Opinie o Mecalux w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mecalux. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mecalux o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mecalux w Gliwice

Byly pracownik

Najbardziej chory zaklad na jakim pracowalem. Brak szacunku do pracownika(Polaka) bo Ukraińcy robia sobie co chcą. Brak nadgodzin ale oni pracuja( siedza) po 12h bo oni muszą (ciekawe ile bieze za nich Dyrektor) do tego dosc ze zarobki marne to jeszcze zabieraja premie za kwarantanne, chorobowe za jeden dzien urlopu i wcale nie musi to byc na zadanie. Radze omijac

@Byly pracownik

Dam radę jedną wam wszystkim ,dowiecie się rozmowa o pracę z dyrektorem bd widzieć człowieka ,to w tył zwrot człowiek który w tym temacie nie ma pojęcia ,bardzo nieprzyjemny miałem przyjemność poznać ,zmarnowałem tylko czas i paliwo .

Ziomuz

Polecam wszystkim pracę w firmie ,miła atmosfera, wspaniali ludzie ,zakład się ciągle to zabudowuje , najnowsze maszyny polecam serdecznie

@Ziomuz

A przyjmują obecnie operatorów? Warto podbić do zakładu z cv, czy odprawią mnie z kwitkiem? Robicie na jednej maszynie, czy to różnie? Kase jak oceniasz? Pzdr

Karo

Hej:) Trochę ofert się pojawiło, ktoś z pracownik napisze jakieś konkrety o firmie? Przydadzą się na pewno :P mój tata chce złożyć cv na spawacza w dziale automatyki. Napisali tylko kwotę za polecenie pracownika, a co z wynagrodzeniem? Ktoś zna widełki? Jak tam w ogole na magazynie idzie praca, jak atmosfera, brygadziści?

@Tadek

Czyli nie ma tu pracowników, którzy ogarniają robotę na doskok jeśli na dziale kogoś brakuje? widziałem sytuacje, że z biura schodzili na magazyn, nie wiem tylko jak u was jest duży i czy osoby z mniejszym doświadczeniem by się w nim odnalazły? Jak nie mam uprawnień na wózki to pomogą zrobić?

Zebrak Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 godzin.

Czy ktoś wie kiedy będą obiecane w styczniu podwyżki płac ?

Oki Nowy wpis

Siemka. Jeszcze dziś dodano ofertę dla konserwatora wózków widłowych. Mam już doświadczenie z takiej pracy, co w zasadzie jest wymagane ale jakichś większych wymogów już nie widzę. skoro tak to wiadomo na jakie zarobki można byłoby liczyć?

Konserwator Nowy wpis
@Oki

Nic - każdego biorą bo nie ma ludzi do pracy

Robotyka Nowy wpis

Klatka najbardziej zapracowana wszystkie soboty niedziele Jak tylko przychodzi 5 albo 10 osób zawsze potrzebmi tak myśli dyrekcja

Nowy PAPA

To co się dzieje ostatnio na robotyce to czyste szaleństwo , maksymalne wykorzystanie ludzi za bardzo niską prace dodatkowo. - do końca marca miały być informacje o podwyżkach , niestety nie ma . - normowanie prac aby ludzie robili ponad swoje siły - brak szacunku do ludzi starszych oraz z długoletnim stażem - krzyki publiczne na ludzi , brygadzistów i mistrzów przez nadzór który nie radzi sobie z "nowym" które idzie. - walka o stołki na górze ( bardziej żeby ich nie stracić) - zakaz brania urlopów na "majówke" pod kara utraty 500 zł premii gdzie w regulaminie jest napisane ze raz w miesiacu Ci sie to nalezy jak zgłosisz tydzień wczesniej - Dlaczego łamią regulamin który ustalili sami ( obaj dyrektorzy hal są pod nim podpisani) Ludzie pracują za bardzo niskie pensje a wymagania jakby zarabiali "milion monet" Moze sie ktos okresli kiedy beda obiecane podwyżki oraz dlaczego dyrektorzy nie przestrzegaja wewnetrznego regulaminu który sami ustalili. Jak ktos chce podjąć pracę radzę się dobrze zastanowić.

elektromonter

1-rozmowa telefoniczna z panią z HR 2-wizyta w firmie i rozmowa z kierownikiem UR Gdy przyszedłem do firmy, nikt nie wiedział po co jestem i na co. 3 osoby mnie pytały na jakie stanowisko i jak się nazywam zanim przyszedł Kierownik UR. To było dziwne.

Luźna i sympatyczna rozmowa na temat dotychczasowego zatrudnienia i tego jak wygląda praca w UR. Wyniki rekrutacji miały być w 2 tygodnie, mija 3 tydzień.

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Może przyszły

Witam niebawem idę na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko spawacza jak wygląda ogólnie praca w tym zakładzie jak warunki zarobkowe nie chodzi mi o dokładne sumy tylko ogólnikowo czy fajnie płacą jak na te czasy

Od strony którego działu nie polecasz – produkcji regałów magazynowych czy może automatyki magazynowej? Teraz są dwie oferty dla spawaczy i zastanawiam się czym konkretnie się różnią i ze gdzieś nie będzie mi lepiej. W tym drugim przypadku wiem, że mile widziane jest prawko na suwnice i tak dalej, które posiadam.

Brd

Nie ma socjalu kart multi Sport a podwyżki dają dopiero jak się ludzie zwalniają szkoda gadać

Zastanawiam się czy to na każdym stanowisku mogą dopłacać do tego prania o którym ktoś teraz niedawno wspomniał. jak patrzyłem po ofercie dla automatyka, na która chce aplikować to nie pisali w niej ani o praniu ani nawet o odzieży roboczej. Czy jest konkretny dress code na tym stanowisku?

Kandydat do zjebki

Poważnie nie pisali w benefach ze płacą 9 zl za pranie ? Powinno być pod darmowym parkingiem.

Kandydat do zjebki

To może napisz czym Mecalux zachęca ludzi aby przyszli do.pracy ? Jaki jest socjal ? Prywatna opieka zdrowotna ? , może wczasy pod gruszą? Teraz to taki standard w firmach . A potem się dziwicie ze macie braki kadrowe albo samych (usunięte przez administratora)

Byly byłej

Czesc. Pracowałem w Mecaluxie 15 lat temu i za pranie płacili 9 zl brutto miesięcznie to był śmiech na sali . Ile teraz płacą za pranie własnych ubrań?

Masedu
@Byly byłej

Ja teraz pracuje w mecaluxie i płaca dalej 9 zł

Drakula

Mam pytanie chce się zatrudnić na malarnię jak wygląda praca jakie zarobki oferują jaka atmosfera itd

Były
@Drakula

Praca bardzo ciężka i w szybkim tempie. Są tam dwie malarnie. Jedna maluje na pomarańczowo ( tzw. hydro) i druga na niebiesko (kataforeza, potocznie "kata"). Praca w smrodzie i dymie, do tego wysoka temp. z pieca. Tylko dla odważnych lub bardzo zdesperowanych. Jeślo ktoś lubi takie wyzwania, to polecam.

Joasia
@Były

Ja akurat pewnie na malarnie bym się nie nadawała ale czy te dwa sektory jakoś różnią się miedzy sobą pod względem warunków? gdzieś jest ciężej albo atmosfera bywa inna? Ludzie miedzy tymi działami się lubią?

Czy Mecalux zatrudnia studentów?

bloodlust

Ta firma to totalne(usunięte przez administratora) wśród firm, porażka życia. Kadra kierownicza na poziomie 0, zero wiedzy i pojęcia o czymkolwiek. Generalnie szkoda czasu na to aby wiązać się z tą firmą, na pierwszy rzut oka zakład pracy chronionej. Nie umniejszając i oczywiście nie ironizując z tego typu placówek. W życiu nie spotkałem się z takim debilizmem, nie mam pojęcia jakiej zasadzie działają takie twory. Absolutnie nie polecam tego bagna.

@bloodlust

A ja po przeczytaniu tej opinii w zasadzie nie wiem do końca co się konkretnie dzieje, że tak piszesz? Możesz przytoczyć jakiekolwiek okoliczności, które argumentowałyby właśnie takie podejście do sprawy? Z jakich przyczyn twierdzisz, że występuje brak wiedzy? Względem czego?

Antek
@bloodlust

A mi się podoba praca i zarobki na robotyce.

Zuzia
@Antek

Ze względu na co? W zależności od stażu pracy, lub samej pracy własnej można mieć na niej inne warunki? u Ciebie jak one się przedstawiają? Masz jakieś porady by dobrze pracowało się na dziale?

Antek
@Zuzia

Każdy jest traktowany tak samo. Super brygadzisci , mistrzowie i kierownicy (usunięte przez administratora)

Karo

@Karo

Cześć Karo najlepiej jest złożyć cv i przyjść na rozmowę.Z tego co wiem są dwie stawki ale jakiej wysokości to nie mam pojęcia. A praca i atmoswera jest fajna.Polecam

Cześć:) Skorzystam z okazji, skoro jesteś pracownikiem i pozwolę sobie zapytać, czy może wiesz coś na temat warunków na magazynie? Trafiłem tu z oferty pracy, myślę czy by się do was nie przyjąć. Obecnie też pracuje na magazynie, jest ok, ale zarobki są w granicach minimalnej krajowej i nie ma nadgodzin, a zalezy mi na dorobieniu czegoś więcej. Tu jak sprawy się mają? Pozdrawiam!

Oprt

4000 brak świadczeń socjalnych 3zmiany

@Oprt

Szkoda, że socjalu nie ma. Firma o tym w ogóle nie myśli? To 4000 zł to już kwota beton? Nie ma żadnej premii, nawet na święta? Lub dodatku stażowego? A ogólnie jak oceniasz robotę? Polecasz się zatrudnić?

Oprt

Praca jak praca...w 4000 już jest premia ale za L4 zabierają np,dodatku nie ma żadnego a na święta dostaniesz coś jak masz dzieci ale to nie będzie 1000 jak w innych firmach...urlopowego też nie dostaniesz

@Oprt

Ta czwórka to za normalne ustawowe godziny pracy? niczego więcej nie dajesz od siebie tylko zbierasz te premie o których wspominasz? Czyli single nie maja co liczyć na inne przywileje względem dzieciaków? Przypomnicie mi po ile lat zazwyczaj ludzie podejmują się zatrudnienia?

Tadek
@Karo

Tata w końcu chce być spawaczem czy do magazynu . Najlepiej niech na rozmowę idzie ,to się wszystkiego dowie -bez obaw .

@Tadek

Jedentaki

Dno,brak szacunku dla starych i doświadczonych pracowników, warunki finansowe po latach pracy na poziomie najniższej krajowej...aż chciało by się powiedzieć...Sami se róbcie. Tylko zieloni i wyżej są zadowoleni bo mają dobra kasę a (usunięte przez administratora) robią. A do prezesury i dyrekcji nie dociera że koszty życia mamy razie same jak oni.(usunięte przez administratora)

Gośka

a jak atmosfera teraz wygląda od strony biura…? nie mam pojęcia co się dzieje na zakładzie ale cos tu pisali o gorszym traktowaniu a nawet jakiejś rozprawie. Czy wcześniej już jakieś inne miały miejsce? I co z praca biurowa? Czy będzie ona dla mnie zdecydowanie spokojniejsza?

Starosta

Więc tak ....do P.Dyrektora.i BHP.. W związku zastraszaniem pracownika w zakładzie i bezpodstawne rozwiązanie umowy informuje ,że będę świadkiem na sprawie gdzie osobiście poleciłem mecenasa, z Wrocławia , czas ukrócić co nie którym (usunięte przez administratora) mało tego do sprawy dołączono zeznania jak i dokumenty. Pozdrawiam mistrza . M. B i kierownika .P S

Szok
@Starosta

To co się wczoraj czyli 15.12.23 stało pomiędzy zmianami to jest (usunięte przez administratora)w najczystszej formie i ludzie którzy chcą zostać przyszłymi (usunięte przez administratora)powinni w tym uczestniczyć w celu podnoszenia kwalifikacji. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z takim brakiem poszanowania, ordynarnoscią i zastraszaniem że strony kierownictwa zakładu. Po tym przedstawieniu jestem super zmotywowany. Dziękuję. Ps. Mam nadzieję że ktoś to nagrał

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 22 października kilka aktualnych ofert pracy do firmy Mecalux. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Programista PLC. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Ciekawa opinii

Dzień dobry, Jak wygląda sytuacja w dziale księgowości?

Ziomuz

@Ziomuz

Gilbert

Jak wygląda praca technika serwisu? Od poniedziałku do piątku w trasie? Szkolenia dobrze przygotowują do pracy? Ile może wynosić premia?

Barbara

Czemu nikt nie odniósł się do pracy na cnc? Ja akurat potrzebuje się zorientować w pracy pomocnika malarni. Była jeszcze w lipcu oferta na dział prod. regałów maga. Podana jest kwota w wysokości 4 tys., nie ma co liczyć na więcej? Sama praca jak wygląda? Czy opisze mi ją ktoś w szczegółach?

Uczciwy

Dzień dobry , aplikuję na stanowisko operatora cnc. Czy ktoś z pracowników mógłby przybliżyć warunki pracy w tej firmie na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Mecalux - Gliwice

• Jak się pracuje w Mecalux?

Zobacz opinie na temat firmy Mecalux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mecalux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mecalux?

Kandydaci do pracy w Mecalux napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mecalux
1.8/5 Na podstawie 817 ocen.
  • Wyczółkowskiego 125
    44-109 Gliwice