Opinie o PETRINO SHOPS POLAND Sp. z o.o. w Katowice

Firma odzieżowa, dynamicznie rozwijająca sieć sprzedaży

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PETRINO SHOPS POLAND Sp. z o.o. w Katowice

hertha

Widzę, że Pani "pseudo-manager" (usunięte przez administratora)powoli wykańcza sklepy na śląsku i dziewczyny tam pracujące. BRAWO!!!(usunięte przez administratora) powinna dać jej premie. Na początek z 10tys. A jak już pozamyka wszystkie sklepy i wykończy wszystkich pracowników to jeszcze dołożyć drugie tyle. :-))) Toż to lepsze niż: "KIEPSKICH ŚWIAT" normalnie. Oj posypią się kary z PiP-u, oj posypią i to nie małe. (usunięte przez administratora)proponuję coś zrobić póki nie jest za późno. Bo pozostanie już tylko zwinąć interes z naszego pięknego kraju.

Mogę powiedzieć zdecydowanie więcej. Pani manager jest taka dobra że pozwala przymierzać ubrania w czasie pracy w przymierzalniach na sklepie, brać ciuchy do domu a płacić można dopiero jak jest po 2 zł w sobotę. Tak było w sklepie na ulicy 1 Maja było bosko. Mało pracy, klientów nikt się nie czepiał i dużo ubrań do kupienia za pół darmo. W niektórych sklepach widziałam jak pracownicy siedzą na ladzie na sklepie jest syf klienci sami szperają po sklepie. i to ma być dobra obsługa. nie ma jak znajomości.

Klientka

A ja z innej beczki prosiłabym szefostwo o przyjrzenie się bliżej jednej z pracownic na ulicy Katowickiej w Chorzowie. Jestem w sklepie kilka razy w tygodniu i nie raz już widziałam jak dziewczyna stojąc na kasie nie nabija tego co sprzedaje, a pieniądze za towar lądują w jej kieszeni. Nie wiem jak ma na imie, najniższa z zespołu, krótkie ciemne włosy. Tak to można pracować bo z tego co widze taka kasjerka ma podwójną pensje. Przy takich pracownikach jak ta pani szybko zwiniecie ten interes. Pozdrawiam i gratuluje doskonale dobranej kadry.

;)

50kg w worku to jest nic w porównaniu jakie kiedyś były wory po 80kg, 70kg i też same musiałyśmy to taszczyć, wiele z nas teraz ma problemy z kręgosłupem a pamiętajcie wszystko wychodzi na starość po latach ...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PETRINO SHOPS POLAND Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
hertha

Aha jeszcze jedno. Dlaczego Waszym zdaniem nikt nie wspomina w ogłoszeniach o pracę jakie TA SUPER FIRMA zamieszcza, że trzeba nosić codziennie worki po 50kg, siedzieć po 14 godzin przy wymianach co 2/3 tygodnie, i że w pierszym roku dostaniecie na rękę 1200 zł. Czyli 19zł więcej od minimum. Dla niedowiarków poniżej skopiowana oferta pracy w T.G. z dnia 24 stycznia. A więc aktualna. Proszę: Sprzedawca - Tarnowskie Góry Polska - śląskie Branże: Sprzedaż detaliczna / Handel Firma: Textile House - Tarnowskie Góry Opis stanowiska pracy: PETRINO SHOPS POLAND Sp. z o.o.Firma odzieżowa, dynamicznie rozwijająca sieć sprzedaży zatrudni na stnowisko sprzedawcy. Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za: - Profesjonalną obsługę klienta - Dbanie o ekspozycję towaru - Obsługę kasy fiskalnej - Dbanie o estetykę ekspozycji Od kandydatów oczekujemy : - Doświadczenia na podobnym stanowisku - Dyspozycyjności i odpowiedzialności - Komunikatywności - Umiejętności pracy w zespole - Zaangażowania i kreatywności ---------------------------------------------------------------------- PS. A CHYBA UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE DOTYCZY TAKŻE KIEROWNIKÓW I MANAGERA A NIE TYLKO KASJERO-SIŁACZY. Bo co powiecie na fakt gdy kierowniczka ze sklepu która ma raptem 24 lata każe mówić do siebie per PANI. Wiecie co. Bo ktoś już tu napisał.(usunięte przez administratora) W dzisiejszych czasach nie tak wygląda praca zespołowa. Która Paniusia ma lepsze znajomości ta nie musi mieć doświadczenia ani wykształcenia a i tak zostanie kierowniczkom.

hertha

Proponuje podziękować za wspaniałe paczki na Święta BN- dostaliście podobno wszyscy po KUBKU z LOGO FIRMY. Naprawdę bogato. Wypas na całego. Albo za kolacje wigilijną na której trzeba było coś kupić do jedzenia samemu (usunięte przez administratora) Kłućcie się dalej. Ale to co napisałam odzwierciedla poziom tej firmy. A 1400 zł to w tej chwili prawie minimum krajowe, więc się czasem nie posrajcie ze szczęścia że macie taki wypas wieśmaki z sieci odzieżowej z "zagrabanicy" południowej jednej. Dla przyszłych pracowników odradzam jako znająca temat z kilku źródeł. PS. CHYBA ŻE CHCIELIBYŚCIE KUBEK NA WIELKANOC Z LOGO TEJ "POTĘŻNEJ" SIECI SKLEPÓW(usunięte przez administratora)

Kaśka

Witam wszystkich albo i nie Pracowałam w sklepi na francuskiej zostałam zwolniona żeby zrobić miejsce koleżance(usunięte przez administratora)bo przecież biedulka bardzo bała się wrócić do swojej Limanowej bądz jak jej tam, więc (usunięte przez administratora) ją ustawiła prawdziwa psiapsióła. Ale nie rozumię za co zwolnili pracownika który ze mną współpracował za to że za dużo wie, usuneli niewygodnego świadka. Ale świństwem jest to że firma organizuje kolacje wigilijną aby im opłatek w gardle stanął bo wszyscy są fałszywi i odmówili przyjścia tej osobie na spotkanie przecież nadal jest waszym pracownikiem tak się postępuje z ludzmi??? Spokojnych Wesołych Świąt....... (usunięte przez administratora)

Do kogo ty pijesz?! bo wpis dotyczacy dochodzenia a wpis dodany jako następny to dwie rózne osoby!! Widać musiałaś niezle też tu namieszać skoro atakujesz

ulubienica :)))))

Co Ty myślisz dziewczynko że ktoś się przestraszy? Napisz co nie jest prawdą. Każdy może pisać swoją opinie a jak przeczytałam wszystkie wpisy to nikt i nic tu nikogo nie obraża. A już na pewno nie Ciebie. Chyba że prawda w oczy kole. Nie pisz głupot że policja tym się zajmuje bo jeżeli wpis jest niezgodny z prawem to administrator usuwa go. Policja nie zajmuje się takimi śmiesznymi sprawami. Ty naprawdę myślisz że my jesteśmy mało inteligentne i możesz nas nastraszyć. Mylisz się.

Jak czytam wszystkie te żale i obelgi dotyczące rożnych ludzi i sytuacji to brak mi słów. Wszędzie jest ciężko,a przyjmując się do tej pracy każda z Was wiedziała na czym ta praca będzie polegać i ile się zarobi. Teraz wszystkie narzekacie jakby Was do tego zmuszali. Ja pracuję w tej firmie i nie narzekam. Praca jest ciężka ale mimo wszystko lubię ją. Czemu nikt nie napisze o plusach tej firmy: że wypłaty zawsze na czas,że możemy ciuszki naprawdę dobrej marki (na które w życiu nie byłoby Was stać) kupować za śmieszne pieniądze... no i w końcu odkąd jest nowa regionalna w końcu jest bezstresowo :)

Spółka

Z upoważnienia Spółki Petrino Shops Poland sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, informuję, iż wobec treści wpisów na niniejszym portalu, których treść uwłacza godności i narusza dobra osobiste osób w tych wpisach wskazanych, a także podejrzenia popełnienia przestępstwa znieważenia pracowników spółki oraz zniesławienia spółki za pomocą środków masowego komunikowania, spółka podjęła kroki celem ustalenia tożsamości autorów wpisów i podjęcia odpowiednich do rodzaju wskazanych wyżej czynów kroków prawnych.

Aneta

Aga - 2012-12-07 14:19:41 ona nawet nie umie manekinów ubierać. Wyglądają jak ona ubrane w stare szmaty. Niemodnie, staro i kiczowato!!! Nie robi nic siedzi na zapleczu godzinami załatwia prywatne sprawy a sklep jak był tak jest do tej pory taki sam i niczego nie zrobiła żeby pomóc zwiększyć obroty. Zatrudniają kierowniczki bez doświadczenia, a ich szkolenie to wyciąganie ubrań i wycena chociaż i ta umiejętność się nie przydaje bo szefowa zmienia swoje zdanie co otwarcie i człowiek nie wie jakie ceny będą na nowe otwarcie. A (usunięte przez administratora) stara dewota nie jedna dziewczyna skarży się że jest niemiła opryskliwa i traktuje ludzi z góry. Opisywanie wpłat do banku robimy jak kretyni bo Anka nie umie obsługiwać kalkulatora.Nudzi ci się na L4?

:))))

Dokładnie się z toba zgadzam bo tak jest udają żę coś robią!!!!!!A tak naprawde nic nowego do firmy nie wzniosły:)A te ulotki są też w ogole niepotrzebne tylko kase traca na glupia reklame która nic nie daje!!!!

:)))))

Jakiego rozwoju?W tej firmie można być tylko kasjerem/sprzedawca o żadnym rozwoju nie ma mowy:)Zatrudniają kierowniczki które nie znają sie nawet na pracy w takim sklepie wszystko muszą pokazywać pracownicy:)

:PPP

Dokładnie też tak myśle.Pani (usunięte przez administratora) jest fałszywa osobą ciekawe skąd oni ja wytrzasnieli jak i tak nie zna się na pracy na sklepie nie ma o tym bladego pojęcia.Przyjdzie na sklep porobi coś chwile i idzie a jak było tak jest:)Nawet na kolekcję ubrać manekinów niepotrafi, moim zdanie menager powinnien znać się na wszytski a nie tylko na wypełnianiu papierów i robieniu głupiego regulaminu który i tak już był zrobiony od samego początku bo każdy z pracowników musial sie pod nim podpisać.Powodzenia.

\\\\\\\/////////

Magdalena - 2012-11-24 17:38:50 Warszawska - 2012-11-24 10:06:38 to teraz trzeba czekać aż zwolnią kolejne dziewczyny razem z kierowniczką za kradzież. teraz będą wiedzieć co czuły inne zwolnione niesłusznie osoby które niczego nie kradły a zostały zwolnione.A cóż mogą czuć , wielkie zaskoczenie jak grunt pod nogami im sie zawalił, stały się w jednej sekundzie niczym mając na utrzymaniu 2 dzieci, schorowanego ojca a w dodatku wcześniej tragedia rodzinna tłok myśli co będzie dalej, czy da się udźwignąć kolejny cios, załamanie psychiczne z którego ciężko wyjść w dodatku jak po 3 latach słyszy się że jest się NAJWIĘKSZYM ROZCZAROWANIEM FIRMY bo było się jedyną osobą co mogła by w tej firmie daleko zajść takie słowa usłyszałam od menadżerki na sam koniec naszej współpracy. tak jestem tą jedną osobą z 3 dziewczyn zwolnionych z Warszawskiej zwolnioną za nic za to że nic nie zrobiłam, niczym nie byłam winna ani w niczym nie zawaliłam. Pracowałam uczciwie , dawałam z siebie wszystko żeby nikt mi nie marudził że źle pracuję. Takie jest poszanowanie dla uczciwych pracowników. (usunięte przez administratora) jeśli szukasz nowej pracy życzę Ci powodzenia jest ciężko o nową pracę ale widzę że chyba masz rozum i widzisz co się dzieje i obyś nie obudziła sie z ręką w nocniku jak to mówią, bo nie życzę Ci tego co ja przechodziłam ....powiedziała Ci to (usunięte przez administratora) czy juz ta nowa?? mnie (usunięte przez administratora) tez kiedys tak powiedziała na do widzenia , ale widze , że juz jej też podziękowali... najwyzszy czas bo wszyscy zachodzili w głowe kto jej dał tą robotę ... ps.wiochą jest cała ta firma... a kumoterstwo było i jest dalej ;( pozdrawiam

Uważam te opinie za nieprawdziwe bo niestety nikt nie miał odwagi się tam podpisać imieniem i nazwiskiem ...... ciekawe dlaczego...(.no może tylko jedna osoba)

masz racje te opinie to wiocha .... tworzona przez wiesniary.

;D hahha

:) - 2012-11-30 21:29:49 NIE MA TO JAK ŻALE BYŁYCH PRACOWNIKÓW. TO SIĘ NAZYWA KLASA.To nie są żale, tylko każdy tu prawdę piszę zresztą nie tylko byłe pracownice ale i też obecne pracownice, nie wiem czy zauważyłaś to no ale jak ktoś nie umie czytać między wierszami to tak jest wyżej (usunięte przez administratora) ma niż sra hehehe cóż można więcej dodać ;D WIOCHA

NIE MA TO JAK ŻALE BYŁYCH PRACOWNIKÓW. TO SIĘ NAZYWA KLASA.

Zostaw merytoryczną opinię o PETRINO SHOPS POLAND Sp. z o.o. - Katowice

PETRINO SHOPS POLAND Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 126 ocen.

PETRINO SHOPS POLAND Sp. z o.o.