Opinie o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pilkington.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Reklama

Szukamy pracowników. www.MG-SOLUTOIN.pl

Jan

150 zł na święta to śmiech na sali a za resztę naszych pieniędzy biuro (usunięte przez administratora) sobie wigilię w restauracji druga sprawa gdzie podwyżki nowy pracownik 2850 na wypłate co stery przez 10 lat pracy tyle nie ma

Jasiek
@Jan

Żal wam ściska to sobie zmiencie pracę ja zmieniłem i jestem zadowolony a i kasę mam większą WESOLYCH!!!

Biuro

Dobra dobra 150 zł. wam na święta wystarczy karpia kupicie. No. WESOLYCH ŚWIĄT

Wyciek.

Wiecie ile huta dostała pomoc od państwa na tak zwana tarcze. I jeszcze zaraz dostana następna pule. Oczy wam wyjdą na wierzch .Poczytajcie w sieci. WESOŁYCH ŚWIĄT

W rozmowie uczestniczyła "Pani" Dyrektor oraz jakiś mężczyzna, od samego początku dając mi do zrozumienia, że przyszli zrobić sobie kpiny z kandydata. Wszystkie pyta były NIEPROFESJONALNE i miałam wrażenie, że tylko chcieli zniechęcić do pracy tutaj. Na to jak powiedziałam, że szukam pracy w której chciałabym się rozwijać, Pani pseudo dyrektor zaśmiała się i powiedziała " Hehe to takie ma Pani wysokie ambicje, no dobrze " ... Oczywiście padało więcej tego typu odzywek nieprofesjonalnych i również pytania wchodzące już na prywatne sprawy... Bardzo źle wspominam tą rozmowę gdzie PRZECZY ona temu jak również działa u nich HR. Współczuję każdemu pracownikowi, który musi pracować z tą Panią, która na każda moja odpowiedź spoglądała na mężczyznę który również był na tej rozmowie i się szyderczo uśmiechała. Cała ta rozmowa to był jakiś żart, żałuję, że w połowie nie wyszłam i nie podziękowałam..

Moje doświadczenia związane z HR, co wiem na temat firmy pilkington, moje sposoby na mniejszą rotacje pracowników, jakie metody bym użyła na znalezienie pracownika na stanowisko, które jest deficytowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Firma (usunięte przez administratora), wykorzystuje ludzi. Brak podwyżek, najniższe premie i premie świąteczne to kpina.... Robi się na zmiany w każde święta i nocki a na wypłacie brak różnicy. Więcej kasjerki w sklepach już zarabiają a mają dwie zmiany... Coraz więcej wymagają także powinni to wyrównać na pensji a rachunki coraz większe... Słabo nie polecam... Zastanawiam się nad zmianą pracy...

Ramzes89

Witam czy na następny rok będą podwyżki na produkcji na papie i czy będzie premia kwartalna teraz którą ucieli ostatnio , bo są jakies pogłoski że 3 lata może podwyzek nie być , a roboty więcej jest na produkcji niż rok temu, normy podwyższone .

Pop
@Ramzes89

Biuro dostało podwyżki niedawno potajemnie :)

Sebek
@Ramzes89

Zmianowy co jest moim kolegą powiedział że będą podwyżki.

Pop
@Sebek

Tak będą podwyżki ale normy...

@Ramzes89

Po co ci podwyżka tak źle zarabiasz w pilkingtonie ?

@Pop

Już są podwyżki normy nawet o tym nie wiecie bo ludzi brakuje na wydziałach więc trzeba pracować wydajniej.

edek
@Parasol

a tobie nie sa ?

Janek Kombajnista
@Ramzes89

Są przyjęcia do pilkingtona bo robota w polu sie skonczyla i niemam co robić w chałupie a parę groszy przez zime by wpadło i podobno w pilkingtonie jest ciepło i rodzinna atmosfera

@Janek Kombajnista

Są ogłaszają sie wymagania to jedna ręka lewa druga prawa i chęci do pracy w systemie 4 brygadowym

@Janek Kombajnista

Janek idź do feniksa tam jest lepsza kasa i socjal ja robiłem w pilkingtonie a teraz jestem w feniksie i 100 razy lepiej pod każdym względem.

ołowiany żolnierzyk
@Blondas

że więcej ołowiu,czy jak?

@Janek Kombajnista

Z rodziną sie dobrze wychodzi na zdjęciu nie wiesz o tym ?

@edek

Ja tu robie dla zusu pokręce sie po wydziale tu pogadam tam pogadam i dzień zleci.

Fryc

Takze wracajcie z chorobowych

Fryc

Beda podwyzki od 1 stycznia

Ola

Po 5 latach zostałam zwolniona. Co robic ludzie jak ten diabeł jest wszedzie.

@Ola

Jaki diabeł ? Umowa ci wygasła czy dostałaś wypowiedzenie ?

Erekcja
@Ola

Za co? Bo jak na razie nie mogą zwalniać potwierdzone info więc nie siej zamętu chyba że jesteś z biura i piszesz żeby wystraszyć ludzi żeby się nie odzywali co do podwyzek

@Erekcja

Co nie mogą.Skończy ci się umowa nie przedłużą ci i tyle.Może chodzi ci o wypowiedzenia a to jest co innego.

ewela
@Ola

Ja też. Nie przedłużyli mi umowy.

@Ola

Masz rację to diabeł czy nie słyszysz teraz głosów w nocy każą coś podpisać oni mnie nękają mają te macki w okolicznych firmach nawet w pup wszędzie mi teraz utrudniają mówią, że o mnie słyszeli chcą mnie wykończyć gadają coś o przechodzeniu na drugą stronę, chorzy.

łysy

Liderzy to jeszcze jakieś pojęcie mają o tej robocie ale zmianowi czy jak im tam pierwsi operatorzy są zakręceni jak robak po oprysku przyjdą 1 czy 2 razy na linie i tylko obcinają a jak zadasz mu proste pytanie to odsyła cię do biura czytać papiery bo sam nic nie wie to w takim razie po co oni są mogliby czasem pomóc przy kontenerach jak szyby idą .

Erekcja
@łysy

A po co istnieją Dyrektorzy i biurowi którzy nic nie robią???? Po co istnieją ludzie od rzeczy zbędnych laboranci np? Po co tylu strażników na bramie po co tyle kamer na co poszły nieźle pieniądze po co maski rozdane mieszkańcom Sandomierza po co wymiana oświetlenia a gdzie nasza kasa za poprzedni rok????????? ¿? ¿???????

@łysy

Jakie Lider ma pojęcie pojęcie to miał jak robił na linii a jak wskoczył wyrzej to tylko chodzi i się czepia

rh2
@łysy

Już szybciej ci wózkowy pomoże niż zmianowy - na tych to nawet nie licz.

@Erekcja

Z biur to powini zwalniać ale od łentowskich wzioł zwykłego pracownika po zawoduwie do biura ktura niema kompetencji ani kultury osobistej baba z jarmaku

Spoleczniaki

Ty się lepiej naucz pisać gburze bo tam pełno ma zmianie B

Dawid

A czy dużo jest teraz zwolnień przez covid czy nie ma z tym problemu?

Warior

Podobno covid na lini na off line. Pp

Jaz
@Warior

I co w związku z tym? Nieźle masz już beret zryty od tv i tego koronapierdolca usrańcu

anna

jaki wydział?

Janusz
@Warior

Podobno kolega pierdnął na linii i wszyscy uciekli.

kolega
@Janusz

a ja słyszałem ze koleżanka ,tylko ze z kleksem

Lares 77

Ogólnie praca jak praca ,raz lepjej raz gorzej chodź ostatnio bardzo podwyższone normy i poganianie kosztem zdrowia pracownika , brak podwyżek ,ucięte premie , nie miła atmosfera napięta ,sporo wiesniaków takiej chołoty co tylko pole i hektary jabłek albo wiśni się liczą i hamsko się odzywają , wyjechałem miesiąc temu do Dani i pracuje w fabryce mięsa i o wiele lepsza jest atmosfera i na czysto mam 8000zl po odliczeniu życia i kosztów a w Chmielowie to człowiek nerwów sobie zjadł na produkcji

Hmmm
@Lares 77

Chyba w zakładach miesnych

Warior

Jaz. Idź. Do specjalisty chociaz nie wiem czy i tak ci pomoże. Wydzial float. Podwyzek niema i tylko ciągle coraz więcej. Chyba już lepiej w (usunięte przez administratora) Siedzieć niz tam pracować

Normalny

Po 2latach napisze krótko omijać szerokim łukiem co to za pracą że robisz bez przerwy głupie gadanie z podmianka jak nie ma kto cie podmienić bo maszyny nue umie obsługiwać kasa marna premie notorycznie zabierane szkoda życia to nie praca ani nie płaca jedyne co tam ludzi trzyma to starych stawka bo mają już ją wyrobiono niektórych stała praca bo nie Zwalniaja brak ciągle ludzi.

Biurowiec

Podobno ma być strajk jeśli nie dadzą dobrej podwyżki na wiosnę ludzie są juz maksymalnie wkurwieni po cichu mówi się o tym żeby iść na chorobowe i bardzo dobrze mam nadzieje ze ktoś z góry to czyta i wreszcie pójdą po rozum do głowy ze trzeba szanować pracownika produkcyjnego bo bez takich pracowników produktu się nie wyprodukuje :) Ludzie mówią ze powinno się zarabiać tutaj przynajmniej 4 tys a w najgorszym wypadku 3500 na rękę

Norbi
@Biurowiec

Przy takich obrotach jakie oni mają to spokojnie mogli by dać 3000 zł dla pracownika na start. Wszyscy naokoło dostają podwyżki bo widzą jaka jest sytuacja na rynku pracy a Ukraińcami tego nie załatają.

Lolo robolo
@Biurowiec

Zwolnij się-ukraińcy już czekają.

zorro
@Norbi

Ale po co maja dawać podwyżkę na 3000 zl skoro tylu baranów nadal tam pracuje zamiast znaleźć inna prace albo jechać za granice. Jak się daje to się kraje - dyrekcja hahahaha :)

Wojtek
@zorro

Byłem na rozmowie o prace i dają 15 zł za godzine czyli nadal najniższa krajowa.

Nie wiecie kiedy premie wypłacaja i ile?

Kierownik
@pracownik

Premia to jest za efektywna praca a nie walenie w bambuko i wychodzenie co pół godziny na fajkę.

Za-ca kierownika
@Kierownik

Tam już prawie nikt nie pali. Nie stać ich.

@Za-ca kierownika

Co ty mówisz człowieku tu prawie każdy pali i sie dobrze zarabia i każdego stać na szlugi.

Coraz gorsza atmosfera panuje na liniach produkcyjnych , coraż wyższe normy produkcji , maszyny i linie produkcyjne są podkręcone na maxa aż wszystko się na sznurkach i drutach trzyma byle żeby norma i liczba była kosztem pracowników ,ludzie słabną przy liniach Japończyki albo delegacja z Włoch jak przyjeżdza to się za głowe łapią jak widzą jaki chaos i (usunięte przez administratora) się dzieje na liniach w Sandomierzu i Chmielowie, brak podwyżek, zabrana premia kwartalna, coraz więcej ludzi na chorobowym aż się nie ma chęci chodzić do tej pracy jeszcze do tego ten system 4 brygadowy który wykańcza psychicznie i fizycznie na dłuższą metę , już lepiej złom chyba zbierac albo pić piwo pod sklepem i isc na jabłka albo inne prace sezonowe

Fff

Tak było nie inaczej ilość musi być i żebyś przypadkiem sobie nie siadł na chwile bo zaraz nierobom z biura przeszkadza

Pryskanie chwastów Randapem

Coraz większe normy a podwyżek i premi nie będzie , ludzi brakuje na liniach , coraz gorsza atmosfera się dzieje to NSG to już nie ta firma co kiedyś przez ten korona wirus też ukraincy nie chcą tu robić , chyba pora wykupić bilet do Irladnii albo Holandii czy innych krajów unijnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 12 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pilkington.?

Kandydaci do pracy w Pilkington. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pilkington.