Opinie o Drims sp. j. w Ząbki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Drims sp. j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drims sp. j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drims sp. j. w Ząbki

Joanna

@50cent, Twoja wypowiedź nie wnosi konkretnych informacji do forum. Zatem może ją rozwiniesz? Jesteś byłym czy obecnym pracownikiem Drims? Jak postrzegasz oferowane warunki zatrudnienia przez firmę? Czy wraz ze stażem pracy zmieniają się?

Bart
@Joanna

Joanna dlaczego pytasz? Ciągle próbujesz wybielić firme Drims. Jeśli chcesz tam pracować to próbuj ale żeby nie było że nikt cię nie przestrzegał. To nie przypadek że negatywnych opinii jest tak wiele. Może warto posłuchać ludzi którzy się tam sparzyli i chcą poprostu przestrzec innych

Czerwiec

Szczerze odradzam.

50cent
@Czerwiec

ja również przestrzegam przed tą firmą

siekiera
@50cent

mogę się dowiedzieć dlaczego 50cent odradzasz tam pracy

Joanna

@R.C., z uwagi na cel tego forum, jest sens w tym, aby pozostawiać merytoryczne opinie o Drims sp. j. bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne. Czy w związku z tym, mógłbyś przedstawić swoje doświadczenie wynikające ze współpracy z tą firmą?

Joanna

@Wisniewski, jeżeli jesteś pracownikiem Drims sp. j., to w takim razie proszę Cię o rozwinięcie swojej opinii. W tej formie jest już pewnego rodzaju komunikatem, ale bardziej zrozumiałym dla osób mających styczność z firmą. Ważne, aby na tym forum zamieszczane były wyłącznie uargumentowane opinie. Będą ważnym źródłem informacji dla tych użytkowników, którzy planują lub rozważają zatrudnienie w Drims sp. j.

R.C.
@Joanna

Zgadzam się z Wiśniewskim. Rozpisywanie się co dokładnie co jest źle nie ma sensu ponieważ zwyczajnie zabrakło by miejsca. Próbuje znaleźć jakieś merytoryczne plusy ale to chyba nie wykonalne.

Wisniewski
@Joanna

tam jest super, zmieniłem zdanie

ciekawski
@R.C.

tak szybko zmieniłeś zdanie? dlaczego?

ciekawski
@R.C.

dlaczego?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Drims sp. j. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Polka

Czy w handlowym jest ok? Chce podjąć tam prace

Radny
@Polka

Czy jest ok? (usunięte przez administratora) Pracowalem tam troche to wiem. Moj kolega tez. Obydwaj zrezygnowalismy. W tej firemce sa straszne rotacje malo kto wytrzymuje dluzej jak 3-6miesiecy. Naprawde w dzisiejszych czasach nie warto isc (usunięte przez administratora)

Wisniewski
@Polka

Tam jest bardzo zle!

Joanna

@klos, z Twojego komentarza wynika, że w Drims sp. j. spędziłeś dość dużo czasu. Jak możesz ocenić, ze swojej perspektywy, jak zmieniała się firma wraz z ubiegającym czasem? Podzieliłbyś się swoim całym doświadczeniem z innymi użytkownikami, wynikającym ze współpracy z tym pracodawcą? Jakie plusy tej firmy możesz wymienić, które mogą skłaniać inne osoby do złożenia swojego CV do niej?

szybki

O proszę nie pracuje już tam trochę a polityka firmy wciąż taka sama brak szacunku dla pracownika i ciągle pretensje

klos

Witam jak widzę mamy kolejną fale naboru... szczerze mówiąc nie polecam przeszedłem w tej firmie dużo od sielanki po serię roszczeń i życzeń nie do spełnienia. Powodzenia.

Joanna

@Polka, jesteś zainteresowana rozpoczęciem współpracy z Drims sp. j. Czy złożyłaś już CV na wybrane przez Ciebie stanowisko? Jeżeli otrzymasz zaproszenie do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, to proszę Cię o napisanie kilku zdań na temat tego jak przebiegał i Twojej o nim opinii. Inni użytkownicy, którzy podobnie jak Ty chcieliby podjąć pracę w tej firmie chętnie zapoznają się z Twoją relacją z uczestnictwa w rekrutacji.

Joanna

@Dobry PAN a Ty jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak postrzegasz Drims jako pracodawcę. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

długi
@Joanna

nie wiem jak DOBRY PAN ale ja źle wspominam tam pracę, wszyscy narzekali na pensje i warunki,

ciotka

Czy mają wolne wakaty na obecną chwilę? Jakie warunki finansowe i organizacyjne są w Drims?

Dobry PAN
@ciotka

Przecież wiemy ze nie szukasz pracy tylko jesteś pracownikiem drimsa.

Teofil

nie tylko Twój wpis się nie wyśwetlił, mój też nie!

miki

czy ktoś wie dlaczego moje pytanie się nie wyświetliło? coś dziwnego się dzieje z opiniami na temat drims...

Olo

moim zdaniem fatalne warunki pracy i słabiutkie zarobki

@Olo

A coś konkretniej.

Teofil

"miki" - lepiej poczytaj sobie wcześniejsze wpisy. Ludzie odchodzą z tej firmy, jak chcesz pracowac za (usunięte przez administratora) to możesz iśc - przyjmą Ciebie! Jak chcesz miec ambitną pracę to poszukaj u konkurencji...

miki

Chciałbym tam pracować. Czy możecie napisać jakie tam panują warunki i jakie są zarobki.

miki

Chciałbym podjąć tam pracę. Napiszcie jakie tam panują warunki i jakie są zarobki.

Adam Dabrowski - Szpakowicz

Następny się odezwał Pan xxx Nie znam p. M Kożuchowskiej. Ale może właśnie to ona pracowała kiedyś dla Drimsu i teraz nieche być kojarzona z wpisami na tym portalu Anonimowi krzykacze.... . Nie pracuje w Drims już dziesięć lat więc powinienem mieć to w nosie ale dlatego że uważam że dzięki tej firmie b.duzo się nauczyłem i wiele mi pomogła będę poświęcał chwilę czasu żeby móc odpisywać na zarzuty anonimowych bohaterów i zapewne wymyślnych byłych pracowników.... A pro po finansów Drims to nie obóz pracy każdy ma wolną wolę. Już na rozmowie kwalifikacyjnej każdy zainteresowany dostaje informacje ile będzie zarabiał. Więc jeśli komuś nie pasuje wynagrodzenie nie musi podjąć pracy.... . W moim przypadku było podobnie nie była to ogromna pensja ale miałem wybór , prezes firmy bo wtedy to on osobiście prowadził rozmowy z przyszłymi pracownikami powiedział wprost... Okres próbny... Jest tyle i zobaczymy sprawdzi się Pan będzie więcej a jeśli nie... Cóż wtedy się pozegnamy To było uczciwie podejście do tematu.. A skończyło się to tak że pracowałem tam prawie 8 lat obowiązków przybywało ale i na pasku też.... Co do wypłacalności firmy Na tyle lat kiedy pracowałem w Drims wypłata zawsze była na czas... Ups. Przepraszam raz Była spóźniona 1 dzień........ Wniosek nasuwa się sam. Chcesz. Spróbuj! Nie chcesz Nie Próbuj! Ale nie oczerniaj i to jeszcze jako Pan aaa xxx czy inny anonimowy bohater Pozdrawiam

Domi
@Adam Dabrowski - Szpakowicz

Skoro nie pracuje Pan w tej firmie 10 lat to naprawdę bardzo dużo mogło się zmienić. A z tego co wiem to wypłata nigdy nie jest na czas ....Może że 2 razy była...

Zenek
@Domi

i bedzie juz tylko gorzej

Marlena Kożuchowska

Będę wdzięczna za zaprzestanie pisania komentarzy, podpisując się "Marlena" Nie życzę sobie, aby ktokolwiek posługiwał się "moją osobą" w celu wydawania jakichkolwiek opinii na temat firmy DRIMS. Ktokolwiek z Was to pisze (do pracowników byłych i teraźniejszych)- zastanówcie się trochę - albo miejcie odwagę podpisać się swoimi danymi.

xxx
@Marlena Kożuchowska

Nie jednemu psu na imię Burek. Nikt się nie podszywa pod Ciebie. Nie tylko Ty masz na imię Marlena, więc się nie bulwersuj bez potrzeby.

Marlena Kożuchowska
@xxx

Nie jednemu, ale tylko jedna Marlena pracowała w firmie DRIMS. Tak więc jeżeli, ktoś pisze "Też pracowałam w tej firmie wiele lat..." i podpisuje się Marlena - to chyba oczywiste co chce osiągnąć?!!! I radziłabym lepiej poznać historię, jeśli już ktoś się pode mnie podszywa - bo ja nie pracowałam w firmie Drims wiele lat. Trochę odwagi! Najprościej wylewać swoje żale anonimowo lub wskazując innego autora napisanych treści. To jest świństwo i żałosne tchórzostwo.

??

Zostaw merytoryczną opinię o Drims sp. j. - Ząbki

• Jak się pracuje w Drims sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Drims sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drims sp. j.?

Drims sp. j.
2.1/5 Na podstawie 97 ocen.

Drims sp. j.