Opinie o Permon Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Permon Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Permon Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Permon Sp. z o.o. w Sosnowiec

Jaki jest styl zarządzania w Permon Sp. z o.o.?

Masakra

Robiłem w firmie permon jak i carbokov nie polecam wypłaty nie na czas i co najlepsze pierwsze wypłata potem dieta nigdy razem naprawdę nie polecam tej firmy nigdy nie wiersz ile zaeovioes bo co miesiąc co oszukują banda (usunięte przez administratora) i nic więcej

praownik Nowy wpis
@Masakra

nie zgadzam sie pracuje kilka dobrych lat i jak chodzisz od poniedziałku do piątku to średnią krajową masz

Anonimmmm

Permon ma też firme w Czechowicach pracuje w niej od 2 miesięcy i nie narzekam na wyplate ustalam sobie na jakie zmiany chce przyjść przez caly miesiąc i mogę pracować w 3 niedziele albo nie jak nie zrobie tych 3 niedziel stawka wychodzi około 3000 na reke z bonami a jak przerobie 3 niedziele to moja wyplata przekracza 4 tysiące plus bony czyli około 4700/4800 na RĘKE dodam jeszcze że robie tylko nocki czyli dodatek nocny tez się liczy ;p

anonimmowy Nowy wpis
@Anonimmmm

Zeby tam Ci cos od łaski zaplacili musisz pracowac po 6 dni w tygodniu, czyli właśnie te niedziele i nie możesz wolnego za to wybrać

Hahor Nowy wpis
@Anonimmmm

To niewielki ten zarobek...

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie pod PG silesia, pracowałem tam 2 lata, wypłaty jakie były takie są ochłapy + premie, więc płacą jak im się zachce podczas gdy pod innymi firmami i pod kopalnia zarobki stale idą w górę. Gdy po skończeniu umowy będziecie chcieli przejść pod kopalnie lub do innej firmy też wam się to nie uda, bo firma was zablokuje. O urlopy ciężko a jak przychodzi okres, że firma potrzebuje to sam was wysyła. DOPIERO W PIĄTKI każdego tygodnia dowiadujecie się na jaką zmianę będziecie mieli w przyszłym tyg. Robota tez nieciekawa, zdarza się, że wysyłają was do ściany lub przodka za te pieniądze z tłumaczeniem "nie ma ludzi do pracy"

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Permon Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Papa jhons

Nie polecam, gdy wchodzą coroczne podwyżki to firma żeby nie dać więcej pieniędzy zmienia umowy z 1/2 etatu na 1/3. (usunięte przez administratora) w biały dzień. Ceny wszystkiego idą do góry, inne firmy mają podwyżki a permon tradycyjnie jeszcze zabiera. Zrozumiałbym nawet gdyby nie podnieśli a zostawili to co jest, ale oni wolą jeszcze zabrać. Tak więc od nowego roku panowie zarabiamy mniej, bo tak ma być i koniec.

Maciek

@Anonimmmm a niedziele są chociaż więcej płatne ?

Tadeusz

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania i zarobki?

Zbychu ma racje (usunięte przez administratora) za caly miesiac z jedna sobota 2600 a kumpel z sobota i niedziela 3400 ja mam stawke 105 za dniowke a on robi krucej i ma 115 za dniowke roznica na wyplacie 800(usunięte przez administratora) i tyle jak zapytalem czemu tak to powiedzieli ze to pomylka ale w ktora strone to juz nie prawdy sie nie dowiedzialem nikt nic niewie.(usunięte przez administratora)

Tymon

Ale ten wątek dotyczy oddziału w Sosnowcu i miałem nadzieję, że tu dowiem się coś więcej.

Papa Jhons

Przyjdzcie do permonu na czechy, dwie umowy pół permon pół Carbokov, robota na pasach wiec jest wporzo, 4tysie wyciagnie każdy lekko i mozna za darmo na hotelu mieszkać. Naprawde w porównaniu do innych firm to na czechach w tym układzie jest wporzo. Robie już 2 lata i jeszcze porobie, bo spoko kasa za tą robote.

elemelek

jakie zarobki maja młodzi po szkole średniej ? bez doświadczenia

oli

Witram ktoś coś wie na temat tej firmy?? zarobki dodatki itp???

zbych2236
@oli

Permon to najwieksze złodzieje i oszusty caly miesiac 2300 soboty i niedziele za free robisz a kiedy chcesz urlop to jego przydupas Rydzoń jest na NIE zaslaniajac sie tym ze nie ma ludzi ewentualnie przyjdz w sobote odrobic kurwy zlodzieje

admin

Pracowałeś w firmie Permon Sp. z o.o.? Chcesz o tym opowiedzieć? Dodawaj komentarze na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Permon Sp. z o.o. - Sosnowiec

Permon Sp. z o.o.