Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Aga

Na miejscu właściciela firmy wszystkjie pracownice które pisały petycję powinny być natychmiast zwolnieniine, jak komuś coś się nie podoba zapraszam do biedronki. Potraficie tylko narzekać, wylewając swoje żale w necie, (usunięte przez administratora)odrazu do zwolnienia, właścicielowi hert życzę wytrwałości i nie dać się tej patologi co pracuje jako sprzedawca, zwalniac i je8 raz zwalniać!

@Aga

nie wtracaj sie jak nie wiesz o czym piszesz

Szwedka
@Aga

(usunięte przez administratora) niech płaci porządnie pensje dla pracowników co na niego ciężko pracują, STOP Z (usunięte przez administratora) PRACY ZA GROSZE. Musicie się umyć w KWASIE SOLNY BY DORÓWNAĆ SKANDYNAWII I TAMTYM SUPER LUDZIĄ A POLAK (usunięte przez administratora) W ŁYSZCE WODY BY UTOPIŁ TYLKO NIE ZARÓB WIĘCEJ OD NIEGO!!!!!!ZAZDROSNE, ZAWISTNE (usunięte przez administratora)

@Aga

Przykre czytać jak Pani pisze,to brak kultury,szacunku dla innych osób. (usunięte przez administratora)Proszę się zastanowić,co Pani pisze,bo Pani obraża pracowników. JESZCZE RAZ TROCHĘ KULTURY OSOBISTEJ!!!

pracownica 2

a z glowka u ciebie ok?

Kierowniczka Ed. Wo. to najgorsza osoba, jaką dane mi było poznać. Zero empatii, zero bycia przyjaznym i zero doceniania pracownika, który jest praktycznie na każde zawołanie. Nastawianie pracownic przeciwko sobie, obrażanie przy klientach, którzy swoją drogą również jej nie lubią. Pierwszy raz w handlu doznałam tego, że ważniejsze jest recytowanie składu i odpowiadanie na pytania o sprzątanie, niż klienci czekający na obsługę - to jest nie do pomyślenia. Mobbing jest tu na pierwszym miejscu, dostaje się dwie umowy, odpowiedzi wymijające na pytania o nadgodziny etc. Czy ktoś z wyżej wymienioną też miał same nieprzyjemności? Nie wiem, czy dalej pracuje. Minusem było też to, że nie można było zadzwonić i zapytać o cokolwiek, bo za każdym razem wielce kierowniczka na zakupach, bądź na kawie w Starbucks. Jeśli ktoś chce pracować co miesiąc po 250 godzin, być mobbingowany, walczyć o jakiekolwiek wolne i przychodzić do pracy nawet podczas choroby - to oto to miejsce. Najadłam się tylko nerwów i byłam przez cały okres pracy niewyspana i przemęczona, na szczęście po 4 miesiącach powiedziałam papa, bo kierowniczka nawet nie potrafiła przypilnować umowy. Śmiech na sali.

Anonimowa

Dokładnie tak jest

Anonim1

Odnośnie Pani kierownik E. W. Masz rację ale chcialabym jeszcze dodać iż nie tylko ta pani kierownik ale też inne mam na myśli Pania kierownik K. Ś. jest nieogarnięta, niczego nie wie, faworyzuje osoby które jej donoszą, szczuje dziewczyny jedna na drugą, rzadko pojawia się na punktach a jak już się pojawi to wszytko jest źle i o wszystko ma pretensje. Jest osobą niekompetentną i nie nadaje się na to stanowisko.

Olga
@Anonim1

Kierowniczki juz wchodzą na punkty z mina jakby miały nas pozabijać tak to prawda niektóre kierowniczki faworyzują ekspedientki ktore kiedys z nim pracowały i mimo to ze to brudaski jakich mało a stoja na punktan dobrych jest wszystko ok , a jak wchodzą do innych to zaraz wyszukują jak niema za co zabrać hajsu to zabierają za niepolecanie i bzdurne raporty t. Klientów co sa wcale nieprawda bo próbują wmówić ze się niepoleca ja polecam jak (usunięte przez administratora) każdemu z osobna paranoja

@Olga

Te kierowniczki to wiecznie naburmuszone i niezadowolone, cieszę się że już mnie tam nie ma, bo tylko męczą człowieka.

Klient

Kierowniczki są złe? Bywałam na powstańców sl, tam obsługa jest fatalna. Od pewnego czasu robię zakupy na jaworowej, tam jest jeszcze gorzej. Jedynie Pani Sabina jest miłą sympatyczna, bo tamte dwie Panie to porażka. Szczególnie Pani Agnieszka, opryskliwa, wiecznie ma ze wszystkim problem. Wracam na powstańców, tam jednak było lepiej

jack

na cichych klientów im nie szkoda a ekspedientką kase ukrucili i tak jak piszesz raportów brak dla mnie to z czego tu jeszcze im zabrać

Klientka
@Klient

To prawda Pani SABINKA jest super babka.

Ktoś

Piekarnia Hert to (usunięte przez administratora),pracuj i się nie odzywaj,dobre kierowniczki odchodzą,albo są zwalniane, zostają takie Panie jak Katarzyna z rynku,żenada,powinna mieć sprawę o mobbing.a sama piekarnia powinna być dobrze sprawdzona pracują Panie które miały kontakt z osobami z korona wirusem,ale z powodu braku kadry nikt o tym nie mówi.tak więc sanepid ,urząd skarbowy,wypłaty pod stołem, itd, inspekcja pracy, może ktoś odpowiedzialny to przeczyta.

@Ktoś

Masz prace ? To morda w ziemie i nie kielkuj . .one fajnie bedzie jak odstawisz swoj ryj od miski ? Wtedy wypisywanie glupot ci nie będzie mile , znam dziewczyne które ma styczność z koronawirusem w domu i kierowniczka od razu odsunęła ja od pracy . Więc wez sie zastanów vo klapiesz jezorem , albo sie postaw chyba ze kozak w necie (usunięte przez administratora)* w świecie

Ktoś

Kogoś zabolała prawda.

Żaneta

Szykują się zmiany na stanowisku kierowniczki z wrocka ?

Ff
@Żaneta

Coś jest na rzeczy.

kolezanka
@Żaneta

czemu zmiany ? coś wiecie ?

Jobyy
@kolezanka

Pojawiło się ogłoszenie

Kolezanka
@Jobyy

Ogłoszenie powinno się pojawić juz dawno , bo jedna z kierowniczek robi co najmniej dwa rejony ;) juz dawno miala byc nowa ;)

Dziwota
@Kolezanka

A szkoda , szukałam sensacji :)

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

dd

co zamierzacie zrobic z wykrytym zakazeniem covid na piekarni

Bomba154
@dd

Skąd te info?

Klientka

Jestem klientką piekarni hert jak widzę ile ci biedni kierowcy muszą się nanosić tego chleba to aż im współczuję. Klienci są straszni, zastawiają podjazdy pod sklepy bo nie chce im się (usunięte przez administratora)ruszyć kawałek dalej kierowcy stoją przed sklepem bardzo długi czas żeby móc pozbierać swobodnie puste kosze. I Te ekspedientki zostawiają wszystko byle jak kierowca bardzo długo układa wszystko na samochodzie zero współpracy. Naprawdę mi was żal.

Smoke

Witam. Mam pytanko. Jak wygląda praca kierowcy kat.B w HERT'cie? Widzę dużo ogłoszeń na internecie dotyczących wlaśnie osób do rozwożenia towaru.

Pracownica

Bardzo zastanawia mnie fakt dlaczego żadna że wszystkich rozzalonych pracownic nie otworzy buzi do kierowniczki , nie zadzwoni do działu kadr ?! Ociekacie obłudą , a gdy przychodzi co do czego to wychodzicie w pupke bez masła ... dlaczego nikt tutaj nie przedstawi się chociażby z imienia lub punktu ?! Ja tego nie zrobię, bo jesteście tak zawistne i wredne i nie wiadomo do jakich głupot zdolne ! Hert jest silna firma, poradzi sobie ale musi mieć jakieś zabezpieczenia i tak jako zwykły ekspedient wyciągamy ponad 3 - 4 tysięcy na rękę i nie mówcie mi że jest inaczej , na mój punkt przychodzą klienci i opowiadają o nie których punktach i nie są to miłe rzeczy na wasze tematy ... dodatkowo skoro jesteście takie prawilne i uczciwe dlaczego nie wpisujcie w listy rzeczywistych godzin pracy ( chodzi mi o zamknięcia) biedactwa oszukane przez firmę, pokażcie paski i udowodnijcie gdzie zostaliście oszukane , bo ja dostałam tyle ile zrobiłam nie miałam żadnego cięcia... żal o noszenie przyłbic? Serio to dla dobra waszego i waszych rodzin , to dbanie o wasze życie i zdrowie w czym problem ?! Firma musi robić coś aby przetrwać dlatego są skrócone godziny pracy , zniwelowanie nadgodzin , o które zawsze mialyscie problem że was wykorzystują jak widać nie za darmo . W innych firmach ludzie zostają bez pracy wypowiedzenie bo tak i już, znam wiele dziewczyn i jeszcze nigdzie nie słyszałam o zwolnieniu . Zacznijcie rozmawiać że swoim kierownikiem , te kobiety nie są przeciwko wam , chyba , że same bruzdzicie sobie w gniazdo . Życzę więcej pokory , analizy sytuacji i przede wszystkim zrozumienia , złością wypowiedzenia tak jak obiecujecie , inni czekają na szanse pracy . Dopiero jak znajdziecie się pod ścianą zrozumiecie ! Nie pozdrawiam

Janek
@Pracownica

Ciekawe ile Ci zapłacili za ten tekst hahaha

Zła
@Janek

Ja myślałam, że to sama szefowa się wypowiedziała,ale dlaczego nie chciała się podpisać?

Anabel
@Pracownica

Dalej nie miałaś żadnych cięć ?????

Pracownik herta
@Pracownica

Czy dalej jesteś taka mądra w swoich wypowiedziach że aż śmiać się chce. Po dzisiejszej informacji która otrzymałyśmy dalej tak będziesz bronić firmy jak lwica. Zadawala cie procent 1,1 chyba że wyciągasz utarg 5,6tysiecy

Mala
@Pracownica

Uważasz że w czasie epidemi firma hert zwalnia ludzi za porozumieniem stron ze to jest ok. Ludzie przez 3 miesiące nawet nie mogą pobrać zasilku,dalej twierdzisz że firma jest taka złota. Pewnie jesteś jaka pseudo kierowniczka która po kryzysie mam nadzieję wróci na stare stanowisko i będzie bułeczki sprzedawać, bo mądrzy ludzie znajdą inna pracę gdzie nie będą ich okradać z ciężko zarobionych pieniędzy.

Anonim1
@Pracownica

Jakie 3.4tys na rękę? Pensje obnizone mamy do samej podstawy natomiast usługę marketingową do 1.1% co w przeliczeniu daje max 300zl za miesiąc. Za pracę 6 dni w tyg uważasz że są to godziwe pieniądze? Kiedyś można było zarobić ładne pieniądze jednakże karta przetargową tej firmy już się skończyła

Jvggfhgfy
@Anonim1

Ja od miesięcy jestem na pomocy na początku było ok a teraz mam 0,37%

@Pracownica

A czemu się nie ujawnisz jak Cibtak dobrze.

Była pracownica
@Pracownica

Pasków od wypłat nie potraficie dostarczyć do 10go a i zarobki liche BYŁY tak za powiedzenie tego kierowniczce w twarz jak jest się wylatuje z dnia na dzień wypowiedzenia. Nie pozdrawiam

@Pracownica

Droga pracownico, dla Twojej wiadomości otworzyłam buzię do kierowniczki, ale z jej ust dużo nie usłyszałam!! Bo tak jak zawsze robią z nas (usunięte przez administratora) w tej firmie!! Obłuda to właśnie kierowniczki ociekają, nasza ma taki zasięg informacji że zadając jej pytanie, ciągle słyszymy, nie wiem ale się dowiem, i tyle odpowiedzi, i jeszcze nigdy się nie zdarzyło aby się dowiedziała, ciągle o wszystkim zapomina, mam wrażenie nie kiedy że albo dobrze ćpa, albo ciągle jest pijana!! Nie ogarnia totalnie nic!! Tak ustaliła grafik że pracownik nie przyszedł do pracy, bo wziol urlop, a kierowniczka nie dzwoniąc do pracownika wpisała go w grafik. Z tym ustalaniem grafiku to też są jaja!! Dzwoni w piątek o 17 do jednej dziewczyny i ustala dla całego zespołu co na sklepie pracuje, chyba powinna zadzwonić do wszystkich dziewczyn, nie każda wie kiedy jej koleżanka chce wolne?? No i widać że mało słyszysz w tej firmie, bo zwolnili parę dziewczyn, więc jak nadal masz zamiar bzdury wypisywać, i wychwalać firmę to może najpierw dowiedz się dokładnie co z czym, miłego dnia????

Daria
@Lala

Zależy z kim pracujesz, nie każda kierowniczka taka jest, nasza jest ok

@Daria

Masz rację, nie każda, w hercie znam jedna porządna kierowniczkę, konkretną, z którą zawsze no nabyli się dogadać, zawsze że wszystkim można było do niej zadzwonić, to Pani Aneta. A ta nasza to chyba w innym świecie żyje, dziwię się że Pani Prezes jeszcze tego nie widzi [albo nie chce widzieć] może lubi otaczać się osobami głupszymi od siebie. Bo co do Pani Prezes, to nic innego nie umie jak straszyć ludzi, a takim zachowaniem nigdy nie zbudujesz dobrych relacji miedzi kierownictwem a pracownikami. Potem się dziwią ze dziewczyny boją się dzwonić do Pani Prezes.jak i tak nic tym nie osiągną, chyba że własne zwolnienie z pracy. Pan Bartek to był gość, on nigdy nie lekceważył pracownika, zawsze starał się pomóc, ale teraz widzę że to stanowisko objela osoba która kompletnie się do tego nie nadaje. Nic dodać, nic ująć.

Daria
@Lala

Ja akurat z Pania M kiedyś pracowałam bo miała u nas zastępstwo i była spoko, bardzo konkretna dziewczyny mówiły że u nas była ostatnio i wszystko tłumaczyła także nie wiem, ja z nią problemów nie miałam

@Pracownica

Może dlatego że wciąż grożą zwolnieniami:/

Pracownica

Widzę że pewne wpisy zostały złośliwie usunięte ale to nie zmienia faktu że teraz napisze wyżej do Pani A. Nowickiej pozdrawiam

anna

Firma o słabych standardach kultury organizacyjnej , nieprzygotowana na efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi w sposób partnerski i przyjazny pracownikowi. Zdaje się ze osoby zarządzające nie pojmują , ze inwestycja w pracowników zaangażowanych się zwraca.

Ktos

Właściciele firmy Hert niech się dobrze zastanowią kogo przyjmują do pracy jestem stała klientka Herta przy ul. Legnickiej i nie widziałam większych kretaczek i oszustek jakie tam pracują pisałam skargę na ten sklep ale jak widać bez odzewu także proszę ta sprawę roztrzygnac. Będę obserwować ten punkt i jak będzie trzeba to napisze do wlascicieli

Kierowca

Sprzedawczynie zbierajcie się jusz do pracy lepiej

onomatopeja
@Kierowca

Dobrze :) juz nie jusz

Kierowcy

Czekam tylko aż mnie tam dadzą na trasę to ci pokaże molestowanie jak codziennie chleb na półki ci wywalę. Kolega w sobotę ci wywalił i co mścisz się to zobaczymy tylko nie rycz.

Sprzedawczyni

@anonim gwiazda już koło roku rozpowiada że się zwalnia i jakoś zwolnić się nie może

@sprzedawczyni-swieta racja a później ryczy ofiara losu na punkcie jaka to biedna ona jest i pokrzywdzona nie ładnie tak koleżanki podpiepszac do kierowniczki ty zajmij się klientami lepiej bo się skarżą jaką to opryspkiwa jesteś i jak chamsko się odnosisz a ponoć jeszcze źle wydajesz dorabiasz do pensji-brawo nie pozdrawiam tej koleżanki

Pracownica

kierowcy zboczency , molestują pracownice na sklepach . Wszyscy wiemy o kim mowa ! Tfu

Jula
@Pracownica

napiszcie coś o nowej kiero na dolny? Zastanawiam się nad aplikacja na ekspedientkę ? O co chodzi z tymi kierowcami ?

Anonimowa
@Jula

Nie warto szkoda zdrowia i czasu za marne pieniadze

Danuta

Witam. Od wielu lat byłam klientką sklepu "HERT" we Wrocławiu. Byłam w miarę zadowolona z produktów : chleba i bułek oraz ciast. Niestety od jakiegoś czasu wypieki tego sklepu są niesmaczne a także pleśnieją.Ostatnio skusiłam się jeszcze raz na kupno chleba "żytni na zakwasie z dodatkiem słonecznika". Chleb nie był z mąki żytniej , nawet w w małym %. Chleb był jak guma z wielkimi dziurami więc nie mógł być chlebem żytnim. Po 2 dniach spleśniał. Niestety ale to już koniec kupna jakiegokolwiek pieczywa w Hercie. Widoczna jest produkcja na ilość a nie na jakość.Pozdrawiam

Yeti

Czy słyszał ktoś żeby dyrekcja mogła narzucić swoim pracownikom długość spódnic czy też spodni aby przez przypadek nie pokazać kawałek zgrabnej łydki, to jak w latach siedemdziesiatych w renomowanych liceach długość spódnicy do kolan. A propo paznokci to chyba jakiś absurd na ręce rękawice a dyktuje się kolor paznokci i ozdoby, A jak to się ma do różnych tatuaży na rękach nogach plecach łącznie z pseudo kierownictwem. Przykład idzie z góry jaki szef taki pracownik. Jak to się ma do przepisów sanepidu. Chyba już dość tego mobingu i niszczenia psychicznie pracowników. Może tak jedna z drugą kierownictwa stanie na 8 godzin za ladą w walonkach i franelówce w sklepie nagrzanym do 40 stopni w sklepie bez klimy!

ela
@Yeti

Prawda 40 stopni na sklep bo klimatyzatory nie działają a firma ma to w dopiero gdzie kasa za wodę lub woda same niech stojja se gwiazdy w dresach , same maja długie paznokcie odblaskowe i wytatuowane są wiec taka prawda kierownik tez niepowinien skoro nam narzuca co do przepisów kierowniczki wchodzą na punkt i ściągają maseczki , kaszla smarkają pracują chore !!

Gabi

Jest pismo z firmy ze nie można chodzić w krótkich spudniczkach bo siec boją ze jak siec schylimy po mąkę to nam jaja będą dyndaly???? a co do paznokci to lepiej podawać obgryzionymi bo nie można mieć ładnych i kolorowych skoro i tak towar podajemy rekawiczką, chyba lepiej być zadbaną niż wyglądać jak nie wiadomo co, a niektóre panie są coraz bardziej wytatuowane na rękach i to bardzo nieestetycznie wygląda

Eduta

żenujące ustalanie grafików, nikt nikogo niepowinien zmuszać, wstyd bezczelności kierowniczek , to raczej niekolkoz, komuś się troszkę w (usunięte przez administratora) poprzewracało i uwaza ze może wszystko do czasu pozdrawiam p k

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.