Piekarnia Hert

Jarocin

Opinie o Piekarnia Hert

Lojalna Jola 2015-05-20 19:44:26
Gdy położyłam na mojej wadze torebkę papierową ani nie drgnęła.
A zresztą... Ciastka będziemy pakować w foliowe woreczki :-D
Chyba że je też mamy ważyć ??
wyrafinowanabaniatrwa 2015-05-22 18:00:28
Pani Jolu nie sądzę, żebyśmy miały przyjemność się poznać ;) Ale cieszę się, że uważa Pani mój komentarz za "ładny" :) Pozdrawiam również, serdecznie.
Nati 2015-06-02 21:29:46
Jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy. Kierowniczka jest w porządku. Widzę, że tu bardzo wszystkie psy wieszają na Pani Anecie. Była przez chwilę naszą kierowniczką. Bardzo dobrze wypełnia swoje obowiązki, ludzie przed przełożonym trzeba czuć respekt, a widocznie skoro jest taka nerwowa to Wy nie do końca jesteście dobrymi pracownikami. Co prawda nie ma prawa Was obrażać, ale nie dziwię się, że jej nerwy puszczają. Miałam okazję pracować z paroma takimi co się nie nadają chyba do żadnej roboty. W tych czasach trzeba się cieszyć, że ma się pracę i to całkiem dobrze płatną. Teraz się nie docenia pracy, paniusie myślą, że przyjdą do sklepu i jeszcze się samo wszystko zrobi i jeszcze kierownik po główce pogłaszcze za to, że w ogóle raczyłaś przyjść. Tragedia...
xxx-pat 2015-06-15 16:16:31
odrazu widac że tu pierwsze sjrzypce gra wazelina kierowniczkom:)
normalny 2015-06-18 16:59:33
Trzeba było poświęcić trochę więcej lat na naukę to byście pracowały w biurze a nie w hercie :-)
lekos 2015-06-24 20:18:57
W Hercie też nie jest źle tylko, że praca nie należy do najlżejszych, wydaje mi się, że mężczyźni lepiej sobie radzą na takich stanowiskach, są bardziej odporni i nie narzekają na paznokcie, nie dla każdej kobiety też łatwe są nocki, bo wtedy praca w piekarni wydaje się też dwa razy bardziej trudniejsza.
gogo 2015-08-08 11:57:13
A gdzie jest dla nas woda którą pracodawca ma zapewnić gdy jest wysoka temperatura ?
Takie upały i to się nazywa dbanie o pracownika.
Wymaga się od nas ale od siebie nic chociaż za te kary porządkowe które są na każdym kroku by się nazbierało kilkaset litrów.
ola la 2015-08-08 12:46:02
KtOraś z ekspedientek wspominała o parkowaniu kierowniczek w niedozwolonych miejscach czyli co mamy robić - robić zdjęcia i wysyłać na piekarnię.
Regulamin i higiena pracy według kodeksu pracy ma być zachowana.
Takie zarządzenie podjął kierownik kierowców z piekarni aby przestrzegać przepisów na drodze ale czy się zastanowił ?
pkt 1. Jak kierowcy parkują pod sklepami na zakazach (każdy powinien być ukarany)
pkt. 2 jaką ilość towaru wożą (przeładowanie ) policzcie kosze razy kilogramy razy ilość sklepów które obsługują do mnie do sklepu idzie 40 koszy i kuwety
Od 2 tygodni mamy nowego kierowcę który nam mówił jakie sprzeczności musiał podpisywać .
Także teraz robimy zdjęcia kierowców pod sklepami i kierowniczek aby zastanowili się nad tym co robią, jak i kogo chcą karać .
Chodzi mi o zasadność wymogów które przeczą jedne drugim .
golec 2015-08-08 15:05:37
zgadza się . Jesli chodzi o takie drobne z pozoru sprawy jak ta woda to słabo to wygląda w piekarni hert. Niestety, ale powinno się przykładać więcej uwagi do tego w jakich warunkach pracują ludzie. Dobrze przynajmniej , że takie kwasy nie wychodzą codziennie a tylko teraz przy okazji tych nieziemskich upałów
As 2015-08-17 19:22:51
To dobrze ze nie wychodza czesciej????popatrz ile jest rzeczy do ktorych pracodawca powinien sie dostosowac! Dostalismy 1 zl na wode za kazdy dzien pracy,ale wychodzac kupic sobie ta wode ,zabieraja Ci 50 zl z premii???
klient 2015-09-04 08:55:26
proszę-zmieńcie p.Anię na Sokolej,czyżby firma miała aż takie ogromne problemy z rekrutacją?
maciek 2015-09-07 18:10:19
nie rozumiem tej afery z wodą @As, naprawde to jest jakiś problem kupić sobie wode czy dać na nią składke, no nie rozumiem.. pracując w piekarni dostęp do wody powinni mieć wszysyc pracownicy, a nie wiem jak to jest z dostawcami pieczywa. A rekrutacji nie ma na razie @klient, w internecie nie ma o tym informacji.
xyz 2015-09-08 10:52:28
a niby uczą czytania ze zrozumieniem
Pati 2015-09-25 21:21:23
Praca w hercie to najgorsze dziadostwo.
Pati 2015-09-25 21:28:32
Ekspedientki traktuja jak sprzataczki ciekawe czy kierowniczki tak czysto w domu mają. Jeszcze troche to same będą pracować, grosze płacą a wymagania.
co się dziwisz 2015-09-26 08:33:43
Czystość i higiena w sklepie z żywnością nie pakowaną przeznaczoną do bezpośredniego spożycia jest kwestią oczywistą i nie podlega żadnej dyskusji.
Ale szacunek dla drugiego człowieka i pracy którą wykonuje... to całkiem inna bajka. W ˝HARCIE˝ nie od zawsze był z tym problem. Od 5-6sciu lat coś się zmieniło?? i dotyczy to wszystkich, nie tylko ekspedientek.
ole 2015-09-26 12:18:06
Grosze płacą , ciekawe proponuję się przenieść gdzie płacą więcej .
Trudno będzie znaleźć taką opcję jako ekspedientka.
astg 2015-10-07 15:07:04
pozdrowienia dla kierowcy cyrkowca z grabiszyńskiej. jak wszyscy kierowcy tak biegaja z dwumetrowymi słupami chleba to zamiast piekarmi mógł by byc cyrk.
tola 2015-10-07 21:20:32
nie wiem jak wygląda kwestia pracy w firmie, może i w niektórych punktach nie jest za ciekawie, ale za to produkty mają przepyszne! :) mysle tez, ze w tej branzy jest duza konkurencja bo teraz na kazdym rogu mozna zobaczyc jakas piekarnie, ale skoro na stronie szukaja nowych placowek to chyba nie jest zle i oby tak dalej, lepsze to niz biedronka
papuas 2015-10-29 22:40:54
jestem zachwycony jakością i smakiem pieczywa 10/10
olaf 2015-11-08 11:48:57
@tola - wiadomo, że wszędzie warunki pracy są jednakowe. Konkurencja może i jest, ale każdy walczy jednak o zatrudnienie u nich. Praca w piekarni jest trudna, ale na pewno na tyle prosta i satysfakcjonująca, że można jej podołać. Wie ktoś jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna? Interesuje się nimi ze względu na pakiet socjalny. Pozdrawiam
Anna 2015-11-23 18:25:23
W Hercie nie ma żadnego socjalu!
Na Święta nawet okruszka z ciasta nie dostaniesz.
Na tłusty czwartek na pączka się nie doczekasz chyba, że sama sobie go kupisz.
O wodzie do picia przy 30'c można pomarzyć ponoć "za dużo nas"
Ale kort jest :-)
No to to było by na tyle
Wstyd taka duża firma.
ola 2015-11-26 19:17:21
Najlepiej powiedzieć że nas jest dużo. To w biedronce dostają talony paczki a tu mogą tylko zabrać premie. Tylko na to ich stać. WSTYD ALE TAKA FIRMA
Anna 2015-11-29 20:20:45
Lepszy rydz niż nic :-D
Marek 2015-12-03 13:49:13
Mocne słowa @Anna @ola z tą wodą do picia, ja słyszałem, że nie jest źle, atmosfera miła. Piszę tu anonimowo, bo chciałem zgłosić się że może przyjmują, dlatego powiedzcie coś więcej
Dżoana 2015-12-19 21:19:57
Witam, zastanawiam się dlaczego tak najeżdzacie na Panią Anetę ? Może poprostu nie umiecie z Nią pracować ? zostałam poproszona o pomoc na dzień przed wigilią powiedziałam że okej ale nie dojadę na np 5:00 tylko na 5:30 i nie ma problemu !!! żałuję że Pani Aneta odeszła z naszego rejonu ....
Dżoana 2015-12-19 21:21:58
i nie narzekajcie na wypłaty bo Boga się nie boicie ! która ekspedientka zarabia 2800 netto ??? napiszcie gdzie! narobimy się prawda ale nie za 1300 zł...
Robert 2015-12-20 00:25:11
wydaje mi się, że wiele osób narzeka, bo im się nudzi @Dżoana, a szukanie na siłę do niczego nie doprowadzi. Piekarnia jest solidna i wiele osób takie ma zdanie.
Sandra 2016-01-01 12:53:23
To prawda, że ekspedientki są zatrudnione na dwie umowy?
Umowa o pracę i umowa zlecenie?

cinek 2016-01-02 22:57:50
Dziwne, bo wygląda jakby firma w jakiś sposób chciała podatki ominąć, choć przecież zarówno na zleceniu jak i umowie o pracę płaci się składki za pracownika.
As 2016-01-14 19:26:59
Tak,ale na zleceniu placisz tylko zdrowotne,nie odprowadzasz emerytalnego,ale to tez ponoc ma sie zmienic :-D
Marek 2016-01-20 21:28:12
Nie no, chyba nie chodzi o to co sugerujesz @cinek aczkolwiek jak @as mówi to może faktycznie tak jest, nie mam prawdę mówiąc wiedzy prawniczej, ani w ogóle takiej
Martyna 2016-01-30 11:50:36
Mam pytanko do ekspedientek.
Do kiedy muszą wypłacić nam pieniądze za zaległy urlop?
Marek 2016-02-01 14:51:56
A to nie wypłacają takich pieniędzy już przy najbliższej pourlopowej wypłacie? W takimr azie to chyba są trzy miesiące z tego co pamiętam, ale niech się wypowie ktoś inny
jagodzianka 2016-03-26 18:05:03
Witam. OD jakiegoś czasu cieszymy się bardzo że nie ma już PANI Anety -kierowniczki. MAMY TERAZ BARDZO FAJNĄ KIEROWNICZKĘ. Pani Aneta to straszna kobieta, która znęcała się psychicznie nad niemal każdym pracownikiem, który jej się nie podlizywał. Sama praca w Hercie jest ok, zarobki są dobre (na dobrym punkcie)ale pracownik się nie liczy.

Pozdrawiam
Bea 2016-04-01 21:51:50
Jagodzianko ... mocne słowa w kierunku P.Anety , niegrzeczne i nieprawdziwe. Jak piszesz takie oszczerstwa to w swoim imieniu powinnaś a nie wszystkich pracownic .Nikomu nie trzeba się podlizywać tylko rzetelnie pracować a nie stać przy kasie i udawać gwiazdę . Nikt na siłę Ciebie nie trzyma , nie podoba się to do biedronki za 1600 . Jak się jest kiepskim pracownikiem to masz rację , nie liczy się ...do pracy się weź a nie wypisujesz dziwne opowieści ...
ajlos 2016-04-14 15:43:06
Według mnie poprzednia kierowniczka też nie była zła @jagodzianka, kwestia dogadania się, natomiast same zarobki na poziomie 1800 złotych netto, noo nie są wysokie
xd 2016-04-19 18:18:04
masz racje ja dostałam wypowiedzenie od pani m przez male m bo na taka wygląda i ZASLUGUJE I jestem szczesliwa powodzenia tym co tyraja dalej hahaha
xd 2016-04-19 18:21:15
znalazł się absolwent a sam zapier... w hercie haha
Maja 2016-04-29 10:54:52
Pracowałam w hercie . I masz rację p. Aneta - kierowniczka wykańcza psychicznie każdego kto się jej nie spodoba .
anonim 2016-05-15 19:31:50
tak, moze i zarobisz tylko napisz jeszcze ile godzin będziesz pracowała na tą kase.wiem coś na ten temat bo pracowałam w hercie
Marek 2016-05-16 20:56:21
No jak ile godzin, przecież normalnie po 8 godzin już nie demonizuj
byly pracownik 2016-06-18 20:18:50
pracowalam w hercie dosyc dlugo i musze stwierdzic ze p.Aneta jest wyjatkowo falszywym czlowiekiem i najgorszym kierownikiem z jakim mialam przyjemnoosc pracowac.Sama w czasie pracy potrafi ponad godzine siedziec na kawie u swojej kolezanki i nie jest prawda,ze jak ktos dobrze pracuje to p.Anetka jest ok,ale p.Anetko wozil wilk razy kilka..........POZDRAWIAM
pracownice 2016-06-30 12:18:14
Człowiek nie wielbłąd - napić się musi, więc nie pisz bzdur bo Pani Aneta, przyjeżdża do sklepu sprawach sluzbowych. Oddawaj 30 zł, banana i pomarańcza ... a takim byłaś dobrym pracownikiem, że już Cię nie ma... I nie strasz, nie strasz bo się. ... pozdrawiamy "Oddział Patologii" . PS. Pamiętaj, że nie kij ma dwa końce i nie jesteś anonimowa w Internecie...
............... 2016-06-30 16:19:05
Pracuję w Hercie od prawie roku, jestem zadowolona z pracy. Pani Aneta jest bardzo dobrą kierowniczką, w 100% angażuje się w prace, poświęca nam uwagę i rozwiązuje problemy, wszystkich traktuje równo chociaż podziwiam ją, że posiada taką cierpliwość do niektórych . Jestem zaskoczona poziomem wypowiedzi poszczególnych osób, ale czego można się spodziewać po osobach nie potrafiących wykonać podstawowych obliczeń matematycznych....
upss 2016-06-30 16:44:16
Btw. wszelkie zniesławienia tego typu są PRZESTĘPSTWEM!
nikol 2016-07-02 08:42:50
zapewne ty, tez studjów nie ukończyłeś bo głupoty wypisujesz.
........... 2016-07-04 13:55:07
Studjow?!! Wtf? Lepiej nic już nie pisz....
tola 2016-08-15 14:08:59
Nie czaje skoro jedna osoba nie spełnia swoich obowiązków @były pracownik to czemu tego gdzieś nie zgłosicie nie pogadacie z kierownictwem skoro to wam tak doskwiera? Nie ma ludzi niezastąpionych jak to mówią więc chyba drogę macie otwartą chyba, że argumenty słabe
nnn 2016-08-19 13:53:21
ta pani kierowniczka niestac ja aby zatrudnic pracownika normalnie to namawia posklepach dziewczyny ale mysle ze jedna zabrala ze slepu to sadzila sie z hertem teraz odbiera druga mysle ze to jeszcze gorsza pracownica da im popalic a ja sie ciesze ze idzie do nich bo itak poszla by na zielona trawke
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Hert - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Hert