Opinie o Lokum Deweloper S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lokum Deweloper S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lokum Deweloper S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lokum Deweloper S.A. w Wrocław

Misia Nowy wpis

Hej. :) coś nie ma tu dość długo komentarzy a wiem, że właśnie szukają specjalisty ds. komunikacji marketingowej. Nie piszą niestety niczego o premiach lub też prowizjach. czy to praca na samej podstawie? Jaka ma wysokość?

Student robiący prezentacje Nowy wpis

Jakie mniej więcej są zarobki na średnim szczeblu jakiegokolwiek działu?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Lokum Deweloper S.A.?

Gość Nowy wpis

Umowę na stałe większość pracowników dostaje zaraz po okresie próbnym.

Piotr Nowy wpis
@Gość

O, to świetne info. Ale napisałeś większość, to są tacy, którzy nie dostają umowy o pracę po okresie próbnym? Pewnie są zwalniani, dlatego nie dostają.

Max

@up ja w księdze wieczystej nieruchmości, które buduje ten deweloper widziałem wiele wpisów nabywców, którzy są.. pracownikami Lokum. Źle im się im pewnie nie powodzi skoro ich stać na takie mieszkanka :)

Xe
@Max

Spokojnie, wszyscy mają to w kredycie

Firma Lokum Deweloper S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Prawnik - Radca Prawny - Adwokat. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Pod koniec roku odebrałem mieszkanie na osiedlu Victoria we Wrocławiu. Wcześniej wykupiłem pakiet Max na wykończenie mieszkania. I prawie gotowe mieszkanie odebrałem w lutym. Lokum bardzo słabo traktuje swoich klientów, z którymi już podpisali umowy zakupu mieszkań. Jeszcze gorzej, gdy otrzymali całość zapłaty za wykończenie mieszkania. Zgłaszałem braki w wyposażeniu i prośbę o zastosowanie zamienników w wybranym zakupionym pakiecie. Chociaż wcześniej sami wskazywali z jakich produktów mogę korzystać. Nie odbierają telefonów, brak odpowiedzi na maile. Zupełna ignorancja.

Siska
@Adam

Miałem okazję spotkać się na obejrzenie mieszkania. Na pytanie o możliwość negocjacji ceny pracownik zrobił minę kaczora( dosłownie z dziubkiem) . Jeżeli nie potrafią klientów traktować poważnie to już raczej nie widzę ich na rynku.

Katarzyna
@Siska

Rozumiem, że to ta mina pracownika Lokum Cię uraziła? Czy raczej to, że nie mogłeś negocjować ceny? Tak czy tak, weszłam tu, licząc na świeże wpisy pracowników dewelopera. Chciałam sprawdzić, czy ktoś pisał o stawce wynagrodzenia dla stażysty, zajmującego się internetowymi kampaniami. Ogłoszenie wisi na ich stronie. Ktoś wie?

Wydawało się, że firma porządna, ponieważ buduje dużo i dobrze. Ale okazało się, że jak jest źle to jak zwykle po poopie dostają "najmniejsi", a nie ci co zawinili, czyli wierchuszka. Na dzień dzisiejszy inwestycje się kończą (odzwierciedlenie widać na giełdzie) i spora część załogi pewnie dostanie tzw. buta. Przy rozmowach o pracę polecam nagrać ją sobie na dyktafon. Szczególnie jak rozmawia się z Dyrektorem d/s realizacji (M.K.). Naobiecuje wam gruszek na wierzbie, a jak przyjdzie co do czego, to się wyprze. Razem z Kierownikiem (W.P.) tworzą udany tandem złego i dobrego gliny. Szczególnie jak chodzi o wasze finanse. Żadnych informacji zwrotnych dotyczących twojej pracy, ale jak trzeba cię dognieść to przeważnie jesteś do poopy ... Nieważne, że M.K. opowiadał bajki o 8 godzinach pracy, a ty dymasz po 10 i więcej. Rzekomo oddają to w tzw. premii na koniec roku, ale to następna bajka Dyrektora. Lizusy i (usunięte przez administratora) dostają ponad 1 pensję, a "zwykłym" jak dostanie się 3/4 pensji to super. Ogólnie najlepiej pracować w OPS (dział obsługi po sprzedażowej). Czysta robota + auto.

Inny pracownik z budowy

Miałem okazję pracować z Tobą i wiem, dlaczego Cię zwolnili, poszukaj winy w sobie, czy rzeczywiście byłeś dobrym pracownikiem? A Twoje telefony z pretensjami, że dostałeś premię taką samą jak rok wcześniej, ale nie równą twojej pensji... tylko 3/4! i opowiadanie każdej spotkanie osobie jak jesteś z tego tyt. poszkodowany... było słabe. Generalnie w firmie rotacja jest bardzo, ale to bardzo mała. Pracowałem w różnych firmach, ale ta jest najlepsza - bez ściemy. Jak ktoś pracuje w LOKUM to jest szczęściarzem, bo firma gra naprawdę FAIR. Byłym kilku kolegom proponuję zastanowienie się nad sobą ... poza marginesem cześć z nich chciało wrócić z powrotem do firmy, niestety ta okazja w życiu trafia się tylko raz. ps. nie jestem z marketingu, ani z kierownictwa ... :) Serdecznie polecam LOKUM DEWELOPER.

Czarek

A wystarczy być dobrym pracownikiem i opinia o firmie jest diametralnie inna. Świetny pracodawca więc tylko konkurencja mogła to napisać.

Zenia

Pracowałem i nigdy więcej. Jedyną osobą z którą można było porozmawiać to był p.Daniel.

Greg
@Zenia

Świetne podsumowanie.

Julia

@zenia dlaczego nigdy więcej ? Co było nie tak w tej pracy?

Każdy ma świadomość jaka jest specyfika firmy i że są okresy przestoju, są osoby zatrudniane na okres letni. Po co to oczernianie?Konkurencja?

Zbynio

@Pracownik Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Myślę, że warto cieszyć się z tego i nie szukać przysłowiowej dziury w całym!

@Zbynio

@Zbynio. A pracujesz lub pracowałeś w tej firmie? Jeżeli tak to możemy powymieniać się spostrzeżeniami. Pozdrawiam.

Ola

Ja mieszkam w LokumDa Vinci Na ostatnim pietrze zeby nie trafić na wariata co bedzie mi skakał po suficie i co ???? Kino domowe sasiada który nałogowo gra w xboxa czy inne (usunięte przez administratora) o 24 nie daje nam żyć Co z tego ze osiedle wizualnie poprawne jak ściany ulepione z byle czego

Joanna

@Adam może spróbuj w jakiś inny sposób sposób skontaktować się z Lokum Deweloper? Pamiętaj również, że forum Gowork.pl służy poszukiwaniu informacji o pracodawcy, co powoduje, że głównie wypowiadają się tutaj pracownicy i ich właśnie zachęcam do podzielenia się swoją opinią.

@Joanna

Mi polecono tego dewelopera http://pcg.pl/ ponieważ moi wszyscy znajomi kupowali od niego mieszkania. Kupiłam i nie żałuje. Profesjonalne podejście do klienta no i przepiękne mieszkania

Joanna

@Anna56 nie jest to miejsce do reklamy serwisów. Tutaj piszemy opinie i doświadczenia związane z Lokum Deweloper S.A. Z ich social mediów dowiedziałam się, że firma nie tylko zajmuje się nieruchomościami, ale też sztuką. W ostatnim czasie zostali mecenasem młodej sztuki Klaudii Zawady. Artystki, która uzyskała Brył Platona. Co o tym sądzicie? Cieszycie się, że firma wspiera takie inicjatywy?

Joanna

@bb to słowo obraźliwe, a według regulaminu forum nie można takich słów umieszczać (http://www.gowork.pl/regulamin). Do tego na forum ważna jest argumentacja, także jak dodajemy swoją opinię to warto było ja wyjaśnić. Czy mógłbyś to zrobić dla innych użytkowników zainteresowanych opiniami o Lokum Deweloper?

Joanna

Pracujesz w Lokum Deweloper S.A.? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twojej pracy oraz tego co najbardziej w niej lubisz.

tiaoak

do Toyota Kraków aktualnie nie poszukują pracowników @sz, na stronie mają informację w której zachęcają do wysyłania aplikacji lub osobistego złożenia dokumentów w siedzibie naszej firmy przy ul. Zakopiańskiej 167 lub przy ul. Jasnogórskiej 4.Zawsze warto spróbować

Ja jestem mieszkańcem ich osiedla Lokum dla Vinci i jestem zachwycona :) Ani przez chwilę nie żałowałam decyzji. Bałam się że będzie dość głośno, ale zupełnie nie jest. Przestrzeń jest dobrze zaprojektowana, a mieszkania dobrze wyciszone. Nawet remontów sąsiadów za bardzo nie słychać :) Moje dzieci też dobrze się tu czują. Uważam że deweloper dba o kupujących. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Max

Ano, zbliżają sie juz do 80%. Sporo ludzi ma kasę, albo bierze kredyt bo chce mieszkać w fajnych warunkach. W Vivie mam znajomego, który kupił tam mieszkanie a swoje, niedaleko w sumie od Vivy w wielkiej płycie przeznacza w całości na wynajem dla studentów.

75% calosci

Zostaw merytoryczną opinię o Lokum Deweloper S.A. - Wrocław

Lokum Deweloper S.A.
3.8/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Krawiecka 1 lok. 101
    50-148 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042