Opinie o Lokum Deweloper S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lokum Deweloper S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lokum Deweloper S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lokum Deweloper S.A. w Wrocław

livi

a ile mieszkań już sprzedali?

Lynn

Ja uważam, że mogliby powiększyć osiedle. Inwestycja z pewnością będzie sukcesem (o ile już nie jest, patrząc na ilość sprzedanych mieszkań).Wyszło naprawdę świetnie, ostatnio oglądałem też zdjęcia z wnętrza budynków- powiem jedno - jestem zachwycony

bubl

Moim zdaniem Vive powinni zostawić już tak jak jest - dwa budynki wystarczą

Nicky

Ciekawie wygląda też ten nowy etap di Trevi, mi pasuje lokalizacja, miałbym blisko do pracy :P Budowa idzie sprawnie, jak to na Lokum przystało

Firma Lokum Deweloper S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Prawnik - Radca Prawny - Adwokat. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Natalia

Hej, założyłam forum dla nas ;) www.lokumviva.fora.pl Pozdrawiam Sąsiadów!

T9

Chyba nie bardzo jest miejsce na kolejny budynek. Musieliby wyburzyć garaże obok

Mirando

Ciekawe, czy istnieje szansa, że osiedle Viva będzie miało jakąś kontynuację

Wi

Tak,podczas kupna można zamówić dodatkowo zmianę układu mieszkania

jak sypniesz dodatkową kasą na zmiany to jaki problem?

Bonnie

hej! Czy w Lokum Viva lub da Vinci mogę zmienić układ ścianek działowych i np. zamiast salonu z aneksem, zrobić osobno salon osobno kuchnię? Czy na tym etapie już nie bardzo?

Tusia88

My kupiliśmy mieszkanie na osiedlu Lokum da Vinci. W lipcu minie nam rok jak się wprowadziliśmy. Mamy mieszkanie na parterze z ogródkiem, jest ogromna cisza, mieszka się świetnie. Po pracy naprawdę można się odprężyć we własnym gniazdku. Gdybyśmy mieli drugi raz podjąć decyzje co do mieszkania byśmy podjęli identyczną decyzję.Pozdrawiam!

Max

osatnie = ostatnie z widokiem na zachod, bo na wschod jest pełno, ale wtedy nie ma widoku fajnego za oknem :)

Max

problem z Da Vinci jest taki że jest otoczone blokami z każdej strony :( Samo osiedle jest bardzo ładne, tylko widoki z niego nie za bardzo. Ja bym na Vinci brał max 2 piętro, żeby widzieć sąsiada, a nie widok dalej bo dalej są wyższe bloki :/ W Vivie fakt najfajniejsze wyprzedane, ale na szóstym w klatce A zostało jeszcze ostatnie 3 pokojowe z dużym tarasem (o ile ostatnie piętro Ci nie przeszkadza)

Marzena

Bardzo podobają mi się inwestycje tego dewelopera, na początku byłam bardzo ciekawa Vivy na Litomskiej http://wroclaw.infodeweloper.pl/ ale teraz jest trochę późno żebym się na nią zdecydowała bo najlepsze mieszkania już dawno są wyprzedane. Teraz zastanawiam się nad Bajana i chyba to właśnie będzie mój początek z Lokum.

Max

karnety nie wiem czy są, ale ja wchodziłem na Mutlisporta bez problemu http://www.benefitsystems.pl/p/multisport/blekitna-laguna-v

mamamia

powiedzcie mi proszę, czy na ten basen można sobie wykupić karnet?

Max

w klatce A od strony sklepu osiedlowego jest cicho (Poznańską zasłania basen). Głośniej (z powodu Poznańskiej) jest na nieosłoniętym odcinku (jest tam boisko przy basenie). Sama Litomska to spokojna ulica, w nocy samochód raz na ruyski rok przejedzie - gorzej w kostką na Poznańskiej, ona przeszkadza. Lepiej wybierz mieszkanie z tej strony od basenu, skutecznie tłumi hałas, byłem sprawdziłem organoleptycznie piętra 1-6 :D Jeszcze ciszej jest od strony podwórka, ale widoki słabe (od strony wschodniej), z tego małego budynku to w ogóle nic nie widać poza podwórkiem, jest za niski, ale za to jest tam najciszej.

mikey

Dzięki za informację Max. Czyli ogólnie nawet mieszkając od ulicy jest cisza i spokój? :) Dobrze zrozumiałem?

Max

hej, ja kupiłem. Byłem na budowie i muszę napisać że widok na zachód jest NIESAMOWITY :D Szczególnie 5 i 6 piętro w klatce A i 6 piętro w klatce B (5 piętro w klatce B niestety trochę przesłania budynek ZUSu). Co to dużo pisać - olbrzymia przestrzeń, nic niezasłania z naprzeciwka. Do tego widać mosty Rędziński i Milenijny, a nawet Górkę Szczepińską. Super panorama! Zwróciłem też uwagę na akustykę - hałasu od kostki z Poznańskiej nieodczuwalny w klatce A (ok 150 metrów od Poznańskiej) w klatce B trochę gorzej, ale też nie jakoś szczególnie słyszalny (ok 100 metrów od Poznańskiej). Widoki na wschód są niestety moim zdaniem gorsze - generalnie widać same bloki i szkołę, ale to już co kto lubi

umbro
@Max

Poczekaj , az ocenisz akustyke , gdy się już sąsiedzi wprowadzą. Ja na da vinci mam tragedie... Slysze nawet mieszanie herbaty przez sąsiada/

Aliabba

Ja się skłaniam ku decyzji, zeby kupić mieszkanie w Lokum VIVA, na 5 albo 6 piętrze w budynku A. Szykują się stamtąd niesamowite widoki. Ktoś już kupił?

Zostaw merytoryczną opinię o Lokum Deweloper S.A. - Wrocław

Lokum Deweloper S.A.
3.8/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Krawiecka 1 lok. 101
    50-148 Wrocław