logo Seb-comp

Seb-comp

Lublin

Opinie o Seb-comp

mmmg 2011-11-17 13:23:56
Miła atmosfera, atrakcyjne godziny pracy i miła atmosfera
Olo 2011-11-17 13:28:36
Zgadza się mały minus za umowę zlecenie ale jest ok
byly pracownik 2013-09-24 17:32:13
Nigdy nikomu nie polecam pracy w tej firmie, pracowałem tam i za cały miesiąc pracy ( usunięte przez administratora )jednym zdaniem masakra, w umowie są progi aby otrzymać wynagrodzenie, jednym słowem WOLONTARIAT - LUBLIN. chcę ostrzec innych żeby nigdy nie popełnili tego błędu co ja, odradzam..
Seb-comp 2013-10-03 11:06:25
Panie [usunięte przez moderatora],
Przepracował Pan miesiąc z tym że, był Pan zatrudniony w celu pozyskiwania klientów i przez cały miesiąc nie pozyskał Pan żadnego klienta, nie wyrobił Pan też minimum połączeń wychodzących (15min. na godzinę pracy) więc został Pan rozliczony zgodnie z ustaleniami jakie Pan wynegocjował z właścicielem firmy na początku współpracy. Odnośnie terminu realizacji wynagrodzenia był Pan odpowiednio wcześniej informowany o konieczności zgłoszenia się w celu podpisania odpowiednich dokumentów, nie mniej jednak sam Pan poprosił o przesunięcie terminu z przyjęciem do wiadomości tego iż termin wypłaty wynagrodzenia będzie również przesunięty.

Co do : "w umowie są progi aby otrzymać wynagrodzenie" nie wykonując założeń umowy-zlecenie otrzymał Pan wynagrodzenie, więc nie rozumiem o jakich progach Pan pisze.

W celu wyjaśnienia nieporozumień zapraszam bezpośrednio do nas a nie bezpodstawne oczernianie nas na forach.

Pozdrawiamy
Seb-comp
Darek 2014-10-08 17:08:53
ok :)
Była 2014-10-11 23:52:18
Niestety trzeba dużo dzwonić żeby dobrze zarobić. Na plus jest to że to pierwsza taka firma w której pracowałam i w której była bardzo dobra atmosfera :)
Magdalena 2015-01-03 23:25:33
Bardzo miła atmosfera i młody zespół, gdyby nie to że moje drogi życiowe potoczyły się inaczej pewnie dalej bym tam pracowała :)
Arek 2016-04-19 23:24:40
Wiesz co ja Ci powiem @Beata że jesli uważasz, że się nadajesz a Twoje drogi życiowe prowadzą w tym kierunku tak jak mówisz, to najlepszym wyjściem będzie po prostu tam się zgłosić od razu, nie widzę lepszego wyjscia niż właśnie robić to co się lubi.
pracownik 2016-12-09 21:12:33
Firma specjalnie w taki sposób precyzuje i układa umowę aby oszukać pracowników, nie polecam. Uwaga to oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Seb-comp - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seb-comp