Opinie o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TRANS-JAN Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRANS-JAN Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

robol

Jest ok pod kaźdym względem.

robol

Jest super na Brzeszczach, średnio 4000,- do łapy i total spokój.

bolek

Jakie warunki na Brzeszczach, mam zamiar się zatrudnić. Czy awrto?

miki

Jaka atmosfera w firmie , jaki dozór ,zarobki ?. Napiszcie coś więcej.

Górnik

Rozmowa kwalifikacyjna to kpina. Facet, który drze się po ludziach (bodajże Głowacki nazwisko jego) bo niedowidzi pisma na formularzu i wielkie pretensje, że ktoś nie pisze drukowanymi literami. Tak szybko jak weszłem - tak szybko podziękowałem za pracę i opuściłem biuro.

Dlaczego ku*** nie piszecie drukowanymi literami?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
miki

Przyjmują ludzi na Brzeszcze? Odpowiedzcie prosze.

@miki

Tak przyjmują, roboty ruszą koniec sierpnia/ początek września.

robol

W tej firmie jedynie kadry robią pozytywne wrażenie

robol

Drugi miesiąc pracy i i cały czas na bezpłatnym , a umowa na 3-mce. Super firma -pracujesz i siedzisz w domu.

luk
@robol

A piszą ze potrzebuja tyle ludzi

Pawel

a kto to Lidka?

@Pawel

Hmm jak by to opisać.. idź do "kadr" to zobaczysz. Gwarantuje, że do końca życia nie zapomnisz tego widoku :D:D:D:D

tomek

witam na jakie zarobki moze liczyc mlody po szkole na silesi?? jaka atmosfera i robota??

Kolo

Już bardziej szczegułowo się nie da napisać , tylko trzeba umieć przeczytać, szukają od młodszego górnika wszystkich po kolei do sztygara włącznie....

Tuptus

To mało tam dozoru jeszcze macie? Kożuchowska, baczki i inne wacki nie dają rady? Menel spod budki z piwem radziłby sobie lepiej j niż te osoby z dozoru na silesi których brak kompetencji przekracza granice zdrowego rozsądku.

Legioner
@Tuptus

Stary.Co ty bredzisz?A sztygar Goj?Spoko gosc.Pozdrowienia dla niego,Janka przodowego ze sc 161,Dawidka,chlopakow z weglo-paku i TJ

Bialy

Witam, chciał bym sie dowiedzieć na czym polega praca młodszego gornika?? Co nalezy do jego obowiazkow???

flgk

Witam!!! Panowie podobno jakiś przetarg na kopalni brzeszcze wygrała firma trans jan , wiecie coś na ten temat i czy może ruszyli już z robotą????

vhcb

vcbvb

witam na jakie pieniadze mohe liczyc jako mlodszy gornik na silesii??

Rambo

Jaka firma taki dozór. Jakby był dobry to by w firmie nie pracował tylko pod kopalnią. A ,że jest starym pazernym dziadem to skazany jest na firmę bo przynajmniej tam może co nieco podleczyć swoje kompleksy wyżywając się na podobnych sobie emerytach :)

ggg

sciemniaczy to nikt nie lubi ale problemem naczelnego trebacza jest jego podejscie do ludzi i sposob rozwiazywania problemow. jak robi podzial to pol kopalni go slyszy bo tak sie drze, jak z czyms sobie nie radzi to rowniez nadrabia to darciem (bo inteligencji do rozwiazania problemu chyba brakuje), rozwowy z dozorem z PG? darcie japy i podpierniczanie gdzie sie da. efekt tego taki ze trebaczowi kazdy z nas robi pod gore chocby transport obudowy do jego krolestwa na wschodzie

onoo

Pan baczek jest akurat wporzadku.nie lubi sciemniaczy itp.ja z nim mam ok przez 6lat

michal

tylko nie zapomnijcie wziac ze soba baczka - pg silesia nie bedzie po nim plakala xD

ono

Wygralismy na brzeszczach 2 albo3 przodki wkoncu kolo domu i bedzie $€£

Zostaw merytoryczną opinię o TRANS-JAN Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TRANS-JAN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRANS-JAN Sp. z o.o.