obcy

ostatnio spotkalem na granicy starego kierowce z tej firmy nawet nie narzekal. o kasie my nie gadali. mowil,ze ci starzy to robia po 10 lat i wiecej. jedynie mlodzi przychodza jakies niedorobki i problemy z nimi. dosyc sporo tych skaldow maja chyba. mowil ze cos beda dokupywac i nowych szukaja. prawda to ?

kk

takie (usunięte przez administratora) chlopy.. ja tu robie i nie narzekom. zarobie 3500- 4500 czasem nawet pod 5 podchodze, ale to trzeba sie nagonic. pieniadze co miesiac a i nawet zaliczke mam jak chce szybciej kase

zibi

Jeden chociaż ma odwagę napisać prawdę jaki jest sposób na obliczanie kierowców w firmie. Podziwiam cię kolego powodzenia życzę

Co ty chłopie za głupoty piszesz umówić to się możesz na (usunięte przez administratora)umowa o pracę na najmniejszą krajowa którą i tak przy rozliczeniu ci odliczy zostaje ci gołe 11% z frachtu którego (usunięte przez administratora)

P. (usunięte przez administratora)proszę odnieść się do tego co tu piszą o firmie trzeba mieć odwagę zabrać głos we własnej sprawie bo mi jako pracownikowi firmy jest wstyd

byly pracownik

Straszna atmosfera, kiepski sprzęt, wieczne problemy z szefem, skandalicznie niska płaca - oficjalnie najniższa krajowa plus dieta, a rzeczywiście - procent od frachtu, w rezultacie jeździsz cały mieciąc i nie wiesz ile zarobisz, ale na ogół to (usunięte przez administratora)max. Każdy doświadczony kierowca z powiatu tarnogórskiego firmę zna i omija szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)

Sławekk

Totalna manufaktura omijać daleko najlepsze to te perełki firmowe co jeżdżą z beczkami na LT . Flagowe samochody framaru

Nie pracowałem rozmawiałem z chlopakami z Framaru na Olszynie

Kompanieros nie pisz gupot nieczabylo dizlem handlować to byś robił dalej a nie(usunięte przez administratora) i miarka się przebrala teraz nienarzekaj

zibi

Taka dobra firma że nawet ogloszenia w gazecie się ukazuje atmosfera rodzina imprezy firmowe paczki na święta nic ino się zatrudnić. Firma nr 1 w polsce tylko z kim byś nie porozmawiał to każdy radzi daj sobie spokój z Framar.Dobry jesteś jak pracujesz ale powiedz że się zwalniasz to się dowiesz od kolegów jak to w/g pana (usunięte przez administratora)jesteś niedobry tyle w ciebie zainwestował a ty się zwalniasz.To co piszą niestety to prawda a co do św.trójcy to czas to zweryfikuje

Zostaw merytoryczną opinię o P.F.H.U. "Framar" - Kalety

• Jak się pracuje w P.F.H.U. "Framar"?

Zobacz opinie na temat firmy P.F.H.U. "Framar" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.F.H.U. "Framar"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.F.H.U. "Framar"
2.4/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Karola Miarki 32
    42-660 Kalety