Opinie o Postpenit Tomasz Witkowski w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Postpenit Tomasz Witkowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Postpenit Tomasz Witkowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Postpenit Tomasz Witkowski w Szczecin

Elektryk

Panowie zwijać się z tej śmiesznej firmy . Kasy i tak nie będzie

Elektryk

Panowie ile osób (usunięte przez administratora). Pisać zgłosimy sprawę razem. Nie ma co darować ciężko zarobionych pieniędzy.

Osnabrùck

Omijać z daleka tego (usunięte przez administratora). Przyjmuje do pracy nie wypłaca pieniędzy potem zwalnia. (usunięte przez administratora)

Osnabrùck
@Osnabrùck

Panowie omijać z daleka. Teraz ma nową pracę w Bonn. Demontaż kabli maszyn. Uwaga (usunięte przez administratora)

Zostałem (usunięte przez administratora) przez Pana W. Nie wypłacił mi zaległego wynagrodzenia. Zwolnił mnie gdy upomniałem się o wypłatę, wyzywa mnie oraz moich współpracowników,których również zwolnił za pośrednictwem sms. Straszy nas swoim adwokatem oraz prokuraturą nie wiem na jakiej podstawie w sumie.Czy ktoś miał podobną sytuacje ostatnio?? Proszę o komentarz.

Teofil24

Wiesz mi też jest krewny 4073 Euro za pracę w Niemczech. Szukam ludzi bo penisa postawie przed sądem, Jeśli chcesz to kontakt sms na mr 663712800

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Postpenit Tomasz Witkowski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Aleks

Tomasz Witkowski nadal niewypłacalny, wynagrodzenie wypłaca w swoich śmiesznych ratach na x czasu. Omijać z daleka tego oszusta ! Ja osobiście zgłaszam go do Państwowej inspekcji pracy i do sądu nigdy nie odpuszczam takim oszustom.

Oszukany
@Aleks

Czy udało się wyegzekwować pieniądze od Pana W?? Nas również oszukuje, zwodzi,ze przelew zrobi i na tym się kończy. Gdy upomnieliśmy się o pieniądze to nas zwolnił i zaczął wyzywać. Również chcemy to zgłosić do PIP.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Postpenit Tomasz Witkowski?

Rafal

Takie firmy juz nie ma.

On

Podam namiary i telefon na tego pseudo biznesmena

Klaudia

Jego zdjęcie jest na Twitter. Wystarczy w Google grafice wpisać Tomasz Witkowski. Tak go znalazłam

On

Omijaj z daleka

Tytus

Trudno jest znaleźć informacje o firmie nie mówiąc już o samej pracy czy atmosferze, szkoda.

Aleksander

@Darek, jednak chciałabym, abyś odpowiedział na kluczowe pytanie w dalszej dyskusji otóż, czy firma Postpenit Tomasz Witkowski w dalszym ciągu normalnie funkcjonuje? Czy po prostu firma nie jest zawieszona ani zamknięta, lecz w obecnej chwili nie prowadzi żadnych zleceń? Przedstaw, co wiesz na ten temat.

@Aleksander

Obecnie nie mam żadnego kontaktu z Witkowskim. Umowę jaką zawarłem z tym człowiekiem jest na firmę TSW i jest ona w dalszym ciągu nie rozwiązana bo Witkowski nie kontaktuje się nawet z biurem, które prowadzi mu dokumenty i im też nie płaci. Czekam co będzie po kontroli inspekcji pracy. Pewnie ten oszust obecnie próbuje przeczekać sytuację i znowu zacznie działalność pod inną nazwą firmy. Mam pytanie czy Ty jesteś byłym pracownikiem czy w inny sposób związany z Witkowskim ?

Aleksander

Widzę, że duża część Waszych ostatnich wpisów potwierdza, że firma Postpenit Tomasz Witkowski przechodzi obecnie trudną sytuację, która jest związana z wypłatą należnych pieniędzy. Ktoś z Was może wie, czy firma normalnie funkcjonuje? Czy może w związku z opisanymi przez Was sytuacjami obecnie działalność jest zawieszona?

@Aleksander

W dalszym ciągu nic się nie zmieniło. pewnie Witkowski odczeka trochę czasu i zatrudni następnych ludzi jak mu się pieniądze skończą bo musi chłopina z czegoś żyć a uczciwa praca to dla tego typa abstrakcja. Ja na pewno mu nie odpuszczę. posiedzi trochę to zmądrzeje.

Darek

Czy ktoś wie coś nowego na temat Witkowskiego, bo mam z nim problem. Jest mi winien kupę pieniędzy i nie odbiera telefonów. Wiem że takich osób jest dużo więcej, może zjednoczymy siły

@Darek

tak wiem robiłem u niego elektryke nie wypłacił mi około 5tyś na koniec a w cholere pieniędzy dla pedała zarobiłem po 2l w tym roku zadzwonił w styczniu że zaczyna odnowa odda mi dług w ratach i na bieżąco będzie wypłacał teraz zarabiane pieniądze wziołem urlop w firmie i pojechałem poprosił mnie jeszcze żebym zabrał wiertarki ,ogulnie narzędzia bo on zaczyna i nic nie ma dał mi 300eur zaliczki umówiłem się z nim że ze względu na sytuacje z przed dwóch lat ma mi wypłacać co 2 tyg,bardzo chętnie się zgodził p.Krzysztofie nie ma problemu itd. oczywiście po pierwszych 2 tyg nie dostałem całej kwoty,w następnym tyg panu wyrównam itd zleciało następne 2 tyg coś mi tam dosłał i znowu gadka stara p.krzysztofie w następnym tyg wyrównam stary system witkowskiego więc zabrałem graty i się zmyłem ale najpierw obrobiłem mu (usunięte przez administratora) do właściciela niemieckiej firmy dla kturej przez niego pracowałem poprostu opowiedziałem mu jak witkowski oszukuje ludzi i się zmyłem .dostałem pare groszy w (usunięte przez administratora) ponownie ale wcześniej łeb ogłosił upadłość i były marne szanse żeby odniego te pieniądze odzyskać takie są przepisy niemieckie ale teraz on działa pod przykrywką polskiej firmy w papierach nigdzie nie figuruje i to co teraz zrobił w stosunku do mojej osoby podlega pod paragraf karny i on otym wie bo straszył mnie policją ha ha zato że miałem czelność zwrócić się do niemca z prośbą wypłate moich pieniędzy ponieważ witkowski ponownie mnie oszukał, straszył mnie prostak sądem za zniesławienie jego firmy to kwestia czasu kiedy go zamkną. najlepsze było by to tak mi doradził adwokat gdybyśmy wspólnie złożyli w polsce w pierwszym lepszym komisarjacie doniesienie o przestępstwie i (usunięte przez administratora) idzie siedzieć a tam Panowie myśle że nie jeden z nas ma jakieś znajomości więc (usunięte przez administratora) go zaboli i to niebawem myślę ha ha

@anonymous

Dzięki za odpowiedź, ja teraz przeszedłem do pracy do Niemca i mu wszystko opowiedziałem, obiecują że się za niego wezmą. Ja się wybieram na policję, mam potwierdzone godziny pracy w Niemczech, takich jak ja jest nas tu ok. 20 osób i nikt mu nie daruje, a te ciężko zarobione przez nas pieniądze a ukradzione przez niego już niedługo wyjdą mu bokiem.

Cześć
@Darek

Witam w klubie to samo

Marek23

Witam serdecznie proszę o informacje na temat tej firmy , ponieważ zamierzam podjąć w niej prace . I nie wiem co robić , proszę odpiszcie na e-mail albo podajcie nr telefony w e-mailu a oddzwonię . marek729778@interia.pl Dziękuje serdecznie

Spawacz
@Marek23

Czy coś zmieniło się w firmie Witkowskiego. Prawdopodobnie teraz ta firma nazywa się T.S.W. sp z o.o.

Spawacz46

Do Panów zainteresowanych pracą u Pana Witkowskiego: Prosze sie dobrze zastanowić, piszecie Panowie ze nie straszne sa wam warunki mieszkaniowe itp, to pewnie tak jak wiekszosci z nas spawaczy,elektryków itp, jestesmy w stanie wszystko zniesc dla pracy i płacy.Klopot jest w tym ze Pan Witkowski płaci tylko na poczatku, potem zaczynaja sie obietnice bez pokrycia.Prosze przsledzic wypowiedzi innych piszacych na forum.Schemat ten sam: praca i płaca przez pierwsze kilka tygodni czy miesiecy a potem praca owszem tylko ze bez płacy az sie nie zorientujesz ze to ściema i w tedy to juz zapomni o swoich pieniądzach!!!Także koledzy uwazajcie i naprawde trzymajcie sie od goscia z daleka!!!!Oszust i tyle.

UK.Man
@Spawacz46

nie rozumiem dlaczego nie korzystacie z możliwości pracy przez miejscowe agencje pracy, które podlegają miejscowej jurysdykcji prawnej takie firmy dbają o swoją reputację. Polak lubi skomplikować sobie życie i związać się z jakimś szemranym typem a potem narzeka, że wypłaty nie otrzymał.

nak

słoneczna, po prostu nie są zbyt rozpowszechnieni w internecie. Uważam, że więcej powinni zainwestować w reklamę to może by im pomogło ogarnąć więcej klientów. Chyba że nie mają zamiaru na zatrudnienie większej liczby pracowników - ktoś może wie co planują ?

timber

o firmie postpenit i warunkach jakie u nich panują po raz ostatni widziałem , że informacje na różnych stronach były z przed około 3-4 lat. Były one na tyle negatywne , że ciężko mi jakoś w tej chwili uwierzyć w to , że firma mimo wszystko potrafiła przetrwać kryzys i cokolwiek się w niej zmieniło...

bennek
@timber

wejdz pan sobie na strony firm,industrieservice tomasz witkowski albo fsd szczecin,jest jeszcze pare innych.to tak jak bys mial duza wille,funcjonalnosc polega w tym przypadku na tym ze gdy oszukasz i okradniesz osby w danym pokoju zamykasz go ale nie na klucz izapraszasz panow do obrobki do pokoju numer dwa albo trzy,itd.itp. suma sumarow tak utrzymasz caly lokal...

Janek

Ja tez czekam na swoja wyplate,obiecuje ze zaplaci w ratach raz w tygodniu a ja ostatnia transzę mialem miesiąc temu.Juz tracę nadzieje na odzyskanie swoich pieniędzy.Przestrzegam wszystkich niech sie nie pakują we wspolprace z (usunięte przez administratora)

oszukany

Witam, Ja również nie mogę sie doprosić od miesiecy swoich ciezko zarobionych pieniędzy,Pan (usunięte przez administratora)tylko obiecuje a jego spłacanie długu jest tylko pustymi slowami

henryk

witam nie polecam tego goscia zalega i bedzie zalegal i przez to ze zatrudnia super ludzi wyslali nas do chaty bo spawacze dali plame ale dobrzy pracownicy nie Ida do witkosia i haralda bo to [usunięte przez administratora]

mazur adam

napisałem że (usunięte przez administratora) to też oszust ale zmieniłem zdanie bo nie wiedziałem że on też został oszukany ,za co go przepraszam

Zostaw merytoryczną opinię o Postpenit Tomasz Witkowski - Szczecin

• Jak się pracuje w Postpenit Tomasz Witkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Postpenit Tomasz Witkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Postpenit Tomasz Witkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Postpenit Tomasz Witkowski
1.4/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Władysława Szafera 80 lok. 3
    71-245 Szczecin