Opinie o Hart-Sm w Żary

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hart-Sm. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hart-Sm na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hart-Sm w Żary

Gucio

(usunięte przez administratora) nie firma L4 i dowidzenia

Karol
@Gucio

Możesz powiedzieć coś więcej i napisać mi co sądzisz o Hart-Sm, tym razem jednak nie łamiąc regulaminu? Liczę na jakieś informacje dotyczące atmosfery w pracy i poziomu wynagrodzenia. Daj znać koniecznie!

Ktos

Wszyscy nazekaja ze zle ze niepodoba sie ale nikt nie zmusza nikogo do pracy w zakladzie zmiencie prace .Ja nie nazekam ciesze sie ze mam prace a kierownictwo na zielonej nie jest takie zle

Wcale nie jest tak źle na logistyce na dużym piecu nowy pracownik spokojnie może wyciągnąć od 4 do 5 tysięcy a praca też nie jest zła.

Ty
@Nowy

Pewnie dlatego wytrzymują 1 -2 dni????????????

@Ty

Nieprawda może nie podoba im się praca ale za takie pieniądze można tu siedziec bo w żadnym zakładzie tyle nie miałem co tu

Nie nowy
@Nowy

5000 tysięcy jak zamieszka w zakładzie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Hart-Sm?

Biały

Oczywiście że tak. Pracy ze szkłem nigdzie nie uczą więc jak najbardziej tak.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hart-Sm? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Pracowałam w tym zakładzie trochę już temu. Moim kierownikiem głównym był Kotoński i szczerze napisze że nie wiem co on robi dyrektorowi że on go jeszcze czymś! (usunięte przez administratora) i gbur jak ich mało! A Pan Tadziu (ustawiacz) ten to miał tupet młode łaski obracać a te grupie myślały że on w hat sm zarobią miliony???? nie polecam tej żeźni nikomu. Firma ta fala ie przepisy i wykorzystuje ludzi! Socjal jest wasz bo na niego odkłada je a nie dyrektora! Tak samo papier do (usunięte przez administratora) którego nigdy nie było w kiblu a mydła przynosili jak miała być kontrola. Nie polecam tego zakładu nikomu przez kierowników bez szkoły i brygadzistow bez szacunku!

Mirek

zamiast postojowego w czasie pandemii zmuszono pracowników do wykorzystania urlopów wypoczynkowych ,w efekcie w maju część załogi nie ma już urlopów na ten rok . Ktoś pytał o paczki i bony ,więc jest tak że fundusz socjalny służy tylko szefowi bo pracownicy nie mają z tego tytułu ani grosza.Jedyny bonus to premia świąteczna którą można stracić jeśli w ciągu roku pracownik skorzysta z L4 i z wielu innych powodów. Kierownictwo to raczej nadzorcy niż przełożeni.Zresztą opinia o tym zakładzie w Żarach jest powszechnie znana

@Mirek

Moim zdaniem to ciul z tym urlopem . Powinniśmy się cieszyć , że jednak ta praca jest . Różnie mogło być. Teraz wszyscy psioczą, bo robota się w miarę kręci i wszyscy zapomnieli jak się bali , że prace stracą.

ZAWIEDZIONY

NA POCZĄTKU MARCA POWIESZONO INFORMACJE O URLOPIE LETNIM LUDZIE ZROBILI REZERWACJE POWPLCALI ZALICZKI A TERAZ SZEF PRODUKCJI MOWI ZE URLOPY NIE AKTUALNE CZY TO ZGODNE Z PRAWEM ROZUMIEMY KORONA ALE JAK SIĘ COŚ UZGADNIA TO SLOWA SIE DOTRZYMUJE INNY TERMIN NAS NIE INTERESUJE BO REZERWACJI ZMIENIC NIE MOZNA PROSZĘ ZROZUMIEĆ PRACOWNIKA

HUBERCIK

CZY W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ URLOP WYPOCZYNKOWY W LIPCU JEST AKTUALNY ? BO PRZECIEŻ KAŻDY MA PRAWO DO ODPOCZYNKU

Zenek
@HUBERCIK

Odpoczywaj teraz, w lipcu jeżeli bedziemy mieli nadal prace to ewentualnie bezpłatny

Czy w Hart-Sm są paczki/bony świąteczne?

Zenek

Nawet wypłaty nie ma

(usunięte przez administratora) ludzie! Obudzcie się, pracujecie więcej niz 10 lat, w dobie kryzysu światowego pozwalacie sobie na wypowiedzenia z waszej winy, zwalniają przez kryzys a robia z nas nieudaczników! Nagle jestesmy niewydajni! Na logistyce reżim totalny! Tam to juz jest kompletnie przesrane, nie dajmy sie! Pandemia nie bedzie wiecznie trwać! Wyjdzmy z pracy, zobaczymy jak sobie poradza bez nas, maja nas za nic, nie wiedzą, ze oni sa dla nas nikim, niech zobaczą na co stać tych "nieudaczników " i niech pokaza nam jak sobie radzą skoro pełno chętnych na nasze miejsce! Teraz to my mamy wszystkie karty w ręce, została nas garstka, niech ta garstka zrobi wszystko, aby pokazać im ze terror to nie jest rozwiązanie, skoro pracujemy na kogoś tyle lat, należy nam sie odprawa. Ludzie walczcie! Oni i tak wyjada na swoje..

Witam, pracuję w firmie nieopodal, zastanawiam się nad zmianą pracy, jakie zarobki można uzyskać w tej firmie ? Dokładnie chodzi mi o przedział zarobków (nowy pracownik-zawodowy pracownik). Czy dobry pracownik, realizujący dobrze wykonane polecenia, ma możliwość zarabiania 3000, 3500zł ?

obserwator

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca powinien wreszcie zacząć rozliczać szkło wychodzące z rozkroju na halę Grey

ktoś
@obserwator

wywalić jaśnie pana pawła.K

kasik
@ktoś

na zbity pysk potraktować tak jak on traktuje ludzi wstyd i hańba

Mirek.s

Niestety zakład hart SM właśnie upada !! kazia już po was idzie

Obrońca kobiet- piec-logistyka

Może jest tu ktoś kto chętnie by się podzielił swoimi spostrzeżeniami w sprawie ostatnich wydarzeń- tatuś/synek- farbiarnia... Brak slow

...
@Obrońca kobiet- piec-logistyka

Uwaga, uwaga Tatuś biega po hali w obronie synusia

...
@...

zaangazuje CBŚ i antyterrorystow aby złapać tego zwyrodnialca co to napisał, żałosne

Ojciec swojego syna
@Obrońca kobiet- piec-logistyka

W taki sposób to mlodsze pokolenie nigdy nie nauczy się pracy i w ogóle samodzielnego funkcjonowania. Wstyd dla rodziców. Odnośnie wątku pracy- kobiety dają radę:)

Hanna

@Polak, rozumiem, że Hart-Sm zatrudnia pracowników pochodzenia ukraińskiego. Jak w takim razie wyglądają relacje między polskimi i ukraińskimi pracownikami? Wypowiesz się na ten temat? Na pewno są osoby, które chciałyby się z Twoją wypowiedzią zapoznać.

@Hanna

Relacje między pracownikami są normalne tylko stosunek kierownictwa jest taki że Ukraińcy mają wszystko w tyle i nikt nie ma odwagi aby postawić ich do pionu no co innego jeśli chodzi o Polaka wtedy jakby odwagi więcej

@Paweł

A jakie mogą być relacje skoro kierownictwo fawozyruje Ukraińców ,jak coś źle zrobią to winny jest Polak bo nie dopilnuje, ale jak zwróci się uwagę to jest awantura .Dla Polaka nadgodzin nie ma a dla Ukraińców są .Taka to jest firma

Marti

Portier Janek na dowódcę czołgu Rudy 102! Huraaa!

asf

Czy orientuje się ktoś czy są jakieś oferty pracy w Hart Sm? jesli tak to kogo szukaja?

marti

Portier Janeeeeek NA KIEROWNIKA!!!!!!!! HUURRRA.

Galanonim

A co sądzicie o odejściu elektryka, hyba nie ciekawiewie to wygląda jak tacy spadają

Polak
@Galanonim

To co oni zrobili nie zasługuje nawet na komentarz. Od jakiegoś czasu robią wszystko, żeby Polacy odeszli. Tylko nie zdają sobie sprawy z tego, że bez Nas mogą również zacząć szukać innej pracy. Powodzenia z Ukrainą

Remik

Jeszcze nie słyszałem żeby były pracownik pisał o firmie pozytywnie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hart-Sm - Żary

• Jak się pracuje w Hart-Sm?

Zobacz opinie na temat firmy Hart-Sm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hart-Sm?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hart-Sm