Opinie o Lokum Deweloper S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lokum Deweloper S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lokum Deweloper S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lokum Deweloper S.A. w Wrocław

Winni

Lokum sięga dna? Nie zgadzam się. Lokum da Vinci oraz Viva wzbudza co raz większe zainteresowanie. Wysoka jakość, ciekawe rozwiązania. Inwestycje na dobrym poziomie, wyróżniają się z pośród innych. Takie jest moje zdanie.

romek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOKUM DEWELOPER S.A. Lokum sięga dna.

kijma

@czerwona - Rzeczywiście masz rację. Widzę, że mieszkania się szybko sprzedają w tej inwestycji, więc jak ma się upatrzone konkretne to lepiej nie zwlekać :)

czerwona

@kijma ja wiem że co jakiś czas pojawiają się promocje - wcześniej patrzyłam na Di Trevi :) Jednak mnie te mieszkania po promocji nie interesują, bardziej zależało mi na konkretnej świata z dużym balkonem (więcej niż 10m) i rozkładzie mieszkania. Miałam 3 upatrzone, ale nic praktycznie nie zeszli :/ Jedyne co to te mieszkania, które mnie interesowały też już sprzedali, więc może z tego czekania to tyle by było że nic z tego co chciałam bym nie miała :D

Firma Lokum Deweloper S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Prawnik - Radca Prawny - Adwokat. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kijma

mogłaś poczekać, teraz często robią promocje na konkretne mieszkania, wiedy mozna złapać taniej :)

czerwona

Ja też Viva :) W sumie z mieszkania jestem zadowolona, rozkład super, no ale udało się wam coś wynegocjować (a brałam też garaż)? Mi nic (tylko za polecenie 1%) :(

Pusek

Ja też Viva! Di Trevi wygrało konkurs osiedla 25-lecia, dlatego od Vivy oczekuję duże i czuję, że się nie zawiodę. Na tym etapie narazie jestem w 100% zadowolony

Masor

Ja już kupiłem w Vivie, tam samo jak Brownies miałem kupić na Di Trevi (znajomi kupili, podobało mi się), ale akurat wystartowali z Vivą i tu kupiłem. Niestety dużo drożej niż Di Trevi, no ale z 30-40 inwestycji we Wro, które brałem pod uwagę tylko ta mi się naprawdę podobała :)

Ray

Solidne wykonanie i pełen profesjonalizm - to mi się podoba!

ankaa

Również planuje zakup Lokum Viva i jak na razie nie mam zastrzeżeń ;)

Brownies

Porzadny deweloper - wprowadziłem sie wlasnie do Lokum Di Trevi na kLimasa, ale zaluje ze nei zaczekalem na ich kolejna propozycje Lokum Viva ktora buduja na litomskiej mialbym blizej centrum. Chce sie ktos zamienić?? :)

MIL
@Brownies

Witam Planuję zakup mieszkania na Klimasa di Trevi od Lokum. Czy jest cos na co należy zwrócić uwagę w kontakcie z developerem? Czy umowę nalezy konsultować z prawnikiem? Jak wyglada przekazanie mieszkania, czy jest w terminie, czy są jakieś problemy? Jak wygląda współpraca posprzedażowa np gwarancja? Czy deklarowane opłaty za użytkowanie są zgodne z rzeczywistością? Będe wdzięczny za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Lokum Deweloper S.A. - Wrocław

Lokum Deweloper S.A.
3.8/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Krawiecka 1 lok. 101
    50-148 Wrocław