Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Anulka

Hert martwi sie o ciasta kaza niezamawiac bo upaly i sie roztapiaja bo mna punktach jest po 40 stopni hallo moze ktos by pomyslal o pracownikach stoja po 14 godzin na 8 godz niech nam zmniejsza godz pracy do 16 w takie upaly ludzie i tak nieprzychodza do sklp

Anabell

A no o i jeszcze "tajemniczy klient" łazi jakis patafian i sprawdza cię z obsługi klienta i składu produktów!!! Potem ocena i albo premie masz albo nie???? ( bo możesz się nie spodobać poprostu i dla zasady cię błotem obrzuci)

Zyga

ile ma ważyć chleb staropolski bo podrożał i waga jego spadła?Proszę o odpowiedź

Oaza biedronkowa brawo

Zaciekawiony

Czy podsłuchy na sklepie i kamerki są?

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

Wioletta

Czy pracodawca w upaly zapewnia wam wode do picia? Czy nadal jak kilka late temu jej nie ma?

Aga

Praca w Hercie w warunkach na sklp masakrycznych ani klimatyzacji ani mozliwosci dostania wody masakra na sklep jest po 36 stopni

Viola
@Aga

he he pomału odechciewa mi się rekrutować do pracy u Herta.Żadnego poszanowania dla pracownicków oraz empatii..Jeżeli nie stać pozakładać klimy w każdym punkcie sprzedaży pieczywa, to niechby ludziom wody dostarczył,przy takich temperaturach to jego zakichany obowiązek jest.

Janusz

Na stronie internetowej Piekarnia Hert widnieje informacja, że firma zatrudni osoby chętne do pracy na stanowisku piekarzy i cukierników. Wymagane jest doświadczenie. Komunikat oraz dane kontaktowe potrzebne do złożenia aplikacji znajdują się na stronie: http://piekarniahert.pl/pracuj-z-nami/ Czy ktoś z Was planuje spróbować? Jeśli tak, dajcie znać na forum czy odbyliście rozmowę kwalifikacyjną oraz jakie odnieśliście wrażenia.

Mala

Masakra w tej firmie szkoda pisC brak workow brak srodkow czystosci brak wszystkiego ciagle zmiany w zamowieniach niema nic prawie na kazdym skp a sprzatac wymagaja ciekawe czym ? Porazka jedna wielka !

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Anutka

Dużo się nie zmieniło.Praca po 220-240h.Dwie umowy.Pracownik nie jest szanowany.Pozdrawiam.

nowa

witam, proszę o informację jak wygląda praca na stanowisku ekspedientki. Jakie są zarobki. Przeszłam pierwszy etap na którym obiecano mi około 3 000 zł netto. Dwie umowy - o pracę i na zlecenie. Czy faktycznie można tyle zarobić? Ile średnio godzin dziennie/ miesięcznie się pracuje.

Praciwnik
@nowa

Jak będziesz pracowała jak terminator to tyle zarobisz.

@nowa

Jeżeli będziesz pracowała jak terminator i chodziła na zastępstwa to owszem zarobisz.

Anutka

220h

Janusz

@Barton Przede wszystkim, zapoznaj się z regulaminem forum, zanim umieścisz opinię. Niedozwolone jest podawanie danych osobowych innych pracowników. Czy sytuację ze zwolnieniem w Piekarni Hert udało się wyjaśnić? Mogę prosić o więcej szczegółów? Będę Ci za nie wdzięczna.

@Janusz

Niestety nie. Więcej szczegółów nie ujawnię. Nie sztuką jest opowiadać bo aż się nie chce. Wszystko pozostało już rozwiązane i zakończone. Na szczęście.

@Barton

Dla mnie temat juz zakonczony. Pozdrawiam

Stały klient

Chleb wieloziarnisty twardy jak gips

barmarc

Widzę, że lizanie (usunięte przez administratora) kierownictwu to podstawa w tej pracy. Niestety doświadczyłam tego na własnej skórze, wręcz ciarki przechodzą! Przeżyłam tu straszne chwile. Mam wielki żal.

KIEROWCA
@barmarc

POTWIERDZAM!! Jednemu kierowniczkowi trzeba dobrze wylizac żeby dostać wolne, drugi mały Hitlerek i gnebiciel. Szmaci Ukraińców jak śmieci. Szef,, MŁODY "NIE MA POJĘCIA o biznesie a szacunek dla pracowników to dla niego silence fiction. Tyranie w firmie teoretycznie 7dni w tygodniu, żadnych świąt, weekendu a o np majowce to zapomnij. Kasa do.. im więcej robisz (a spróbuj nie zostać po godzinach to i Pierożek i Woźniak chodzą nadasani) tym mniej zarobisz. Za 3dni mojego L4 zaj...Mi 1000zł. Odradzam firmę bo to KOŁCHOZ.

@barmarc

Zostałem właśnie zwolniony bez rzadnych poctaw chciałem się dowiedzieć dlaczego mnie zwolnili to wielki kierownik Rogowski powiedział że szef tak powiedział i bez dyskusj

stella38

W piekarni hert przy ul.Gagarina we Wrocławiu Panie wiecznie odburkujące,dłubią sobie przy paznokciach przy klientach,pizzerki wiecznie spalone,ciabaty tak twarde,że zęby można sobie połamać...bardzo niski poziom.

Marian

Jestem klientem piekarni Hert w Niemczyj, moje odczucia w stosunku do pań ekspedientek sa bardzo pozytywne, wszystkie panie sa bardzo mile, usmiechniete, pomocne, sympatyczne, doradza we zakupach. Pozdrawiam klijęt

MACIEK

Szukam pracy na terenie Opola może ktoś coś jako sprzedawca!dzięki

Ridikulus

Zapraszamy do Nas na drugą stronę, zobaczycie drogie klientki czy my tylko stoimy i nic nierobimy .Zapraszam wolne miejsca sa do pracy tylko chęci.

Ridikulus

Same bzdury wy klienci to dopiero macie humorki , bo niemamy wydać wam ze 100zl za jedna kajzerke po ktora stoicie w 10 osobowej kolejce spieszac sie do pracy , moze wy powinniecie drodzy klienci troszeczke z szacunkiem podejsc do tego wszystkiego wchodzac tu piszecie same bzdury chcac zaszkodzic komus

Mama Gniewka

Witam! Jestem stałą klientką piekarni Hert przy Skarbowców. Najlepsza obsługa. Młode dziewczyny, zawsze uśmiechnięte, z dobrym słowem dla każdego. Znają asortyment i potrafią fantastycznie doradzić i polecić. Nie wyobrażam sobie innych pracowników w tej filii piekarni. Pozdrawiam

Stella

Sporo dobrego o piekarni słyszałem. Zastanawiam się czyje to są pomysły chodzi o te nowości piekarnicze?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.