logo TRANS-JAN Sp. z o.o.

TRANS-JAN Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o TRANS-JAN Sp. z o.o.

ziga 2016-02-11 19:53:48
Jak rzadko tu sie zgodze. Pracujesz uczciwie, bormalnie zarobisz. Duzo jest sciemniaczy co sie tylko nagadac potrafia a jak przyjdzie co robic to lewe lapy. Robilem na silesi, wesolej i staszicu, wszedzie to samo tyle ze na silesie pomimo tego ze jest autobus na wszystkie zmiany to ludzie to olewaja, szczegolnie w swietA, niestety. A potem wielkie placze, szef ustala za co sie placi. Jak sie nie podoba i nie chcesz robic to wypad, a nie jak byly z Tj co robi w mse pisac po scianach :)
ty 2016-02-11 20:32:56
Wiadomo, pozsrdrawiamy Zbycha bo nawet zlapany za reke mowi "to nie ja sztygar, ja robie", a lapy czarne od mazaka
:) a ze kabel to inna baja :)
Meryl 2016-02-12 16:35:00
Ty chyba z księżyca spadles eunuchu!!!! Napewno jestes przydupasem....
Meryl do zigi i wesołego: 2016-02-12 16:48:10
Gnoje pewnie z dozoru i na emeryturze...nie interesuje was ze mamy takie marne zarobki...byle dolac!!!wyssac krew z człowieka..(caly je..ny dozór z Kwk makoszowy,,Andrzej Alkomat Malaria'' i Rysiu Tadzinski) walcie się cwaniaki..my tez zrobimy konkurs
ryl 2016-02-13 16:37:54
Zostaną najlepsi i oni beda zarabiać.... a ja sie tam widze:)
szuiraM 2016-02-14 17:14:02
Panie " Meryl" zamiast wypisywac i szukac winnych w Internecie zmien prace mi tez nie podobaja sie warunki na jakich pracuje wiec z tego co widac zostaje tylko szukanie nowej pracy bo wypisywanie w necie zadnego skutku dla nas nie przyniesie.:/
Dawid 2016-02-15 12:27:50
Widzę, że chyba zeszliśmy mocno z tematu rozmowy o Trans-Jan i zszedliśmy w jakieś mało ciekawe rejony, no co mogę Wam powiedzieć moi drodzy, chyba nic
Majgens 2016-02-21 12:14:51
chociaż ładną kadrową mają buahahha
sroka 2016-02-29 22:33:32
Bóg zapłać!!! Udało mi się spierdolić z tej pseudo górniczej firmy!
Krzychu 2016-03-10 18:22:57
Panie szuiraM przestań pan pieprzyć bzdury. Umowa o prace obowiązuje nie jedną stronę ale obydwie. Pracownik ma starannie wykonywać zlecone prace a pracodawca ma zadbać takie rzeczy jak środki ochrony osobistej BHP i stworzyć w miarę dobre warunki pracy. I wiesz pan jak to na takiej Silesi wyglądało jak tam robiłem? Jedna łopata na 2 napędy a później pretensje, że słabo poczyszczone a rękawiczki to miałeś jak sobie z domu przyniosłeś. O dysproporcjach w wynagrodzeniu między pracownikami wykonującymi taką samą pracą z taką samą stawką nie wspomnę. Kto bardziej włazi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ten lepiej zarobi - tam się nie liczyło kto jak pracuje.
koniu 2016-03-10 18:23:11
siema pracujac w tran=jan na kop P,G Silezia zarobki sa pod psem nawet 1500 zL niemozna wyciAgnac a dozur pg silezia to wykorzystuja nas ze po dniuwcze niemamy siły sie kapac w domach niejeden mo larmo z żona o tAa wyplate
koniu 2016-03-10 18:24:35
spprytny 2016-03-10 18:35:00
koniu masz racje co sie w tej firmie dzieje jeden ino cyrk jest szok co znami robia na siniema zarobku a zaronki na silezji to tak wyglada jak by chlopy chodzili na zlom wiem ze dobrych górników się pozbydą zastana ino przydupasy bracia górbicy przenyscie to
Żona Górnika 2016-03-10 19:33:59
Święta racja mąż pracuje na wieczorku to jakaś kpina 1700zł w przodku za cały miesiąc jebaczki??? I jeszcze ten przelew wygrana w konkursie to jest śmiechu warte co oni robią aż żal mi męża puszczać do pracy za taką kasę
Żona Górnika 2016-03-10 19:38:33
Trans-jan wstyd by wam było taka kasę płacić Górnika za ciężka pracę kasjerka w supermarkecie więcej zarobi wstyd wstyd szkoda tylko górników że ryzykuja życie za taką kasę!!!!!!!!!!!!
Byfyyyj 2016-03-10 21:55:21
Jak maja byc dobre zarobki jak w tej firmie na 3 pracownikow przypada 1 osoba dozoru hahahahaha Musicie na nich wszystkich przeciez zarobic najpierw a co zostanie to dla was.
Lidka 2016-03-11 21:03:19
Jak mają byc dobre, jak ktoś się musi dowartościować, bo całe życie jest mały, gruby, głupi i na dodatek sepleni hahahahah, tylko na biedzie ludzkiej... Niestety. Karma powraca :)
maz gornik 2016-03-13 12:53:05
Niestety ja pracuje w gzugu i tez ciężko 2k wyciągnąć wniosę jest taki ze trzeba pierdolic to cale górnictwo przebranzowic sie za wczasy bo to bardzo poniżające pracować p/z za 1,6 do 1.9 kto tak ma dla mnie jest ciulem ze za tyle robi na dole sami daje ci się wyzyskiwać
Saszka 2016-03-13 20:15:17
Dobrze napisane. Polscy "przedsiembiorcy" pod żydo-komunistycznym sztandarem ustalili na swoich zebraniach kwoty jakie będą płacić pracownikom za bardzo ciężką a zarazem niebezpieczną pracę. W tym przypadku oscyluje ona właśnie w granicach 2 tys zł. Jest to nie do przyjęcia. Dwa tysiące złotych zarabiałem w 2006 roku jako nowo przyjęty w firmie górniczej przy budowaniu kolejki podwieszanej i budowaniu Gwarka. Z roku na rok wypłaty są niższe. Nie ma tutaj tłumaczeń, że trzeba robić, bo nie będzie co do gara włożyć, bo i TAK NIE BĘDZIE!!!!! Te świnie tylko na to liczą! Przyjdziecie do pracy za kilka lat i zamiast wypłaty będziecie dostawać dwie bułki z pasztetem i po pracy zupę pomidorową a "przedsiembiorca" dalej będzie jeździł mercedesem i narzekał jaki jest biedny. To jest dół, nie ma tam zabawy! Oni wam płacą 2000zł a z Was ciężko pracujących ludzi mają 5 razy tyle. Nie pracujcie dla takich wieśniaków. Zrozumcie w końcu, że Polak nie jest niewolnikiem!!!!!! Ma być godnie wynagradzany!
BIEDAK 2016-03-21 19:05:13
PRZEZ TRAN JAN TO NAWET NA CHLEB I OPŁATY BRAKUJE KTO WIDZIOŁ ZEBY CAŁY CZOS BRAC NA SZTCHTE CHLEB JES ZE SMALCEM JAK GO MOSZ BRACIA GÓRMICY CZA COS ZROBIC ZTYM ZAROBKAMI I NAJ JEST TA RUGO POŁOWA WYPŁATY CO POSZŁY DO DYREKCJI NA WCZASY
pytlo 2016-04-01 09:51:43
Jest ok w innych firmach gorzej.nie pasuje to sie zwalniam a nie narzekam
pracujacy 2016-04-01 20:37:28
narzekaja zazwyczaj nieroby. Kokosow nie ma tego co bylo wczesniej ale da sie wyzyc. Pszynajmniej na wesolej. Na bokach (transport) zawsze powyzej 2,2 tys. a ze swietami prawie 3 tys. a widze ze najwiecej nazekaja ci na obsludze co jak ide z transportu to spia albo ich juz nie ma na stanowisku. pany wiecej roboty mniej gadania...
od lat 2016-04-08 22:02:13
No to skoro ostatecznie mozna liczyć na zarobki na poziomie 3 tysięcy @pracujący, to nie ma co narzekać, bo pewnie dają do tego jeszcze jakieś premie.
transwestiten-jan... 2016-04-08 22:20:20
Jakie 3 tys? Jaka premia? Wygrana w konkursie? Emerycie pier..... panowie oszukuja nas i skarb państwa!!!!!!
transwestiten-jan... 2016-04-08 22:21:23
roman dupoliz 2016-04-11 12:16:57
3 tys? chyba rubli. lidka zmień coś, tylko ty możesz uratować jan trans heszke w meszke!!!!
Rafał 2016-04-17 14:13:30
O co chodzi z tym konkursem???
Mikołaj 2016-04-24 21:00:44
Witam wszystkich.
Trans-Jan ?.
Ta firma wygrała Przetarg na świadczenie Usług utrzymania ruchu KWK Boże Dary i...."obsługuje"w/w b.kopalnię....dalej w większości SRK Bytom pomimo,że Przetarg wygrała firma Trans-Jan !.Co jest grane ?.Na Boże Dary przyjmują ludzi pomimo,że obecnie jest przerost zatrudnienia !.Kto stoi za tym,by przyjmować ludzi"na stan" do b.KWK Boże Dary,a innym dawać 1,lub 2 tygodnie wolnego ,bo ma być zatrudnionych na dpbę 37 ludzi,a naprzyjmowali 2 x więcej !?.W firmie Trans-Jan pracują ludzie(są zatrudnieni na Umowy Zlecenia) ludzie co na codzień pracują na innych kopalniach na pełych etatach !,a na tych samych stanowiskach zatrudniani są w KWK Boże Dary (!?).Trzeba poinforować PIP ,bo układy i kolesiostwo w KWK Boże Dary obecnie to jakiś absurd !.Przyjmują (pracują)ludzie bez żadnego przygotowania zawodowego ! -z tzw."ulicy"!....Poza Emerytami zatrudnionymi w tej firmie,którzy mają"przeszłość"i uprawnienia w Górnictwie,to w/w wspomniane osoby to jakaś paranoja !.Kto się zna z pewnymi ludżmi "zarządzającymi"obecnie utrzymaniem i obsługą ruchu w obecnej KWK Boże Dary-ten jest przyjęty do pracy.Trans-Janie !:Wygraliście Przetarg na utrzymanie i obsługę KWK Boże Dary,więc dlaczego SRK Bytom przyjmuje i wciska Wam na pu potęgę ludzi i stworzył już 2 krotnie przerost w zatrudnieniu !!!?.Dokąd zmierza polityka w zatrudnianiu obecnie ludzi na KWK Boże Dary !?.Mieli "obsługiwać "Emeryci obecną KWK Boże Dary,a większość zatrudnionych obecnie,to SRK Bytom.Zróbcie jakiś porządek-albo Trans-Jan,albo SRK Bytom !.
Rambo 2016-04-24 23:35:37
A co PIP zrobi? Przyjdzie i da karę w wysokości 2000 tysięcy, gruba zapłaci śmiejąc się w mordę i tyle będzie z tego. Tutaj jest poważniejszy problem, tutaj rząd trzeba zmienić! Rząd na to pozwala bo zadaniem rządu jest likwidacja kopalń ażeby szwaby mogły je wykupić i wtedy będą się opłacały :) Z Bożymi Darami to jeden wielki wał, piszę tutaj o jej likwidacji, gdyż w złożach jest 200 milionów ton węgla czyli gdzieś 100 lat fedrowania... Kiedyś obiło mi się o uszy że miała firma bądź dwie firmy wykupić tą kopalnie w naszym kraju przy obecnym "rządzie" wszystko możliwe.
kolo 2016-04-29 21:59:11
co wy mysicie ze jak staszic pojedzie to zarobicie ?????
angiel 2016-05-10 22:02:03
@rambo a ja myślę że kierownictwa nie trzeba zmieniać bo przecież firma sobie świetnie radzi moim zdaniem, szczególnie w segmencie górnictwa więc nie pojękuj
Gonzo 2016-05-11 20:52:07
@up Raczej jakoś sobie jeszcze radzi - bo do czasów świetności już raczej nie wróci - podobnie zresztą jak cała branża.
artek 2016-05-12 21:54:15
najlepiej radzi sobie trabkowy z silesi - dej zasznupac tej dobrej hehehe
Rambo 2016-05-14 12:49:38
Widać, że pracujesz w trans janie! Tam pracują same gamonie wyłączając PRAWIE wszystkich fizycznych. Umiesz b.aranie czytać ze zrozumieniem? Nie sądzę. Gdzie ja napisałem o kierownictwie? Ty czasem nie pojękuj jak cię gruba w d.u.pe będzie jechała strap onem
ono 2016-06-04 20:24:12
Wygralismy na brzeszczach 2 albo3 przodki wkoncu kolo domu i bedzie $€£
michal 2016-06-09 16:09:44
tylko nie zapomnijcie wziac ze soba baczka - pg silesia nie bedzie po nim plakala xD
onoo 2016-06-09 20:59:06
Pan baczek jest akurat wporzadku.nie lubi sciemniaczy itp.ja z nim mam ok przez 6lat
ggg 2016-06-10 13:43:21
sciemniaczy to nikt nie lubi ale problemem naczelnego trebacza jest jego podejscie do ludzi i sposob rozwiazywania problemow. jak robi podzial to pol kopalni go slyszy bo tak sie drze, jak z czyms sobie nie radzi to rowniez nadrabia to darciem (bo inteligencji do rozwiazania problemu chyba brakuje), rozwowy z dozorem z PG? darcie japy i podpierniczanie gdzie sie da. efekt tego taki ze trebaczowi kazdy z nas robi pod gore chocby transport obudowy do jego krolestwa na wschodzie
Rambo 2016-06-10 15:47:38
Jaka firma taki dozór. Jakby był dobry to by w firmie nie pracował tylko pod kopalnią. A ,że jest starym pazernym dziadem to skazany jest na firmę bo przynajmniej tam może co nieco podleczyć swoje kompleksy wyżywając się na podobnych sobie emerytach :)
tadzio 2016-06-19 11:31:42
a na jaka stawke moze u niego liczyc poczatkujacy kierowca? ja mam doswiadczenie jednak za niajnizsza krajowa niechcialbym pracować nigdzie, tymb radziej ze wiem jakie stawki obowiazuja
vcbvb 2016-06-22 11:29:59
witam na jakie pieniadze mohe liczyc jako mlodszy gornik na silesii??
vhcb 2016-06-22 12:26:46
flgk 2016-06-28 11:27:33
Witam!!! Panowie podobno jakiś przetarg na kopalni brzeszcze wygrała firma trans jan , wiecie coś na ten temat i czy może ruszyli już z robotą????
Bialy 2016-07-07 12:47:21
Witam, chciał bym sie dowiedzieć na czym polega praca młodszego gornika?? Co nalezy do jego obowiazkow???
krzysztofw 2016-07-07 16:52:29
@Bialy akurat teraz nie widzę rekrutacji na młodszego górnika, ale w Czechowicach-Dziedzicach można rekrutować się do dozoru górniczego - kopalnie PG Silesia oraz Nowe Brzeszcze Grupa Tauron
Tuptus 2016-07-17 21:18:58
To mało tam dozoru jeszcze macie? Kożuchowska, baczki i inne wacki nie dają rady? Menel spod budki z piwem radziłby sobie lepiej j niż te osoby z dozoru na silesi których brak kompetencji przekracza granice zdrowego rozsądku.
pani róża 2016-07-17 21:45:15
udam że zauważyłam twojego komenta, nie lubię hejterskich niemerytorycznych komentarzy. a ta oferta na dozór to mogłaby być bardziej treściwa, jedyne jakie zawiera info to "do pracy na kopalni PG Silesia oraz Nowe Brzeszcze Grupa Tauron.", mogliby cokolwiek dodać
Kolo 2016-07-18 08:53:39
Już bardziej szczegułowo się nie da napisać , tylko trzeba umieć przeczytać, szukają od młodszego górnika wszystkich po kolei do sztygara włącznie....
tomek 2016-07-18 10:34:09
witam na jakie zarobki moze liczyc mlody po szkole na silesi?? jaka atmosfera i robota??
kami 2016-07-18 12:11:36
wydaje mi się, że jednak spokojnie można zarobić tutaj jeśli chodzi o prace jako Dozór górniczy, bo oferta jest naparwde stosunkowo młoda i na pewno aktualna.
Zostaw swoją opinię o TRANS-JAN Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANS-JAN Sp. z o.o.