Opinie o Mecalux w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mecalux. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mecalux o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mecalux w Gliwice

Barbara

Czemu nikt nie odniósł się do pracy na cnc? Ja akurat potrzebuje się zorientować w pracy pomocnika malarni. Była jeszcze w lipcu oferta na dział prod. regałów maga. Podana jest kwota w wysokości 4 tys., nie ma co liczyć na więcej? Sama praca jak wygląda? Czy opisze mi ją ktoś w szczegółach?

Uczciwy

Dzień dobry , aplikuję na stanowisko operatora cnc. Czy ktoś z pracowników mógłby przybliżyć warunki pracy w tej firmie na tym stanowisku?

plc

Zastanawiam się nad zaaplikowaniem na stanowisko Automatyka - programisty PLC. Obserwując, zauważyłem, że ogłoszenie to wisi strasznie długo, ktoś mi może powiedzieć dlaczego? To przez opinie, podejście pracodawcy, zarobki czy jest coś jeszcze, że ludzie są niechętni, a firma cały czas kogoś szuka?

Waldi
@plc

(usunięte przez administratora) kiła mogiła jednoznacznie, w tej firmie prócz wypłaty jest totalne zero nie no sorry - darmowy parking dla pracowników, wczasy pod gruszą do 4,5tys na łebka żadnych innych dodatków, że tam jeszcze ludzie pracują PODZIWIAM odeszłem jakiś czas temu wu konkurencji 800 zł lepiej, karta multisport, ubezpeczenie za 1 zł, premie kwartalne,normalna praca

Obecnie Mecalux do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Pracownik Produkcji. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 6 czerwca.

elektromonter

1-rozmowa telefoniczna z panią z HR 2-wizyta w firmie i rozmowa z kierownikiem UR Gdy przyszedłem do firmy, nikt nie wiedział po co jestem i na co. 3 osoby mnie pytały na jakie stanowisko i jak się nazywam zanim przyszedł Kierownik UR. To było dziwne.

Luźna i sympatyczna rozmowa na temat dotychczasowego zatrudnienia i tego jak wygląda praca w UR. Wyniki rekrutacji miały być w 2 tygodnie, mija 3 tydzień.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
knd

Jakie opinie o stanowisku Programisty PLC w firmie Mecalux?

Paulina

Do Gliwic szukają teraz magazyniera, a przynajmniej tak piszą na swojej stronie. Wspomniano tu, że zarobki nie są jakieś super, ale czy ktoś mógłby się podzielić jak to wygląda kwotowo? Mam uprawnienia UDT i doświadczenie którego wymagają, to myślę koło 4-5 tys byłoby OK dla nich? Czy przekroczyłabym ich budżet? I jak z rotacją na magazynie, często się twarze zmieniają?

Mgz
@Paulina

Zarobki mniejsze niż w innych magazynach,brak Multisport i świadczeń socjalnych, duża rotacja w Stellantis np dają 5400 na start,tutaj nie ma mowy o takich stawkach

@Mgz

Ale Stellantis zatrudnia przez agencję, a tu masz bezpośrednie zatrudnienie

Historia pl

Mecalux Gliwice powstał w 2001 roku i ci co teraz tam pracują nie widza nawet że przez pierwszą dekadę uważany był za zakład do którego lepiej nie przychodzić jak ma się możliwość pracy gdzie indziej. Jednak ze względu na duże bezrobocie ludzie musieli się tam zatrudniać.W latach 2001-2004 ta firma pobiła rekord bo zwolniła z pracy z byle jakiego powodu więcej ludzi niż wynosiło zatrudnienie na trzy zmiany. W tamtych latach 2004 -2009 w Gliwicach i powiecie gliwickim ostrzegano się wzajemnie przed podjęciem pracy w Mecaluxie. Oczywiście teraz tamtych ludzi z roku 2004 - szef produkcji czy mistrzowie i ten nawiedzony techniką brygadzista z narzędziowni czy matrycowni już nie ma, są inni ale czy jest lepiej ?

Roman

Dzien dobry, pracował/pracuje ktoś jako montażysta? Jak wygląda praca? Ciągle delegacja, jak kształtują się zarobki? Znalazłem ogłoszenie na jednym z portali o zatrudnieniu montażysty

Bruno
@Roman

Nie można narzekać. Praca w delegacji ale jest to jasno zaznaczone. Firma zapewnia niezbędne wyposażenie i to z wyższej półki. Delegacje głównie w Polsce ale też zagraniczne. Wtedy kasa większa. Pracowałem w różnych firmach jako montażysta i powiem, że tutaj jest najlepiej. Zgrany team. Każdy wie co ma robić. Jak się zatrudniałem to zostałem odpowiednio przeszkolony. Także nie zostaniesz wrzucony na głęboka wodę.

@Bruno

I ten zespół tutaj jest tak zgrany, ponieważ są to osoby o dłuższym stażu, jakaś stała ekipa? ile może wynosić średnia długość zatrudnienia na montażu? I jak tutaj wobec tego jakieś podwyżki mogą się przedstawiać?

Norbert11

Mam pytanie w związku z rekrutacją przedstawiciela handlowego w woj. mazowieckim. Jaki jest poziom wynagrodzenia PH, jakie narzędzia, samochód i czy można z niego korzystać w czasie prywatnym?

Esko
@Norbert11

Nie rób tego błędu... Firma owszem ma dobrą pozycję i dużo sprzedaje ale sensowni klienci są już przydzieleni do starych wyjadaczy, którzy siedzą w firmie od wielu lat. Nie daj się nabrać na bajki, że cały teren jest twój. Bo ten teren przez ostatnie 20 lat został już wielokrotnie przesiany i jak jest jakiś dobry klient to nie będzie twój. Nawet jak cudem znajdziesz jakiś sensowny temat, to Ci kierownik zabierze - standard w tej firmie. Kierownik nie dba o twój rozwój bo karty zostały dawno temu rozdane i wie, że odejdziesz za rok... Zapomnij o awansach... Twoją rolą będzie ciągłe penetrowanie rynku i wyszukiwanie w najgorszym (usunięte przez administratora) jedynego normalnego klienta, którego ku chwale firmy oddasz starszym kolegom

Mec
@Esko

Mi nikt zdobytego klienta nigdy nie zabrał. Co do rejonowości to masz rację, rejon jest twój, ale wcześniejsi więksi klienci już nie koniecznie. Trzeba to dogadać wcześniej z managerem na rozmowie, żeby nie było rozczarowania.

Adams
@Norbert11

Wynagrodzenie skrajnie, powtarzam skrajnie niskie jak na branżę techniczną. Z auta możesz korzystać w czasie prywatnym.

@Adams

Zbyt pozytywnie tego nie zapowiadasz... Nie ma możliwości, żeby to jakoś bardziej doprecyzować?

Ada,s
@Sylwia

inżynier sprzedaży w branży technicznej ma zazwyczaj 10-12k podstawy miesięcznie + prowizje. W MECALUX podziel stawkę rynkową przez 2.

Aleksandra
@Ada,s

A przedstawiciel handlowy musi mieć inżyniera? Bo o tym stanowisku była mowa. Nie wiem, czy przypadkiem nie porównujesz jabłek do gruszek po prostu?

@Ada,s

dosłownie o połowę mniej niż na rynku czy to delikatna przesada? rotacja teraz jaka przy tym by była? i ogólnie sam nakład pracy to identyczny jak w pozostałych firmach czy może pod tym względem jest lżej i stąd taka kasa?

Podwyżki 2023

Czy coś słychać w temacie podwyżek mam na myśli jakieś sensowne powyżej inflacji czy dalej jakieś ściepy 5-6%

Takie są na dziisaj kryteria zebrać co najmniej 10 osób mających prawo do tworzenia związków zawodowych, – ogłosić uchwałę o utworzeniu nowego związku zawodowego, – uchwalić statut związku i wybrać jego komitet założycielski liczący od trzech do siedmiu osób, – zarejestrować nowy związek w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) Zapraszm do kontaktu aniakrol33@op.pl

Jarosław

Ile można zarobić w tej firmie.

Ktstr
@Jarosław

3600...

Shen
@Ktstr

3600 to z premia i z maksikami :) bez tego to z 2000 ileś...

@Shen

i co, to każdy po rozmowie wie i pracę podejmuje? a o tych premiach mi opowiesz, jak wyliczane za co itp? one to jak połowa stawki?

Witam. Jestem zainteresowany praca na dziale malarni. Najważniejsze pytanie czy są dwie czy trzy zmiany i jak wyglada tam „start” mam kilkuletnie doświadczenie i nie jestem zainteresowany stanowiskiem pomocnika, podobno takim się zabiera premie za sprawdzanie wyników meczów mimo sumiennie wykonywania swoich obowiązków. Kiedy brygadzista sam ma pełno gadżetów ze swojej ulubionej drużyny G. I dwa dni wcześniej siedzi sam jak na stadionie i dopinguje swoją drużynę w trakcie „pracy”. Podobno malarzy już się tak nie czepiają a i wynagrodzenie większe. Pracy się nie boje, najważniejsze by była pewna w tych ciężkich czasach. Pozdrawiam Stanisław

Beata
@Zainteresowany

Skąd masz informacje o zabieraniu premii za sprawdzanie wyników meczów? Chodzi o to że ktoś tego nie robił podczas przerwy czy co?

Yuyt
@Zainteresowany

Ty łbie,pracy jest wszędzie pod dostatkiem,a o malarni zapomnij bo wolą Ukraińców

@Zainteresowany

Jeżeli jesteś faktycznie tak dobry w praktyce jak w pisaniu bzdur na tym forum to napewno zostaniesz sowicie wynagrodzony .Mecalux szanuje specjalistów. Pytasz na ile zmian się pracuje a wiesz bo przecież już byłeś na malarni ,bo skad byś wiedział co robi brygadzistą malarni, i co ma ma biurku czy pod biurkiem. Premi się nie zabiera nikomu, jak chcesz to masz premie , a jak nie to nie masz . To tylko zależy od Ciebie. Jezeli masz jakieś pytania podejdź do kierownika malarni a wszystkiego się dowiesz a nie pisz tutaj bzdur.

Shen

Czepiają się o wszystko

Jojo

@anonim co za brednie wypisujesz

Robert

Witam,czy Mecalux zapewnia podwyżki inflacyjne?

Jojo
@Robert

Nie nie ma czegoś takiego jak podwyżki inflacyjne

Mgznr

Nie ma czegoś takiego

Rom

Dla ciebie będzie

Niepalący

Witam Przyjmując się do Mecaluxu zostałem poinformowany że na całym zakładzie obowiązuje zakaz palenia papierosów. Na roboty tego zakazu nie ma .Pracownicy niepalący są dyskryminowani. Nie mogą wejść do toalety ponieważ jest tak zadymiona że nie ma czym oddychać. Człowiek odrazu cały śmierdzi. (usunięte przez administratora). Dział BHP nie robi nic w tym kierunku, udaje że nic nie widzi. Gdzie tu jest równouprawnienie które każą nam podpisywać że wszyscy jesteśmy jednakowo traktowani. Ludzie zróbcie coś z tym paleniem bo porobie filmy i zdjęcia i wyśle do PIP.

Młody Majster
@Niepalący

Niestety taki jest fakt. Można się dusić przez palaczy w toaletach. (usunięte przez administratora) poprzypalane deski od papierosów A przełożonych WGL to nie interesuje. Chowają wszystko pod dywan.

Fuchmistrz
@Młody Majster

To fakt z tymi zadymionymi ubikacjami. Jaki jest problem zrobić palarnie ale Dyrektorowi sie wydaje ze jak zamknie drzwi to temat rozwiąże. Co sie będzie narażać jak kasa mu sie zgadza. Co wróci do USA i będzie podlewać ogródek za pare dolcow. Lepiej problem zamieść pod dywan. A gdzie jest waleczna(usunięte przez administratora) czy jej swiezy giermek którego wiecznie nic nie pasuje ?

NGK BHP
@Fuchmistrz

To nie macie czujek dymu w toaletach? Przecież to groszowe sprawy A rozwiązały by problem. To czym u Was zajmuje sie dział BHP skoro nie ekzekwuje zakazu palenia ktory pewnie sam wprowadzil ? Czy u Was BHP coś robi czy tylko kasę kasuję co miesiąc? To co piszesz jest tragiczne.

Znawca
@NGK BHP

To jest tak jak dyrektor jest (usunięte przez administratora) i nie potrafi egzekwować przepisów , a BHP sciemnia

Jprd
@Znawca

Czyli u Was można palić na legalu mimo zakazu ? Normalnie paranoja.

@Niepalący

Nikt ci nie każe pracować w tej firmie jak ci nie pasuje to zmień branże na coś pod chmurką, gwarantowane świeże powietrze i pachnący toitoi.

Mily Pan

Anonimie jeśli chcesz palić i śmierdzieć papierosami proszę bardzo. Ale przychodzisz do miejsca pracy...gdzie powinno się dbać o swoją higienę osobistą jak i dbać o porządek na stanowisku pracy... po Twojej wypowiedzi wnioskuje że jesteś "niepachnącym facetem który nie dba o siebie ani o miejsce pracy" Ale dlaczego mają przez Twój dym / smród śmierdzieć?? W domu rób co chcesz Ale w pracy nie jesteś sam! :) pozdrawiam

Wiśnia i przyjaciele
@Niepalący

Ludzie,ludzie czy ktoś wie gdzie można dostać tanio maść na ból (usunięte przez administratora) ? To normalnie paranoja jakaś już nie da się żyć i nie da się oddychać.Zlikwidujcie nadgodziny,zrobcie palarnie, zabierzcie czajniki radia i telefony bo od sciemniania szczypią nas (usunięte przez administratora).Paranoja to jest przecież nienormalne, pomóżcie bo strasznie nas piecze i swędzi a dział bhp nic nie robi w tym kierunku i udaje że nic nie widzi. Dyrektor nie reaguje, kierownik się nie orientuje a santi chyba nic nie wie. Ludzie zróbcie coś z tym bo porobimy siebie filmy i zdjęcia i wyślemy do PIP.

Koper
@Wiśnia i przyjaciele

Widzę że Tobie to pasuje nic nie robić i brać kasę. Nadgodziny bardzo chętnie bo przecież nic szary Andrzejek nic nie każe robić tylko cała sobotę siedzi z Wami w ubikacji i pali bo to czestujecie fajkami . I jego hasło " korzystamy z nadgodzin bo zaraz się skoncza" lub " co Ci szkodzi przyjść jak i tak nie ma nic do roboty A kasa się zgadza" A największym hitem jest hasło szarego " nie pracujecie tak dużo w tygodniu bo weekendu nie będzie " Czy to jest normalne ? Co do Palenia BHP powinno już dawno podać się do dymisji. Zakaz to zakaz A jak pozwalacie palić zróbcie " palarnie" niech każdy wchodzący się odbija karta i czas który tam.spedza niech dorobi to wtedy mistrzowie nie zachęcali by do chodzenia palić.

@Koper

Osmieszasz się nieszczęśliwy czlowieczku ale rozumiem że masz depresję. Puknij się w czolko jak ktos wczesniej napisal a firma połączy sie z toba w bólu.

Koper

Nie pogrążaj się szary Andrzeju. Wiem że prawda boli.

Jarek
@NGK BHP

W tym zakładzie nie ma BHP. O zwykłe ubrania robocze trzeba się prosić i pisać wniosek co jest ich (usunięte przez administratora) obowiązkiem.

Glok
@Koper

Przeżywacie!

Arek
@Wiśnia i przyjaciele

Najlepsze co napisałem "kierownik się nie orientuje" niezłe każdy dobrze wie, że kierownik K. sam siedzi w kiblu i pali papierosy.

Papa smerf
@Niepalący

Posluchaj chloptasiu jesli ci cos przeszkadza strefa jest wielka a najlepiej zrob sobie kurs kosmetyczki i zatrudnij sie w forum w jakims salonie dla pedalow tam zapewne nie pala papierosow bedziesz mial okazje wyzalic sie a co do smrodu a poza tym zapamiętaj kazdemu tak samo z (usunięte przez administratora) smierdzi Paniusiu

Mario
@NGK BHP

Przed dziesięciu laty ; jak jeszcze byłem w Biedaluxie był pomysł by......obciąć do połowy drzwi w toaletach by widać było ilu kurzy na sedesie . Zrealizowali ?

Hihihi
@Znawca

Bo dyrektor sam pali

Niepalący

Poprawiło się coś?

jojo
@Niepalący

niestety bhp twierdzi " comy możemy zrobić " od czego oni są od grzania (usunięte przez administratora) czy od roboty. To jest ich powinność

Rom
@Niepalący

To tam nie właz i tyle ja też nie palę i jest ok

Czy pracodawca Mecalux motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Sledz

Jasne taj jak każdy który patrzy swojego haha

Szymon
@Sledz

Czy 4000 zł brutto nie jest dobrą motywacją do pracy w Mecalux? Jak ta kwota się ma do obowiązków?

taktak

tak motywuje darmowym parkingiem dla pracownika :) haha

Patryk

Jeśli chodzi o samą firmę Mecalux (centralę w Hiszpanii, dział HR z Gliwic) oraz osoby z działu sprzedaży regałów, to jest tam wiele kompetentnych ludzi, którzy są pozytywnie nastawieni do swojej pracy i współpracowników oraz odnoszą się do innych z należytym szacunkiem. Natomiast w kontekście działu systemów to jest tutaj (w PL) problem ze względu na osobę zarządzającą tym działem. (usunięte przez administratora) Jest to osoba, która nie ma żadnego doświadczenia managerskiego i nie przeszła żadnych szkoleń z kierowania zespołem. Przestrzegam wszystkie osoby chcące rozwijać się w tym dziale w firmie, że jest to kwestia bardzo uciążliwa i takie rzeczy jak szeroko pojęty (usunięte przez administratora)niestety są tutaj obecne.

@Patryk

Skoro coś takiego się dzieje, nie ma możliwości zgłosić zachowania tej osoby komuś "z góry"? Czy to raczej by nic nie dało?

Były
@Patryk

Niestety prawda. Firma ma potencjał, ale kierujący działem systemów automatyki magazynowej to porażka. To dobry sprzedawca, więc nikt go nie ruszą od lat ale fatalny menadżer. Zniechęcił przez lata wielu dobrych pracowników, którzy osiągają sukcesy na rynku a w mecalux byli kreowani na głupków przez szefa działu. Osoba szkodzi działowi, ale krótkowzroczność zarządu powoduje, że problem trwa od lat.

Były
@Julia

Możliwość zawsze jest. Byli tacy, co próbowali... podkreślę, byli... Niestety panuje mentalność rodem z czasów inkwizycji, co potwierdzi ci wielu pracowników. Feedback o skandalicznych zachowaniach przełożonego traktowany jest jako nieposłuszność (usunięte przez administratora) i nie ma na to zgody

Dim#

Czy podejście do pracowników jest na podobnym poziomie jak do klientów? To znaczy brak woli współpracy, rzucanie kłód pod nóg, wyzysk i nieróbstwo, za to z bardzo dobrze rozwiniętym działem prawnym i marketingiem, które skrzętnie zrzucają z siebie maksimum odpowiedzialności i próżno wyczekiwać merytorycznych i potrzebnych uwag. Byle podpisać umowę, zgadnąć kasę i mamy cię...

@Dim#

A marketing to nie powinien zajmować się napędzaniem sprzedaży czasem?

Kaziu

Traktowanie pracowników to porażka. Premia wynosząca 500 zł jest zabierana za rzeczy, które PRZYSŁUGUJĄ Z KODEKSU PRACY ! Urlop na żądanie, urlop wychowawczy na dziecko, L4 - to tylko niektóre z przykładów kiedy jest każdorazowo zabierane 500 zł. Chcesz 4 dni urlopu - możesz zabrać, ale TYLKO Z UTRATĄ PREMII ! Według ich chorych zasad, nie wiedząc czemu, możesz wziąć tylko 3 lub 5 dni - 4 nie i koniec. 1 dzień urlopu możesz wykorzystać tylko raz w miesiącu, potrzebujesz 2 razy po 1 dniu urlopu w 1 miesiącu - możesz, ale bez premii. ( Nawet jeśli planujesz urlop pół roku wcześniej ) Nie rozumiem jak można karać pracownika za urlop, który mu legalnie przysługuje. Z całym szacunkiem dla pracowników innej narodowości, ich obecność jest zrozumiała w tych trudnych czasach, jednak nie powinno to mieć wpływu na traktowanie Polaków. Mowa tutaj o braku podwyżek w 2022 przy inflacji wynoszącej 12 %. Nadgodziny również nie są już możliwe, bo tylko UKR może pracować po 12 h dziennie. Taniej zatrudnić UKR niż dać podwyżkę / nadgodziny dla innych pracowników. Ponadto brak jakiegokolwiek pakietu socjalnego - o premii na święta czy karcie multisport można tylko pomarzyć. Na całą halę produkcyjną dostępne są tylko 3 ubikacje. W szatni jedna osoba na drugiej, upychają szafki gdzie się da.

Zz
@Kaziu

Tak jak napisałeś sto procent racji ,śmieszna Pani bhp chodzi i opowiada jak to dobrze stara się o pracownika , mówi się o walce z mobbingiem a ty jest czysty przykład śmieszny dyrektor zabiera kasę nie patrząc że robi źle sam sobie zaprzecza no ale jego żołnierzyki srają po kątach że strachu bo przecież gdzie taki despotyzm się utrzyma sam dobrze wiesz ze całe te wymysły to siwych wynalazki ,ale są też inaczej czopy traktowane ale wracając do powyższej treści chciałbym coś napisać dlaczego nie ma związków przecież nawet Pani z BHP głośno mówiła na hali czemu nie założycie związków chyba dwa lata temu z resztą nie dawno słyszałem również rozmowę na co załoga czeka ,jest to do przeskoczenia wystarczy parę osób powiadamiacie jakaś większą organizacje np OPZZ czy też Solidarność i przyjezdza przedstawiciel z prawnikiem i nic taki P Dyrektorek nie zrobi

Tadek
@Kaziu

Ptemia to NAGRODA,więc jej przyznanie zależy od spełnienia warunków wszystkim znanych .Brak nagrody nie jest karą więc nie odwołuj się do KP. . Pofwyżka też zależy od pracodawcy , nie opowiadaj tu o inflacji etc, chyba , że sobie to zagwarantowałeś w umowie o pracę ,jak Lewandowski w Barcelonoe

Mclx
@Kaziu

Zgłaszać naruszenie do pipu nie dajcie się robić i pomyśleć o związkach zawodowych założenie ich nie jest trudne można nawet między zakładowy związek założyć wystarczy że znacie kogoś z innego zakładu kto jest w związkach

Kadrowa Ania

Też tak sądzę

Grzegorz
@Kadrowa Ania

Serio tak jest? Rozumiem że nie ma premii za L4 ale za urlop na żądanie też? Wystarczy wziąć jeden dzień w miesiącu i po kasie?

Kadrowa Ania
@Grzegorz

To jest poj....y zaklad razem z kadra komuchy i sprzedawczyki zawsze dół będzie traktowany jak pomiot

Paker

Tak właśnie jest.

Zenek

Jak mniej więcej wyglądają warunki pracy to widzę, a jaki wygląda Realizacja projektów? Czy jest duża presja? Czy nie ma problemów jak nie mieścisz się w zakładamym czasie instalacji?

Grzegorz
@Zenek

Jak masz doświadczenie to sobie poradzisz. Bo chyba masz jak chcesz aplikować?

Zenek
@Grzegorz

Jest miejsce na Koordynatora Technicznego, doświadczenie jakieś tam mam, ale w jednej firmie były duże kary za to jak projekt nie był zrealizowany w czasie... często są opóźnienia w Mecalux?

młody
@Grzegorz

Ile lat trzeba mieć doświadczenia?

Kolo
@Zenek

Jak zadajesz takie pytania, tzn że się nIe nadajesz. Praca pod presją czasu jest związana z takim stanowiskiem .

Aleksandra
@Kolo

ja bym powiedziała że ktoś kto zadaje pytania jak Zenek to wlasnie wie o czym mowi ? wiesz cos o tych karach wlasnie ?

Uczciwy

Każdemu doskwiera brak nadgodzin ale wywozić złom z pracy to poprostu kradzież! Jak chcecie zbierać złom to po śmietnikach. Nie jesteście świętymi krowami.

@Uczciwy

To takie złe tam zarobki że trzeba jeszcze robić takie rzeczy? :O Podasz jakieś szczegóły, bo inni piszą że pensja okej albo że niska i nic nie wiadomo? :D

Nie cierpię nadgodzin
@Uczciwy

Mi nie uwiera. Nadgodziny to zło dla tych co nie widzą nic poza pracą. Siedzenie 8 h to już jest zbyt dużo.

@Nie cierpię nadgodzin

Serio nigdy się nie zdarzyło, że terminy goniły i trzeba było robić nadgodziny??

Nie cierpię nadgodzin
@Julia

Jeżeli terminy gonią to nie mój problem tylko firmy ( złeplanowanie produkcji ) - dla mnie jest najcennieszy czas to czas z rodziną ,ponieważ życie jest zbyt krótkie zeby je spędzać tylko w pracy.

@Nie cierpię nadgodzin

To fajnie, że masz takie podejście. Mam nadzieję że pracodawca to rozumie? Bo bywają i tacy, co uważają że to pracownik źle sobie planuje pracę i to nie ich wina :D

Zostaw merytoryczną opinię o Mecalux - Gliwice

• Jak się pracuje w Mecalux?

Zobacz opinie na temat firmy Mecalux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mecalux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mecalux?

Kandydaci do pracy w Mecalux napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mecalux
1.8/5 Na podstawie 817 ocen.
  • Wyczółkowskiego 125
    44-109 Gliwice