Opinie o WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. w Świlcza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. w Świlcza

Gmyrek

Firma jest jedna z najgorszych na rynku pracy w okolicy. Pierwszy raz w życiu spotykam sie z tym ze przedstawiciel handlowy pracuje za najniższa krajowa na umowie zlecenie BEZ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO gdzie 10h jezdzisz samochodem a zapłacone masz za 8h. Juz nie mówiąc o tym ze jak zepsuje Ci sie samochód to albo jeździsz swoim albo nie pracujesz- czyli nie zarabiasz. Pijani magazynierzy mylą zamówienia, kierownictwo z zerowa wiedza na temat wszelaki- ale tak to jest jak tatuś da firme i każe pracować. Nie masz szans na awans bo obsadzona jest po wszystkich stołkach cala rodzina. Odradzam w 200%.

A tutaj nie można ewentualnie zgłosić się jako chętny do opłacania składek takich jak chorobowe i tym podobne? nie zmienia się przypadkiem cos w ich zasadach? Poza tym czy do teraz to i tak się nie zmieniło przypadkiem? Widzieliście oferty dla handlowców z teraz? mnie pokazuje, że UoP jest

Honorata
@Gmyrek

Pomijając już większość rzeczy o których piszesz, chciałam dopytać o co chodzi z tym psuciem samochodów? Jak to rozwiązują? Dopłacają do korzystania ze swojego? Jakoś nie mogę do końca tego zrozumieć. Ilu jest przedstawicieli w firmie?

@Honorata

Na oddzial przypadał 1 przedstawiciel. A jeśli chodzi o korzystanie z prywatnego samochodu to spisujesz licznik- stan początkowy i końcowy. Liczba km x cena paliwa. A stanie w korku? Zużycie auta? Postoje?. Moje doświadczenia tam to wyzysk jakich mało. W podsumowaniu mojej pracy tam wyszlo na to ze musialam do tego dołożyć więcej niz zarobiłam.

Ewa Nowy wpis
@Gmyrek

czyli jednak na minus tak czy siak? ale to tylko za paliwo oddawali? a co z innymi kosztami eksploatacji? pisałaś o braku możliwości na awans.. o których stanowiskach była mowa?

Ciekawy Nowy wpis

Jak wygląda praca na PH? Jakie tereny, ilość wizyt? Możliwe premie? Jakie auto? Czy można używać prywatnie? Z góry dziękuję za odpowiedź

Dziadzio Nowy wpis

W Przemyslu było względnie.... w firmie jest ciężko, ale ok,.... ale krążą legendy o oddziale Rzeszów. Podobno na produkcji 16 godzin co, miesiąc zmiana wart na każdym stanowisku. Był taki żart "jeżeli będziesz niegrzeczny wyślemy Cię do Rzeszowa na oddział". Oferty tam co miesiąc...inni się śmieją.

Firma WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. dodała ofertę pracy na stanowisko Magazynier. Warto składać swoje CV?

eshu

nie

@eshu

zawsze jakaś wstępna informacja... A można prosić o uzasadnienie dlaczego? Coś z warunkami nie tak?

Nak

Hahah na magazynie tam ciekawie w lecie szczególnie z minus na +30 wyjście do tego ciągle bełtaja tak że koniec w końcu będziesz miał manko

Barbara
@Nak

Jeśli to prawda, to nie tylko na tym. Pracowałam na magazynie już w branży odzieżowej i było dokładnie to samo, latem powyżej 30 stopni… ale czego oczekujesz, że zamontują klimę na takiej powierzchni? Lepiej powiedz, jakie zarobki na rękę.

Firma WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. HoReCa oraz detalu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Co jaki czas w WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. można ubiegać się o podwyżkę?

Hahah nie ma co się cudów spodziewać tam ludzie ubiegają się o umowę o pracę bo zlecenie dają ????

Vicki

Witam jakie zarobki na produkcji

Mariusz
@Vicki

I co ? Przyjąłeś się do pracy, bo pytałeś o zarobki. Jakbyś miał świeże informacje co do wypłat na produkcji to napisz bo myśle o tej robocie tylko nie chce zaczynać znowu od najniższej krajowej.

Tajne i poufne
@Mariusz

Odradzam ci pracy tam wyzysk za najniższą krajową za grosze szukaj gdzie indziej pracy

dragon
@Mariusz

Tu znowu zaczniesz od najniższej krajowej więc odradzam.

On

Witam ... ludzie zaufajcie mi w ciemno ! Szukajcie innej firmy bo stracicie tylko swoj czas ! (usunięte przez administratora)

Wojtek
@On

Wysyłałem jakiś czas temu cv. Szukają teraz przedstawicieli, piszesz o kierowcach czy przedstawicielach?

Wujek
@Wojtek

Niema różnicy, każdy tam jest zerem dla szefa chyba że jesteś kobieta lub jesteś z rodziny szefa

@On

Potwierdzam gorzej ciężko trafić

Sylwia

zawsze może być gorzej więc nie gadajcie takich rzeczy bo chyba nie wiecie jak ciężko bywa na rynku pracy :)

Kogo Atakujem !

Merytoryczna opinia: Zarobki jak przed 10 laty oscylujące w granicy poniżej 3 tys netto na rękę chyba że się upomnisz i wykłócisz, (może Ci dadzą) być może na terenie Przemyśla okolic są akceptowalne jednak w okolicach Rzeszowa wzbudzają uśmiech politowania, o Krakowie nie wspominając...tyle roboty co jest tam na produkcji to ciężko spotkać chyba że założysz sobie firmę budowlaną i będziesz sam na siebie robił z tym że wtedy zarobisz i z 10 tys a nie 2-3 tys na zimnie. Chłopak od przetargów z biura plus dziewczyna od zamówię uwijają się jak mrówki - nie wiem jaka tam kasa ale jeżeli poniżej 3400 to też niepoważne na tyle roboty, kierowcy jeżdżą od punktu do punktu rekordowo po 14-15 godzin i tak tam gdzie inni mają 2 trasy tu jest to jedna...Firma zbyt rodzinna nie ma kierownika spoza rodziny przez co zablokowana jest ścieżka rozwoju - robota dla ludzi o mocnych nerwach albo starych kawalerów i panien

Żuk

Na produkcji tam zdarza się że pracownicy pracują po 16 godzin gdy robi się mrożone mieszanki - trzeba nieźle mieć w głowie by się zgadzać na takie warunki pracy.

Prawda.

Z rozmowy wynikało ,że płacą najniższą krajową...Firma z kilkoma oddziałami i najniższa krajowa ??? Albo to koń na słomianych nogach i odziały nie zarabiają , albo szukają taniej siły roboczej......!!!! Gdybym wiedział nie traciłbym czasu na bezsensowną rozmowę.....

Bzyk

Nie ma po co iść do tej firmy żenada za najniższą krajową brak soccjalu ubrań butów A charówka kilkanaście toń dziennie do przewalenia w zimnie szkoda zdrowia takie pieniądze jak płaci to 10 lat temu się zarabiało

Majka

@ona a co Ci tu najbardziej nie odpowiada?

ona

Jeżeli traficie na ofertę pracy tej firmy radze zapomnieć że w ogóle ją czytaliście :) Nie polecam w 100 % może za 20 lat coś tam sie zmini puki co (usunięte przez administratora) pod każdym względem

Jeżeli macie wybór trzymajcie sie z daleka od tej firmy na rynku nie mają dobrej opini zarobki to tyle ile muszą zapłacić... W firmie poznałem kilka fajnych osób jednak tak jak i ty one w niektórych sprawach są bezsilne. Oszczędność firmy w stosunku do pracownika na każdym kroku nie zważając na niezbędne potrzeby czy bezpieczenstwo, budujesz rynek od podstaw (handlowiec) w zamian otrzymujesz problemy logistyczne z transportem oraz ciągle bariery cenowe. Oczekiwanie kosmicznych marży. Nie polecam

Szare komórki

Z takimi bzdurami se poradzę (śmieci jest gdzie wyrzucać ) lecz jest ekonomia cza sortować, aby przynajmniej pare groszy zaoszczędzić !!

Były

Ta firma to porażka

Olga
@Były

Bardzo krótka i niewiele wnosząca do dyskusji na temat pracodawcy wypowiedź. Skoro już wypowiadasz się na forum, to rób to proszę w sposób rzeczowy i merytoryczny. Jeśli podeprzesz swoją wypowiedź jakimiś konkretnymi przykładami, na pewno będzie nie tylko bardziej wiarygodna, ale też i bardziej pomocna dla innych pracowników firmy. Co więc możesz powiedzieć na temat pracy w HURTOWNI WIDAN?

Bbs
@Były

Jeszcze jaka porażka (usunięte przez administratora) za najniższą krajową w zimnie przewalając dziennie kilka ton brak soccjalu ubrania itp.

Czy pracownicy HURTOWNIA WIDAN chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Wujek

Nie wiem jak inne oddziały, ale w Krakowie wszyscy się nie lubili, było spotkanie integracyjne bo szef zaprosił na wigilię by wpakować to w koszta zamiast dać kasę na święta

chusteczka

W tej firmie w roku 2020 proponują zakładanie własnej działalność gospodarczej by pracować po 8 godzin u nich i dla nich na ich biurze - naprawdę !!!

Bendzi Engelbert

Nie Polecam pracy w firmie HURTOWNIA WIDAN Świlcza. na stanowisku kierowcy magazyniera u pod wykonawcy Wojciecha Ch z Jarosławia k po każdej wypłacie zmienia kierowcę pracujesz bez umowy bywały takie dni e pracowałem od 6 rano do 22 po wypłacie okazało sie ze dniówka wyszła po 30 PLN omijacie tą firmę dużym łukiem

Bendzi Engelbert

Nie Polecam pracy w firmie HURTOWNIA WIDAN Świlcza. na stanowisku kierowcy magazyniera u pod wykonawcy Wojciecha Ch z Jarosławia który jest pod wykonawcą po każdej wypłacie zmienia kierowcę pracujesz bez umowy bywały takie dni e pracowałem od 6 rano do 22 po wypłacie okazało sie ze dniówka wyszła po 30 PLN omijacie tą firmę dużym łukiem

Zzzx

Jak wyglada praca kierowcy dostawcy w widan oddzial w swilczy bo potrzebuja.

Zostaw merytoryczną opinię o WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. - Świlcza

• Jak się pracuje w WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.?

Zobacz opinie na temat firmy WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.?

WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.
1.5/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Generała Jakuba Jasińskiego 56B
    37-700 Świlcza
  • NIP: 8952012233 KRS: 0000418094

WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.