Opinie o Hart-Sm w Żary

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hart-Sm. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hart-Sm na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hart-Sm w Żary

Łukasz

http://www.telewizjazary.pl/wiadomosci/22136,spotkanie-wigilijne-w-saint-gobain a wam wielki kuta....

@Łukasz

Wywalony będę leżaał na kanapie a wy będziecie zapiedzielać na drugiej zmianie ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha nawet Ukraińcy mają wolne ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Artur
@Łukasz

Zjaramy się z Łukaszem i Pawłem , będzie niezła beka z tego że kazaliśmy pracować między świętami choć nie ma co robić .ale fajnie będzie

Je...bac...hart...sm
@Artur

Haha wy i palenie wy po majeranku byscie tydzien nacpani chodzili..hahah beka z tych co w kurniku

Hanna

Proszę Was o to, abyście dodawali na tym forum wyłącznie merytoryczne opinie dotyczące pracy w Hart-Sm. Jak w tym momencie możecie ocenić swoją współpracę z tym pracodawcą? Jakie warunki pracy Wam zapewnia? Istnieje szansa na podnoszenie swoich kwalifikacji i awanse wewnętrzne?

Jo

W harcie cwaniaki w biurze każą podania o pracę zostawiać i czekać aż zadzwonia ,i ludzie zostawiają,a w ten sposób robimy magazyn z.robolami na zapas ,ktoś chce podwyżkę to wont ,bo jest pod ręka już podanie z nowym zmiennikiem i tak to dziala w calych zarach.ludzie jak niema pracy to podań nie zostawiajcie portierom i innym tam bo sami se szkodzimy w ten sposób .pzd

@Jo

Jeśli chcesz coś napisać publicznie, to mam prośbę: poproś kogoś dorosłego by sprawdził twoją pisownię, bo jest porażająca. Ortografia i stylistyka, to kompletne dno. Żałuję, że to przeczytałem.

Pępek świata
@Jo

Pajac

Kontrahent

Witam, czy ktos mi moze podac namiary na dyrektora logistyki do spraw importu i eksportu ? Jako operator logistyczny chcielibysmy z ta firma nawiazac wspolprace ale ta Pani na centrali taka niemila , ze hoho. Kolega -Niemiec dzwonil do nich to mowil ze tragedia.

Rozbawiony
@Kontrahent

Pani w centrali nie jest miła? :-)))))) Jak kolega zadzwoni z Ukrainy to na pewno będzie milsza :))

Zadzwoń do Kunic

kasia

Współprace haha dobre

Xxx

68 363 31 20 proszę

Kotrahent
@Xxx

A jak sie ten kierownik nazywa ?

@Kotrahent

Jak się pan\pani dodzwoni to na pewno się przedstawi :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hart-Sm? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Chciałabym się coś dowiedzieć o MARCINIE elektromonterze. Co to za gostek

kasia
@anonymous

A co chcesz od niego

Wy ludzie jesteście najzwyczajniej w świecie ŻAŁOŚNI. Jak to mówi słynne powiedzonko " CWANIAK W NECIE P**DA W ŚWIECIE". A czemu???? A temu, że przez cały czas milczycie. Po toaletach ewentualnie chodzicie i swe oburzenie ogłaszacie. Teraz do strajku namawiacie? Tak na co dzień to każdy sobie rzepkę skrobie. Każdy dba o swój tyłek. I jak trzeba to nie jeden z was kierowniku w du.. włazi, ale jak już komuś innemu pójdzie na rękę, to ta osoba jest już dupowłazem, a wy niby kim jesteście. Nie mówię, że te zarobki są adekwatne do pracy? I czemu według tych dłużej pracujących, ci pracujący z krótkim stażem mają dostawać MNIEJ! Dlaczego? Nie każdy niby doświadczony pracownik jest lepszy. Tacy w tym zakładzie zazwyczaj więcej mówią niż robią. To nie staż pracy świadczy jakim pracownikiem jesteś, a to co robisz i jak robisz. I 12-stki nie koniecznie robią ci co włażą w (usunięte przez administratora) kierownikom, może do waszych ograniczonych mózgów nie przyszła myśl, że ktoś potrzebuje pieniędzy? A co do nadgodzin. Prawda jest taka, że wszyscy się oburzają, że nie dają robić nadgodzin Polakom, tylko Ukraińcom. Z nami wszystkimi jest to tak, że albo nam się chce albo nam się nie chce. Jak nam się nie chce, to trudno MAJĄ PRZECIEŻ UKRAINĘ, ale jak nam się chce a nie ma już jak, to POLAKÓW MAJĄ ZA NIC! Wy się ludzie zastanówcie co wy sobą prezentujecie. Skoro wam wszystkim tak źle, to zmieńcie pracę, a nie odgrażacie się w internecie. Przecież wszyscy doskonale wiemy, że tak było, jest i będzie w harcie. Milionów zarabiać tam nie będziemy...

@121212

Każdy potrzebuje pieniędzy! Ja również, ale nie mogę pracować po 12 h pomimo tego, że chcę! Więc nie wciskaj jakiś słabych tekstów, bo każdy wie, że nie wszyscy mają taki przywilej. Czasami trzeba patrzeć również na innych, a nie być egoistą, bo właśnie przez takich ludzi, którzy za wszelką cenę wykonują każde polecenie kierowników, resztę z Nas mają Za NIC, tylko dlatego, że nie służymy chęcią rezygnacji z życia prywatnego! Z resztą co tu komentować jak to napisała osoba z grona ludzi bez życia poza Hartem. Nie każdy sprzeda się za 200 zł więcej do wypłaty!

@Polak

Jak Cię mają za NIC to co tam jeszcze robisz ?

@1212

Praca sama w sobie nie jest zła. Co ja tam robie? Ciągle wierzę, że zmieni się podejście do ludzi, którzy tam pracują i starają się robić to najlepiej jak potrafią. To właśnie robię

Alex
@1212

Zarabiam na chleb tumanie

Ktos Je..ba..c Hart Sm

Na Logistyce bedzieie sam pan Mateusz W po 12h robic bo nikt inny nie zostanie:-)pozdrawiam pana Matusza:-)Kolega z Masiapa:-)ps jestes nadgorliwy:-)

Ktoś
@Ktos Je..ba..c Hart Sm

Na Masiapie też są tacy :)

***

Bla bla bla .. Hart-SM wcale nie jest zła firma .. prawdopodobnie wypowiadają się tu osoby które nie mają porównania z innymi firmami w Żarach. Ze wszystkim można się dogadać ( np. wolne czy zamienić się zmianami itp.) I podwyżki też są . Ale najpierw trzeba się wykazać i udowodnić , że zależy ci na tej pracy . Więc Zamiast narzekać na pracodawcę i kierownictwo weźcie się za robotę , a na pewno to docenią.

mumia87
@***

ha ha ha ha ciekawe którm z kierowników jesteś

***
@mumia87

Żadnym . Po prostu ja zapierdzielam tak jak trzeba I dzięki temu nikt z kierownictwa pod górkę mi nie robi . Zapamiętaj sobie , że tyle ile od siebie dajesz to tyle samo do ciebie wraca :)

xoxo
@***

Jaka wazelina... Hahahahahah! Nie wiem kim jesteś, ale BREDZISZ. Człowieku, w tym zakładzie nie praca, a lizanie (usunięte przez administratora) sprawia, że kierownictwo nie robi Ci pod górkę. Hahahahahah.

Lizuski są wśród nas

byly pracownik
@***

ja wlasnie zwolnilam sie z pieprzonego hartu i jestem zadowolona bynajmniej szanuje moj obecny pracodawca pracownikow nie to co w harcie od dwoch miesiecy pracuje gdzie indziej a pszysuguje mi karpiowe nie to co w harcie ze rok trzeba przeprowadzac wienc wiencej skorzystalam zwalniajac sie

Myśa

Do Kadr i Szefostwa!!! Czytajcie uważnie.. szykujcie dobrze piszący długopisy, ponieważ będą wam potrzebne do podpisania wypowiedzeń, których w najbliższym czasie jak się zapowiada będzie sporo. I za niedługo Panie w szpileczkach i Panowie w półbucikach sami wskoczycie w robocze obuwie, bo nie bedzie komu pracować. Bawcie się dobrze.

@Myśa

Panie sprzątające tez się szykują wypowiedzenia

haha
@Myśa

Oczywiście przy maszynach bawcie się

ONA...
@Myśa

Cale szczescie konczy mi sie umowa :) od stycznia zegnam ten syf !!!

????

Strajk nic nie da bo znajdą się osoby co dalej będą tyrać po 12h i soboty bo hart to dla nich całe życie a reszta zostanie wrogiem.Najlepsze rozwiązanie dać wypowiedzenie i iść na l4 pracy jest pełno.Wiec koledzy i koleżanki od 01-01-2018 odpoczywamy ???? Pozdrawiam całą kadrę kierowniczą.Szykujcie się na zmiany i Wesołych świąt ???? życzę

@????

To te wszystkie lizuski trzepią nadgodziny . Ale jak zostanie ich kilkoro z ukrainą na głowie to szybko uciekną z tego zakładu

Stary pracownik

Zróbmy strajk włoski jesteśmy A nas nie ma Ukraina da radę sami się ustawia

@Stary pracownik

Sami hahaha dobre

@Stary pracownik

To nie gadajcie tylko zróbcie

zmiany

nie pracuje dlugo, podobało mi się nawet, teraz co słyszę i widzę to porazka. dobrze że nie mam długiego okresu wypowiedzenia, wesołych świąt dla pracowników i może do zobaczenia w innym zakładzie;)

l4

a ja byłam tydzień na l4 i mi się nie należy zapomoga świąteczna

!!!!!!STRAJK!!!!!!!

ZACZYNAMY STRAJK? ?? JUZ PORA! !!!!

krysia
@!!!!!!STRAJK!!!!!!!

Nikt się nie odważy zacząć strajku wszyscy w gębie mocni ale co do czego to cisza

ONA ...

To jest chory zaklad !! Brak szacunku do pracownika a dzisiaj potwierdzili to w 100 % wyplacajac hmm ... nie wiem jak to nazwac zapomoga hehe I te kierownictwo serdeczne hehe nie ktorzy to nawet szkoly nie maja hehe ale to sie tam nie liczy !! Liczy sie tylko brak szacunku do polskiego pracownika przez kierownictwo

Nikt
@ONA ...

Kierownictwo jest baaardzo serdeczne ale tylko dla swoich ulubieńców

N
@Nikt

Dokladnie a na zielonej hali cala malarnia to ulubieńcy :)

Ktoś
@N

Nie tylko na zielonej

@N

Ulubieńcy i lizo (usunięte przez administratora) lachociągi

marti

Praca w Hart -Sm Żary: Na wejściu (usunięte przez administratora) już Cię Cieć Maliniak, bo czekasz jak głupek na portierni do 5:40 a jak wejdziesz minutę wcześniej to jesteś wrogiem zakładu i (usunięte przez administratora) A od 6 do 14 brak organizacji, totalny chaos, wszystko na już....

żałosne

weźcie się w garść ludzie, jedyny zakład w Żarach, że tak źle a wciąż tam robicie? (usunięte przez administratora) za marny grosz i śmieszne karpiowe, to śmiech na sali. Cały rok robić dla zapomogi i to bez dnia zwolnienia.

pracownica

Może powinniśmy zwolnić tempo i olać pracę w soboty? Dopóki idą wysyłki a Szefowi nie spada słupek zysków to nic się nie zmieni. Jeśli nie pojedzie kilka wysyłek na czas to może się obudzi i doceni te ostatnie polskie szczury,które zostały na tonącym okręcie.niestety na kadrze Ukraińskiej,jeśli zabraknie Polaków łódeczka popłynie już tylko na dno...

Buraki
@pracownica

Tak by było można zrobić ale na logistyce za dużo lachociągów aby coś zrobić

STRAJK!!!!!
@pracownica

Ja zwalniam. Zachęcam do tego samego. Inaczej nic się nie zmieni. Nadal będziemy tylko numerkiem karty, która przynosi zysk. Najwyższa pora pokazać jak zakład będzie funkcjonował bez zaangażowania Polaków! !!!!!

nostradamus

Kto wie, czy za rogiem nie stoją łysy z bobem?Nie obserwują zdarzeń i nie spełniają marzeń? ;)

Bicekklatamalolata
@nostradamus

Bo warto mieć marzenie i w harcie nie doczekać ich spełnienia !!

W ramach podziękowania za tą zapomoge życzę właścicielowi, aby kiedyś musiał wyprawic święta dla rodziny za 400 zl. Niech się spełni.

Zostaw merytoryczną opinię o Hart-Sm - Żary

• Jak się pracuje w Hart-Sm?

Zobacz opinie na temat firmy Hart-Sm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hart-Sm?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hart-Sm