Opinie o KI Bukan ADk Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KI Bukan ADk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KI Bukan ADk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KI Bukan ADk Sp. z o.o. w Gdynia

KIKI

Byłem z podobnej agencji pracy tymczasowej w Anglii. Nie wiem jak jest w ADK ale w tamtej było tak. Moje koszty własne na wyjazd: bilet na samolot 700zł,narzędzia wszystkie i ubranie oraz do portfela 250 funtów. Po przyjeździe koczowaliśmy na melinie kilka dni do egzaminu na karte bhp cscs czerwoną koszt 130 funtów. egzamin jest co drugi dzień na komputerze,jak ktoś nie zdał to znowu koszty. opowiadali o takich co 5 razy podchodzili do egzaminu.Po egzaminie na budowę,jest auto prawie ze szrotu a benzynę trzeba dokupić,za mieszkanie otrącają od 50 do 80 funtów na tydzień. pierwszy miesiąc to malutko się zarobi. wypłaty są co tydzień w Anglii,wchodziło po 150 funtów na tydzień. mieszkania mieliśmy słabe,towarzystwo pijące,byli nawet byli więźniowie i kryminaliści. w drugi miesiąc na wypłatę co tydzień wchodziło po 400 funty,przenosili z budowy na budowę. Może ADK jest złotą agencją ale tamta nie była nawet z blachy zardzewiałej.

D.D.

Aktualne od maja wyjazdy do Anglii dla zbrojarzy i cieśli ...skorzystał ktoś,może coś ktoś napisze więcej na temat aktualnej rekrutacji ??

xyz

jakie zarobki są? 100 funtów bodajże na dzień, jest to realne (jako cieśla, szalunkowy) ?

xyz

Czy są wyjazdy do Londynu? jeżeli tak proszę o opinie :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie KI Bukan ADk Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

witam czy morze ktoś pojechał do Menczesteru z tej firmy na utr jako zbrojarz prosze

slawko

ja tam pracowalem prawie rok w irlandi, zarobilem i nie mialem zastrzezen, cala irlandia jest jak wioska, ale wazne ze jest kasa i to nie mala. jak ktos cienki to wiadomo ze sie nie utrzyma

korch

Miki to nie jest firma tylko agencja i w dodatku kiepska. (usunięte przez administratora) Ten kto był juz na eksporcie i tam pojedzie pracuje do pierwszego zjazdu. Wszystko musisz sobie kupić sam. Buty, narzędzia, ubranie, metruwke, za mieszkanie trzeba płacić. Nie ma urlopu, za bilety nie zwracają, robota w stresie, niebezpieczna, życie bardzo drogie. W czasie wolnym nuda, mieszkanie na wsi, nie ma internetu, zasięgu do telefonu. Od poczatku roku przewinęło się tam ze 40 osób, z czego zostala garstka. Ogólnie nie polecał. Pracował em tam na szczescie tylko 2 miesiące. Odnośnie agencji, to nie pomoże nic, nie załatwić nic, no chyba, ze napisza do administratora, żeby usunąć ten komentarz, jak to robią cały czas.

jacekh

Witam, ja pracowałem za pośrednictwem Bukan ADK w 2006 roku w UK. Mogę tylko powiedzieć, że byłem bardzo zadowolony i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Firma godna polecenia. Mogę przetłumaczyć CV. Jestem tłumaczem po filologii angielskiej i znam się na branży budowlanej. Przetłumaczę CV na angielski / napiszę je po angielsku za grosze - 10zł od strony i za referencje (za darmo to chyba nikt nic nie robi). - jacekh@internet.v.pl, jeśli ktoś jest chętny to proszę o kontakt.

Janusz

Pracowałem w rejonie Hamburga jako murarz w 2012 r nie mam zastrzeżeń do firmy KI Bukan ADk Sp. z o.o

adagio

Szukam pracy jako monter instalacji sanitarnych

staszek11

Hej znów się odezwali,tym razem do Niemiiec.Ale opinii jak nie było prawie rok ,tak dalej nie ma:(Kogoś w ogóle oni zatrudniają?

Blazej

Jako spawacz zobacz EVERET z Lęborka dobra firma

spawacz

Czesc koledzy znacie jakies dobre firmy w norwegi,gdzie można podjac prace na spawacza MAG?

blazej

w gdyni i szczecinie

blazej

ja znam jezyk angielski dosc dobrze ale i tak nic z tego.Ciekawe czy ktos wyjechal do norwegii

heniek

Musisz sprawdzać na stronie Erbudu czy są oferty

staszek11

To daj znać Heniek jak tam w nowej pracy!!!A może się okaże że potrzebuja cieśli szalunkowego to ja chętnie pojade!

heniek

Firma Erbub do belgii po miesiącu się okaże czy jest tak jak na umowie.

staszek11

A można wiedzieć gdzie?i czy są miejsca?

heniek

no to nara panowie spadam za granice

Zostaw merytoryczną opinię o KI Bukan ADk Sp. z o.o. - Gdynia

KI Bukan ADk Sp. z o.o.