Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Oleśnica

Bardzo prosimy żeby nasz cudowny kierowca wrocil do nas po urlopie

S
@Oleśnica

Przepraszam ale że niby który??

@S

Ha, tez chciałbym wiedzieć kto jest taki cudowny? A w ogóle jak z atmosferą tutaj? Można się dogadać z ludźmi?

Oleśnica
@S

Ktoz by inny jak nie Sebuniek

Olek
@Michał

Można

No a najlepsze są tam romanse na piekarni małolaty szukają sponsorów

Łucja

Jakie romanse? Byłeś tego świadkiem? O co w ogóle chodzi... przecież to dość poważne osądy. I nie na temat pracy w firmie??

Mariza

Dzień dobry jestem rozczarowana ostatnio kupiłam pączka z adwokatem,drożdżówkę z makiem i wianek z budyniem i ciasto ohyda jakby było nieświeże nie wiem czy mi sprzedali z dnia poprzedniego czy jakość u was spadła.

Klient

Pracownice przy ul. Dambonia w Opolu chyba pracują za karę , ostatnia moja wizyta w tej piekarni NIE POLECAM

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
jurek

Obsługa w Piekarni jest bardzo miła. Dostawcy zachowują się skandalicznie. Hałas który powodują przy dostawach budzi w nocy mieszkańców, dostawy są od godziny około drugiej. W dniu dzisiejszym o godzinie 15-tej przy ul.Czajkowskiego, na zwróconą uwagę, kierowca odbierający skrzynki, kazał mi zamknąć okno. Jeszcze nie spotkałem się z taką arogancją. Na zgłaszane uwagi na ten temat nie ma żadnej reakcji.

Lidia
@jurek

A wiesz czym oni tak hałasują? Rozmowami, śmiechem, trzaskaniem skrzynkami z pieczywem, samochodami?

AGGG

Słyszałam że sprawdzają wiedzę na ocenę. To prawda?

Assa
@AGGG

Tak sprawdzają nie wiem czy zabierają premię ale jeżdżą

Honorata
@Assa

A jak sprawdzają? Przepytka i tyle?

Tosia
@AGGG

Praweda

Kierowca

Chcę się przyjąć jako kierowca piszą że 3700-5000netto od czego to zależy i czy jest sens.

Imperator
@Kierowca

Jak masz plecy z tytanu i ręce z włókna węglowego to spróbuj. Według Mnie szkoda zdrowia fizycznego. Żadne pieniądze nie zregenerują Twojego kręgosłupa. A na starość wszystko wyjdzie z czasem

pracownica2
@Kierowca

powinienes sie zstanowic dlaczego tam sa miejsca pracy..jak jest fajny pracodawca to ciezko sie dostac...a tam...sam sobie odpowiedz

Honorata
@Imperator

Ale co tu jest nie tak z byciem kierowcą, że plecy idzie rozwalić? Chyba, że chodzi Ci ogólnie?

Imperator
@Honorata

Miła damo. Sama jazda busem nie jest jakaś wymagająca. Jeżeli się ma wyobraźnie i wie co się wiezie na pace. Jaja się zaczynają na panowaniu pieczywa. Jeżeli się ma technikę (nabytą) to idzie to nawet sprawnie. Ale na samym początku już tam można sobie zrobić krzywdę. A już konkretna impreza jest jak trzeba te skrzynki (nie nosimy po jednej bo nie ma możliwości z wyrobieniem się w czasie) które w jednym słupku mogą ważyć sporo. Przerzucisz kilkanaście takich słupków w jednym dniu pracy to czasami nie idzie się wyprostować. Nawet jeżeli technika położenia pieczywa na ziemi jest dobra to i tak to pieczywo wcześniej trzeba uśniesz i z nim iść. To są tylko pozory. Że ładujesz, jedziesz, rozwodzisz i wracasz. To jest duży skrót pracy. Ale pobocznych cyrków się nie spodziewasz

Pracownica
@Honorata

Użyj mózgu, zrozumiesz ... chłopaki noszą ciężary w rękach , których Ty pewnie nie byłabyś w stanie popchnąć. Podziwiam i współczuję szczególnie w dniu dostawy mak i soków ;)

@Pracownica

Nikt w ogóle nie pomyśli, żeby dać chłopakom na wyposażenie auta paleciaka? Chyba to by ułatwiło im pracę.

Kapitan Planeta
@Kierowca

Wypłata zależy od przepracowanych godzin. Do podanego wynagrodzenia masz wliczone już ok 700 zł zł premii UZNANIOWEJ. Czyli nie muszą mówić za co zabrali. A jak zabiorą i ile to się dowiesz dopiero w dniu wypłaty. Musisz umieć pracować w godzinach nocnych. Robota nie należy do lekkich fizycznie bo musisz wyładować ręcznie 1,5 lub 2 auta załadowane po dach. Niestety ale często trzeba gonić na trasie żeby sie wyrobić przed otwarciem sklepu. Za mandaty z prędkości firma nie zwraca. I masz norme spalania ustaloną. Jak ją przekroczysz to urywają z wypłaty. Aha i soboty są pracujące.

@Imperator

Potwierdzam, szkoda zdrowia, nie polecam bo się zajedziesz

Matrix
@Kierowca

Praca w hercie to najgorsza robota jaką miałem . Kłamią sukinsyny na rozmowie kwalifikacyjnej odnośnie sobót cytuje " będzie pan pracował jednego miesiąca 4 soboty ale w następnym miesiącu moze być tak że będzie miał pan wszystkie wolne ". Oczywiście tak nie bylo. Nocki przerąbane trzeba zapier... W zabudowanym czasami tak że idzie stracić prawko jak nie chcesz nosić po 9 koszy w słupku na raz . Nie ma gdzie parkować pod sklepami bo barany otwierają sklepu gdzie im się podoba. (Hubska ,sądowa ,Kołłątaja komuny paryskiej, Nowowiejska) na tych sklepach stoisz na drodze lub chodniku. Za parkowanie co prawda ci oddadzą ale najpierw musisz zapłacić sam a później ci na raty oddadzą . Młody Nowicki tyle napierdala chleba ze się kiedyś nie zebrałem że zwrotami . Rozliczenie też lipa bo jedziesz na 15 kończysz 23 w sobotę na 12 i cała sobota stracona . To że nie pozwalają ci wziąć chleba za darmo to już w ogóle paranoja , w mniejszej piekarni pracowałem i pozwalali wziąć Lepiej zrobić kat c i iść gdziekolwiek indziej .

Elżbieta
@Marek

Aż tak ciężko, to co tam się niby robi w tej robocie?

Ada

Niepolecam kierowniczki doprowadzają do nerwicy wciskają swoje znajome na dobre punkty . Dostałam zawału na sklepie poprzez kierowniczkę k. Su , a po wyjściu ze sklepu już informowała przez tel znajoma ze ma miejsce dla jej rodziny, niczym się nie interesowała jako kierowniczka i nadal nieinteresuje nie odbierała grafików i niewstawiala pomocy stałam sama po 14 godz. Kryje do tej pory swoje ekspedientki które są jej kolezaniusiami . Niepolecam wszystko w tej firmie

@Ada

tak potwierdzam to prawda ta pani sie kompletnie nie nadaje jako kierowniczka zreszta one wszystkie przechodza jakies specjalne szkolenie jak zgnoic pracownika i tylko niektore z nas potrafia sie postawic i postraszyc inspekcja...gdyby w hercie pracowalo wiecej osob ktore nie boja sie postawic to moze ta firma nie lamalaby tak nagminnie prawa..ale non coz dziewczyny sie boja no to maja co maja prace 6 dni w tyg za 3tys.....

krystynaszuszkiewicz5@interia.

Dlaczego Wasze piekarnie nie sprzedają 1/2 chleba IG. Proszę o odpowiedż

Marcelina
@krystynaszuszkiewicz5@interia.

Bo tak góra kazała???? nudzi im się i wymyslaja nie mają co robić

@Marcelina

A to kiedyś tak sprzedawali?

Zosia

Jak wyglada praca w biurze w Laskowicach ,jest teraz nabór, jak rozmowa i wymagania?

Witam jestem zainteresowana pracą w hercie na sklepie proszę mi powiedzieć jakie jest wynagrodzenie najniższa krajowa+ premia. Byłam na rozmowie ale się nie dowiedziałam ile tej premii jest. Godziny pracy nawet spoko. Chodzi mi o wynagrodzenie czy zarobi się w tej pracy więcej niż 3 tys. Proszę o konkretne odpowiedzi. Jak wygląda grafik w rzeczywistości czy w tygodniu dostaje się jakieś wolne.

Lolo
@Ania

Praca jest od pondz do soboty wolna niedziela

Lolo

Od pondz do soboty praca po 7, 5 godz

@Ania

jesli trafisz na wysokoobrotowy sklep to wyciagniesz 3 ale jesli na gorszy sklep to zapomnij

Uka
@Lolo

Bardziej 9 godzin,żeby przed otwarciem i po zamknięciu ogarnąć.

Katarzyna
@Uka

a to płacą za te godziny w których się ogarnia sklep ??

Kierowca

A po co ci numer kolegi który Grodków robił

@Kierowca

Jak się tobie wydaje;) powiedz ni coś o nim jest wolny itp jak się z nim skontaktować

Kierowca

Dzięki bardzo za opinie a czemu taki uskok wypłat jest od czego to zależy.

xxxx

witam wszystkich na forum jestem kllijentka od 2 lat na kosciuszki we wrocławiu wchodzac do sklepu sprzedawczynie sa zawsze usmiechniete poradza jakie ciasto wybrac zawsze polecaja nowosci które pojawiaja sie w punkcie zaparszam do odwiedzenia piekarni i wypicie dobrwj kawy i zjedzenia pysznaj babeczki z maskarpone Pozdrawiam wszystkich klijentów

Muszą się uśmiechać.

Klientka
@xxxx

Czarna farbnela się na blond krótkie włosy niestmpatyczna obgadywali zawsze swoje koleżanki że zmian dlatego tam nie chodze

@Ktoś

Kpina ze Panie kasjerki mają odgórnie nakaz polecania ...klienci co są kumaci to śmieją sie z tego Litości Hert i jego zasady to dno i smiech na sali...polecaj polecaj jak Ci cos nie smakuje to tez polecaj hahahah bo inaczej z wyplaty odetną

Kafia
@xxxx

Jak można napisać wyraz "klientka" "klientów"przez "j".Bardzo słaba ortografia. Strasznie kłuje w oczy.Naprawdę,strasznie

Nnn

Firma

Cześć. Mam pytanie jak wyglada proces rekrutacji na stanowisko kierownika zmiany ? Ogloszenia pojawiaja sie co jakis czas wiec wnioskuje ze jest problem , albo wymagania duze względem kandydatow lub reszta kierownictwa hermetycznie broni dostępu ? Mozecie cos napisac czy warto sie fatygowac i ubiegac o stanowisko ? Dziekuje za wszystkie sugestie i opinię. Pozdrawiam.

@Kandydat

droga pani w hercie w tym momencie nikt juz nie chce pracowac z wielu powodow dlatego sa ogromne braki w kadrze...bedzoe sie pani borykala z wielonma problemami bo w sklepach brakuje wielu sprzedawcow duza czesc ludzi odeszla ze wzgledu na zmiany warunkow pracy sklep musi byc otwarty i to bedzie pani problem skad wziac personel...poza tym w chwili obecenej duzo nowych dziewczyn nie radzi sobie z obowiazkami nie chca byc glownymi z odpowiedzialnoscia tylko pomocami bez odpowiedzialnosci a glowne sie wykruszyly...tak wlasnie wygladaja reali...zycze duzo samozaparcia

@Kandydat

Nie polecam tego pracodawcy pod żadnym względem, dlatego do problemy z kadrą,brak szacunku dla pracownika.

xxx
@Ktoś

Również nie polecam pracodawcy, zwolnienie z dnia na dzien bez podania podania powodu pomimo dobrze wykonywanej pracy. Praca tam to mało śmieszny żart. NIE POLECAM I NIE POZDRAWIAM

Cyganka

Firma drucik. Co do wyrobów nie mam szczególnych zastrzeżeń. Tyle tylko ze soboty w pracy za free... Największym nieporozumieniem w firmie jest pani kierownik Katarzyna C. Matko czy ona skończyła jakakolwiek szkole??? Nie potrafi zrobić grafiku, a co dopiero o zarządzaniu ludźmi.(usunięte przez administratora) Nie wie co się z nią dzieje. Współczuje Pani Filipek, ze tak słabo widzi;) pozdrawiam załogę, która wie o czym pisze.

Xxx
@Cyganka

Wszystko się zgadza

@Cyganka

Bo to prawda, pseudo kierowniczka .

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Piekarnia Hert Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 19 stycznia na Pracuj.pl.

W Hercie nie ma żadnego procesu rekrutacyjnego. Przyjmują wszystkich byle sztuka.

Wilna

To prawda a najlepsze są studentki które nic nie robią i mają soboty wolne bo się uczą i muszą mieć wolne a stawkę mają taką samą ja my głowne

Wilna

Karajan co miesiąc i ściągają z wypłat to błędy to to to tamto tajemniczy klient także zawsze co miesiąc Ok 100 zł leci im do kieszeni jak nie więcej Cieszę się że się uwolniłam Niektóre osoby na punktach są chronione , bo mają układy z kierowniczkami i ich nieobciążająca i takie siedzą cicho nic nie robią i zawsze mają wypłaty całe !!! Mogłabym wymienić z nazwiska ... Ale jest Rodo Niepracuje już 4 miesiąc w tej firmie i się cieszę. Praca po 7,5 godz od pondz do soboty Jedna sobota wolna w miesiącu

Była pracownica

Najgorsza firma w jakiej miałam okazję pracować. Zero szacunku do pracownika, wiecznie marudzące i naburmuszone kierowniczki z wypranym mózgiem. Kary za wszystko. Najlepiej jakby pracownik nie miał żadnego zdania, nie odzywał się i pracował za darmo 6 dni w tygodniu. Zabierają pieniądze przy każdej okazji, a żeby wziąć 2 tygodnie urlopu najpierw trzeba tyrać przez cały miesiąc dzień w dzień za inne koleżanki. "Koleżanki". Bo na kogo się trafi na punkcie nie wiadomo (była sytuacja gdzie podstawili na punkt szpiega!!!) a jak się z kimś zakolegujesz, to przeniosą Cię na inny punkt, nawet na drugim końcu Wrocławia, żebyscie się za dobrze nie dogadywały. Nie wolno mieć swoich spraw, nie wolno zachorować, nic nie wolno, nawet usiąść. Nie polecam nikomu, chyba, że ktoś chce zniszczyć swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Najpiękniejszym dniem w moim życiu było zakończenie pracy w tej komunistycznej firmie.

Nina
@Była pracownica

To jest wszystko prawda niestety A o kierowniczce P.A to szkoda gadać ręce opadają.

Zgadzam się

Małgorzata
@Była pracownica

Ale jak kary za wszytko? Jest jakiś regulamin wewnętrzny który jest podstawą do tego? No i czy byłaś na umowie o pracę? Bo przecież nie można ot tak wypłacać mniej niż na umowie jest....

Była pracownica
@Małgorzata

Umowy są dwie - umowa o pracę za najniższą krajową i druga enigmatyczna umowa zlecenie z dziwacznym regulaminem, z której wypłacana jest cała reszta, czyli procent z utargu, nadgodziny- z tej właśnie umowy mogą zabrać nawet całość jak im się zachce i bardzo chętnie po to sięgają. A zabrać mogą za wszystko, co sobie wymyślą i nie masz nic do gadania, kiedy zostaniesz z gołą podstawą z umowy o pracę. Bardzo wygodna forma dorabiania się na pracownikach. Naprawdę nie da się powiedzieć ani jednego dobrego słowa o obrzydliwej firmie.

Lilli
@Była pracownica

dokładnie tak jak piszesz można stracić zdrowie psychiczne

@Była pracownica

I często tak zabierają tą dodatkową pensję z umowy zlecenia?

Cześć. Ma ktoś namiary na kierowcę który był wczoraj w grodkowie

N

Mam ale nie dam

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.