Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Pracownica

Ale wy tu obore robicie masakra ... jedna drugiej grozi , nie długo zamiast się zająć klientem będziecie się tlukly na środku sklepu po IP bym do was doszła i wszystkie po kolei zwolniła. Wstyd ! Okularnica za groźby powinna pierwsza dostać wypowiedzenie jeszcze się sama podpisała żenada... no ale jak kabel to firma będzie ja trzymać do czasu aż nie będzie potrzebna ... Nie długo same na siebie będziecie odnosić. Wariatki bez honoru ;)

Janek

Nie ma żadnego socjalu. Premię ucinają za każdy urlop (nawet wypoczynkowy zaplanowany) i jest coraz niższa. Zamiast doceniać pracowników to wysyłają śmieszne pisma, że należy szanować i doceniać to co się ma. Ciekawostka teraz: urlop-pracownicy wypisują tam na koniec miesiąca co jest wbrew prawu. Czekam aż komuś coś się stanie kiedy pracownik będzie na urlopie - pracownik wtedy jest oficjalnie w pracy. Wtedy może Hert zgarnie po pośladach. Kierowcą też już ucinają godziny.

@klijentka Słucham o co chodzi

Ktoś szukał kierowcy z bujwalda

Klientka
@Anonim

Ja, a co?

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

Leszno
Anka

Czy ty mi grozisz?! To jest forum do wyrazania opini, każdy ma prawo napisać co myśli, jest wolnośc słowa, możesz mnie szukać po IP i co zabijesz mnie? Tutaj tysiące ludzi wyraza swoje opinie! Po za tym nie określiłam nikogo po imieniu, sama się przyznałas że chodzi o ciebie, widocznie masz coś na sumieniu ijeat tak jak wszyscy sądzą! Każdy na punkcie wie że donosisz wszystko pani anecie, i każdy wie jaka jesteś!!!kamery też wszystko widzą!!!

Leon
@Anka

Jakby ta dziewczyna o której teraz napisałaś że kabluje miała dobrego prawnika to byś musiała parę lat jeszcze pracować na odszkodowanie. Więc zastanów się co piszesz.

Kierowca

Witam , chciałbym zachęcić wszystkich kierowców aby się w końcu zbuntowali bo to co dostaliśmy w tym miesiącu to jest jakaś kpina . Wielu z nas ma rodziny do utrzymania ,kredyty itd. A za te śmieszne pieniądze przeżycie miesiąca graniczy z cudem. Proponuje zrobić coś w stylu strajku a mianowicie można założyć grupę na fb (oczywiście z anonimowego konta ) zaprosić wszystkich kierowców i zmówić się któregoś dnia wszyscy weźmiemy urlop na żądanie bądź każdy z nas spakuje 3,5 tony czyli po 4 sklepy a nie 5 tak jak to powinno wyglądać a nie jak do tej pory każdy jeździ przeladowany ( równie dobrze można było to gdzieś zgłosić) . Przekazujcie ta info dalej niech każdy kierowca to zobaczy i się wypowie !

Kierowca
@Kierowca

Jestem za , dajcie hasło . Dziewczyny za miękkie są nie potrafią walczyć o swoje ! Zwolnili moze 3 laski , żeby odstraszyć i uciszyć. Jak by stanęły wszystkie teraz by miały normalne wyplaty .

Ireq
@Kierowca

1.Żeby wyjechać z dmc w normie 1sklep nie wejdzie cały. 2grupa na fb nic ci nie da bo zawsze znajdzie się uczynny kret. 3jedynym wyjściem jest przeczekać miesiąc, dwa do wyrównania gospodarki i zwolnienie się.

Gienia
@Kierowca

Jakoś nie widzę chęci do działania u kierowców. A żadna przyjemność dostać niesprawiedliwą dyscyplinarkę," łaskawie" zamienioną na wypowiedzenie za porozumieniem stron po tylu latach pracy.

@Kierowca

To trzeba było stanąć razem z dziewczynami a nie się teraz mądrzyć. Zobaczymy co wy wywalczycie.

Drogie Panie ekspedientki, oraz kierowcy, nikt nie ma prawa nazywać Was leserami, leniami, napewno żadna Pani pracująca za lada tego nie pisała, tylko ktoś z kierownictwa. Jeżeli przeszkadza komuś że część ekspedientek jest po zawodówce, to w ofercie pracy powinni wyszczególnić ze osoby przyjmujące się muszą być z matura, albo po studiach, domyślam się że mało byłoby cv, firma nie szanuje swoich pracowników, za najniższa krajowa wszędzie praca jest, a w Hercie wcale nie jest lekko, piszą że jesteście złodziejami, patologia, leniami!! Widać jakie zdanie mają o Nas. A o sobie co powiedzą? Bardzo się cieszę że już nie pracuje w tej firmie,

Aneta

A pseudo kierowniczki to podstawówki nawet nie skończyły. Przyjeżdżają na kontrolę do sklepu wyżerają nam ciastka piją kawę i nie płacą. Biorą środki czystości jakby ich nie stać było na CIF. I wielki damy udają a Słoma spod buta wystaje.

ktoś

tu mają być opinie o pracodawcy ,a nie prywatna korespondencja.pracownicy w piekarni hert są zastraszani w tej chwili zwolnieniami, utratą premii,za wszystko co złe w tej firmie można podziękować młodemu szefowi(usunięte przez administratora)

@klijentka a po co ci kontakt do kierowcy

Anka

Dziewczyny uważajcie na laskę taka w okularach w ciemntch włosach na arbuzowej,to konfident (usunięte przez administratora) wszystko donosi kierowniczce anecie! To ona was wkopala z tą grupa i dlatego dziewczyny wylecialy z pracy!!!! Miejcie ja na uwadze!!! Uwazajcie na nią!!!

Agata
@Anka

Witam. To Ja jestem tą dziewczyną w okularach którą tak bezprawnie i bez podstaw oczerniasz przed wszystkimi którzy tu są i to czytają. Jakim prawem piszesz pod moim imieniem takie oszczerstwa?. Może się ujawnisz tak jak to Ja zrobiłam i wyjaśnisz mi skąd masz takie informacje? Byłaś świadkiem rozmowy? Czy chlapiesz jęzorem sama ,a na kogoś zwalasz. Jeszcze beszczelnie się podpisujesz imieniem koleżanki z którą pracuję na punkcie , to zamiar skłócenia osób na punkcie? . Jesteś POPROSTU bezczelną babą która nie ma chyba nic innego w życiu do robienia jak Tylko niszczyć komuś reputację. Szkoda mi Ciebie kobieto. Ujawnij swoje prawdziwe imię. Bo ja tego na pewno tak nie zostawię i zrobię wszystko i oddam każdą kasę żeby dowiedzieć się twojego IP!!

Wiola
@Agata

Dobrze napisałaś. ????

Justyna

Nie jednemu psu na imię burek, nie strasz Anki, dobrze pisze dziewczyna, każdy wie jaka jesteś prowodyrka, nakręcasz dziewuchy a potem umywasz ręce!wszysto i na wszystkich donosisz do pani Anety, nikt nie chce z tobą pracować, jesteś obrzydliwym babaskiem, z chęcią wszystkie z Tobą się spotkamy! (usunięte przez administratora) okularnico!!!

Leon
@Justyna

To może się spotkajcie i wyjasnijcie.

Kierownik

Dlaczego straszysz ją IP, bo wyraziła swioja opinie? A co ma powiedzieć Pani (usunięte przez administratora)wchodząc na takie forum i czytając opinie na swój temat, każdy ja tutaj oczernia, wyzywa i bóg wie co jeszcze, jeśli jesteś nie winna to po co się przyznalas, tutaj nikt po imieniu nikogo nie oskarżył, Pani (usunięte przez administratora)nie oczernia Ciebie ponieważ nie napisała imienia, można było gdybać kto to, bardzo pani (usunięte przez administratora)pani dziwna osoba, proszę się zastanowić nad swoim zachowaniem za nim kogoś pani zasrraszy!!!(usunięte przez administratora)

Pracownica

Niestety trafiło mnie się pójść tam raz na zastępstwo, i pracować z tą baba, szczerze? Okropna, głośno mówiąca baba, wszystko wie najlepiej, rzadzi się tam jakby była właścicielka, współczuję tym dziewczynom które muszą z nią pracować i znosić na codzień!!! Też słyszałam że to kabel dlatego miałam się na baczności co przy niej się mówi!!!

Wiola

A poza tym uderz w stół a nożyce się odezwa, nikt nie napisał że chodzi o cjebie, nikt nie napisał twojego imienia, widocznie masz coś na sumieniu że odrazu pomyślałaś że chodzi o ciebie, tylko winniy człowiek może w ten sposob postąpić! Jak można podoisac się pod czyjac postacią nie wiedząc że chodzi o tą właśnie osobe!

Kierowcy mati

@erwin racja kolego u nas tylko gadać potrafią że ten czy tamten pójdzie na l4 lub się zwolnią jakoś efektów nie widać robią a dużo tylko gadają i zamęt sieją nie potrzebny nie psuje nara i tyle w temacie

Erwin
@Kierowcy mati

A jest tyłu którzy uprzejmie donoszę że to coś niesamowitego. Niedługo będą z braku laku sami siebie (usunięte przez administratora)

Kierowcy mati

Też jestem za dajcie znać kiedy. Dobrze kolega mówi przeczekać i się zwolnić ale dziwne bo jak jest kryzys to po co zatrudnia nowych kierowców.

Ekspedientkahert
@Kierowcy mati

Taa, jest kryzys ale ponoc za nowego pracownika dostaja jakas kase... ekspedientki tez przyjmuja

Erwin
@Kierowcy mati

Bo jest świadom tego że napewno kilku odejdzie. Zaplecze musi mieć przygotowane na ewentualności wiele. Pozatym gadajcie głośniej kto odchodzi,a napewno znajdzie się niejedno uprzejmie donoszę. I będzie tak samo jak z ekspedientkami. Przyjdziesz na cieciówke a tam wypowiedzenie.

Kierowcy

Chłopie pomyśl ekspedientki już zrobić miały strajk i co wszystkie wyleciały tu nie ma z kim gadać każdy robi i cicho siedzi

Pracowałam w hercie 6 miesięcy i nie polecam nikomu!!!! Ciągłe szmacenie szukanie na siłe mąki na półkach odpytywanie że składów jak w szkole... NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Halina
@Ania

A ja uważam ze to bardzo dobrze że są odpytywane. Sama pare miesięcy temu miałam problem poszłam zapytałam o chleb dla cukrzyków i Panie nic nie wiedziały ani o składzie tylko nazwy mi rzuciły i koniec dopiero po telefonie na piekarnie Pani technolog mi wszystko wytłumaczyła.

@Halina

Oj kobieto kobieto... to straszne.... wystarczyło poprosić o zeszyt ze składami i sobie poczytać a nie tu żygać żalem...każdy ma prawo mieć gorszy dzień, czegoś nie wiedzieć itp..kur... żeby tylko takie problemy były na świecie....

Aneta

Te co się nazywają kierowniczkami wyżerają nam ciastka robią kawę i nie płacą wynoszą chemię jakby ich nie stać było kupić sobie CIF. To jest żenada nazywać siebie kierowniczka która nawet wykształcenia nie ma.

klient
@Aneta

sprzedawczynie (sklep w centrum) same pijecie kawe i kierowcow czestujecie wiec to co piszecie tez jest zenada

@klient

A czy nie uważasz że my mamy swoje kawy. Nie mierz wszystkich swoją miara

@klient

Skoro jesteś klientem to nie siedzisz cały dzień w sklepie to skąd wiesz ze nie płacimy za kawe

Klient
@.

Nie siedzę cały dzień, ale wystarczylo mi to jak kilka razy byłem świadkiem jak sprzedawczynie pytały się siebie czy piją kawę z ekspresu i proponowały kierowcy. Więc samo to mi wystarczy.

Ja ja

Czy jest tutaj ktoś z okolic Opola ? Czy ktoś miał do czynienia z najbardziej niedouczona kierowniczka z jaka miałam nieprzyjemność pracować ? Zero znajomosci prawa pracy ,zero kultury ... ale czego oczekiwać od kogoś kto dostał się na kierowniczkę oczerniając i donosząc na koleżanki ????? Mam nadzieje , ze córunia,która od pierwszego dnia zajścia w ciąże siedzi na chorobowym ( ciąża to nie choroba z tego co wiem) doświadczy tego samego co my teraz .... tylko , czy będzie miała odwagę wrócić jak mamunia pójdzie na emeryturę ...? Kto ja wtedy będzie chronił ? A i mamuni skończą się darmowe posiłki i wynoszenie chemii ze sklepów :) może trzeba by było się tym zająć ( to do tych co czytają to z biura) ..... bo nie wątpię , ze i tacy tutaj są ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.