logo Intrasoft - TSI

Intrasoft - TSI

Opinie o Intrasoft - TSI

Włodi 2015-10-14 20:19
Trzeba pamiętać, że się przechodzić testy które trwają do 12 miesięcy a okres próbny jaki proponują na 3 miesiące nie jest gwarancją pozostania w tej firmie.
były pracownik 2016-01-21 21:31
Zatrudniają administratora systemów do administracji Linuksem, który zajmuje się potem serwisowaniem sprzętu biurowego. Śmiesznie niskie stawki wynagrodzenia. Przepływ informacji wewnątrz firmy, to żenada. Zmienne niczym chorągiewka na wietrze szefostwo z pretensjami.
staszek 2016-08-06 18:24
Hej, a oferta na stażystę w dziale komunikacji jest dostępna?
Agata 2017-07-31 13:06
Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Administrator Systemów oraz Developer Java. Szczegółowe informacje na temat ofert pracy można znaleźć na stronie internetowej firmy. Co jeszcze powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją? Chętnie usłyszymy od osób, które obecnie pracują w tych działach i mogą powiedzieć coś więcej na temat swojej pracy.
Zostaw swoją opinię o Intrasoft - TSI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intrasoft - TSI