Opinie o Intrasoft - TSI w Warszawa

Intrasoft specjalizuje się w budowie dużych (rozmiar liczony w TB) systemów bazodanowych, system

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intrasoft - TSI w Warszawa

KKK Nowy wpis

Z Plusów: praca jest satysfakcjonująca, ludzie w pracy są super, nikt nie stoi z batem za plecami. Z minusów to: stawki poniżej przeciętnej rynkowej, firma naciska na b2b, właściwie brak premii, technologie nie są najnowsze, benefity to tylko kawa, owoce i niewielkie dopłaty do ubezpieczenia/multisport, szkolenia są sporadyczne. Praca głównie w biurze lub w siedzibie klientów.

Damian Nowy wpis

Jako były pracownik mogę polecić tą firmę. Dzięki niej zdobyłem doświadczenie i pierwszy raz spotkałem się z bardziej zaawansowanymi projektami oraz ogólną pracą programisty. Same projekty są ciekawe i wymagające trochę myślenia, podczas pracy nad nimi wykorzystuje się wiele nowych i starych technologii. Zespół, z którym pracowałem był zgrany i bardzo doświadczony. Jako nowy pracownik mogłem bez problemy się dopytać i liczyć na ich pomoc. Wchodząc pierwszy raz spodziewał się typowego korporacyjnej atmosfery jednak zostałem miło zaskoczony przez ogólne ludzkie podejście. Mogę stwierdził że jestem zadowolony z naszej współpracy

Piotr Nowy wpis

Jestem aktualnym pracownikiem Intrasoftu. Jest to mała firma, w której trzeba czasem wyjść poza rejon, w których zostaliśmy zatrudnieni, kiedy jest taka potrzeba, ale często jest to okazja do nauczenia się czegoś nowego. Nie obowiązuje nas korporacyjny dress code, nie trzeba uważać na każde słowo czy żart, w obawie przed szefem, w nietypowych sytuacjach życiowych można liczyć na zrozumienie i wsparcie od strony zarządu etc. Zespół jest bardzo przyjazny i zgrany, regularnie spotykamy się czy to "na piwo", czy na "firmową pizzę po pracy", a w kuchni często toczą się ciekawe rozmowy (mamy kilku fanów astrofizyki). Atmosfera jest bardziej luźna niż w korporacjach, które miałem okazję poznać. Wiadomo, że w każdej firmie znajdą się lepsze i gorsze aspekty, każdy też zwraca uwagę na inne rzeczy, więc oczywiste jest, że nie każdemu nasza firma się spodoba. Ja mogę tylko powiedzieć, że jestem zadowolony z pracy.

Miłosz

Zaproszenie na rozmowę, odmowa wobec robienia testów (no sorry, nie po to mam 30 lat dośw. żeby robić testy) i chęć spotkania. Po czym po 10 minutach SMS (nie mieli odwagi zadzwonić) że odwołują spotkanie ze względu na niechęć do rozwiązywania testów. (usunięte przez administratora) O stawkach nie było mowy ale o tym można przeczytać w innych wpisach. Firma nie szanuje kandydatów, więc nie będzie szanować pracowników. (usunięte przez administratora)

Zybex800XE Nowy wpis
@Miłosz

A po czym ktokolwiek miałby zweryfikować te "30 lat" doświadczenia, poza tym żeby obie strony nie traciły czasu. Testy merytoryczne jak napisanie kilku prostych skryptów i sprawdzenie umiejętności poruszania się w shellu to akurat uważam jest dobry pomysł(w przeciwieństwie do rozmów typu "proszę powiedzieć coś o sobie..."), dzięki temu pracodawca wie czy akurat Ciebie szuka, a ty wiesz że dasz sobie radę, poza tym doświadczenie to jedno a umiejętności to drugie - tego CV ani świadectwa pracy nie są w stanie w pełni oddać, to nie helpdesk że potrzebna jest po prostu wiedza techniczna i doświadczenie, tu sposób myślenia też jest bardzo ważny. O stawkach to się rozmawia myślę jak już masz obraz tego co ktoś potrafi i ty też wiesz na ile sam możesz się wycenić i jakie masz pole do późniejszych negocjacji, nie oszukujmy się to jak wykonuje ktoś swoją pracę też ulega wycenie - takie czasy biznes jest biznes. Polecam uzbroić się w trochę pokory - a jest czego żałować bo testy były dość proste, atmosfera jest jak na moje oko profesjonalna, a projekty ciekawe i ogromne pole do rozwoju(a też doświadczenie mam spore choć zdecydowanie mniej niż "30 lat"). A pracodawcę szczerze polecam. Pozdrawiam i życzę pokory oraz sukcesów

Brałeś udział w rekrutacji do Intrasoft - TSI. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Afanazy

1. biuro na Mordorze, piękny biurowiec, ale tam wynajmowany tylko jeden pokój - słusznie firma niewielka - 20 kilka osób, czego się spodziewać. 2. Test ciekawy, stary bo dane niektóre z 2013, ale ważne, żeby znać się na bash i wiedzieć jak napisać skrypt, taki bardziej programistyczny, ale w obrębie cut, case esac itd. Musiałem korzystać z pomocy internetu, bo za małom obeznany. Brak pythona, regexów, logów, wielowątkowości - tu raczej to pośrednie info czego się oczekuje od pracownika. Przyznaję nie skończyłem, bo uznałem, że proof of concept jest wystarczające (w case zamiast 12 przypadków, pokazałem, że działa na 2). Jako minus, niepoprawiona konstrukcja zadań - zadanie wyczerpywało i-nody. 3. Niby linuxowcy, ale laptopy tylko z Windowsem, jakieś samsung. 4. Warunki pracy: chyba dziwne, dwie godziny w biurze i nie słyszałem śmiechów, żartów, wychodząc, wszyscy tacy zahukani, cisi. Nadto nie płacą za nadgodziny, ale można je odebrać. Przyczyna odrzucenia kandydatury: - braki w dokumentacji. - nie rozumiem, nie było polecenia napisz do zadań 14 stronicowy dokument wdrożeniowy :) - inna osoba zrobiła bardziej czytelnie i dokładnie. - nawet nie chciałem się pytać, co to znaczy. Jak skrypt działa dla 100, to będzie działać dla 1000. Moje podejrzenia: - money, flota, mamona - nie chciałem powiedzieć ile chcę, oni nie chcieli powiedzieć ile dadzą.

Agata

Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Administrator Systemów oraz Developer Java. Szczegółowe informacje na temat ofert pracy można znaleźć na stronie internetowej firmy. Co jeszcze powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją? Chętnie usłyszymy od osób, które obecnie pracują w tych działach i mogą powiedzieć coś więcej na temat swojej pracy.

staszek

Hej, a oferta na stażystę w dziale komunikacji jest dostępna?

Zatrudniają administratora systemów do administracji Linuksem, który zajmuje się potem serwisowaniem sprzętu biurowego. Śmiesznie niskie stawki wynagrodzenia. Przepływ informacji wewnątrz firmy, to żenada. Zmienne niczym chorągiewka na wietrze szefostwo z pretensjami.

Włodi

Trzeba pamiętać, że się przechodzić testy które trwają do 12 miesięcy a okres próbny jaki proponują na 3 miesiące nie jest gwarancją pozostania w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Intrasoft - TSI - Warszawa

• Jak się pracuje w Intrasoft - TSI?

Zobacz opinie na temat firmy Intrasoft - TSI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intrasoft - TSI?

Intrasoft - TSI
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.

Intrasoft - TSI