Opinie o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TRANS-JAN Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRANS-JAN Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

marian

Umiejetnosci i kwalifikacje? Z tych ktorzy odchodza to jednostki, cala reszta to ludzie ktorzy wiecznie robia bokami i nie potrafia przepracowac calego tygodnia bez urlopu na zadanie albo kacowego odrabiania w sobote. Wieczne narzekanie, ze w innych firmach lepiej a jak w tj bylo dobrze to drzwi do przyjecia sie nie zamykaly, a jak trzeba przeczekac slaby okres to pierwsi do plakania. Tak jest z weglem, raz lepiej raz gorzej. Najciekawsi sa goscie ze stazami po rok, 1,5 po pseudo technikach ktorzy uwazaj, ze powinni zarabiac minimum 4k bo inaczej to zle. Gratuluje podejscia i powodzenia z takimi roszczeniami, daleko nie zajdziecie. Takich gosci ogladalem przez lata i to byli pierwsi do odpraw, jakos potem wracali dorobic do emerytury bo biznesy nie byly takie wspaniale jak im sie wydawalo ( nie dalo sie drzemac na guziku i sciemniac przy lopacie).

terefere
@marian

Bredzisz marianie, bredzisz... Ten słaby okres przeczekujemy już od za długiego czasu a tendencja dalej spadkowa. I nie zanosi się na zwyżkową bo wystarczy zerknąć na ceny węgla na rynkach, które również szybują w dół. Mamy wolny rynek i nie wymagaj od ludzi, którzy mają rodziny na utrzymaniu, że ,,trzeba przeczekać" - no chyba, że sam jesteś emerytem i sobie dorabiasz bo Ci w TJ mają akurat dobrze. Nie wymienię z nazwisk bo nie chce nikogo szkalować ale sporo jest takich właśnie pawulonków siedzących sobie po napędach z wyśrubowanymi stawkami, którzy zarabiają o 30% więcej niż tych młodych, którzy zasuwają na nich w przodku. I nie powinna mieć tu znaczenia szkoła bo płaci się za wykonywaną pracę a nie staż na kopalni, koneksje z nadsztygarami czy inne bzdety. A 4K w naszej firmie to mało kto widzi większość zarabia teraz połowę z tego (jak dobry miesiąc jest).

Grzesiek

Ci co mają jakieś umiejętności i kwalifikacje - pouciekają albo już pouciekali. Zostaną zapchaj dziury i dozór bo tego w TJ zawsze było do oporu i mają pieniądze żeby utrzymywać zastępy białych drzymających sobie pod telefonami.

kolo

co wy mysicie ze jak staszic pojedzie to zarobicie ?????

olo

Witam, kiedy rusza Staszic...? bo tego kryzysu dłużej nie da sie wytrzymać w tej firmie...szczególnie na Silesii, niech zwolnienia pracowników którzy dobrowolnie bedą sie zwalniać ( SUG-Brzeszcze)dadzą władzy do myślenia!!! poZdrawiam.

Górnik

Rozmowa kwalifikacyjna to kpina. Facet, który drze się po ludziach (bodajże Głowacki nazwisko jego) bo niedowidzi pisma na formularzu i wielkie pretensje, że ktoś nie pisze drukowanymi literami. Tak szybko jak weszłem - tak szybko podziękowałem za pracę i opuściłem biuro.

Dlaczego ku*** nie piszecie drukowanymi literami?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
ryl z dziada pradziada

Ja rowniez szukam. Praca za 1200zl/mc z rozdartym dozorem w tle jest w dzisiejszych czasach rarytasem :

xxx

panie paruzel piszesz pan o oszczerstwach to wpisz sobie pan w google slowo ,,mobbing". ze wszystkich tam wymienionych taktyk mobbingu w przeciagu ponad roku pracy u pana spotkalem sie z kazda z tam wymienionych. i to w pana wykonaniu. ci co chodza na zmiane konserwacyjna doskonale wiedza o czym mowie. a jak pan piszesz o tych studiach to doskonale pamietam osoby ktore studiowaly na dole i ktorych pan wywalal na zbity pysk wiec skoncz pan bredzic o przydatnosci dla firmy.

qwerty

Kolego studiujący na AGH i siedzący w biurze. Pewnie dniówki dołowe masz pisane jak każdy? Nie wstyd Ci, że za pracę w biurze? Nawiasem mówiąc w firmie pracuje kilka osób studiujących na gliwickiej Polibudzie czy AGH-u i zasuwają oni na dole więc nie wmawiaj nam tu, że tak po prostu bez żadnych koneksji zostałeś nominowany do zaszczytnego pierdzenia w stołek... Tak de facto to znając godziny pracy w TJ to wydaje mi się, że mało masz w tym biurze roboty zważywszy, że komentarze piszesz w czasie pracy - nie żebym się czepiał ale trochę to nie na miejscu ;) I więcej samokrytyki w stosunku do samego siebie życzę na przyszłość. Bo Ci pracujący na dole dają Ci zatrudnienie i zarobki - nie ty im.

A regulaminu konkursu nie dali może do wglądu ? Konkurs w którym wygraną jest praca dobrze to rozumiem ? i nagrodą w konkursie jest wypłata ?

Roman Dupowłaz

Dlaczego usuwacie komentarze? Niewygodne są co??? :)

Szacunek dla pracownika w T-J? Tu patrzą tylko jak cię maksymalnie wykorzystać jak najmniejszym kosztem (vide wypłaty). W tej firmie odkąd pamiętam zawsze był burdel głównie za sprawą dorabiającego sobie do emerytury dozoru, który nie zawsze ma pojęcie o pracy, którą wykonuje i nie zawsze mu się chce stąd zmierza do celu najprostszą drogą - darciem japy po często bogu ducha winnych pracownikach ale teraz z tego co słyszałem to przegięli całkowicie. Ktoś tu wspomniał o odzieży roboczej, butach, że nie ma właściwych rozmiarów - panowie rozmiary właściwe są tylko trzeba dać na flaszkę temu tumanowi, który tą odzież wydaje - wtedy nagle znajduje się wszystko :)

staszic

Przegięli z tym wypłatami teraz...;/ ludzie masowo chcą się zwalniać, także dozór na silesii sam niedługo będzie sobie pracował. Pozdrawiam ,tran -jan to całkowity brak szacunku dla pracownika...ehh

rudy

Bony Sodexo za 10zł za każdą przepracowaną dniówkę. Ps. Jak się czepiasz do czyiś błędów zwróć najpierw uwagę na swoje (te stylistyczne i interpunkcyjne)...

staszic

no właśnie od kiedy ma ruszyć staszic? bo na silesii te zarobki są tragiczne... czy ma się coś poprawić z wypłatami i czy one bedą w dwóch ratach?? bez sensu..

Mar

Co ze staszicem?

artur
@Mar

Szanowny kolego (wszystko wiedzący),jeśli nie znasz wszystkich faktów,to nie wypisuj głupstw (dzisiaj takie oszczerstwa są karane). Kalfaktor to nie moja rodzina (przyczyna jest banalna-po ukończeniu 21 lat wyląduje na dole). Ten kalfaktor studiuje na AGH (pewnie tak jak ty)i za parę lat będzie dla firmy więcej wart jak Ty. Co do ilości zjazdów mojej osoby to odsyłam Cię do stosownych dokumentów,które to zagadnienie normują(nie jesteś "przyjacielu" żadnym recenzentem w tym temacie). Plotki mam kompletnie gdzieś(dobrze kiedy człowieka oceniają wartościowsi ludzie,zaś opinia tych drugich nie do końca ma znaczenie). Więcej energii w pracy z całego serca życzę.

Boewolf
@artur

Przyjacielu głupoty piszesz. Dzisiejsze uczelnie techniczne w naszym kraju produkują takiej kategorii specjalistów, że pożal się boże i dodatkowo w takich ilościach, że jest ich na pęczki. Dzisiaj skończyć AGH to nie jest skończyć ten sam AGH co dwadzieścia lat temu (jakbyś miał jakieś blade pojęcie o dzisiejszym poziomie nauczania to byś wiedział o czym pisze). A i żaden wybijający się młody mgr. inż. nie pozostanie w takiej firmie jak TJ na dłużej bo co ta firma może mu zaoferować? Umowę śmieciową z dziwaczną stawką godzinową co rusz sygnowaną pieczątką innej firmy? Jakieś kursy, szkolenia? Sporadycznie i dla wybranych. Ci co dłużej tu pracują widzą jak to faktycznie wygląda, wykorzystać ile się da jak najmniejszym kosztem. To nie jest firma, która coś jest w stanie zaoferować pracownikowi. Zarobki jak każdy wie marne, kursów, szkoleń praktycznie brak i ta ciągła niepewność czy jutro będzie robota, czy nie polecisz na zieloną trawkę albo na inna kopalnie. Biorąc pod uwagę powyższe nie dziwi fakt, że w firmie jest taka rotacja pracowników jak nigdzie indziej. Ktoś tu jeszcze wspomniał o tępym dozorze. I owszem takich rozdartych sztygarków akurat w TJ jest na pęczki, niespełnieni emeryci czy dociągające do emerytury pijaczyny, które z państwowych kopalń poleciały za różne przewinienia mniejszej i większej wagi to tutaj chleb powszedni. Najlepiej drzeć japę, opieprzać i łajać ludzi za byle co. Tacy właśnie ludzie w dozorze i system w firmie zamiast motywować pracownika do wydajnej pracy robią zgoła coś odmiennego.

Przemo

silesia? prywatny folwark Paruzela, ktory dzieli i rzadzi wedlug wlasnych widzimisie. I tak stanowisko kalifaktora obsadzone przez czlonka rodziny, pomocnik planisty siostrzeniec od v-ce dyrektora kopalni (siedzi w biurze i nic nie prawie robi), paru przydupasow zarobi kosztem innych (bo swoim trzeba dac). Glownodowodzacy pan P. sporadycznie zjezdza na dol a od roboty bardziej interesuja go ploty typu kto co powiedzial itd. Jakie moga byc w tak zarzadzanej filii zarobki? Gowniane jak caly oddzial.

am 503

jakie som zarobki na silesi

hugo

beznadzieja w tej firmie dozor jest tak tepy ze zwykly pracownik ma wieksze pojecie o gornictwie niz oni sami szczegolnie najgorszy pan drozdowski ktory obecnie pracuje na wesolej do niczego sie nie nadaje a zarobki to odrebna sprawa szkoda nawet gadac szczegolne przekrety robia z wyplatami ciagle zmiany przepisow zeby emeryci mogli zarabiac a normalni pracownicy nikogo w tej firmie nie obchodza ale coz na to poradzic jak na najwyzszych stanowiskach w tej firmie sa emeryci wiec dbaja o swoich (usunięte przez administratora) pawulony

wszystko idzie zrozumieć nawet to ze cierzka sytuacja finansowa w firmie ale jak prezeska se kupuje nowe auto i jacht to nie dziwne ze trzeba uczciwym pracownikom zabrac premie. a kamionka nam powiedzial ze on nic nikomu nie zabiera :)

No to na co czekacie? Instytucja taka jak PIP tylko czeka na takich ananasków co myślą, że im wszystko wolno :)Może za PO się mogli "poślizgać" :) ale teraz... już będzie ciężko tym "przedsiębiorcom". Zgłaszać wszystko co jest tylko możliwe!!! Brak kartek, brak ubrań, itd. Im dłużej pozwalacie na to, tym bardziej oni sobie lecą w pręta. ZGŁASZAĆ!!!!! Niech się trochę spocą, nie którym wyjdzie to na dobre hehe.

Czy ten p.Drozdowski to ten z POLCARBO ??

Zostaw merytoryczną opinię o TRANS-JAN Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TRANS-JAN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRANS-JAN Sp. z o.o.