Opinie o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pilkington.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Kto na wrh2 na D zmianie wchodzi w cztery litery przelozonym

Wrh2

Kto na D zmianie jest największym pod lizusem na wrh2?

Bóg wojny

A na zmianie D kto?

arturek34133

Witam chciałem się dowiedzieć jak jest na boxie w Sandomierzu bo mnie tam przenoszą

Estra

To Ty chyba mało życia znasz, psychika to Ci siąść może na WRH2 zmianie b, jak ewę Ci, poznasz co potrafi hehe jak donosi

Wiktoria

@emeryt a z jakiego powodu ma być to zwolnienie?

W rozmowie uczestniczyła "Pani" Dyrektor oraz jakiś mężczyzna, od samego początku dając mi do zrozumienia, że przyszli zrobić sobie kpiny z kandydata. Wszystkie pyta były NIEPROFESJONALNE i miałam wrażenie, że tylko chcieli zniechęcić do pracy tutaj. Na to jak powiedziałam, że szukam pracy w której chciałabym się rozwijać, Pani pseudo dyrektor zaśmiała się i powiedziała " Hehe to takie ma Pani wysokie ambicje, no dobrze " ... Oczywiście padało więcej tego typu odzywek nieprofesjonalnych i również pytania wchodzące już na prywatne sprawy... Bardzo źle wspominam tą rozmowę gdzie PRZECZY ona temu jak również działa u nich HR. Współczuję każdemu pracownikowi, który musi pracować z tą Panią, która na każda moja odpowiedź spoglądała na mężczyznę który również był na tej rozmowie i się szyderczo uśmiechała. Cała ta rozmowa to był jakiś żart, żałuję, że w połowie nie wyszłam i nie podziękowałam..

Moje doświadczenia związane z HR, co wiem na temat firmy pilkington, moje sposoby na mniejszą rotacje pracowników, jakie metody bym użyła na znalezienie pracownika na stanowisko, które jest deficytowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Emeryt

Ostatnia informację co dostałem to ze połowę osób maja zwolnic. A wy o duperelach.

Niech zwolnią - dobrą przysługę nam tym zrobią

Janusz

Chłopie co ty piszesz golf jako służbowy samochód ?! Służbowy samochód musi być duże z silnikiem minimum 2.0 lub nawet 2.5 bo golfem to tylko po kawkę do biedronki można zajechać.

@Janusz

No właśnie przez takich ludzi nie ma podwyżek takich jak Ty

Dokładnie bo na nasze zarobki to tylko golf albo passat 1.6 i w dodatku z LPG

Ewela zmiana C

Ja szukam przystojnego kochanka nie wiecie gdzie takiego znaleźć ?

Moim zdaniem biuro.

Ewela zmiana C

Na badoo same brzydale wole osobiscie poznawać ludzi.

Biurowy dyrektor

I gdzie te zwolnienia?

Eeee

I gdzie te zwolnienia???

Eee

Gdzie podwyżki oddajcie nasze pieniądze za poprzedni rok. Ludzie dlaczego dajecie się oszukiwać i nie strajkujecie. Nawet w sklepie spożywczym więcej zarabiają niż na linii. Przy takich obrotach ludzie tu powinni zarabiać co najmniej 4tys na rękę. Dajecie się oszukiwać zamówienia są i będą wciskaja wam kit żeby przez parę lat nie dawać podwyżek ceny w sklepach idą w górę a prezes pisze (usunięte przez administratora) że ludzie pracują tutaj z pasja haha ciekawe jacy chyba a kierownicy i dyrektorzy. Szanujcie pracowników fiYcznych bo w końcu stanie się to co w 1917 w Rosji

@Eee

Święte słowa. Nawet warszawie sprzątaczka ma wynagrodzenie 5000 a stawki dla Ukraińców hmm. Sami zobaczcie na OLX.

@Eee

Pewnie pracujesz z pasji. Inaczej byś poszedł do spożywczaka :-)

Swój
@Emeryt

W Polsce w pierwszej kolejności praca dla Polaków. Ukraińcy w tym momencie nie są nam potrzebni. Może do sądu lub na pole??

Sebek

Nie wszędzie wyjdzie co 15 minut na fajkę jak w Pilkingtonie dlatego tyłu tu robi z pasji i przyzwyczajenia .

Sebek
@Eee

Masz ryż i udko z kurczaka to nie narzekaj bo nawet dla tego ryżu i udka warto tu robić nawet za grosze .

@Sebek

Na WRH2 jest, nawet częściej niż 15 minut, wiecej na papierosie, niż w robocie, panie górą zm b hehe

Opierdalacz

Zgadzam się w 100%

Emil
@Eee

Są w końcu te podwyżki i premie, czy nic nie dostanie się?? Jakie pensje teraz będą?

Abc
@Estra

Wniosek z tego prosty palace panie pracują lepiej i wydajniej bo zawsze to B zmiana dostaje premię za ilości

Dobre
@Eee

Usuwają niewygodne komentarze ja pracuje za granicą i zarabiam w podobnej firmie 12tys a wy jesteście niewolnikami za 2000 tys i boicie się wszystkiego haha pewnie usuną mój komentarz lubię ale dlaczego nie możecie się zbuntowac

@Dobre

Ja pracuję pod Warszawą w firmie o zbliżonym profilu i zarobki kształtują się na poziomie 6500 brutto. Dalej się tak dawajcie naiwniacy z Sandomierza. Sorry ale w tym regionie co wy nie ma żadnej przyszłości. A wy się jesscze między sobą kłócicie żenada...

Emil
@Abc

Dostają, dokładnie tak, ale to stara kadra na te premie ryje normę, nowe kobity mają to daleko gdzieś, gdyby była premia indywidualna na zm b żadna z nowych by jej nie dostała, mamy kadrę hmm a zmianowa jeszcze ich pod kloszem trzyma

Kpina
@Emil

Hihi dlaczego stary ma się wjorwiac !!!

Nochal

Mi starczy mam japka a ty przyjdziesz je zabierać balkoniarzu.

Estra

Dają umowy i podwyżki do umowy, stary zasuwa a młody kasę dostaje i się cieszy

Stary
@Estra

Przykre traktowanie ,,starych,, pracowników.

Nie mam zamiaru płakać, bo niby czemu, napisałam tylko jak jest na WRH2

@Stary

Nowa przyjdzie, oprze się o stół i się patrzy, kiedy chce na papierosa wyjdzie ma czas a stary pracownik musi za nią normę wyrobić, nowemu nic nie zwrócą uwagi, stary dostanie za to, że cyfry nie ma

@Estra

A kto jest największym włazi (usunięte przez administratora) na wrh2?

robol z koncowej
@Estra

W biurze dostajecie te podwyżki ?

Dzentelmen

Ekstra umówimy się na kawę?

Estra

A przystojny chociaż jesteś ?

@Estra

Sama musisz ocenić :) podaj jakieś namiary na siebie :* więc jak będzie?

@Stary

Jak żeś stary to na emeryture i do sadu parasolu

@Hehe

Zmień Portal, coś chyba pomyliłeś to nie portal randkowy, na boxie sandomierz szukaj na randki, zm c basia s.. Chętnie się spotyka

Krzyś s

Niemot to mamy dużo wśród nowych pan na zm b, mało robić, dużo stać i na fajkę tylko latać, my starzy na premie zasuwamy a zmianowa udaje, że jest wszystko dobrze, ewę do towarzystwa ma a na resztę s.. A

Dzntelman
@Estra

Przystojny nie jestem ale mam dobre serce. A mówią że polskie babki nie lecą na wygląd :(

Gosiaczek

Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie lidera :)

@Gosiaczek

Widać jak z Ciebie zrobiła, po tym coś tu wstawiła he

Abc

Jak mozna takie rzeczy wypisywać i robić zamęt na zmianie nie pasuje to się przenieś a przede wszystkim pomysl że Ciebie też wszyscy mają dość zameciaro

Olo

To mi to powiedz prosto w oczy, przy wszystkich jak wies,, że to ja, masz na tyle odwagi?? Nie nie nie masz bo byś to już dawno zrobił, chociaż wiem że pod nickiem olo pisze kobieta, nie masz odwagi hehe tego jestem pewna

j

człowieku przeczytaj to co napisałeś

Bartus

Ja pracuje w oddziale szczecin u nas też tak wesoło jak i u was macie 1 dzień postojowego bo krążą ploty ze zarobki chcą obniżyć do 80% pozdrawiam

Tęczowy

Tylko Trzaskowski i LGBT zmienią ten kraj.

Krzyś s

Wasze kierownictwo?? Proszę Cię, nie bądź śmieszny? Kupka niedouczonych ludzi w jednym miejscu i taka nazwa?? To raczej Ty się z nich śmiej i się ciesz przy okazji że tam Cię już nie ma, niech się śmieją z tych którzy zostali a z czasem i z nich ktoś inny się będzie śmiał

@Krzyś s

Masz racje właśnie wale piwo i w myśli jestem wolny szczęśliwy.

@Emeryt

Po co się wysilać na opinie, większość jest likwidowana nie wiadomo przez kogo, bez sensu, bezpłatny cyrk, jednym słowem

Artur

A co tam u Ewy c że zm b i jej zmianowej, bo nic nie piszecie, nadal protezę wystawia i nic nie robi?

Ja pracuję pod Warszawą w firmie o zbliżonym profilu działalnosci i zarobki na produkcji kształtują się na poziomie 6500 - 8000 brutto. Dalej dawajcie się tak wykorzystywać. Sorry ale w tym regionie co pracujecie nie ma żadnej przyszlości bida z nędzą. Przejrzyjcie wreszcie na oczy...

Szok

Jasne strajk i podwyżki. Własnie cześć ludzi dostała wypowiedzenie i co mnie zwaliło z nóg TO ZE JESZCZE STRASZĄ NAS KAMERAMI I JAKAŚ BABCIA TUPNĘŁA NOGA I WSZYSCY ZE STRACHU SIĘ POCHOWALI PO KONTACH.

Szok
@Szok

A DODAM ZE TA BABCIA TO WIECIE Z BIURA.

Estra

Dostali nowi podwyżki za stanie, stary niech na nich robi, bo szlachcianki z WRH2, zm b tylko paznokcie czyszczą

łysy

Jak by ten zakład był pod Warszawą i dawaliby na wypłatę tyle co my tu zarabiamy to nawet obcokrajowcy by tu nie przyszli pracować bo tylko parasole trzymają ten zakład.

Parasole wszędzie górą

PO
@Krzyś s

TAK NAWET NA L4 W SADZIE

Eee

I gdzie te zwolnienia? Niech żyje tarcza która nas grabi grabi zwykłych pracowników dali nam postój z podwyżek które nam się należały za poprzedni rok a co z tarcza wzięli i co będą nowe merole i wyjazdy na narty do Bergamo niech prezes nie zarabia 100 tys tylko 10 na okres tej śmiesznej pandemii a nie zabierają pracownikom to co im się należy!

Ee

To kto tam bedzie robił? Na tych wszystkich (usunięte przez administratora)Tarcza jest :) A po tarczy mogą zwalniać ;)

@Eee

Zwolnienia już się zaczęły a z tarczy dostałeś wypłatę za kwiecień .

@łysy

Jak się zaczęły jak przedłużyli ludziom umowy co jesteś z biura że siejesz zamęt żebyśmy nie mówili o podwyżkach???

@Hehe

Jakim ludziom i na którym wydziale? Tam gdzie nie ma kto robić to przedłużą.

robol z koncowej
@łysy

Sebastian Koćwin, wiceprzewodniczący OPZZ przyznaje, że fala zwolnień zaczęła się już w marcu gdy na pierwszy ogień poszły osoby zatrudnione na umowy czasowe i zlecenia. Teraz kolej przyjdzie również na pracowników etatowych zwalnianych również w ramach zwolnień grupowych.Dotyczy to głównie branży gastronomicznej, hotelarskiej oraz motoryzacyjnej.

Książkę piszesz ?

A co to dziś za telewizja w Pilkingtonie była ?

Leszek
@Książkę piszesz ?

Tak była telewizja aż miło było pracować. Dali nam nowe koszulki i tp z biura latali jak osy by zadbać o wszystko np o bhp i tego typu sprawy jak wszystko pod linijkę i kazali się nam uśmiechać. Bo jak fajnie i komfortowo się pracuje. A w myśli mam to zwolnienie. Mogła by ta tv częściej przebywać na zakładzie.

@Książkę piszesz ?

(usunięte przez administratora) Dlaczego firma nie ujawni ile kasy wzięła z tarczy. Gdzie te zwolnienia skoro przedłużają umowy a produkcja idzie pełna para nawet norma poszła w górę. To wszystko myślenie oczu. Ludzie dlaczego nie walczycie o podwyżki które należą się za poprzedni rok robią wam (usunięte przez administratora) z mozgu

Tv trwam ojca dyrektora

@Eee

Związki powinny walczyć o podwyżki od tego przecież są

Oo
@Łukasz

Ciekawe jakie związki haha. Produkcja idzie pełna para a podwyzek nie ma haha. I gdzie PiS? Aaaa lula lula laj

linia_koncowa

Ładnie postów znikło pewnie komuś nie na rękę są opinie fizycznych o sytuacji w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 12 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pilkington.?

Kandydaci do pracy w Pilkington. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pilkington.