Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Assa

Witam tak na wstępie to co dzieje się w tej firmie to lekka przesada traktują nas jak dzieci w przedszkolu pytanie że składów z wszystkiego jak tak dalej w tej firmie będzie się działo to większość pań się pozwalania,przerzucanie ze sklepów na sklepy i ciągle kontrole szukają żeby zabrać premię aby tak dalej powodzenia i pozdrawiam super firmę

K.....

Chyba trzeba koledze trasę zmienić bo poprzewracało się trochę

W
@K.....

Kolegi nie chce od nas odchodzić,bo my go nie chcemy poscic

Dorotka
@W

Ale mu za coś płacicie wiec za darmo nie będzie się kąpał ;) ale to niż wyższe jaja cza mieć

Lkjh
@Dorotka

Coś w tym musi byc

@Lkjh

Kolegę znowu sie odpalił i od 2 dni znowu zaczął bajerować laski. Chyba stara mu nie daje

!
@:)

No i gorąca bajera na parkingu z kolezanka z Kielczoweskiej z rana byla

Puyyre
@!

Jakie Wy jesteście puste i głupie.

Yhj
@Puyyre

Teraz to kolega kolejny dzień z rzędu czeka na psim polu na koleżankę z oleskiej, zawozi ja na sklep i wraca na psie pole. Może w końcu mu ktoras da zakut...

Mnb
@Yhj

Koleżankoa z poleskiej jest na najlepszej drodze do rtego

@Mnb

Dajcie jemu w końcu zaru... nie jesteście takie swiete

Pracownik8

Od Poleskiej to wara

Pracownica
@Mnb

Teee Krzywoustego myślisz że anonimową jesteś. Już wszyscy wiedzą, że masz coś z głową, daj chłopakowi spokój, bo o tobie coś nie coś zacznie wyplywac

Ko

Ale kolega broni was

Kjhgfv
@Pracownik8

Jak wara od polskiej, skoro z Agnieszką spedzil 30 min

@Kjhgfv

Widać za pracownica o imieniu O.. ma za dużo czasu i zamiast zabrać się za pracę ma czas ma wypisywanie głupot , już wiemy dlaczego jako jedyna niezostala zwolniona tylko poleciały jej koleżanki z 315 .

On
@Anonim

Odjeb się od niej. Prawda w oczy kole bo wyszlo wszystko na jaw

@On

To ciebie prawda w oczy kole, bo to ze jest na innym punkcie to nieznaczy że wszyscy zapomnieli co sie tam odwalało.

pracownica60

pustaki...to jest portal opinie o pracodawcy anie jakies prywatne podchody...jezu jakie puste lale pracuja w tym hercie

Kkk
@Kjhgfv

Na takie oszczerstwa i pomówienia jest paragraf. Sprawa została zgłoszona kierownikowi rejonu oraz pani Filipek. A informatycy firmowi szybko namierzą kto i z kąd pisał te bzdury

Pracownica
@Kkk

Nie trzeba informatyka, wystarczy psychiatre posłać po sklepach, jedno spojrzenie i będzie wiedział, która ma problemy psychiczne, bo normalna osoba takich rzeczy nie pisze, no chyba, że ma straszne kompleksy na unkcie swojej osoby i woli zajmować się cudzym życiem niż swoim własnym :) koleżanko zjedz snickersa, bo zaczynasz gwiazdorzyc!

Jkh
@K.....

Ha, kogoś pałka zaczęła swędzić bo dal im prezenty żeby nie musieć się prosić

pracownica

to nie jest dobra firma naprawde wszystko jest niejasne enigmatyczne nigdy do konca nie wiadomo jaka bedzie pensja bo zabieraja za wyimaginowane bledy ktorch nie sa w stanie udowodnic za opinie tajemniczego ponoc klienta choc raportu takiego wcale nie ma..a jak pojcdiesz do sadu to sie dowiesz ze w umowie masz premie ktora moga wyplacic ale nie musza do tego chory grafik soboty pracujace non stop chyba ze sadem postraszysz to laskawie sie zgodzi dac ci wolne ale oczywiscie bedzie chodzila obrazona ..naporawde marne pieniadze wymagania smiechu warte masz znac sklady tortow i ciast choc nie jestes cukiernikiem...nie polecam tej firmy

Anka

Kierowniczki to robią ci chcą nieodbieraja telefonów i wysyłają smsy z grafikiem żenada, masz stać i już , zgłoszono już źle traktowanie , nieodbieranie tel i zmuszanie przyjścia do pracy mimo że firma nieplaci za nadgodziny i odebrać też niema jak bo nikt nie stanie jelenie praca dalej za darmo

....

Tylko się nie popłacz

Zszokowana

Widzę,ze można zachowywać się jak burak ale nie można tego napisać.

@Anka

ile wynosi średnia miesięczna zarobków ? czy są dodatki na zakup odzieży(ile ?)

@@a

Średnio 2500-2600, raz na pół roku dają 30zl na zakup obuwia ????

@@a

bardzo zle placa w hercie a praca 6 dni w tyg prawie kazda sobota 2%prowizji jak trafisz na sklep wysoko obrotowy to wpadnie ze 200zl wiecej...uciekaj wszedzie lepiej juz placa..kaufland 2800 5 dni pracy..pozdrawiam

@pracownica2

30 zł ba obuwie ? naprawdę tak mało ? czy można robić nadgodziny (sobota) by więcej zarobi ?

@pracownica2

rozumiem ze 6 dzień to za dodatkowe pieniądze czy dzień do odbioru ?

@@a

heheheheeheh...teoretycznie ale poniewaz nie pracujesz po 8godz tylko po 7.5 wiec nie wyrabiasz normy 40godz tyg co za tym idzie praca w sobote ktora ci nie daje nadgodzin..o wolnym zapomnij...zeby wyszarpac od nich wolne to by trzeba bylo isc do sadu...a poza tym w hercie podpisujesz jedna umowe o prace oczywiscie najnizsza krajowa a druga to program lojalnosciowy tak enigmatyczny ze zadna z nas pracownic tego nie rozumie w praktyce sa to nadgodziny i prowizja...jest tylko jedno ale.....moga zaplacic ale nie musza wiec do konca nie wiesz ile dostaniesz tej pensji

@pracownica2

czy idzie zarobić powyżej 3tys netto w miesiąc ? czy program lojalnościowy wlicza się w razie l4/ urlopu ?

@@a

Powyżej 3tys żeby dostać na rękę to trzeba trzasnąć półtora etatu, minimum 220h a od dłuższego czasu mamy bana na nadgodziny. Raz można mieć np 16max nadgodzin, w kolejnym miesiącu ani jednej bo nikt za to nie zapłaci. Precyzując nie dostanie się 3tys bądź wiecej

@@a

A jeśli weźmiesz l4, opiekę na dziecko bądź urlop to nie dość że jesteś w plecy z prowizja za dni kiedy nie ma cię w pracy, to jeszcze zabierają ci część z tej, na którą zapracowałas. (usunięte przez administratora) i cwaniacy. Na urlopy puszczać nie chcą, nadal mamy zaległe, a jak pójdziesz to za tydzień urlopu zabierają ponad 100zl z twojej prowizji

@@a

kazda z nas zarabia inaczej...3 tys....to dobra pensja w hercie ale wiekszosc z nas ma ponizej.....w razie l-4 dostaniesz 80%najnizszej krajowej

@pracownica2

czy ta druga umowa jest brana pod uwagę np. do kredytu lub do macierzyńskiego ?

@@a

Do kredytu chyba tak, koleżance pomogła i dostała większy kredyt, nie wiem jak teraz

@@a

nie ma zadnej drugiej umowy pojmij to

@pracownica2

większość osób pisze ze są 2 umowy wiec od czego to zależy ?

@@a

1 masz umowę o pracę czyli najniższa krajowa plus druga umowa zlecenie dot programu motywacyjnego czyli masz nadgodziny oraz 2% od utargu. Pracując musisz być uczestnikiem programu, nie możesz z niego zrezygnować. Jesteś z niego rozliczana poprzez obsługę klienta tj wizyta tajemniczego klienta oraz musisz znać składy wszystkich produktów które masz na sklepie bo kierownicy z tej wiedzy cię odpytują na ocenę hehe

@a

jaki jest przeciętny dzienny utarg w sklepie ?

Ktosik
@@a

Chyba pytanie troche nie na miejscu. To tak jakby zapytac sie ile jest wplat do banku.

@@a

przestan sie juz dopytywac troche to podejrzane to odpytywanie

Grażyna
@pracownica2

A co w tym podejrzanego? Myślę, że każdy, kto szuka nowego zatrudnienia chce się jak najwięcej dowiedzieć o firmie, a zwłaszcza o tym, ile może zarobić. Jest tu mowa o programie lojalnościowym w Hercie, czy poza prowizjami obejmuje coś jeszcze, np. benefity pozapłacowe?

@Grażyna

Jest to zbyt indywidualna kwestia wiec nie dostaniesz jasnej odpowiedzi. Przyjmij 2500-3500

Eeeee
@Anka

Ja pracowałam w hercie pół roku jak dla mnie praca ok zarobki ok i co najważniejsze wypłata na czas kierowniczka Pani K.S bardzo ok jak ktoś lubi prace w handlu jest ok! oczywiście jak każdy zakład zatrudniający tak dużą ilość osób znajda się pewne minusy ale jak to się mówi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

Xx

Niestety przepracowałem tam kilka dobrych lat. Były fajne momenty. Awanse, mile (fałszywe jak się później okazało słowa z kadr zarządzających). Zdecydowanie nie polecam. Nigdy nie spodziewał bym się , że za uważanie szefostwa można tak się sfrajezyc. Pozdrawiam chłopaków którzy pracują tam bo muszą. ???? Kto wybrał tam drogę kariery nie jest normalny

Klientka.

Bardzo proszę o zwrócenie UWAGI Pani Marii,ktora pracuje na punkcie w LEGNICY NA GOMBROWICZA( będę bezczelna ). NIESTETY MAMY CZASY JAKIE MAMY(Wirusy i inne choroby) NOSI MASKE A GOŁYMI DŁOŃMI WYKLADA PIECZYWO I BULKI SLODKIE.!!!! Odrazu brak apetytu i chęci kupna!!!!!

droga klientko
@Klientka.

nie rozumiem czemu ludzie uważają, że strona od podzielenia się opinia na temat pracy i pracodawcy jest również miejscem pochwał i zażaleń. to nie tego typu strona

Darek
@Klientka.

Baba, która to pisze tą opinię jest psychiczna. Obsługa w punkcie na wysokim poziomie

Sha
@Klientka.

To nie jest forum dla klientów tylko dla pracowników albo osób które chcą podjąć pracę więc skończ wypisywać skargi na kogoś i zajmij się własną (usunięte przez administratora)

Zenek
@Klientka.

Podobna sytuacja jest punkcie na ul. strzegomskiej we Wrocławiu

Zosia z Olawy

Tort czekoladowy z chrupiaca warstwą i bitą śmietanana jest przepyszny. Polecam

klijent

We Wroclawiu na ul.Dokerskiej cwaniaki wchodzą z psami i bez maseczek do sklepu żadna ekspedientka nie zwraca im uwagi w tym sklepie chyba to normalne

Laura
@klijent

Szanowny p. Klijencie ????Pan to widzę szuka dziury w całym jestem stała bywakczynia tego sklepu panie są przemiłe a Pan się czepia o małego pieska i maseczki niech się Pan cieszy że został pan miło obsłużony w tych czasach a nie szuka dziury w całym jakim trzeba być beznadziejnym człowiekiem żeby pisać takie bzdury radzę się zastanowić nad sobą ????

@Laura

Nie ma się co denerwować na takich ludzi, ja tylko współczuje kasjerkom bo pracowałam w handlu i wiem jacy ludzie potrafią być. Do takich trzeba mieć anielską cierpliwość.

Zet
@Laura

Pies chodzi wszędzie po różnych(usunięte przez administratora) Przecież tam jest pieczywo sprzedawane, nie ziemia do kwiatków!

@Zet

Sklep jest dla ludzi , nie dla zwierząt

Cześć , mam pytanie , jak wygląda praca kierowcy w firmie? czy polecacie i jak ogólnie atmosfera? Pozdrawiam!

tomek
@Nowy

nie polecam! szkoda pisać

Karolek
@tomek

Powiedz proszę troche wiecej, zarobki atrakcyjne, co jest nie tak?

@Karolek

Też jestem ciekawa... a Ty wysłałeś już CV czy czekasz aż ktoś tutaj napisze więcej szczegółów?

pracownica

uciekajcie z tej firmy dwie umowy oczywiscie jedna najnizsza krajowa druga tak enigmatyczna ze do konca nie wiadomo ile zaplaca nadgodziny..zmuszaja do pracy ale nie placa za wszystkie czesc przechodzi na nastepny miesiac no i kary....za okruchy lub inny wyimaginowany problem 100zl kary i nic nie jestes w stanie zrobic nie do udowodnienia tak umowa jest skonstruowane ze moge ale nie musza wiec jak zechca ukarac to zabiora nie polecam tej firmy

@pracownica

ojejku ale machlojki z tymi umowami, masakra! a te kary za okruchy to już totalne przegięcie, normalnie śmiech na sali :D jestem ciekawa jak wygląda ich umowa.

Aa

Dlaczego Hert nie placi ekspedientka za prace w godzinach nocnych (od 5 do 7 rano)? Czy ktos kiedyś rozmawial z kadrami na ten temat? Czy to zgodne z prawem?

@Aa

takich niespodzianek jest wiecej umowa sobie a placa sobie wszystko pieknie jak cie przyjmuja a potem to juz inna bajka...soboty pracujace nadgodziny za ktore nie do konca placa o urlopie zapomnij nie mozna sie doprosic...no i wiele wiele innych niespodzianek...gdyby bylo tak kolorowo to pewnie nie zwalnialbybysmy sie i nie szukaly innej pracy

Takatam
@Aa

Niestety, godziny nocne pracodawca moze wyznaczyc sam, na podstawie zmian pracy jakie panuja u niego w zakladzie. Czyli w tym przypadku moze ustalic ze godzina nocna przypada od 21 do 5rano i wtedy ekspedientkom nie nalezy sie dodatek za prace nocna. A to, ze ekspedientek w Hercie jest najwiecej, to raczej zrobia wszystko zeby takiej kasy nie placic, bo zwyczajnie moze sie im to nie oplacac.

piekarz

Godziny nocne są do 6 a nie do 7

Aleksandra
@pracownica2

A w soboty po ile godzin robicie?

Xbb
@Aleksandra

Zależy o której przyjdziesz do pracy i o której wyjdziesz.Średnio to 9.5-11h wychodzi.Wracasz do domu po tylu godzinach i nie masz siły cieszyć się sobotą

pracownica

nie polecam tej firmy wyzysk praca 6dni w tygodniu marne pieniadze skladki od najnizszej krajowej

Czy ktoś mi powie na czym polegają nowe umowy w Hert?

Ff

Też jestem ciekawa

A na

Przyszłam do pracy na nowy punkt, wkrecilam sie "zadomowilam" pracowałam to któregoś dnia przenieśli mnie na inny punkt w którym był bałagan i bród...kazali nam wysprztac sklep ...miałyśmy tydzień ianczej z wyplaty odbiorą...żenada...zero poszanowania. Oczywiście na rozmowie o pracy nie powiedzieli ze bedzie mozliwosc pracować na innych punktach ale w umowie malym drukiem juz pisze praca w placówkach hert I nie wazne ze nie masz polaczenia np. Autobusowego..masz byc na 5 albo wczesniej..twoja sprawa..masz.sie wyrobic a nawet nie wiesz gdzie co lezy na nowym punkcie Stresująca praca...schudlam ze stresu...zwolnilam sie po paru msc

Marta20

Pracuje w hercie od roku. Ogólnie praca nie jest zła ale to prawda że trzeba przychodzić wcześniej rano do pracy i to oczywiście za darmo bo inaczej się nie wyrobisz, zależy też jaki punkt ale ja punkt miałam duży więc nie było wyjścia. Nie możesz mieć zbyt dużo nadgodzin bo ci nie zapłacą. Non stop braki kadrowe, nie można wziąć wolnego wtedy kiedy się potrzebuje bo słyszysz "ja nie mam kogo dać za Panią", a jak niektórzy przynosili cv albo dzwonili na nr kierowniczki w sprawie pracy to było zero odpowiedzi. A potem płacz że ludzi nie ma. Zjeść nie masz kiedy, zwłaszcza na 1 zmianie, niektóre kierowniczki maja fiksacje na punkcie sprzątania (czyszczenie cifem kubla na (usunięte przez administratora) albo drzwi od toalety pracowniczej,) sprawdzanie czystości w naszych PRYWATNYCH szafkach co dla mnie jest kpina bo nikt nie ma prawa grzebać w moich prywatnych rzeczach. Tak w skrócie traktują cię jak (usunięte przez administratora) i prscy nie polecam

@Marta20

Ooo chyba jest napisane o kierowniczce Basi ????????

@Marta20

Ale porażka, ja bym się nie godziła na to przychodzenie szybciej, bo z jakiej racji.... jak się nie wyrobie to niech dołożą mi godzin albo niech zatrudnią nowe osoby, których przecież nie chcą zatrudnić. Koło się zamyka. Dziwna sytuacja, jakaś taka podejrzana, zwłaszcza że ludzie zgłaszają się do pracy.

Jakakolwiek
@Marta20

To wszystko prawda. Pracuję w Hercie już parę lat.Zawsze od poniedziałku do soboty. Zawsze rano trzeba przyjść wczesniej, bo nie ma możliwości wyrobienia się. Kierowca potrafi przyjechać 30 min przed otwarciem sklepu i wtedy dopiero jest (usunięte przez administratora).Pomijam fakt, ze Hert nie płaci za godziny nocne, a 5.00 rano jest wiadomo tą właśnie godziną. Kierowniczki zawsze twierdzą, że Hert ma swój własny regulamin i prawo pracy (ciekawe). Z tym sprzątaniem też mają jazdę, szorować Cifem trzeba wszystko, wszędzie i zawsze. Klient jest nieważny, ważne jest czy drzwi od lodówki na zapleczu są czyste. Ot taka dziwna polityka firmy.

Klient

Bardzo proszę o rozmowę z pracownica ze sklepu na Krzywoustego 115 dotyczącą tego, że zamiast romansować i palić z kierowcą o godzinie 6 powinna otworzyć sklep i mieć towar na sklepie. Młodość młodością, ale praca jest pracą. Jest co raz gorzej z obsługą.

W
@Klient

Kolego powinieneś na czole sobie napisać że masz rodzinę i wtedy będziesz miał spokój. A nie wszystkie lecą na cb.

@Klient

Witam często robię zakupy w tym sklepie i pańskie informacje odbiegają od rzeczywistości. Sklep otwarty od 6 towar na półkach a kierowca przyjezdza po otwarciu zabiera szybko kosze i jedzie dalej . Więc albo ktoś ma problem ze wzrokiem albo problem sam ze sobą.

@Anonim

Dziewczyno teraz próbujesz się wybielić, żałosne jest twoje zachowanie

@Anonim

Nie ma jak to sobie wystawić pozytywna opinie. Na przyszłość zastanow się co chcesz zrobić, a nie zachowujesz się tak jak teraz.

Oj
@Klient

Ojoj jaka ona teraz smutna, bo kierowca się zmienił

Szuka pracy

Witam jak wygląda praca kierowcy proszę konkretna odpowiedź

Aga

Dziewczyny zwalniają się z jednego rejonu a wiadomo dlaczego !!! Góra zróbcie coś z nią .

Wrocław
@Aga

Na pewno mowa o Pani Pauli A

Gienia
@Wrocław

Ta Pani kierownik to jest jakaś pomyłka. Dziewczyny boją się mówić i dlatego się zwalniają.

Aga
@Wrocław

Chodzi o kierownik k .s u ma brak szacunku do ludzi , z morda do pracowników .

Wiolka
@Aga

Kierownik K.S to najlepsze kierowniczka z jaką miałam okazję współpracować. Wymagając szacunku od kierownika wypada wymagać również od siebie! Ale czego można sie spodziewać po osobie, która nawet inicjały pisze mała literą ... nigdy nie miałam problemów z P. K.S w każdym temacie pomoże i naprawdę można na niej polegać! Pracownik dla kierownika - kierownik dla pracownika , to działa w dwie strony ! Współczuję braku odwagi , ale cóż jak widać nie którzy mądrzy są tylko w sieci ... smutne ;)

Patkaa
@Wiolka

Zgadzam się w 100 % Szkoda że nie jest kierownikiem na naszym rejonie ????????

Luck

Nie polecam pracy w Hercie zero szacunku do pracowników. Ciągle wielkie wymagania a braki w personelu. Obcinają pracownikom pieniądze na czym się da a nie zapominajmy że Hert płaci najnowsza krajową. Zero premi, paczek, zniżek i jakichkolwiek benefitow. Ciągle oddelegowania na inne punkty i nie ważne że masz daleko i płacisz za przejazdy firma nie zwraca tego. Ciężko dogadać się z kierowniczkami i wciąż się dziwię co one robią na tych stanowiskach. Bo tylko potrafią się wyzywać. Nie polecam tej firmy ludziom którzy chcą mieć normalną pracę ze względu na zarobki przede wszystkim.

Ona

Witam. Czy na umowie jest najniższa krajowa ? Czy jakieś premie są?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.