Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Sandra

To prawda, że ekspedientki są zatrudnione na dwie umowy? Umowa o pracę i umowa zlecenie?

Dżoana

i nie narzekajcie na wypłaty bo Boga się nie boicie ! która ekspedientka zarabia 2800 netto ??? napiszcie gdzie! narobimy się prawda ale nie za 1300 zł...

@Dżoana

tak, moze i zarobisz tylko napisz jeszcze ile godzin będziesz pracowała na tą kase.wiem coś na ten temat bo pracowałam w hercie

Dżoana

Witam, zastanawiam się dlaczego tak najeżdzacie na Panią Anetę ? Może poprostu nie umiecie z Nią pracować ? zostałam poproszona o pomoc na dzień przed wigilią powiedziałam że okej ale nie dojadę na np 5:00 tylko na 5:30 i nie ma problemu !!! żałuję że Pani Aneta odeszła z naszego rejonu ....

Lepszy rydz niż nic :-D

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

Leszno
ola

Najlepiej powiedzieć że nas jest dużo. To w biedronce dostają talony paczki a tu mogą tylko zabrać premie. Tylko na to ich stać. WSTYD ALE TAKA FIRMA

W Hercie nie ma żadnego socjalu! Na Święta nawet okruszka z ciasta nie dostaniesz. Na tłusty czwartek na pączka się nie doczekasz chyba, że sama sobie go kupisz. O wodzie do picia przy 30'c można pomarzyć ponoć "za dużo nas" Ale kort jest :-) No to to było by na tyle Wstyd taka duża firma.

astg

pozdrowienia dla kierowcy cyrkowca z grabiszyńskiej. jak wszyscy kierowcy tak biegaja z dwumetrowymi słupami chleba to zamiast piekarmi mógł by byc cyrk.

ole

Grosze płacą , ciekawe proponuję się przenieść gdzie płacą więcej . Trudno będzie znaleźć taką opcję jako ekspedientka.

co się dziwisz

Czystość i higiena w sklepie z żywnością nie pakowaną przeznaczoną do bezpośredniego spożycia jest kwestią oczywistą i nie podlega żadnej dyskusji. Ale szacunek dla drugiego człowieka i pracy którą wykonuje... to całkiem inna bajka. W ˝HARCIE˝ nie od zawsze był z tym problem. Od 5-6sciu lat coś się zmieniło?? i dotyczy to wszystkich, nie tylko ekspedientek.

Pati

Ekspedientki traktuja jak sprzataczki ciekawe czy kierowniczki tak czysto w domu mają. Jeszcze troche to same będą pracować, grosze płacą a wymagania.

Pati

Praca w hercie to najgorsze dziadostwo.

xyz

a niby uczą czytania ze zrozumieniem

klient

proszę-zmieńcie p.Anię na Sokolej,czyżby firma miała aż takie ogromne problemy z rekrutacją?

As

To dobrze ze nie wychodza czesciej????popatrz ile jest rzeczy do ktorych pracodawca powinien sie dostosowac! Dostalismy 1 zl na wode za kazdy dzien pracy,ale wychodzac kupic sobie ta wode ,zabieraja Ci 50 zl z premii???

ola la

KtOraś z ekspedientek wspominała o parkowaniu kierowniczek w niedozwolonych miejscach czyli co mamy robić - robić zdjęcia i wysyłać na piekarnię. Regulamin i higiena pracy według kodeksu pracy ma być zachowana. Takie zarządzenie podjął kierownik kierowców z piekarni aby przestrzegać przepisów na drodze ale czy się zastanowił ? pkt 1. Jak kierowcy parkują pod sklepami na zakazach (każdy powinien być ukarany) pkt. 2 jaką ilość towaru wożą (przeładowanie ) policzcie kosze razy kilogramy razy ilość sklepów które obsługują do mnie do sklepu idzie 40 koszy i kuwety Od 2 tygodni mamy nowego kierowcę który nam mówił jakie sprzeczności musiał podpisywać . Także teraz robimy zdjęcia kierowców pod sklepami i kierowniczek aby zastanowili się nad tym co robią, jak i kogo chcą karać . Chodzi mi o zasadność wymogów które przeczą jedne drugim .

gogo

A gdzie jest dla nas woda którą pracodawca ma zapewnić gdy jest wysoka temperatura ? Takie upały i to się nazywa dbanie o pracownika. Wymaga się od nas ale od siebie nic chociaż za te kary porządkowe które są na każdym kroku by się nazbierało kilkaset litrów.

normalny

Trzeba było poświęcić trochę więcej lat na naukę to byście pracowały w biurze a nie w hercie :-)

xd
@normalny

znalazł się absolwent a sam zapier... w hercie haha

nikol
@normalny

zapewne ty, tez studjów nie ukończyłeś bo głupoty wypisujesz.

...........
@nikol

Studjow?!! Wtf? Lepiej nic już nie pisz....

Nati

Jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy. Kierowniczka jest w porządku. Widzę, że tu bardzo wszystkie psy wieszają na Pani Anecie. Była przez chwilę naszą kierowniczką. Bardzo dobrze wypełnia swoje obowiązki, ludzie przed przełożonym trzeba czuć respekt, a widocznie skoro jest taka nerwowa to Wy nie do końca jesteście dobrymi pracownikami. Co prawda nie ma prawa Was obrażać, ale nie dziwię się, że jej nerwy puszczają. Miałam okazję pracować z paroma takimi co się nie nadają chyba do żadnej roboty. W tych czasach trzeba się cieszyć, że ma się pracę i to całkiem dobrze płatną. Teraz się nie docenia pracy, paniusie myślą, że przyjdą do sklepu i jeszcze się samo wszystko zrobi i jeszcze kierownik po główce pogłaszcze za to, że w ogóle raczyłaś przyjść. Tragedia...

xxx-pat
@Nati

odrazu widac że tu pierwsze sjrzypce gra wazelina kierowniczkom:)

papuas
@xxx-pat

jestem zachwycony jakością i smakiem pieczywa 10/10

Lojalna Jola

Gdy położyłam na mojej wadze torebkę papierową ani nie drgnęła. A zresztą... Ciastka będziemy pakować w foliowe woreczki :-D Chyba że je też mamy ważyć ??

gość

0,008kg to jest 8g. 1 beza to ok~2g. 1 torebka to 3~4 bezy ????? dokładność wagi to 0,1g.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.