Opinie o WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. w Świlcza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. w Świlcza

lollollol

Upadają i mają kreta pomoże im.

Captcha
@lollollol

A czemu upadają? Gdzie ten kret?

Ja umowy nie mam i jestem szczęsliwy, pracuję na umowie na własnej działalności i jest mi dobrze. Dzięki temu mam jeszcze inne etaty i tam też mam kase. A można mieć i 3 etaty, Widan i tak tego nie sprawdzi.

Półroczny

Były PH Widanu doskonale wiem na jakiej umowie jestem i zdziwię Cię ale jest to umowa o prace. W tym przypadku obowiązują wszystkie prawa. A co do premii wszystko jest ustnie w dniu wypłaty ojciec z synem mają zaćmienie i znajdują 10 powodów, żeby jej nie wypłacić. Jak dla mnie to jest oszustwo.

Mag....

Kolego "Były PH widanu", coś mi się wydaje że obecnie jesteś dyrektorem od sprzedaży w tej cudnej firmie. Ja tam pracowałem i popieram "Półrocznego" Zasady są nie jasne i nie ma nic na papierze odnośnie premii, a jak trzeba ją rozliczyć to siedzisz z ojcem i myślisz jak jej nie wypłacić, przestańcie robić ludzi w balona, A z tego co wiem to dużo osób odchodzi od Was i tymi ludźmi co pracują po kilka lat to jest kilka a w szczególnosci bliska rodzina i ludzie w Przemyślu. Może nie jest tak??

Firma WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. HoReCa oraz detalu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Były PH Widanu

Kolego "Półroczny" Przede wszystkim w Widanie w większości pracuje się na umowie współpracy na zasadzie działalności gospodarczej tutaj kodeks pracy nie obowiązuje. Warunki współpracy omawia się przed podpisaniem umowy. A jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest to jasno i klarownie opisane w umowie. Osobiście nie spotkałem się z oszukiwaniem mojej osoby. Oczywiście jak w każdej firmie znajda sie plusy i minusy. Ale nie ma firmy idealnej, która każdemu będzie odpowiadała w 100 %. Jeśli chodzi o zarobki to ani nie są niskie ani wysokie. Ale to kwestia negocjacji z właścicielami na początku rozmów o pracę. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w Firmie Widan. Każdy sam podejmuje decyzję., W końcu jesteśmy dorosłymi ludźmi.

Półroczny

Witam, jestem pracownikiem firmy i chce uciąć te wszystkie spekulacje. Znam osobiście właścicieli i wszystkie pozytywne komentarze jakie przeczytałem są pisane tylko i wyłącznie przez nich. Poznałem sporo pracowników i nikt nie wypowie sie na temat firmy Widan pozytywnie. Robią to tylko po to żeby złapać jakiegoś jelenia do pracy za ich śmieszne stawki. Wiele osób pyta o samochody są to fiaty Fiorino oraz KIA w podstawie. Za każdy Kilometr przejechany prywatnie płacicie prawie tyle co w taxi ale i tak robią łaskę(ostatnio dowiedziałem się,że takie praktyki nie są zgodne z prawem). Generalnie są to ludzie którzy myślą jak oszukać pracownika. Na papierze NIE MA warunków premiowych i co miesiąc trzeba się prosić,a wręcz toczyć wojnę o premie !!! Z takich ciekawszych rzeczy dodam,że Właściciele firmy Widan NIE PRZESTRZEGAJĄ KODEKSU PRACY w Widanie nie ma odbioru dni wolnych za święto wypadające w Sobotę. Jeżeli jednak już pójdziesz z własnej woli przeprowadzają z Tobą rozmowę w której słyszysz "NAS PRAWO NIE DOTYCZY". Na dodatek pragnę zauważyć,że doszło do złamania ochrony danych osobowych nik "Inna" - pod którym kryje się właściciel ujawnił powód nieobecności swojego pracownika oraz specjalistę który wystawił zwolnienie. Nawet tutaj pokazują swoje prawdziwe obliczę ale ciekawe co na to Sond. Pozdrawiam

inna

Szkoda pracować. Lepiej siedzieć na zwolnieniu od psychiatry przez pół roku i smarować w necie :-)

Zzzzz

Każda opinia jest cenna tylko wtedy kiedy jest prawdziwa, pozdrawiam Cię PH i Twoje RÓŻOWE okulary w 100% na papierze....

Ph

Pracuje już kilkanaście miesięcy wszystko jest czarno na białym jasne i przejrzyste zasady współpracy na PAPIERZE !!! W 100% zrealizowane przez firmę. Co do samochodów mam nowiutki samochodzik fiorinę z Klimą i radiem i z GPSemmmmm który mi w niczym nie przeszkadza bo użytkowanie samochodu po godzinach jest także w pełni uregulowane i wszystko zależy od bezpośredniego przełożonego. Zasada jest jedna jak w każdej firmie stosujesz się do poleceń nie jesteś problemowy i masz wynik to robotę masz na lata, nie zgadzam się także z opiniami o właścicielach ze oszukują wręcz przeciwnie nigdy jeszcze nie miałem tak dobrych i życzliwych przełożonych o co bym nie poprosił nigdy mi nie odmówili ale w druga stronę to działa tak samo . Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych którym się po prostu pracować nie chce!

Abc

Pawian... Rozumiem większa sprzedaż =większa kasa... Jak wszędzie, niczego nowego nie odkryłeś. Z tego co wiem to firmie WIDAN auta prywatnie się nie użytkuje.... Od kierownika niewiele zależy..hehe. premie hehe kolejny ciekawy temat... Ale jeśli ktoś chce się przekonać wystarczy popytać obecnych PH jak to super jest tam pracować.

Pawian

Moi drodzy. Osoby piszące na tym forum to w dużej mierze sfrustrowani pracownicy, którym brakuje kompetencji... W dużej firmie takim ludziom mówi się by szli pracować na pocztę :). Ale do sedna. Firma Widan. Nie ma tu umów śmieciowych. Własna działalność lub umowa o pracę -dla PH , biuro, magazyn czy kierowca. Praca z podstawą dość solidną, dla PH podstawa + prowizja. Brak limitu górnego. Sprzedajesz = zarabiasz. Oprócz PH wszyscy pracują wg godzinowego planu pracy ( kierowcy w zależności od wywozu ) dla PH są sam os z GPS ale do użytku własnego ( z rozwagą ale od tego jest kierownik ) Kasa ? Jak w każdej firmie handlowej podstawa ( kwestia negocjacji ale nie mniej niż w biedronce) plus prowizja bez ograniczeń. Uważam że jest to fair. Robisz obrót x dostajesz 100 robisz obrót 2x dostajesz 200 itd. Wiec nie czytajcie tych zgubnych opinii ( jednego człowieka ) Tylko sami przekonajcie się podczas ewentualnej rekrutacji... Pzdr

zainteresowana praca

Koledze wyżej właściciel chyba porządnie zaszedł za skórę. Fakturzysta także pracuje na umowe zlecenie? Często zmieniają i szukają tam fakturzysty czy jak uda się komuś załapać na to stanowisko to już na dłużej? w jakim programie pracują?

castro
@zainteresowana praca

Auta są raczej nowe dwa lata temu wymieniali całą flotę dla handlowców. Głownie to fiaty firino,punta, dużo kia picanto.

ciekawy

Jakim autami jeżdżą Przedstawiciele ? Ktoś wie ?

olaf

a o którym oddziale mowa? bo z tego co się orientuję to jest ich kilka i każdy z synów ma inny oddział?

Piekny i młody

Jestem często na GOWORK i czytam opinie o Widan, zastanawiam się czemu 3/4 opinii jest usunieta? Czyżby właścicieli bolała prawda?

PH

hmmm - 2016-01-25 tego dnia miałem wolne..... zdziwiony, że w czasie wolnym nie jestem w pracy??? standard!!!!

hmmm

PH 22-01-2016 godz. 12:46 środek dnia pracy a PH ma czas na serfowanie po necie ... , jeżeli tak wygląda odwiedzanie klientów i zbieranie zamówień to nie ma się co dziwić, że ledwo wiążesz koniec z końcem.

!!!

Tak to wszystko prawda !!!

PH

Tak, obecnie pracuję w firmie Widan i jestem tutaj tylko dlatego bo nie znalazłem żadnej innej pracy. Zarobki są bardzo małe ledwo starczające na utrzymanie nie mówiąc o jakiś rozrywkach. Socialu nie ma nawet o rzeczy niezbędne trzeba się prosić. Samochód nie jest do użytku prywatnego każdego dnia jesteś czytany z GPS i sprawdzany . Brak możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zero szkoleń . Olbrzymim minusem jest zła atmosfera w pracy,która wprowadzają właściciele. Oczekują od pracownika pracy powyżej 8 godzin najlepiej 12g i nie jest ona dodatkowo płatna

petent

Sporo negatywów ale czy jest ktoś kto tam obecnie pracuje i może się wypowiedzieć na temat zarobków, warunków pracy oraz socjalu czy samochodami służbowymi można jeździć prywatnie ?

Zostaw merytoryczną opinię o WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. - Świlcza

• Jak się pracuje w WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.?

Zobacz opinie na temat firmy WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.?

WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.
1.5/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Generała Jakuba Jasińskiego 56B
    37-700 Świlcza
  • NIP: 8952012233 KRS: 0000418094

WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.