Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

niebieski

Zakład nie ma ludzi, a chcą zrobić kolejna linie? Kto tam będzie pracować? Ukraińcy? Bez sensu..

Tadek

Nie jestem i nie byłem pracownikiem tej firmy , więc nie mam moralnego prawa oceny tej firmy. Nie mniej jednak członek mojej rodziny jest (raczej już był dziś złożył wypowiedzenie ) pracownikiem tej firmy , i chcąc być obiektywnym , muszę oświadczyć , że słyszałem z ust członka mojej rodziny , że sama firma jest okey , natomiast powód odejścia nie tylko członka mojej rodziny ale również wielu innych osób jest źle wyszkolony i nie przygotowany profesjonalnie zespół liderów i kierowników. Jestem kierownikiem działu w którym pracuje 35 osób , mam 2 Liderów i jednego mistrza , największy nacisk w naszej firmie ,która liczy prawie 400 osób (5 działów) kładziemy na morale załogi , zadowolenie pracowników i przyjazną atmosferę w pracy. Nie dopuszczalne jest aby lider czy mistrz traktował przedmiotowo pracownika (a tak jest w Waszej firmie) "Liderzy wasi zachowują się jak Kapo w SS" (przepraszam za mocne słowa) ja tylko cytuję wypowiedzi waszych obecnych i byłych pracowników). Na pytanie pracownika "czy jest szansa na awans (podwyżkę) Lider lub kierownik odpowiada , " jasne , normy ".... Nie dziwi mnie tak wielka rotacja w waszej firmie , ludzie patrzą nie tylko na pieniądze , ale też na szacunek. Moim skromnym zdaniem , zarząd i kierownictwo wyższego szczebla nie jest świadomy tego , co się dzieje na dole , dlaczego ? W mojej firmie spotkania pracowników z działem HR (Kadr) i zarządem odbywa się systematycznie 2 razy w miesiącu , liderzy , mistrzowie i kierownicy mają raz w miesiącu szkolenia i spotkania w zakresie zarządzania i psychologii pracy . efekt żadnych wypowiedzeń o 2 lat.... Dobry lider , kierownik , szef , wchodząc na halę produkcyjną nie widzi ; maszyn , linii produkcyjnych , odpadu .. w pierwszej kolejności widzi ludzi , żywych , myślących , inteligentnych , pracowitych i oczekujących akceptacji , a potem widzi cała resztę.. Zmieńcie liderów i kierowników (albo ich wyszkolcie ) a wszytko będzie super . Będzie jakość , wydajność , terminowość dostaw i hossa firmy , nie trzeba będzie "łatać " etatów Ukraińcami.... Powodzenia

Codzienne cofki

Czemu nowi pracownicy mają więcej niż starzy z kilkuletnim stażem?I ten doświadczony ma jeszcze uczyć buraka,który ma więcej?

Ile teraz kasy dają na początek ?

Magazynier

Słupsk
kl

Elektolux nie pracuje?

resh

(usunięte przez administratora)na maxa hiiiiiiiiii

Rajmund P

Witam chciałem się przyjąć, 1) Czy umowa jest podpisywana z Electrolux. czy nadal przez agencję pracy. 2) Czy na drugiej zmianie często jest praca do 2.00 w nocy (po 12 godzin). 3) Oraz czy nadal jest tak gorąco na produkcji, a może zrobili klimatyzację ? Dziękuję z góry za merytoryczne odpowiedzi.

ryko
@Rajmund P

1 I przez Electrolux i przez agencję zależy jak i dokogo złożysz cv. 2 Zdarza się że robi się do 2 3. Jest bardzo gorąco szczególnie teraz, o klimie zapomnij na kilku liniach zamontowali wiatraczki tylko co ci da mały wiatraczek dwa metry nad głową.

ktos
@ryko

Za te zmiany do 2 wypłacają setki (nadgodz nocne) czy wolne dają?

Romek
@ryko

Czy praca do 2 w nocy jest egzekfoana, czy tylko kto chce zostaje?

ryko
@Romek

Generalnie to w Polsce niema obowiązku nadgodzin robisz 40 godzin i tyle. Ale wiesz jak jest niezgodzisz się raz drugi lider prześle kirownika kierownik ponarzeka a zajakiś czas dostaniesz wypowiedzenie bo przecież nie muszą cię informować za co cię zwalniają.

ktos

Od jakiego czasu wisi oferta na stanowisko" tłoczarz". Czy zarobki na tym stanowisku są wyższe od tych na produkcji i jak ciężka to praca?

Kamil
@ktos

Generalnie w elektoluxie nikt lekko niema przynajmniej ci na dole. według mnie praca lżejsza niż na lince. zarobki takie same tylko plus dodatek za 4 brygadówke

sfsfsf

i ziarenko "biowitalu" zawsze wpadało :)

em

Witam, ktoś coś wie o rzekomym postojowym?

Samotny kostek cukru
@em

Nikt nic nie wie ,bo w ty m zakładzie wszystko owiane jest tajemnicą-prędzej Bursztynową Komnatę odnajdziesz niż cokolwiek się dowiesz -co powinni Tobie przełożeni powiedzieć.

Kamil
@em

Nie liczył bym na postojowe bo musieli by nam zapłacić a to im się nie opłaca wolą rozbudować magazyn gotowców a jak już go postawią to zwiększą normę żeby pusty nie stał

Ejot
@Kamil

Postój jest w preszym tygodniu sierpnia i nie wypłacają pracownikom postojowego, lecz wciskają urlop. Wolnych dni w tym roku już tyle nam rozdali sami że znacznej części osobom z produkcji pozostawało po 6-7 dni urlopu. To jest nie do pomyślenia.

Pfff

Bardzo nieprofesjonalnie prowadzony proces rekrutacji. Chaos i balagan, zmienianie terminow rozmowy.I oczywiscie brak informacji zwrotnej. Jezeli marnujecie czyjs czas to wypadalaby przynajmniej poinformowac o wyniku rekrutacji.

sun

Czemu w tym zakładzie liderzy są tak tępi?Nic nie umieją itd...?

cave
@sun

rozwiń temat,bo nie jażę

Marco

Co za bzdury zapewne nigdy nie pracowałeś na innej lini. Policz ludzi ilu jest. na szustce a np. na 5 na 6 masz ponad 2 razy więcej osób które robią bardzo proste żeczy w porównaniu do 1,3,4,5 jak ktoś się nie wyrabia na 5 trafia na 6 nigdy odwrotnie

mala##mi##

no norma 950 od poniedziałku 05.09.2016 nie mają ludzi proszą się żeby zostawać na nadgodziny a wczoraj na L6 poszły 2 osoby... ale powodzenia im życzę z tymi normami. sami niech staną i zapier..... niech zobaczą jak to fajnie robić dla kogoś żeby ktoś miał wypłatę i premię... staną ci za plecami ze stoperem w ręce i rób dla (usunięte przez administratora)

Ale nie nie narzekam akurat tylko tłumacze ludziom jak jest !

huehue

Witam. Czy zakład "pozwala" na palenie w godzinach pracy? Jest wydzielona jakaś palarnia czy coś?

Taaa tylko ze na lini 1.3.4 są bardziej skomplikowane modele kuchenek i one odbiegają od tych z lini nr6 i nie ma co porównywać norm ze jedni walą po 900 a inni po 300 i to jeszcze jak modele dopiszą bo nie które są tak chuu ze masakra ale im sie i tak nigdy nie dogodzi ile by nie było normy do góry a kasa stoi w miejscu tak nie może być !!!!!!!!

sate
@Paweł

to sie zwolnij a nie narzekasz

Tylko ze to linia numer 6 pracuje prawie bez przerwy z wyjatkami na to że jest awaria i moze sa tam łatwiejsze modele i prościej się je produkuje ale pare osób z innych linek robilo tam i mowilo że straszny zapierdziel i jak mozna tak robic wiec nie wiem czy tak latwo jest tam.

supermocny
@Gość

tam nie jest łatwo, jak dla mnie jak praca w electroluxie to tylko dostać się na te linie gdzie jest mniejsza norma, bo na 6 idzie sie zajechać za ten sam hajs . Pozdro

mala##mi##
@supermocny

juz tam nie pracuje i szczerze powodzenia im zycze z norma 950 od poniedzialku... nie wiem kto im to bedzie robil jak ludzi nie ma bo zwalniaja a prosza sie zeby na nadgodziny zostawac...po takiej normie oni mysla ze ludzie chetnie im zostana hahahaha zal mi ich...to co sie dzieje na L6 to jakies mega poronienie... dostep do wody pitnej po ch..u!!!! jak se kupisz i przyniesiesz to nie padniesz z wycieczenia... jeszcze troche to nie bedzie przerw na L6... dowala im kroplowki zeby mieli dozylnie picie i jedzenie...pampers na (usunięte przez administratora) i ogien k....a 8 godzin...wentylatory dalej nie dzialaja i podejrzewam ze jeszcze troche poczekaja sobie az je uruchomia a juz tam jest goraco...

Motorniczy Pendolino

Prawdopodobnie 960 ma byc w czerwcu na 6. Ale to nic w porównaniu do tego że pewnie piec i inne czynni w tym ludzie nie dadza rady robić az tak duzej ilosci kuchenek.

Na 6 jest teraz norma 960

sate

współczuję pracowałem cztery lata wstecz, normą było około 480-500 dokładnie nie pamiętam,ale to już było ponad siły, podziwiam ,nie wiem czy jesteś kobietą czy mężczyzną ale szukaj czegoś pozdro.

gość

nie ukrywajmy 280 a 850 jest różnica niezależnie jaki to model, lepiej zrobić 280 tego trudniejszego modelu niż 850 tego ''łatwiejszego ''. Pozdrawiam.

gość

a co do zapierdzielu , nie ma co porównywać gonp z linia 3, 1,4 a linia 6 no i teraz też linia 2 która przerzucili na 6 .

mj87

To ich juz tam całkiem pojebało a na 3 ile robią norme nie wiesz może tam kiedyś robiłem

22 mała
@mj87

na 3 robią około 250 gazu i elektryka

bot
@22 mała

mylisz się gazu robimy po 250 a elektryka 300-310

To są zupełnie różne modele kuchenek dla tego jest taka różnica w normie uwierz mi że tam gdzie się robi 300 tez jest zapierdziel i nie ma się kiedy podrapac. Pozdrawiam

dokładnie jest 850 i fakt mają zwiększyć do 960

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland