Grafpol B.M.Meszkes

Bydgoszcz

Opinie o Grafpol B.M.Meszkes

Leszek 2016-08-02 23:59
W Grafpolu lubią jak ktoś się zwalnia o większej stawce bo wtedy zatrudniają kogoś za minimalna czysty pieniądz, czekamy aż zwolni się pierwszy z RCSa i Gidue bo narazie same Arsoma, ECSy nudy i fajnie jakby Grafpol kupił maszyny Mark Andy każdy by chciał na niej pracować
Zimny Leszek 2016-08-03 20:14
Zeby sie wyszkolic i isc do konkurencji oł jee
O 2016-08-04 15:40
Pyra nie wiem jak jest u Was ale u nas procent zepsutych etykiet (pisze mniej więcej) dane są wywieszane na tablicach do przychodu firmy które jest w internecie (przychód firmy chyba jest ze sprzedaży etykiet) to jakieś 0,007 % i to reklamację wszystkich działów wiadomo ze drukarze mają największy % ale czy to dużo żeby mówić o nich ze są ZŁEM tej firmy?????????
Pyra 2016-08-04 20:19
No niby nieduzo,ale pamietaj,ze odbiorcy tez nas punktuja i chca zeby bylo 100%.Kiedys tego nie bylo a teraz sie wycwanili i za byle kropke chca upustu.A macie na maszynach kontrole avt?My mamy i bledy spadly do zera.Jezeli macie i dalej sa bledy no to macie problem z fachowcami. Cieszcie sie,ze nie kaza wam placic za zepsuty towar
O 2016-08-05 11:37
Najpierw trzeba by mieć z czego płacić (panie dyrektor) bo zarabiających 2700 nie daje takiej możliwości bo najniższa krajowa blisko a jak sam Pan pisze za byle kropkę chcą upusty a chyba Pan wie pracując tak długo w Grafpolu ze druk techniką fleksograficzna ma tolerancję a nie jest odbitka wzoru.
Zaniepokojony 2016-08-05 17:00
2700 to dla wiekszosci mazenie w tej firmie a pracodawca nie bierze pod uwage tego ze zycie drozeje ze pracownic (glownie mlodzi) zakladaja rodziny, kupuja mieszkania na kredyt a zyc jakos trzeba a przykladowe 2700 to jest nie wiele na 3 osobowa rodzine gdzie np jedna osoba pracuje - tysiac na dzien dobry odchodzi na kredyt i zostaje 1700 i jak tu zyc???
Zimne piwko 2016-08-05 20:55
Pyra kolejny dzień kolejne zwolnienia a jak Ty piszesz ze jest problem z fachowoscia Fachowców w Grafpolu to dlaczego nie zatrudnisz prawdziwych. A i wiesz dlaczego zatrudniają inne Firmy Waszych fachowców bo znają większość uszlachetnien które na rynku są tak pożądane. Napewno w Grafpolu by chcieli aby przyszedł ktoś kogo nie trzeba uczyć coldstamping, hotstampingu, sit,Peel & Reader, etykiet dwustronnych, IML, platynki z moletem , laminaty, saszetki, podaruj, perforacji, obsługi spektrofotometru, dorabianie farb banalne ale tacy przychodzą do Grafpolu
dyrektor 2016-08-06 11:41
wlasnie piwko,w Grafpolu mozesz sie czegos nauczyc (jak Ci sie chce).Jeszcze nie przyszedl do nas nikt z zewnatrz ,kto sie znal na wymienionych technikach w calosci i odrazu.
Iiiiiiii 2016-08-06 19:21
A co potrafisz??? w Grafpolu oczekuje się CUDU ze ktoś nauczy się wszystkiego w parę miesięcy pomimo ze jak przychodzi nie zna określenia CMYK
Pan 2016-08-06 19:47
Sztuką jest utrzymać taka osobę i nie mieć pretensji jak się zwalnia tylko rozstać się w zgodzie. Jeżeli ktoś się u Was uczy i rozwija robi to dla siebie, inwestuje w siebie, żeby umieć więcej a co za tym idzie zarabiać więcej nie o to w tym chodzi. A fakt ze Wasza Firma płaci najmniej z Firm w tej branży powoduje ze szkoli pracowników dla innych Firm nie dla siebie
kolega 2016-08-07 13:52
cos tu jest postawione na glowie.Firma grafpol jest firma produkcyjna a nie szkola zawodowa.Do pracy przyjmuje sie drukarzy,a wiec osoby wykwalifikowane.Potem okazuje sie ,ze dopiero trzeba ich uczyc a wiec sa tylko uczniami.Jak to ma funkcjonowac?
Ciekawe co na to prawdziwi drukarze?
Pan 2016-08-08 01:11
'' W Bydgoszczy brakuje rąk do pracy''
Grafpol nie jest jedyną Firma która ma problem z pracownikami. Jak podaje GUS w Bydgoszczy brakuje rąk do pracy, bezrobocie spadło do 5 % i jest najniższe od 16 lat. Przez to Firmy mają problem z rekrutacją. Podają ze juz tylko nie pracują Ci co niechca z różnych powodów przede wszystkim kobiety wychowujących dzieci. Proszę zapoznać się z artykułem dlaczego tak jest może komuś się przyda są tam opisane powody tej sytuacji które bardzo przypominają sytuację w Grafpolu
Czosn 2016-08-09 09:04
U konkurencji nadgodziny 100% cały czas nie w wakacje, nocki od stawki nie 2 zł tak jak w Grafpolu , co wybierasz taka praca, nocki, nadgodziny to podstawa zawodu drukarza W Grafpolu tego nie rozumieją
Misiek 2016-08-10 11:13
Witam, mam pytanie do zorientowanych - pojawiło się ogloszenie na asystentke Dyrektora..czy ktoś orientuje sie może jak ta praca wygląda oraz jakim człwoiekiem jest Pan Dyrektor?
Młody 2016-08-10 23:52
Grafpol szkoli młodych drukarzy głównie po szkole poligraficznej i myśli ze tacy będą robić produkcję za 15 zł max (to jest z premia i dodatkami 2100 na rękę dla fachowca z papierami) . Ok jest to na początek (1 miesiąc max) potem zaczyna się niechciec. Ale nikt nie jest gupi i jak widzi ze po 10 latach drukarze zwalniają się do konkurencji z nowoczesnych maszyn nie mając 20 zł to w Grafpolu niechce się być drukarzem na lata tylko jak najwięcej się nauczyć i s..
Zdziwiony 2016-08-11 00:59
Tak Ty Czosnek byles fachowcem ale w opie$#@laniu sie....
Andrzej 2016-08-11 09:43
Czytaj wyżej, teraz wszystkie dodatki to minimum!!! kiedyś chciało się pracować nocki od stawki, premia od wszystkich godzin, nadgodziny 100 %. Wtedy nawet z niższa stawkę szło godnie zarobić gdy było się ambitnym. A teraz ciężko zarobić powyżej 2000 zł soboty też ucieli bo wtedy muszą płacić 100%
Andrzej 2016-08-12 08:45
A na jakie Stanowisko chcesz przyjść???
konkurencja 2016-08-12 12:06
mlody,ale przynajmniej cos sie nauczysz.Facet nauczyl sie w 2miesiacach drukowac i juz zasila konkurencje za 5000 zl/miesiac.A Ty siedzisz 10lat i udajesz drukarza
Kierownik 2016-08-12 22:08
Panowie po co ta wojenka pracownicy pracodawca, moim zdaniem powinny być jasne zasady pracodawca wraca do zasad z przed rewolucji chodzi o dodatki nadgodziny nocki itp. wzamian oczekuje od pracowników zaangażowania celu, krew w sobotę, minimum choroby i co najważniejsze praca maszyn 24 h włącznie z piątkiem, sobota, niedziela według potrzeb pracodawcy. Strony gdyby były dogadane pracodawca sprawdzał by tylko czy ustalenia są realizowane jak nie to zabieramy całą PREMIE I TYLE
Stuff 2016-08-13 00:13
Śmiać mi się chce, Prosze ja Ciebie jak czytam te komentarze. Myślę, iż nie jest tak źle, proszę ja Ciebie... dodatki są owszem i premia na czas proszę ja Ciebie.
obserwator 2016-08-13 13:58
kasak,komus zalezy aby powstal taki obraz firmy.Tymczasem,jest to jedna z nielicznych solidnych firm na rynku bydgoskim.To pisza ludzie z konkurencji z nadzieja iz firmie zaszkodza.Ale firma istnieje 31 lat i napewno bedzie istniec drugie tyle.W tej firmie widac ciagly rozwoj i cos co pracownikowi gwarantuje bezpieczenstwo na tym ciagle zmieniajacym sie rynku pracy.
Młody 2016-08-17 21:58
Namawialem od roku kolege na rozmowe z Firma grafpol I mnie wysmial jak sie zdecydowal , ze go klamalem opowiadalem mu o dodatkach nadgodzinach a poszedl to nawet kwota netto byla brutto
A 2016-09-15 21:46
Ty ale zawsze podaja brutto a nie netto....
pracuś 2016-09-24 12:45
Witam szukam pracy dodatkowej w której mógł bym ustalić indywidualny grafik. Pytanie do pracowników zakładu Czy istnieje taka możliwość w waszej firmie? Dodam tylko że posiadam doświadczenie na produkcji w branży poligraficznej.
A 2016-09-30 15:44
Hahahaha za..bali wszystko, a co beda sie pier..lic!
Pajac 2016-09-30 19:11
Jak sie czyta te wasze skargi,to az sie chce zapytac co wy tam jeszcze robicie?Czyzby istnial przymus pracy w grafpolu?A moze szukacie firmy w ktorej placa za samo przychodzenie do pracy?Taka prace mozna dostac w kazdym urzedzie
lech 2016-10-11 16:49
Slawek co Ty piszesz? Jaki prawnik i to w Warszawie?Cos Ci sie po...
obcy 2016-10-18 00:24
Może nawet dwie: prowizja i premia.
zbig 2016-10-19 10:49
Bo oni maja maszyny Gallus na pare i dlatego poszukuja maszynistow
zbig 2016-10-19 10:50
Bo oni maja maszyny Gallus na pare i dlatego poszukuja maszynistow
obcy 2016-10-22 00:06
To fajnie, tylko ile płacą?
Kapitan America 2016-11-29 18:58
Zgadzam się z tobom fałszywy strasznie już nie raz słyszałem o nim kiedyś sie przejedzie na tych zagrywkach burak zwykły
Gidue 2016-12-01 13:13
środki oduzajace w grafpolu ??? ciekawe jak na to prasa lub inne zareaguja a o gackowskim to słyszałem zwykła frajer fałszywy byłem swiadkiem jak obgadywał wszystkie dziewczyny z produkcji a puzniej chodzi i z każdym gada jak najdalej od takiego typa . Ćpun zwykły i Łeb... Pazerna swinia chlopakom sobote zabrał zeby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przylizać i dalej jarać dziwne ze jeszcze taka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracuje
Murzynek 2016-12-03 13:06
Pakowaczka sorry ale przegielas pale z tym cpaniem... Wszyscy dobrze wiedza co on robi ale z pewnym rzeczami moglibyscie sie powstrzymac a zwlaszcza ze cala wladza to czyta... Wiec prosze was darujcie sobie pewne rzeczy... I lepiej czasem ugryzsc sie w jezyk jest lepiej .... tudziez w palce
Czosnek 2016-12-22 01:22
Zdrowych i Wesolych Swiat Bozego Narodzenia Dla Calego Grafpolu
Walduś 2017-01-13 21:02
Maszyny przybywaja a podwyzki dostaja tylko wybrani... A co z reszta zalogi ktora pracuje na sukces firmy?
waldek 2017-01-15 08:13
waldus,nie wybrani tylko ci ktorym sie chce pracowac.To jest wlasnie sprawiedliwe.A maszyny baranie trzeba tez kupic zebys mial na czym pracowac.
Pietruszka 2017-01-22 00:48
Tak to niestety jest Walduś, takie pieskie życie.
Brad Pitt 2017-01-28 16:42
Najlepiej jest na pakowaniu. Rudy "kierownik"+ plus ta "piekna" jego zona. Rudy z Rudziną.
Calze-Donia 2017-01-28 16:46
Mila atmosfera, tylko ta sciana placzu.. boje sie, ze niedlugo na niej moge wyladowac :(
Julian 2017-01-30 19:45
Jesli chodzi o pakowanie to naj lepsza jest ta marewa opalona łasi sie do kazdego a wszyscy maja z niej polew
Ktos 2017-01-31 14:58
Rudy aka julian, majstrowy dupo-wlaz, powiedz starej zeby rów zaslonila bo to nie jest za wspanialy widok, bleee prawie belcik poszedl piszac to
Anty rudy 2017-01-31 15:05
Hahaha Flip i Flap
Lol 2017-01-31 19:27
Co za podstawówka to jest forum o pracy a nie o hejtowniu innych. Żal mi komentujacych pita juliana ktosia i anty rudego . Puknijcie sie w te puste głowy.
Obi Wan Kenobi 2017-01-31 20:40
Ktoś rację muszę Ci przyznać raz jak z przerwy wracałem i ujrzałem tą rozpadline do czelusci piekielnych to nawet mi o mało nie wywròciło żołądka na 2 stronę

Ale i Rudemu aka Julian trzeba rację przyznać że z marchewy sporo ma ubaw że kręci co chwilkę z kimś

Dramy tu są jako modzie na sukces
Ciekawe jakby to skomentował Piotr Żyła??
obserwator 2017-02-19 16:49
interesujące.....
klick 2017-02-24 23:51
To mamy u nas niezły ubaw.
CZECZEN 2017-02-28 18:16
Ja wam k....! POKAŻE. K.... WRACAM!!!
Wilk 2017-02-28 23:30
Leze i kwicze
Zostaw swoją opinię o Grafpol B.M.Meszkes - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafpol B.M.Meszkes