Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

T.

Jakim prawem kierowniczki zmuszają nas do obsługiwane ludzi w godzinach dla seniorów 65 + Dlaczego większość informacji przekazują nam sms ?! Żeby miały poparcie , przy sytuacji z seniorami nie udowodnisz, że firma kazała Ci obsługiwać wszystkich mimo zakazu , karza nie przyjmować mandatu A koszta sądowe zapłacisz sama , nie bądźcie naiwne, bo się wypra

Praca

W poniedzialek skaldam zawiadomienie do PIP-u wszystkie zdjęcia list , Paskow , godzin posiadam , dodatkowo zbieram dziewczyny które pobierają coś bez umowy ;) chcecie zabawy to ja dostaniecie. Nikt okradać się nie da

Pracownica

Czemu się czepiacie? Przecież muszą odzyskać te 30000tys. Co włożyli w nasza ochronę w marcu ???? A tak na poważnie to proponuję strajk wyznaczamy dzień i nie otwieramy punktu , zobaczą wtedy straty ???? w nas siła tylko wszyscy musimy się zmobilizować, 6 dziewczyn zwolnia , 1000 już nie dadza rady , dziewczyny i chłopaki przekażcie dalej w nas siła, bez nas ta firma jest większym zerem niż teraz to pokazała

Kierowca

Taka firma powinna miec zaplecze socjalne 25 lat dzialania na rynku jako najlepsza piekarnia .

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

Kol

(usunięte przez administratora) Jak można tak potraktować pracowników którzy stoją i narażają swoje zdrowie i swoich bliskich. Człowiek cały miesiąc chodził do pracy nie nawalał, coraz więcej jest obowiązków bo niektórych zwolnili i trzeba było robić za dwoch. Naprawdę wiele potrafię zrozumieć to że ucięli nadgodziny i to że przybyło nam pracy ale żeby tak się odwdzięczać. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie bo to (usunięte przez administratora) i mam nadzieję że ludzie sie pozwalniają albo pójdą na L4 jeśli nie szanują nas to my nie powinniśmy ich. (usunięte przez administratora)

Wiola

Taka wielka firma ze stazem 25letni powinna miec socjal w razie kryzysu wstyd! A oni kradna nasza kase informujac nas po przepracowanym miesiacu zenada . Gratulacje dla firmy gratulacje . Mam nadzieje ze wszyscy sie zbuntuja i niezostana pootwierane sklp ciekawe jestem czy zwolnia wszystkie ekspedientki .

M

(usunięte przez administratora) Wszyscy są stratni a oni dziś (usunięte przez administratora) pracowników. Zawsze wszystkich traktowali bez szacunku a to co teraz zrobili z prowizja pokazało, że traktują nas jak zwykle śmieci. Nie licząc się z nami. Powinni obniżyć prowizję od maja a nie od początku kwietnia informując nas o tym 25.04 banda bezmózgow!!!!

@M

Może i obniżyć,ale nie o tyle.A przede wszystkim powinni otworzyć sklepy od 7 do 18,by klienci mogli kupić chleb wychodząc z pracy,nie wszyscy siedzą w domu ,dawać dostawę jak trzeba,a nie raz brakuje chleba już o 12,a drugim razem zwrotów co nie miara.

Sprzedawczyni

Ty dziewczyno się puknij w głowę zrób ankietę anonimową od punktów to się dowiesz jakie są kierowniczki i pasek ma ci ktoś pokazać oficjalnie ty myślisz że ktoś głupi jest przecież po pasku odrazu będzie widać kto to dodał polecała bym wizytę u psychiatry czy z główką wszystko ok

@Sprzedawczyni

Jak tak bardzo źle to zadzwoń do swojej kierowniczki i powiedz jej co Ci się nie podoba ?! My jakoś nie mamy takich problemow! Mamy problem wyjasniany go na bieżąco , nie mam problemu zadzwonić do kierowniczki czy to rano czy po pracy zawsze służy pomocą... dzisiaj rozmawiałam z panią z księgowości ( tak równych kobietek jeszcze nie poznałam) ! Więc gdzie masz problem , może warto problemu poszukać u siebie , a nie u wszystkich dookoła! Biedronki mają teraz zapotrzebowanie na pracowników ( punkciki czynne 24h ) może warto spróbować? Janku jeśli za pisanie prawdy oczekujesz wynagrodzenia to współczuję Ci jako człowiekowi tak niskiego upadku ...

Jato
@Pracownica

Panie z kadr miłe? Hahaha, prima aprilis było 1 kwietnia. Widać, że jesteś podstawiona.

@Sprzedawczyni

Sama się puknij w łeb pracuje 3 lata i nigdy żadnego paska mi nie dali

Sprzedawca
@Mala

a ja prosze o pasek co miesiac i normalnie mi wysylaja. chyba nie sa takie najgorsze

@Sprzedawca

Chyba na ciastka .xd

Wiolka

To co sie zaczyna dziac w tej firmie to przechodzi ludzkie pojecie , firma wyzywa sie na pracownikach za wszystko chca zabierac nasze ciezko zarobione pieniadze w tak trudnych dla nas czasach az przykro sie robi naprawde (usunięte przez administratora)

@Wiolka

To po co się męczysz, skoro jest tak źle to odejdź.

@Marta

A daszjej pracę jak odejdzie?

@Mala

Dlaczego mam ja jej dać pracę, jest dorosła i skoro jest jej tak źle to nich idzie tam gdzie będzie jej lepiej, nie widzę sensu żeby się męczyła... z tym, że dobrze wszędzie gdzie nas nie ma jak to mówią, dlatego nie rozumiem wylewania żali na jakimś forum. Albo robisz swoje i pracujesz albo szukasz czegoś i odchodzisz skoro się męczysz i czujesz się oszukana. Tyle w temacie.

@Marta

Jak wiesz mamy kryzys i z pracą jest krucho, dziewczyna może ma dzieci może nie może sobie pozwolić żeby odejść z pracy więc się męczy.

@Marta

Skoro Ci przeszkadzają powyższe wypowiedzi to nie czytaj i pracuj dalej.

Adler

Firma obecnie pozbywa się ludzi dla nich niewygodnych, tz wszystkich tych którzy próbują walczyć o swoje, są na tyle bezczelni, że dają wypowiedzenia z porozumieniem stron, liczą, że trafią na barana, który to podpisze. Swoją drogą hamstwo też ma granice!!!!. Podsumowując jak chcesz pracować to nie fikaj i (usunięte przez administratora), bo jak się dopomnisz o sfoje to wylecisz na zbity(usunięte przez administratora) SK.

Maria
@Adler

To jest prawda co piszesz. Cyrk na kółkach

Zla

Prowizję obniżyli, nadgodziny zabrali,a teraz czekać jak będą szukać następnych oszczędności i latach po sklepach i ucinać za brak wiedzy o składach, których i profesor by nie zapamiętał od dechy do dechy,kurz po mące,błędy na płachcie i może nie podpowiadać za co jeszcze można (usunięte przez administratora)

Ale nasz pracodawca ma kryzys ciekawe gdzie trzeba nagłośnić sprawę (usunięte przez administratora) na żywca uczciwie zarobione pieniądze inne piekarnie są mniejsze i kryzysu nie mają jakoś wręcz przeciwnie.

Sprzedawczyni

Zobaczcie zaczęło się od kierowców i co to dało nic chłopaki dalej robią choć im bardzo dużo obcięli od 1000 do 2000 z nami to samo będzie będziemy robić i cicho sza

Anka skakanka

Gratulacje za obciecia wyplat porazka lepiej uciec na zwolnienia. W familijnej dziewczyna nic nie ucieli . Dostaly dodatki za przychodzenie do pracy.

Sprzedawczyni

No i zaczęła się wyzysk ludzi sprzedawczynią też obcięli prowizję nie długo to za darmo będziemy robić gratuluję szefowi pomysłu będziemy widzieli jak wróci wszystko do normy będzie robił ale sam

Adler

Posłuchajcie wszyscy ci, którzy tak chwalą herta to przeważnie zaufani kierownictwa i którzy siedzą na ciepłye posadki w firmie. Wiadomo, że cii zaufani są zaufani bo po prostu to zwykli podp.... alacze, ioni zawsza będą bronić tej złodziejskiej firmy. Ja osobiście jak tylkomiał bym perspektywę na coś innego to odrazu bym zmienił firmę, ale w obecnym czasie to trudne. Ma tylko nadzieję, że poczynania Państwa Nowickich odbiją się im czkawką i to WIELKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy te wszystkie sprzedawczynie muszą się mizdzyc do kierowców i serwować im kawę? To jest nie miłe dla oczu. Na zapleczu to zapewne się zabawiaja.

aga

no rzeczywiście takie towary jeżdżą ze jest w czym wyrwać ale chyba chwasta żenada

@aga
@aga

Jaki rejon

Była pracownica

Byłam na jednym z pod wroclawskich sklepów i to co tam wyprawiają to woła o pomstę do nieba. Serwują kawę, ciasta i wchodzą w pupę bo tak cudownie chleb niby kierowca ułożył w sobotę i że mało rozłożył. Teraz to słyszę że polują szczególnie na jednego co od niedawna u nich jezdzi.

@Była pracownica

Jako dziewczyna kierowcy powiem tylko tyle, że oni są mili dla sprzedawczyń, bo muszą i mają ubaw z ich zachowań w stosunku do kierowców.

@.

Dziewczyno kierowcy skąd taka pewność, że jemu się to nie podoba. Ty myślisz, że on powie prawdę? ????

An
@Pracownica

Jakoś żaden nie odmawia kawy. Pozdro dla brodacza z wrocka ;)

Mati

To jeszcze nic nie tylko ekspedientka zabrali kierowca też premie utną. Wszędzie są premie za robotę bo każdy się naraża siebie i bliskich ale nie Hert u nich kryzys choć towaru jest więcej i myślą że ludzie sa głupi i nie widzą na święta prezent od herta ucieta wypłata

@Mati

Jestem pracownica Herta ale mam nadzieję że jeszcze tylko kilka dni. I mam ogromną nadzieję że zapłacą za wszystko jak traktują ludzi.

Matek
@Mati

Ucięta? (usunięte przez administratora)od 1000 do 1500 zł każdemu kierowcy to wstyd...

Kama
@Matek

Hej. Ile kierowca w hercie może zarobić na początek?

Święta prawda chłopaki jeździmy po nocy towaru więcej a jeszcze utną pensje w innych piekarniach zero cięć wręcz przeciwnie zapraszam konkurencję żeby wyrazili opinie jak u nich sytuacja w familijnej wypłaty w normie zero cięć

Daria

Dzisiaj dowiedziałam się że kto poszedł na zwolnienie zabieraja prowizje z utargu to jest chore!ktoś naraża życie i naprawdę jest chory a oni zabierają kasę...szkoda gadać...

Antek73
@Daria

Nic dziwnego że kradną pieniądze zarobione przez pracownika. Szefowa siedzi schowana gdzieś ale stan konta ma się zgadzać,jeśli obroty spadły ( co jest zrozumiałe w tej sytuacji ) to trzeba jakoś inaczej zarobić. Nie dość że bardzo późno zaragowali z środkami ochrony osobistej to jeszcze karają ludzi za to że byli chorzy. Patrzeć jak za chwilę każą pracownikom płacić za dostarczone środki ochrony osobistej bo mają kryzys.

Zażenowana
@Daria

Zawsze tak tam było, opieki na dziecko też nie można wybrać, bo zabierają całą usługę marketingową ????‍♀️ chory zakład

79basia
@Antek73

nie wiem gdzie pracujesz, ja dostałam rękawice, płyn i maskę zanim jeszcze ta cała epidemia rozhulała się na dobre i nikt za nic nie kazał mi płacić , wręcz przeciwnie kierowniczka dowozi maski i płyny jak tylko się kończą.

Mati
@Antek73

Antek73 ja rozumiem zabrać 200- max 300 zł bo jest kryzys. Ale tak jak pojechali z kierowcami po bandzie i pozabierali po 1000 - 1500 zł to już gruba przesada

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.