Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Młoda

Jak można nie wypłacić ludziom ich wypracowanych pieniędzy. Mówią o kryzysie ale tej firmy jeszcze nie dopadł. Skradli ludziom pieniadze a dodatkowo dostaną z Państwa. Tacy to pożyją

d
@Młoda

Nie dostaną pieniedzy od panstwa, bo za duzo osob zatrudniaja. Wez lepiej poczytaj o tarczy i pomocy, a nie zamet robisz. Zabrali premie, bo mieli taki prawo.

lala
@Młoda

z jakiego Państwa?! Państwo jeszcze nikomu nic nie dało za darmo. Proponuję ze zrozumieniem doczytać jak wygląda ta cała pseudo tarcza i wtedy się wypowiadać.

To kwota netto wszystko zabrali co było dodatkowe czyli premie nadgodziny i za soboty tak to wygląda

Jj
@Anonim

Premie jest dobra wola pracodawcy i może ja przyznać kiedy chce i tak samo z niej zrezygnować. Praca w godzinach nadliczbowych jest dopuszczalna jedynie w ściśle określonych przez Kodeks pracy sytuacjach. Wykonującemu ją pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia lub czas wolny.

Nnnnn
@Anonim

Dostaliście wypłatę która jest na pewno na umowie bez dodatków i to jest prawidłowe. Zawsze mogliście mieć obniżone wynagrodzenia do 2600 brutto tj 1920 na rękę i wtedy byście mieli zgrzyt

@Jj

W hercie nie ma premii tylko jest usługa marketingowa czyli prowizja od utargu i każdy pracownik pracuje na taką prowizję każdego dnia ma ja wypracowana więc dlaczego ja zabrali to jest bezprawne. Tak samo jak bezprawne jest zabieranie dni z nowego urlopu wypoczynkowego.

Jj
@Mala

Proponuję zapoznać się z umowa

Zamiast psioczyc to dowiedzcie się od kogoś kto siedzi w kadrach jak wyglądają przepisy dotyczące wynagrodzen pracowników i co wolno pracodawcy. Nie znajomość przepisów robi swoje. Każdy by się wkurzył gdyby go spotkało to co was. Jest trudny czas dla wszystkich ale w końcu się skończy

Młoda to ty się zastanów co piszesz premie premiami a oni obcięli od 1000 do 2000 także najpierw się dowiedz i popytaj później pisz

d
@Anonim

z wynaggrodzenia brutto wam zabrali czy z premi

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

Ekspedientka*

Zabierają za co tylko mogą.... żadnego kryzysu nie ma. Na koniec zmiany półki świecą pustkami. Dzisiaj informacja, ze jeśli firma dostanie doniesienie, ze ekspedientka nie ma przyłbicy to zabierają cała usługę marketingową. Dziewczyny Wy na prawdę nosicie to cały dzień? Ja stojąc na kasie nic w tym nie słyszę ;( to jest zrozumiałe, ze w zaistniałej sytuacji mamy to nosic, ale stój w tym 13 godzin, wyjdź z pracy i załóż maseczkę bawełniana... kiedy oddychać??? Ja w marcu byłam na chorobowym. Zabrali mi polowe drugiej wypłaty... uczciwie zarobione pieniądze. Mam już powoli dosyć.

Kierowcy

Macie normalnego pracodawcę widać że nie wykorzystuje sytuacji u nas obcięli wszystko premie nadgodziny i soboty masakra

Familijna

U nas zero cięć z wypłaty, normalnie mamy premie i dodatki. Oprócz tego otworzyliśmy sklep online.

Jasne że pierzemy bo skoro nasz pracodawca nie może nam zapewnić i jak twierdzi wydał 300 tyś na środki ochronne ale to chyba dla całego Jelcza bo na firmie jakoś tego nie widać pracownicy jak fajtlapy chodzą w tych samych maskach nawet 2 tygodnie lub jak ktoś swojej nie załatwi także tak to wygląda

Sprzedawczyni

No racja nie dopadł towaru tyle samo ja przed pandemia tak jak młoda mówi kasę zwinąć i koniec ale mówię ludzie załamani gdyby nie lipa z robotą to napewno jutro by sam szef pojechał chlebek rozwieźć ale niech to minie to zobaczą ludzi jak swinki niebo

Sprzedawczyni

Inni dostają premie za narażenia się a my nic jeszcze nam zabrali masakra jakaś pretekst tylko by dotacje zwinąć i już powinien ktoś się za nich zabrać wkoncu

Sprzedawczyni

Chciałam wyrazić swoją bulwersującą sytuację otóż pracodawca opcial wszystko premie soboty nadgodziny ludzie po dostawali wynagrodzenia że tylko płakać od 2300 do 3400 nie wiem od czego to zależy wiedzą że obroty spadły guzik prawda my w miesiącu marcu mieliśmy najlepszy utarg na sklepie lepszy niż w grudniu styczniu czy lutym i jaki tu kryzys a tu kierowcy przed świętami i epidemia po trzy razy jeździli dowazac chleb

Pracownik sklepu firmowego

Początek miesiąca, zabrzmiał jak żart na Prima aprilis, informacja , że nie dostaniemy wynagrodzenia za nadgodziny za miesiąc marzec ... serio takie info w kwietniu, po przepracowanym całym miesiąc?! Groźba pozostania bez prowizji za CALY MIESIAC choćby za jeden dzień zwolnienia lub opieki ?! Na pytanie jak obsługiwać klientów w wieku poniżej 65 roku życia odpowiedź, normalnie bez zmian , a dziś info, że jak obsluzymy owego klienta to mandaty zapłacimy SAME ! Na każdym kroku poniżanie,, kłamstwa kierowniczek, idziesz do pracy i nie wiesz czy nie przyjedzie pani kierownik z wypowiedzeniem, bo kryzys . Kryzys jaki kryzys w firmie wprowadzono 3 dostawę, bo piekarnia nie wyrabiam się z 2 dostawami wieczne braki , utargi w skali 3 miesięcy wyższe o ok. 10 tysięcy... jaki kryzys ? Ja sama składam wypowiedzenie, dość tego oszczerstwa , mobbingu i zakłamania. W tej firmie nie szanuje się pracowników i taka jest prawda , dziewczyny nasuwają na najwyższych obrotach po to żeby dowiedzieć się, że będą cięcia! (usunięte przez administratora) w biały dzień i okrążenie pracowników. NIE POLECAM ,mam nadzieję, że w końcu każda przejrzy na oczy .

@Pracownik sklepu firmowego

Prawda , święta prawda . Brawo za słuszne spostrzeżenia, jednak są dziewczyny które trzeźwo patrzą na ten szajs

pracownica
@Pracownik sklepu firmowego

zgadzam sie w 100% w powyższą opinią ! Hert spada całkiem na psy. jakby mogli zabrali by pracownikowi ostatnią zlotowke... a ponad to kierowniczki skrocily godziny pracy i nie ma mozliwosci wyrobienia calego etatu. wtedy przy wyplacie pokrywaja brakujace dni świeżym urlopem za ten rok. bezprawnie.

@Pracownik sklepu firmowego

Kryzys a wypowiedzenia dają za porozumieniem stron to dopiero (usunięte przez administratora) Kierowniczki to dopiero zakłamane kłamczuchy zapomniały jak bułki sprzedawaly. Man nadziej ze tez zostaną bez pracy.

Załamana
@Monika

Oczywiście, za porozumieniem żebyś nie mogła liczyć na żaden zasiłek przez pierwsze 3 miesiące. Zostawiają człowieka bez środków do życia z dnia na dzień, mają kryzys to niech zwolnią kierowniczki. I tak teraz jeździć nie mogą co chwilę jak głupie to nie są nikomu potrzebne. Haha

Byłasklepowa
@Pracownik sklepu firmowego

Do tej pory żyłam nienawiścią do kierowniczki, która zwolniła mnie parę miesięcy temu praktycznie bez podstawy, ale teraz chyba wyślę jej podziękowania, bo jak patrzę co tam się teraz odpierdziela to jestem wdzięczna, że zdążyłam sobie znaleźć normalną pracę.

Ek
@Pracownik sklepu firmowego

Ludzie czytam i nie wierzę, nikt na siłę nie trzyma, jak nie pasuje praca to przecież droga wolna, zawsze można znaleźć coś innego. Patrząc na koleżanki, często widać, że najwięcej do powiedzenia mają te co najmniej robią.

Nanonim
@Ek

Zobaczymy co będziesz mówiła jak Cię zwolnią bez konkretnej przyczyny :)

@Ek

Powtórzymy się ale widocznie trzeba , bo komuś nuda przyskwiera i usuwa komentarze . Punkt widzenia Pani Kierownik (usunięte przez administratora) zależy od punktu leżenia , jak można oceniać prace podwładnych skoro siedzi pani w cieplutkim domku ? Liczę na odpowiedz , a nie usuwanie niewygodnych komentarzy :)

Prawnik

Czemu nie złożą Państwo pozwu zbiorowego ? Prawo daje taką możliwość. Z tego co czytam zwolnienia takie są bezpodstawne tak samo jak traktowanie osób w taki sposób pozbawiając ich premii i prowizji.

@Prawnik

Zwalniają za porozumieniem stron w czasie epidemi gdyż to nie jest nasza wina nie dostanę zasiłku przez 3 miesiące i z czego tu żyć.

Była
@Prawnik

Panie Prawniku, z racji zawodu wie Pan zapewne ile toczą się sprawy w sądzie i z jakimi kosztami się to wiąże. Większość z nas ma życie, rodziny, małżonków i dzieci. Usiłujemy pozbierać się do kupy, znaleźć nowa prace i ruszyć do przodu, a nie biegać latami po sądach za jakąś niepoważną firemką. Pozostaje mi mieć nadzieję, że rynek ich zweryfikuje.

klient

Czy to prawda że pierzecie maseczki ochronne a Ukraincy na odbiorze nie pracują w rękawiczkach? Pytam bo wiem że mało który z nich myje ręce po wyjściu z ubikacji.

@klient

Kiedyś słyszałam na własne uszy jak kierowca mówił że Ci co robią kanapki to plują i smarkają w kanapki hertowskie. To jest obrzydliwe

@Mala

To bzdura proszę nie wierzyć w takie rzeczy sama tam pracuje i robię te kanapki i nie ma czegoś takiego . Pracują same kobiety przy kanapkach wiec dlaczego ten Pan mówi takie bzdury obraza nie tylko produkty ale przede wszystkim nas pracowników.

Adler

Kiedy po ostatnim obcięciu wypłat pracownikom o około 1/4 ich wysokości, jedna z kierowniczek powiedziała prezesowi (seniorowi), że pracownicy mogą zacząć chodzić na zwolnienia lekarskie, prezes odrzekł " to niech odrazu idą na pół roku, bo po powrocie z L4 odrazu dostaną wypowiedzenia. Pan prezes oczywiście człek dzielny i z całą swą familiązabunkrował się w biurowcu, i nosa nie wyściubi.

Kierowcy

Nie ma żadnego kryzysu towaru mnóstwo żadnej premii że robimy jak jest ten koronawirus innym premie nam jeszcze zabierają uczciwe zrobione pieniądze nawet markety dostają premie Hert zabierze ci jeszcze za byle co

Marlena

Mam nadzieję że po kryzysie te pseudo kierowniczki wróć na swoje stare stanowisko i same będą bułki sprzedawać

Lubir

O co chodzi że zwolnili was z punku i dostaw

Kierowcy

Dziękuję bardzo kierownictwu za zwolnienie nas z punktu i wielu innych kierowców z dostaw szczególnie w tych czasach covid 19 jesteście... Super serdecznie radzę o tym pamiętać przyszłym pracownikom

Halinka z Oławy

Zamiast cieszyć się, że pracujecie w branży której teraz nie zamkną i z tego że firma jako jedna z pierwszych dała wam maseczki i plastiki to narzekacie. Pomyślcie co mogą myśleć w Familijnej. Tam nic nie dostali. Pomyślcie o tych, którym zamknkeli zakłady i będą dostawać tylko 60% wypłaty. Robię zakupy w Hercie i Familijnej więc widzę różnice. Powiem wam: macie szczęście. Ale wy tego nie potraficie dojrzeć. Bo jesteście typową polską cebulą. Tylko narzekać potraficie

Niewiem
@Halinka z Oławy

Nie zamkną? No jasne, że nie. Ale zwalniają ludzi, więc wychodzi na to, że branża wcale nie jest taka pewna. Hert to jeden z najgorszych pracodawców. Pracowałam tam parę lat i wiem co piszę. To, że dają środki ochrony nie robi z nich bohaterów, bo to ich obowiązek w tym czasie. Liczy się podejście do pracownika, a tego nie ma. Łamane są prawa pracownika, 3 miesiące wypowiedzenia przy zwolnieniu to bujda, wynajdą Ci powód na dyscyplinarkę. Chętnie bym ich wszystkich podała do sądu, bo z dnia na dzień potrafią człowieka pozostawić bez środków do życia

Iza
@Niewiem

Jak jesteś teraz na L4 to cały miesiąc pracujesz bez prowizji, jak nie wyrobisz normy to zabiorą Ci dni z nowego urlopu. Idę do pracy i niewiem czy mi nie podziękują.

Krystyna
@Niewiem

Tak teraz nic nie jest pewne każdego mogą zwolnic i to dotyczy każdej firmy, ale chciałabym Panią poinformować ze środki ochrony nie są ich obowiązkiem a zapewnili co i tak jest bardzo trudne bo nawet w szpitalach ich brakuje. Bardzo wiele firm nic nie zapewniło taka prawda.

Niewiem
@Krystyna

Serio, wierzysz w to, że Hert robi to bezinteresownie? W trosce o pracownika? Chyba po to żeby nie stracić klientów, bo pracowników to oni akurat mają w (usunięte przez administratora) Świadczą o tym zwolnienia, zabieranie wypracowanej premii, a w czasie kiedy nie było wirusa zmuszanie do 300h pracy na oddalonych od siebie punktach. Nigdy nie powiem o nich żadnego dobrego słowa. Liczy się tylko kasa

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.