Opinie o Zaklady produkcji spozywczej Ambi w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zaklady produkcji spozywczej Ambi. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zaklady produkcji spozywczej Ambi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaklady produkcji spozywczej Ambi w Bytom

Ambi człowiek

Dokładnie tak jak Krzysztof napisał gdy jest się kierowcą za nadgodziny nie płacą. A estremalnie byłem w pracy 15 godzin (od 6 rano do 21).

Olga
@Krecik

wątek i tak z ubiegłego roku, czy coś mogło się w jego zakresie zmienić? zastanawia mnie też tamta wątpliwość co do pojawiających się ogłoszeń. po takim czasie sprawa jest już co do tego jasna? czy rotacja jest na dany moment mniejsza? ciekawa po prostu jestem z czego mógłby wynikać stały dostęp do kandydatów

Ela

Witam, proszę o odpowiedź w sprawie pracy w biurze, słyszałam, że są skierowania z Urzędu Pracy. Czy ktoś korzystał z tego i jakie warunki ?Z góry dziękuję za informacje.

Olga
@Nina

A te braki kadrowe to na których stanowiskach występują? Odnosicie się do magazynu? Co wobec tego dzieje się teraz w biurze? Jak praca w nim konkretnie wygląda? Z tego wątku ostatecznie nic na ten temat nie wynikało a ciekawa jestem

Zoja

Dzień dobry. ;) widziałam ofertę na kompletacje zamówień. jest w niej napisane, że praca ma być wykonywana w godzinach 20:30-4:30. W jakim % są one tak ostatecznie liczone i co jeszcze może składać się na całość wynagrodzenia?

Ojoj Nowy wpis

Nic się nie zmieniło? Wiecznie braki mega praca przeglądnie historii tej firmy

Ojoj Nowy wpis

Firma niema szczęścia co do pracowników , dlaczego ? Bo nie lubieją być kiwani i pracować za friko

Ojoj Nowy wpis

Na dodatki co ty gadasz . Jesteś roszczeniowa ,szukasz roboty i stawiasz warunki?

Cezary

Czy trudno dostać pracę w firmie? Jaka umowę proponują i czy coś z socjalu macie?

nick
@Cezary

prace dostac latwo, bo jest orgomna rotacja, przynajmniej wsrod kierowcow, ale przez magazyn tez przewinelo sie sporo osob. Umowa o prace, ale milej widziane jest samozatrudnienie. Z socjalu nie ma NIC - zadnych imprez, wczasow pod grusza itp. Jak kogos cisnie to mozna isc na chwile, zeby na spokojnie szukac czegos normalnego.

nick
@Cezary

aha, jak chcesz isc na kierowce to uwazaj - jest mega cieplo, a jak rozmrozisz lody w transporcie to za nie zaplacisz. Samochody nie maja agregatow wiec jak otworzysz drzwi i bedziesz czegos szukac to przy tej temperaturze po 2h masz -8 na aucie i lody plyna a wraz z nimi twoje pieniadze

@nick

Tak od lat dla zainteresowanych

SP Żabnica

Bardzo fachowa, rzetelna obsługa przedstawiciela P. Darka. P.Michał kierowca jest uczciwy, pracowity i radosny.

Myślicie, że ten wspomniany teraz niedawno uśmiech u kierowcy wchodzi w pewnym sensie w skład tej premii jakościowej z opisu oferty dla dostawcy? Co jeszcze należy robić, żeby nabić ją na odpowiednim poziomie i jak kwotowo może wychodzić?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zaklady produkcji spozywczej Ambi? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
SP1Bystra

Rzetelna obsługa, terminowość i fachowość cechują tą firmę ale najbardziej cenny jest radosny uśmiech kierowcy Michała.

Nikt Dżordżowi nawet Krótko nie odpowiedział? :( też właśnie te ofertę widziałem, pokazuje że ze 4 osoby przez linka kandydują. Cos szczególnego jest na rozmowie czy może od razu do roboty się idzie? Ile teraz trzeba czekać na odpowiedź?

Krótki dżordż

Aplikuja na magazyniera w chłodni? Fajno ta robota? Jak toważystfo? Wporzo?

Czemu w styczniu ktoś pisze o tym jaka „będzie” wigilia? A inne święta także obchodzicie? Na przykład Wielkanoc? Jeśli tak to w jaki sposób? I czy w ogóle zaszły jakieś zmiany w warunkach pracy na przełomie roku?

Usia Kasztan

była ta wigilia w tym roku w końcu? bo jedni godajom że była a inni że gupoty godocie. a jakiś dodatek na ferie jest dla dzieci pracowników?

Tosia

No tak czyli odpowiedź odnośnie wigilii nie padła? Ale do teraz już raczej była albo i nie? w zeszłym roku jak świętowaliście? Integracje ogarniacie sobie raczej sami czy również Pracodawca bierze w tym wszystkim czynny udział?

Pankracy Kleks
@Tosia

wigilia jak co roku udana, było ciasto i oczywiście przepyszne lody :-)

Ilu tych telemarketów teraz tu potrzeba? Jest tu taki wątek gdzie ktoś pytał o warunki i padła odpowiedź ze trzeba było czytać poprzednie opinie. Chciałem przy tym obadać rotacje na tym stanowisku a teraz jak patrzę na oferty na takiej stronie gdzie zazwyczaj sprawdzam to nikogo w tym momencie nie szukają na to stanowisko akurat. wszystko jest teraz zajęte jednak?

A z działu sprzedaży ktoś ma jakaś relacje z pracy żeby się nią podzielić? Na magazyn faktycznie widziałam, że ofertę wrzucali jakoś ze 3 tygodnie temu, to jednak nie na moje ramiona. Jest za to jeszcze oferta na telemarketera. Nie widzę widełek placowych. Napisze mi ktoś jaka jest podstawa? I te prowizje z opisu jak wam tak średnio wychodzą? Można w miarę ok zarobić?

Szerokim kręgiem? A co jest nie tak z telemarketerem? Czy możesz wprost napisać? mam doświadczenie w takiej pracy a widzę ze inni ludzie tez się teraz nią interesują. A te prace to można wykonywać zdalnie tak w ogóle?

Edward Sedes

czy na mikołaja bydom jakieś paczki świateczne lub bony rzywieniowe w tym roku?

W niektórych wątkach pojawiały się opinie sugerujące nieadekwatność zarobków co do wykonywanych obowiązków w magazynie. Ciekawi mnie przy tym podejście kogoś kto już pracował jako sam jego koordynator. Jest teraz oferta i podawali w niej widełki liczone od 5,5 do 8,5 tys. od czego zależy taka rozbieżność? i jak w tym przypadku można ocenić standard pracy?

Ulalla

Ktoś odchodzi TY przychodzisz 3 cztery miesiące TY odchodzisz itd taka sprawa

Kiero

Jak wygląda praca kierowcy i zarobki?

Bolek
@Kiero

Auta przeładowane itd jeździsz do bulu Kasa oszczędności twoim kosztem.

@Bolek

Do bólu? Ile średnio na dobę rzeczy się przewozi? Też właśnie ofertę widzę, trasy są stałe? Do tego samego klienta podjadę? I co z rozładunkiem, jakie urządzenia pomocnicze dają?

Bolek

Trasy stałe bywa różnie narzędzia pomocnicze dobra kondycja siła fizyczna Towar nosisz daleko i wysoko po schodach

@Bolek

Czyli partner multisporta nie będzie potrzebował? :) a tak już poważnie to po ile kg to może mieć? Zwłaszcza te schody mnie martwią, skoro wysoko. I to nie będzie w żaden sposób w zarobkach się odzwierciedlać?

Ojojoj

Towar można podzielić.Masz 200 kg 300 kg dostarczyć w dany punk JASNE ?Karton 10 kg 4 razy2,5 kg bierzesz po woreczku 4 kółka.Bierzesz Karton 1 kółko.Wezmiesz 2 kartony to 20 kg1kolko itd

Ojoj

Ale300kg to30 kartonów,a tu myk marchew 15kg pietruszka 5kg por 2,5 seler 2,5 cukinia 7,5 kg sałatki itd godzinki pomykają Nie sprawdzisz Nie uwierzysz MinimalnaJEST

Bercik
@Ojoj

Dlaczego nie zmienią coś w AMBi .Praca jak praca . Płacą śmiesznie ogłoszenie co dwa dni

Jaki dress code obowiązuje w Zaklady produkcji spozywczej Ambi?

Agata

Słuchajcie szanowni. Przestańcie przerzucać się głupkowatymi tekstami w miejscu, które nie jest do tego przeznaczone. Uczestnicy dyskusji poszukują konkretów, nie bełkotu Szefostfo ambi (celowo piszę z błędem, ponieważ nie zasługują na nic innego) zachowuje się, jak mężczyzna z klasycznej sceny z kultowej komedii "Miś":...ja tu jestem kierownikiem tej szatni, nie mamy pańskiego płaszcza-i co pan nam zrobi??? Nigdy nie szanowali pracowników, ponieważ nie rozumieją znaczenia słowa szacunek Może gdyby cokolwiek przeczytali, zamiast poklepywania się po pleckach i obleśnego komentowania wyglądu, i zachowania zatrudnionych tam kobiet...nawet sposób wypowiadania się jednej z naszych przełożonych potrafili, w swoim pokoiku, wykorzystać do żenujących żartów Nie pozwólcie sobie wmówić, że kultura (usunięte przez administratora) jest cokolwiek warta, a przemocy psychicznej nie nazywajcie cenną lekcją pokory i pracowitości To prości ludzie, dla których hierarchia to prawo do upokarzania innych Pytacie dlaczego pracują tam inni? Z tego samego powodu, dla którego pracują w tvpis...syndrom sztokholmski?

Ciocia Brygida
@Agata

Ale tupet żeby tak oczerniać ambi! Wnuczek pracuje i bardzo sobie chwali konkretne pienionszki które zarabia.ma ciepłe skarpety i galoty i przy lodach nie ma mu zimno. Jeszcze żeby tylko dawali jakieś dodatki typu 1000 plus to byłoby idealnie

Zenek
@Ciocia Brygida

Te 1000 plus często? Miesionc kwartał, rok ?

Złoty pracownik
@Agata

NIEROBY I LENIE ZAWSZE BEDA NARZEKAĆ NA ROBOTE A ZAROBKI KAZDY MA INDYWIDUALNIE I NIKT SIE DO TEGO NIE PRZYZNAJE TEN CO MOWI ZE MALO ZARABIA TO ZARABIA DOŚĆ DUŻO TE WPISY TO WPISY LUDZI KTÓRZY MAJA MALE DOŚWIADCZENIE ŻYCIOWE W PRACY.

Nina
@Złoty pracownik

Gdyby przyzwoicie zarabiali toby niemarudzili.W AMBI taka rotacja że Hej . Dużo roboty śmieszna zapłata.

Areczek

Ile w końcu się w tym Ambi zarabia ? Niech ktoś poda konkretne stawki

Uczeń
@Areczek

3600 brutto 2800 zł do ręki nadgodzin naklepiesz to policzą i to będzie premia ,to tylko teoretycznie coś pomyślisz rozbijerz źle coś,wszystko leci z wypłaty

Areczek
@Areczek

Ile w końcu jest tam pracowników ciongle zatrudniają ? To taka duża firma?

Dowcipniś

Czym się różni pracownik Ambi od balkonu ? Balkon jest w stanie utrzymać dwu osobowa rodzinę XD

Riko

Firma wypłacalna i na czas. Najniższa krajowa i nic więcej. Na umowie zarobki i godziny nie zgadzają się z realem. Nocki trwają do załadowania wszystkich aut. Nigdy nie kończyliśmy wcześniej niż 5.30. Czasami do 6.15. Ale płacone do 4.00.

Ojoj
@Riko

Kierowca braki raz system ładowania dwa .Magazynka ładuje auto przeładowane standard np, marchew kostka znajdź gdzie to jest cały towar przekop wmrozni 1700kg

Checa
@Riko

Brak magazynierów brak kierowców ,brak logistyki. , brak organizacji ,marna kasa Mega praca

Zostaw merytoryczną opinię o Zaklady produkcji spozywczej Ambi - Bytom

• Jak się pracuje w Zaklady produkcji spozywczej Ambi?

Zobacz opinie na temat firmy Zaklady produkcji spozywczej Ambi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaklady produkcji spozywczej Ambi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 12 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zaklady produkcji spozywczej Ambi
2.8/5 Na podstawie 424 ocen.
  • Składowa 11
    41-902 Bytom