Opinie o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TRANS-JAN Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRANS-JAN Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

sroka

Bóg zapłać!!! Udało mi się spierdolić z tej pseudo górniczej firmy!

Majgens

chociaż ładną kadrową mają buahahha

szuiraM

Panie " Meryl" zamiast wypisywac i szukac winnych w Internecie zmien prace mi tez nie podobaja sie warunki na jakich pracuje wiec z tego co widac zostaje tylko szukanie nowej pracy bo wypisywanie w necie zadnego skutku dla nas nie przyniesie.:/

ryl

Zostaną najlepsi i oni beda zarabiać.... a ja sie tam widze:)

Górnik

Rozmowa kwalifikacyjna to kpina. Facet, który drze się po ludziach (bodajże Głowacki nazwisko jego) bo niedowidzi pisma na formularzu i wielkie pretensje, że ktoś nie pisze drukowanymi literami. Tak szybko jak weszłem - tak szybko podziękowałem za pracę i opuściłem biuro.

Dlaczego ku*** nie piszecie drukowanymi literami?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Meryl do zigi i wesołego:

Gnoje pewnie z dozoru i na emeryturze...nie interesuje was ze mamy takie marne zarobki...byle dolac!!!wyssac krew z człowieka..(caly je..ny dozór z Kwk makoszowy,,Andrzej Alkomat Malaria'' i Rysiu Tadzinski) walcie się cwaniaki..my tez zrobimy konkurs

Meryl

Ty chyba z księżyca spadles eunuchu!!!! Napewno jestes przydupasem....

ty

Wiadomo, pozsrdrawiamy Zbycha bo nawet zlapany za reke mowi "to nie ja sztygar, ja robie", a lapy czarne od mazaka :) a ze kabel to inna baja :)

ziga

Jak rzadko tu sie zgodze. Pracujesz uczciwie, bormalnie zarobisz. Duzo jest sciemniaczy co sie tylko nagadac potrafia a jak przyjdzie co robic to lewe lapy. Robilem na silesi, wesolej i staszicu, wszedzie to samo tyle ze na silesie pomimo tego ze jest autobus na wszystkie zmiany to ludzie to olewaja, szczegolnie w swietA, niestety. A potem wielkie placze, szef ustala za co sie placi. Jak sie nie podoba i nie chcesz robic to wypad, a nie jak byly z Tj co robi w mse pisac po scianach :)

wesoly_janek

Narzekaja lesery i bulowicze. Pracujac uczciwie da sie normalnie zarobic, a majac wieczne pretensje niebardzo. Pan ktory byl na silesi i teraz na wesolej i sie zali, ze zlodzieje sciemnial przy robocie jak malo kto! Panowie, przeciez dpzor to widzi i raportuje, bo do tego jest zobowiazany ! Jak ktos zazdrosci to trzeba bylo choc troche sie pouczyc a nie teraz narzekac. Nie sciemniac tylko pracowac, wszyscy pracujemy na swoje wyplaty, skonczyly sie wyplaty "czy sie stoi czy sie lezy", to jest firma a nie kopalnia. Wiekszosc narzekajacych niech sie zastanowi dlaczego pracuje w firmie a nie na kopalni. Wszyscy wiemy o co chodzi. skoro rzeczywiscie jest tak zle to na kase do biedry. Aaaa no nie, zapomnialem, tam sie nie da tak sciemniac jak na kopalni i spac na "tasmie". Pozdrawiam tych ktorzy pracuja na reszte a nie przezywajacych 4 dni w przodku !

deks

Na zdrowie z naszych potów szefowie

przodowy

Ale w innych firmach nie ma konkursow

wesoly_janek

inne firmy czekaja na was, chyba was nikt nie trzyma. Ale pamietajcie, wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!

pip

Strajk Strajk

wesola

Jak i na silesii tak i na wesolej zlodzieje.robic tylko sb nd sb nd a kasy na koncie nie ma a gonia cie jak szmate.1700z dwoma sb i 4 dni w przodku ro jest chore...

75am

Pyrol masz racje o tym strajku

SILESIAN

zŁODZIEJE 1600 ZŁ ZA CAŁY MIESIAC HARÓwKI NA ŚCIANIE....MASAKRA, BEDĄ SIę sMARZYĆ W PIEKLE KIEDYŚ , PONIŻENIE PRACOWNIKA.

pyrol

Najlepszym wyjsciem bylo by nie zjechac raz drugi..zrobic maly strajk w calym tj.ale pracuja tu tez przydupasy kierownikow szefow...i ta wyplata:wygrana w konkursie:haha paranoja

kiloff

jak to jest naprawdę to ci nikt nie powie wiadomo ze ludzie co duzo zarabiaja nie lubia sie tym chwalić. .niech zarabiaja i w h..wiecej ale jak robol ma troche ponad 10procent tego a praca fizyczna to chyba cos tu nie tak.czyz nie

kiloff

wyzysk jakich malo.jeden pan na wysokim stanowisku zarabial 10tys .jak mu obnizyli wyplate to się strasznie oburzyl...i to jeszcze emeryt gorniczy.a właśnie co maja powiedziec ludzie którzy 1500zl zarabiaja...a tu jest pare osob co sieja propagande jak ruscy.ze sciemnianie trudny okres itd.moze za poprawienie wizerunku firmy maja jakies profity...generalnie kazdy mysli tu o sobie a ten robol ma zawsze przej..reka reke myje poprostu ale do czasu wszystko. ..

marian

Oczywiscie, masz racje w kwesti znizki ceny wegla ale to wlasnie jest normalna cena. Ludzie sa poprostu przyzwyczajeni do tego, ze w gornictwie place sa tak wywindowane do gory przez okresowe zwyzki. Teraz place sie poprostu urealnily. Jesli ktos twierdzi, ze zarobi wiecej gdzie w innym zawodzie to nikt mu nie zabrania. Jednak prawda jest taka, ze wieksza czesc tych ludzi narzekajacych na place nie nadaje sie do innej roboty, przykre ale to prawda. Sa w tym zawodzieprace wymagajace wiedzy i doswiadczenia ale cala reszta to proste prace i powtarzalne czynnosci wymagajace jedynie sprawnosci fizycznej. W innych zawodach ciezko sciemniac jak w naszym, sami dobrze o tym wiecie. Co do plac zaleznych od stazu pracy to nie zartuj, bo dobry gornik z 10 letnim stazem ktory wykona kazda prace jest bez porownania z mlodziakiem ktory pracuje rok. Moze jak bedzie jak mowisz zapierniczal w robocie to sie czegos za pare lat nauczy i bedzie mial wartosc jako pracownik. Ale do tego trzeba troche pokory a nie tylko roszczeniowych postaw, ze zawsze malo. Koniec koncow, nie ma zawodu w ktorym swierzak ma jakiekolwiek prawo twierdzic, ze ma zarabiac wiecej niz ktos z wiekszym stazem i doswiadczeniem. Bo ci co siedza na guzikach tez kiedys zapierniczali na przodku na starych z guzikow. Tak to dziala, a jak takiej specyfiki tego zawodu ktos nie potrafi zaakceptowac to moze sie nie nadaje i znajdzie szczescie w innym fachu skoro uwaza sie za takie "zywe srebro" z niego

terefere
@marian

Aha czyli zarobki w granicach 1500zł to wg. Ciebie coś urealnionego... Powiem Ci tak... Pani w Biedronce zarobi więcej, gamoń wykładający towar w Tesco też i wydaje mi się, że taki kopalniany osiołek, który się na niczym nie zna z wykładaniem towaru by sobie poradził. A na obecną sytuację narzeka każdy i ten osiołek i ten ,,wybitnie uzdolniony". Czasy ściemniania też powoli odchodzą w siną dal - no chyba, że pracujesz w dozorze bo tego ci kwiatu drzemającego pod telefonami u nas akurat dostatek jak już ktoś napisał wyżej aż sam zachodzę w głowę jak to możliwe, że tak wielki przelicznik osób dozoru przypadających na pracownika jest w naszej firmie i akurat ci panowie należą do elYty narzekających :) I ja się nie dziwię świeżakowi, który zapiernicza w przodku czy na ścianie, że mu się nie podoba, że pawulon drzemiący na napędzie zarabia o połowę więcej od niego. Polskie prawo pracy reguluje także dość konkretnie sytuacje gdzie dwóch pracowników wykonujących taką samą pracę, na takim samym stanowisku ma tak różne wynagrodzenia doinformuj się troszkę w tym temacie zanim coś znowu palniesz. Wynagrodzenie za pracę to płaca za to co robisz a nie jakie masz zasługi i (usunięte przez administratora) tu do tego powinna mieć specyfika zawodu, który właśnie z powodu takich durnowatych, komunistycznych zasad podupadł tak bardzo.

Zostaw merytoryczną opinię o TRANS-JAN Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TRANS-JAN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRANS-JAN Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Górniczego Dorobku 49
    40-494 Katowice